Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    lastil 100-120 euro eksozda yan sanayisi 100 ytl den başlıyor orjinalleri ise 500-600 ytl yi buluyor biliyorum.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    mıthrelıos, merak etme heın gerıcke ole bı marka degıl) googledan arastır bıraz anlarsın

mıthrelıos, merak etme heın gerıcke ole bı marka degıl) googledan arastır bıraz anlarsın
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı Hakan02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Size bir sorum olacak. Genelde motosikletlerle gece yolculuk yaparken farların yetersiz kaldığını hepimiz biliyoruz.özellikle kısa farlardan uzun fara geçildiğinde kısa sönüyor uzun yanıyor yolun illerisi aydınlanırken hemen önümüz karanlık içinde kalıyor.Busefer önümüzü aydınlatmak için kısayı yaktığımızda uzun farlar sönüyor.( ama Honda Cbr 125 lerde far tuşuna hafif bastırdığımda ) hem uzun hemde kısa farlararın Yandığını gördüm.Aynen Otomobilde yolculuk eder gibi.
    Şimdi benim istediğim uzun farları yaktığımda kısa farların sönmemesini istiyorum.Acaba böyle birşey yapmamızın imkanı varmı bilen rakadaşlar yada yapan arkadaşlar varsa bizide bilgilendirirlerse sevinirim.

Hey Arkadaşlar Ben GÖRÜNMEZMİYİM acaba ???
    Canın sağolsun hasan kardeş artık iyi ampul geldiğinde bakarız
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ikisini birden yakmak için servisteki ustaya rica edersin iki dakikada yapar ama problem burda başlıyor işte senin şarj dinamon veya manyeton her neyse kesinlikle bu akımı karşılamaz 100 w a ayarlı çünkü yani eğer kısalarda uzunlarla bir yanarsa iki katı bir şarja ihtiyaç duyacaktır buda olmayacağı için bir süre sonra farlar ölü gibi yanar sonrada hiç yanmaz motosikletin bile çalışmaz belki senin sorduğun beyaz ampüllerden getirdi adam ama o ampülleri size göndermeye içim elvermiyo kesinlikle çok adi onun için k. bakma
    CBR 125 R

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    evet arkadaşlar geçen haftalarda motorumla 4000 km yi devirmiştim.. ve bakıma ihtiyacı vardı motorumun gerçi kendim yağını değişmiştim ama yinede servise göstermek lazımdı
    en yakın servismiz olan ŞANLIURFA honda servisine Blackhawk abiminde daha önce motorunu orda bakıma sokması ve servisi öve öve bitirememesininde etkisiyle gitmeye karar verdim... ama bi sorun vardı urfa-tatvan arası 400 km ve havanın siirt ten o tarafa çok sıcak olduğunu duydum ve yollarda çalışma varmış , ben yinede gitmek istiyordum ailem karşı çıktı motorla gitmeme bende böyle bir çözüm buldum..

sonra ilk urfa arabasına attığımgibi yola düştüm
    7 saatlik sıkıcı ve sıcak bir otobüs yolculuğu sonunda akşam saat 8 de urfaya vardım... otogarda otobüsten motoru indirdimdim arkadaş yanıyorum çok sıcak çok
    otogardan çarşı merkezine gittim orda otoparkı olan bi otel aradım bana 5 yıldız bi otel tarif ettiler oraya gidip motoru otoparkına bıraktım sonra bi urfa gecesi yaşıyalım diye kendimi yaya vurdum urfa sokaklarına... hayatımda böyle sıcak bi memleket görmemiştim geceolmasına karşın yanıyo yanıyo balıklı göle gittim mükemmel yerler oralar bayıldım...sonra otele gidip uyumaya çalıştım sıcaktan sabaha kadar uyuyamadım sabahın 4 ünde uyudum 6 da kalktım giyinip otelden ayrıldım kahvaltı yapmak için yollara düştüm...
    kahvaltı yaptıktan sonra saat 7.00 de servisin yolunu tuttum bi gittim ki servis kapalı kaldıkmı kapıda

motoru sevisin önüne çekip oralarda gezmeye başladım saat 8.30 da sonra servis açıldı
    servisin ustası ekrem usta savaş abininde anlattığı gibi çok sevecen insanlar benimle çok ilgilendiler motoru parça parça sökmeye başladı bi ara korkmadım değil motor elden gitti diye

burdada motoruma alarm takıyoruz motoruma hehe

ve sonunda motorumla beraber ekrem ustayla hatıra fotoğrafı çekiyoruz

ve benim canavarın son hali

komple motoruma bakım yapam ekrem usta ön far ampullerimi de değişmesine rağmen toplam 30.00 ytl benden ücret aldı motorum şuan ilk almış olduğum gün gibi oldu sağolasın ekrem usta

50 ytl de alarm için verdim sağolsun onuda taktı hani anahtarı sustalı olanlarından uzaktan çalıştırmada var artık motorumu anahtarsız kullanıyorum

ve aynı gün saat 15.30 otobüsüne motorumu attığım gibi memlekete geri döndüm
    efsane ibo bunu beğendi.
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhtesem Bir çalışma yapmışsın eline koluna sağlık

Bu arada arkadaslar bir sorum olacak 300 - 400 km yol motor ile gidilebilirmi çok mu yorucu ve uzun sürer..

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    MT istanbul ayağı...
    ne zaman yapıyoruz büyük CBR125 buluşmasını
    Ducatista:)

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT istanbul ayağı...
    ne zaman yapıyoruz büyük CBR125 buluşmasını
    evet starsailor yolları bi kuşatalım cbr 125 liklerle hafta sonu için bir program mı yapsak cbr 125 ciler ne dersiniz?
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

avatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r black

???????

selam abiler..size bişey sorcaktım..bu sitenin stikırını nerden bulabilirim...

tesekkurler

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ah ne güzel olur ama ben Bursadayım :( Bu arada böyle bir servisçi arkadaş bulabildiğiniz için şanslısınız. Fotoğraflar için saol emeğine sağlık
    Okan ACAR

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    @hmedim fotolar için teşekkürler

Arkadaşlar lütfen şöle bi toplantı yapın bari fotolarla idare edelim aramız neredeyse 1000 km

avatar mt stickerını bulunduğun veya en yakın şehrin mt grubundan temin edebilirsin yada skullhunter a özelden mesaj at gönderebilir sana
    CBR 125 R

arkadaslar herkese slm gecenlerde motorumun on lastigi patladı arka tekeri degiştirmiştim zaten 130 luk yaptım fakat daha once sanki biyerde makinanın arka tekerinin one oldugunu takılabilecegi gibi bi yazı okudugumu hatırlıyorum fakat dun arkadan sokulen lastigi olctum imkansız gibi bişey camurluktan dolayı varmı aranızda arkadan cıkan lastigi one takan arkadas acaba.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ahmet abi seni ilk defa şapkasız gördüm
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ya arkadaslar en azından yok deyin bari zaten bugunlerde pek kullanılmıyor forum talep cok azalmıs eskisi gibi cok yogun degil foruma katılan arkadaslar

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet starsailor yolları bi kuşatalım cbr 125 liklerle hafta sonu için bir program mı yapsak cbr 125 ciler ne dersiniz?
    bu haftasonu zamanım yok maalesef
    hafta içi yapsak nasıl olur??
    Ducatista:)

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi seni ilk defa şapkasız gördüm
    ya doğuşcum çok sıcaktı urfa şapka bile takamıyodum bea

Alıntı trexsis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar en azından yok deyin bari zaten bugunlerde pek kullanılmıyor forum talep cok azalmıs eskisi gibi cok yogun degil foruma katılan arkadaslar
    walla kardeşim ben daha önce duymuştum bir iki arkadaştan bana çamurluk yukarı kaldırılabilir demişlerdi sen yinede işin ehillerine sor istersen
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

walla kardeşim ben daha önce duymuştum bir iki arkadaştan bana çamurluk yukarı kaldırılabilir demişlerdi sen yinede işin ehillerine sor istersen
    [/QUOTE]

kardeş sagol fakat biraz inceledim camurlugun yukarı kalkması için vidayla tutturulan yerlerinde yukarı kaldırılması gerekiyo yani o kısımlar kaynak camurlugu tekrar yukarı takmak için amortisorlere yine kaynak falan yapmak lasım oda biraz sanayi işi ve motorun orjinalligini bozar gibi geliyo bana neyse sanırım 100 ytl yi bayılcaz lastik için

Beyler, CBR için küçük diyorlar. Motor üstündeki fotoğraflarınızı koyup, bunun ne kadar doğru yada yanlış olduğunu gösterebilirmisiniz ? Tabi, yanınada boy ve kilonuzu yazın lütfen.

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @tankut_79
    cbr 125 küçük evet ama boyun 185 üzeri değilse kilon da fazla değilse fazla küçük durmuyor altında.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Cbr 125

Beyler, CBR 125 için küçük diyorlar. Motor üstündeki fotoğraflarınızı koyup, bunun ne kadar doğru yada yanlış olduğunu gösterebilirmisiniz ? Tabi, yanınada boy ve kilonuzu yazın lütfen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler