Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Yakamoz ben önümüzdeki yaz kesin geliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    bir de video vereyim egsoz pek hoşuma gitmedi kullanan kişi de pek devirli kullanmıyor motoru acaba yüksek devirde nasıl bir ses verir bu tip bir egsoz merak ettim.
    http://www.youtube.com/watch?v=N-8TH...ch=Honda%20Cbr
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hakkaten baydı motoru tronic ama ses fena değil gibi geldi bana...
    Okan ACAR

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar en sonunda 6680 km de buji değiştirdim (hiçte gereği yoktu aslında ) ngk nın performans bujisini taktım torkta 5000 devir(12500 devire çıktım ) yada totalde 10 km fark etti yakıt aynı bu hafta sonu pınarbaşı/izmir yarışlarına gittim 371 km yol yaptım bir depo yakıt ile ortalama hızım 100 km (anayolda) maksimum 145 km gördüm (fazlasını yapana allah akıl fikir versin ) şiddet ile tavsiye ederim. ayrıca artçı taşımam tek kişi idim (70 kg) ........................parazit filtreme dirençli buji n9 r yazıyor üzerinde tüm kardeşlerimin bilgisine
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Arkadaşlar Orasi Türkiye Değil Galiba Birde Devir Saatine Baktim Izlerken 5000 Ini Geçmiyo Doğal Olarak Da Pek Bir şey Belli Olmuyo Egzosdan çikan Ses Ama Biraz Dikkatli Dinlerseniz Bence Egzosun Içini Boşaltmiş Yani Performans Egzosu Gibi Gelmedi Bana Valla Bende Bir Video Bulsam Kayit Yapip Göndeceğim Ama Daha Video Bulamadim Valla Benimki 11000 De Yikiyo Ortaliği Ama şehir Içinde Yapamiyorum Doğal Olarak Malum Polis Amcalar Affetmiyo Burda Inşallah Bi Kamera Bulursam Göndereceğim Ama Dedimya Bulamadim

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ngk nın performans bujisini taktım torkta 5000 devir(12500 devire çıktım ) yada totalde 10 km fark etti yakıt aynı bu hafta sonu pınarbaşı/izmir yarışlarına gittim 371 km yol yaptım bir depo yakıt ile ortalama hızım 100 km (anayolda) maksimum 145 km gördüm (fazlasını yapana allah akıl fikir versin ) şiddet ile tavsiye ederim. ayrıca artçı taşımam tek kişi idim (70 kg) ........................parazit filtreme dirençli buji n9 r yazıyor üzerinde tüm kardeşlerimin bilgisine
    LODOS KARDEŞİM BEN O HIZA ORJİNAL buji ULAŞIYORUM BENCE GEREKSİZ BİR MASRAF YAPMIŞSIN

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    12500 devıre nası geldın ya..ben sankı 12bın de devır kesıcıye gırıo gıbı hıssedıorum ama..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12500 devıre nası geldın ya..ben sankı 12bın de devır kesıcıye gırıo gıbı hıssedıorum ama..
    HİSSETTMİYOSUN DAHA DOĞRUSU BU 12000 DE KESİCİ DEVREYE GİRİYOR BENDE DENEDİM.KESİCİYİ İPTAL ETTİYSE BİLEMEM

Motosikleti
    yok
    kesiciyi nıe ıptal etsınkı manasız 10km 15km ıcın motoru patlatmaya(gercek anlamda dııl) gerek yok yani..

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bir devir kesicimiz olduğunu bilmek güzel ben de ya farkinda olmadan bi zarara yol açarsam diye düşünüyordum. buji konusunu bilmiyorum sanirim 4.000 bakiminda degistirtirim(1500 km deyim) görüşlerimi yazarim, paylaşım için sağol.

bu arada arkadaşlar önemli not: depodaki uyari yazisi var ya(always wear your helmet when you ride ve türevi 4-5 dilde) onu bi sökeyim dedim, tutunca bi ucundan kalkacak sandim. aman siz siz olun oyle sanmayin. ben bi ucunu kopartmis olduğumdan hepsini sökmek durumunda kaldim ama sökene kadar 40 dakika uğraştım. aman diyim

Motosikleti
    yok
    zaten redlınede gıdılen her an motora zarar verır bence,cunku redlıne yanı adı ustunde))bujıyı bende 4000 bakımında degıstırmeyı dusunuorum
    bıde mototalın yanında heıngerıckeden ledlı sınyaller var onları alıcam 4000km de onları taktırcam

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bu hein gericke ye gitmek istiyorum ben de ama pazar kapalilar ben de ankara da oldugum ve cumartesi günü oglene kadar mesai olduğu göz önüne alinirsa biraz zor. denemeden görmeden de sipariş vermek istemem.

bot, yağmurluk ve balaklava almam lazim. ledli sinyallere vb de bakmak gerek tabi çok tatli dururlar tahminimce.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar bende iki adet motor war 636 ninja ve cbr honda 125 repsol 636 da ngk iridyum şidddet ile avsiye ederim ayrıca repsol de cıvata dahi ellemedim egsoz da orjinal 12000 den sonra 12500 perde aralığına motor dalma yapıyor yani kararsız çıkıyor bu devire kendini sabitleyemiyor gayette normal aliağa-izmir yolunda geçen hafta drag yarışlarından döner iken 145-150 km arası motor gördü ki bu buji olayını iyicede araştırdım gereksiz masraf olup olmadığını kontak kapatmadan 150-200 km yol yapınca anlıyorsunuz
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    yok
    bir yere mail attım bakaalım ama ne dıcekler bujı+hava fıltresı ıcın..

stok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    arkadaşlar herkese selam benim üyeliğim kabul olur olmaz mesaj yazayım dedim. ilk başta forumdaki tüm motor süren arkadaşlara kazasız belasız sürüşler diliyorum. ben daha motorun acemisiyim. ilk aldığım motor cbr 125 onun öncesinde motora binmişliğim yok. ama bu hiç süremiyorum anlamına gelmesin. istanbul trafiğine çıkacak kadar gözüm kara benim sorum şu güvenli olabilecek yada trafiğe kapalı diyebileceğimiz motor sürmeye uygun yerler biliyormusunuz ? bir tanıdığım kurs vasıtasıyla hezerfan havalimanına gitmişti "dümdüz yolda istediğin kadar hız yapabiliyorsun" demişti ikinci yerde olimpiyat stadına giden yollar trafiğe açık değil orda dilediğin gibi sürebilirsin demişlerdi oralara giden varmı aranızda ? ayrıca paralı yollardan bahsedebilirsiniz belki ama bana göre arabaların olduğu her yer hız yapmak için tehlikeli park halinde olsalar bile içinizde şöyle tarla gibi geniş uçsuz bucaksız yer bilen yokmu ?

Motosikleti
    movistar
    Herkese selam ...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya buji kolay bulunurda. Hava filtresini nerde buldunuz ? Bende dusunuyorum aslinda hava filtresi + buji su konuyu biraz daha detaylandiralim arkadaslar... Bu arada sanada selam. Istanbulda yasamiyorum stok kusura bakma ama bu sorun icin bir topic ac bence. Burda cevap alamayabilirsin...
    Okan ACAR

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol

motorumun kazadan sonraki ve önceki hali arkadaşlar

[img][img] [img][img]
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

Motosikleti
    Baba GeÇmİŞ Olsun Ya Farketmedİm HİÇ Sende Kalici Bİr Şey Yoktur Umarim Yenİmİ Aldin Yoksa Yaptilarmi

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

bide satıyosun galiba. kaça ?

stok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    çok geçmiş olsun umarım sana bi şey olmamıştır.
    " there is nothing left to lose "

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler