Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunus emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba abilerim kardeşlerim.Aranıza bgn katıldım. Bana yararı dokundu şahsen bu formun.Ocak 2007 de 17 yaşıma gircem inş ehliyeti 4 ay sonra fln elime alıncada ilk olark bi honda cbr 125 alcam.(para biriktiriyorum aileden bize hayır yok )Frmun başından beri bazı arkdaşların ilk motorunun cbr 125 olması bni cesaretlendirdi.Umarım bi sorunla karşılaşmam ve 2 tekere bi an önce sahip olurum.Bn ankarada oturuyrum gazi mahallesinde hiç yok mu yaa ankaradan motor tutkunu ankarada oturan arkdaşlarla tanışmak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    yok bir sorun çıkmıyo aslında ama küçük sorunalrı dert efmezsen binilecek motor

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    yok kardesim ben motor falan alamam ne bu ya??? istanbuldaki sirinevler ve istoctaki honda bayilerine basvurdum sonuc olumsuz ne bu yaaa o zaman niye tüketicileri kandırıyorsunuz yok kredi imkanını saglıyoruz diyerekten ya hiç bir yere borcum yok 900 ytl maas alıyorum pesinatta hazır 750 ytl ev ailemin ne yapalım canbazlık yapalım kardesim zaten ben anadolu cetelem kadar hortumcu bi kuruluş görmedim faiz oranına bak 2,85 artık bi kefil bulursak halledicem iş bankasına basvuracagım müşterisiyim belki kolaylık saglarlar

CBR 125 için bide 4000 ytl kredi cekilecek vermiyo yaaaaaa

işin ras gelsin kardeş....

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    sağol yunus emre kardeş

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı yunus emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim kardeşlerim.Aranıza bgn katıldım. Bana yararı dokundu şahsen bu formun.Ocak 2007 de 17 yaşıma gircem inş ehliyeti 4 ay sonra fln elime alıncada ilk olark bi honda cbr 125 alcam.(para biriktiriyorum aileden bize hayır yok )Frmun başından beri bazı arkdaşların ilk motorunun cbr 125 olması bni cesaretlendirdi.Umarım bi sorunla karşılaşmam ve 2 tekere bi an önce sahip olurum.Bn ankarada oturuyrum gazi mahallesinde hiç yok mu yaa ankaradan motor tutkunu ankarada oturan arkdaşlarla tanışmak isterim
    ben ankara'da oturuyorum, her pazar saat 11.00 da(ankara mt konu başlığından da takip edebilirsin degisiklik var mi diye) Anatolia showland'de(türkocağı caddesinde milli kütüphane ve TEK genel merkezinin hemen arka tarafinda biraz ilerde kaliyor) bulusuyoruz.

ama bi sorun var, 17 yaşına gireceksen ehliyet alamazsin, 17 yasini bitirmiş olman gerekiyor A2 ehliyet için.

inş çokk isterim bide su ehliyetle motorumu bi alsaydımmbnim hayeler suya düştü o zamn bee tüh 2 sene daha mı bekleyecem bn

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben ehliyetimi alayim, sen bi kask ve uygun bulabildigince kıyafetleri kap gel 70kg dan hafifsen alirim seni artçı hem cbr 125 le tanismis olursun, eger agir olsan da sorun degil birilerine takilirsin. hangi lisede okuyorsun?

bu arada arkadaslar aranizdan ankarali olanlar lutfen benle bi irtibat kursun, baska bi cbr 125 görmek istiyorum kendiminkinde bi yamukluk var mi anlamak için.

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA

Merhaba

Merhaba arkadaşlar, ben serdar. Artık ben de CBR 125 sahibiyim (Repsol).

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    gece gece bir iki fotoğraf atayım bari.Motor istanbul abant yolunda çekildi yağmur yağdığı için pek temiz değil

Bu da daha yolun başlangıcı sayılabilir.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    hala burdamısın uğur

arkadaşlar buraya nasıl fotoğraf koyacağım bana bu onuda yardımcı olurmusunuz
    ,

Motosikleti
    fazer
    burdayım iş güç bitmedi ki.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    msn varmı birader

Motosikleti
    fazer
    özelden gönderdim. ordan devam edelim başlığı kirletmeyelim fazla.

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Aaaa Benim Motora nekadar benziyor tıpkısının aynısı yaa uğur o değilde kardeş artık resimden mi bilmiyorum sanki ön tekerle arka tekerin boyutu eşit gibi geldi birde egzost ya yanmış senin yada farklı bişiy var veyahut kirlenmiş ama makine bakımlı görünüyor gerçekten Allah kazada beladan saklasın
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

Motosikleti

bu yandan görünüş

buda ön kısımdan
    fotoları çektiğimde böleydi şimdi biraz daha stıcker modifiyesinde bulundum ama foto çekemedim yakında yeni fotolar gelecek bakalım beğenevekmisiniz benim makinayı

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    madem millet resim atmış bir iki tanede ben atayım

bu benim canavarın son hali gerçi tam istediğim gibi olmadı ama idare eder

burda abimin civic i epey bi havamızı aldı ama olsun

buda önden görünüş

[B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    fazer
    @fırtına_87
    Dostum istanbul'dan abant ' a giderken izmit e kadar baya rüzgarlı ve yağışlıydı hava.O yüzden yan taraflar ve egsozun üstü tamamıyla çamur oldu sadece o.Yanma yok.
    @yakamoz_072002
    Senin motor da güzelmiş egsozun bir sesini duysaydık ne güzel olurdu.

Motosikleti
    denedim ama çok bozuk çıkıyo ses kayııta ne yapayım geçenlerde yarmışız zaten basmaktan kaynak attırdık bereketki gözükmüyo kaynak izleri

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ehliyetimi alayim, sen bi kask ve uygun bulabildigince kıyafetleri kap gel 70kg dan hafifsen alirim seni artçı hem cbr 125 le tanismis olursun, eger agir olsan da sorun degil birilerine takilirsin. hangi lisede okuyorsun?

bu arada arkadaslar aranizdan ankarali olanlar lutfen benle bi irtibat kursun, baska bi cbr 125 görmek istiyorum kendiminkinde bi yamukluk var mi anlamak için.
    kardeş bn 63 kiloyum kask ı fln inş temin ederim takırız bu düşüncen bni çok sewindirdi hemde motoru yakından tanırım çok teşekkür ederim etimesgut anadolu lisesi ama işte gazide oturuyorum sizler tanışmak bnim için büyük bi şeref olacaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler