Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR
    Bu da benim ki:
    [B][/B][COLOR="Blue"][COLOR="blue"]motobike = on the wings of love[/COLOR][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    valla arkadaslar sanirim bana da cbr125yolu gözüktü.bu kıs ins bi aksilik olmazsa motorumu alicam ama ben tarz olarak daha karar vermedim.virago250-cbr125...veya daha ucuz yollu oldugu icin zealsun gs200...siz ne düsünürsünüz.racingleri n cevikligi chopperların ağırlığı yorumlarınızı bekliyorum.viragoyu 2.el bulmaya çalışıcam.cbr da eğer iyi bir ikinci el bulamazsam sıfır alıcam.ne tavsiye edersiniz...

Tıtanium C³R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda C³F 250»» Olacak İnş :))
    Bence Cbr 125r al. bu kış ben de bir Cbr125R alacağım. Çok araştırdım bana uygun fiyatlı ve kaliteli olarak en mantığa uygun motosiklet CBR geldi fakat CBR sportif,cruiserlar gezi amaçlı üretilir. yani Cbr uzun yolda seni daha fazla yorar. Takdir yine de senin.

Arkadaşlar,

Merhaba, başlangıç için bir motorsiklet almayı düşünüyorum. Hoşlandığım iki tarz var. Biri "chooper" diğeride süpersport. Başlangıç motorum olacağı için düşük cc'de (1225-250 cc) ve uygun bir fiyatta motor almak istiyorum. Bu iki tipten de Honda CBR 125 ile Regal Raptor 250 arasında kararsız kaldım. Şİmdi bu regal raptor çin malı bir motor ve sorunlar çıkartabiliyor. Diğerinin de arkasında Honda var ama 125'lik. Ne yapacağıma bir türlü karar veremedim. Birde sizlerin fikrini almak isterim.

Şimdiden teşekkürler....

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    sayın avatar motorun hayırlı uğurlu olsun.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    slm arkadaşlar, bende artık burdayım, motor kullanmasını hiç bilmiyorum ama çok hevesim var, 5 yıldır aktif olarak otomobil kullanıyorum, küçükkende bisiklet kullanırdım acaba bunların bi etkisi olurmu motor kullanmaya? birde hiç bilmeyen birisi olarak cbr 125 bana uygun olurmu sizce, saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    CEBERE her kullanıcıya uygun bir makinadır...Bisikleti iyi kullanıyorsan bunuda rahatlıkla kullanabilirsin...Tabi biraz eğitim alman lazım bunuda belirteyim..O bir Ekol,, O bir Efsane,,,

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R

Honda CBR 125 Farları

Selam arkadaşlar Size bir sorum olacak. Genelde motosikletlerle gece yolculuk yaparken farların yetersiz kaldığını hepimiz biliyoruz.özellikle kısa farlardan uzun fara geçildiğinde kısa sönüyor uzun yanıyor yolun illerisi aydınlanırken hemen önümüz karanlık içinde kalıyor.Busefer önümüzü aydınlatmak için kısayı yaktığımızda uzun farlar sönüyor.( ama Honda Cbr 125 lerde far tuşuna hafif bastırdığımda ) hem uzun hemde kısa farlararın Yandığını gördüm.Aynen Otomobilde yolculuk eder gibi.
    Şimdi benim istediğim uzun farları yaktığımda kısa farların sönmemesini istiyorum.Acaba böyle birşey yapmamızın imkanı varmı bilen rakadaşlar yada yapan arkadaşlar varsa bizide bilgilendirirlerse sevinirim.
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    eyvallah abicim teşekkür ettim, birde 2. el almayı düşünüyorum motoru, sıfırına 5 lira vermektense 3,5-4 arası temiz 2005-2006 modelleri var, onları almak daha mantıklı geliyo bana, birde banka kredisi kullanmayı düşünüyorum, motor için kredi veriliyormu? bu konuda bilgisi olan varmı acaba ? kredi için aranan şartlar neler? faiz oranları yüksekmidir?

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emin_arikaoğlu
    http://www.kocbank.com.tr/kocbank/bi...ar/default.asp

MOTOSİKLET KREDİSİ KAMPANYASI

Uygun faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle siz de hayalinizdeki motosiklete sahip olabilirsiniz! İsterseniz ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar için de kredi kullanabilirsiniz.

Motosiklet Aksesuarlarını da Krediye Dahil Edebilirsiniz!

Kask, motosiklet montu, pantolon, bot, çizme, bellik, sırtlık, eldiven, dizlik gibi ilave donanım ihtiyaçlarınızı ya da motosiklete monte edilen ek aksamlar gibi harcamalarınızı da krediye dahil edebilirsiniz.

Sadece motosiklet aldığınızda, anahtar teslimin %80 inin kredilendirilmesine rağmen, eğer ilave donanımları da faturalarsanız, motosiklet anahtar teslim bedelinin %90 ını kredilendirebilirsiniz. Aksesuarlar için kredi kullanmak isterseniz:

* Konu olacak harcamalarınızı adınıza düzenlenmiş fatura ya da proforma faturasını teslim etmeniz gerekmektedir.
    * Fatura ile yapılan başvurularda, fatura düzenlenme tarihi üzerinden başvuru tarihine kadar en çok 15 gün geçmiş olması gerekmektedir. Kredi bedeli doğrudan size ödenebilir.
    * Proforma fatura ile yapılacak başvurularda ise, kredi bedeli sizin havale teminatınıza istinaden fatura düzenleyicisine ödenir ve ödeme günü asıl fatura temin edilir.

Teminatlar:
    1 Kefil+Rehin+Kasko

Gerekli Belgeler:

* Koçbank Tüketici Kredisi Başvuru Formu, (Mutlaka eksiksiz doldurulmuş ve şube çalışanı tarafından imzalanmış olmalıdır.)
    * Sizin ve kefilinizin/kefillerinizin nüfus cüzdan fotokopileriniz,
    * Sizin ve kefilinizin/kefillerinizin ikametgah senedi veya son aya ait telefon, elektrik veya su faturalarınız,
    * Müşteri ve kefilinizin/kefillerinizin gelir belgeleriniz,
    * 0 km araçlarda proforma fatura.

ufuk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha R25
    selam arkadaslar beni de listenze ekleyebilirsiniz

ufuk 23-repsol-ufuk eroguz ufukeroguz@hotmail .com

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Sanırım moderasyon falan var ufuk cuğum seni ekleyemiyorum listeye daha sonra hallederim

avatar motosikletin hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin inşallah.
    CBR 125 R

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    es83tr teşekkür ettim.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    selam arkadaşlar,

uzun süredir mont, pantolon, bot ve eldiven için araştırma yapıyorum. bahar aylarında ve kışın beni ankara'da darbelere, soğuğa, yağmura ve rüzgara karşı koruması için.

Clover, Richa, Held, Bering, Spool, Dainese ve Rev'it! in modellerini inceledim(hatırlamadığım 1-2 marka daha bakmış olabilirim), kaliteli olmasını ve yıllarca kullanmak istediğimi göz önüne aldım bu arayışımda ve Rev'it! in Devil model montu, Ultra eldiveni, pantolon ve botu çok hoşuma gitti. ayrıntılara verdiği önem çok açıktı ve bana çok güvenilir geldi, paralarının hakkını veriyolardi yani.

Fakat bir de Dainese öneriliyor sağlamdır şudur budur diye ama pahalı olmasına rağmen(benim baktığım Rev'it! ler kadar hatta daha pahali) ben incelediğimde çok da ince detaya onem verilmişlik vb göremedim açıkçası Bering den veya diğer markalardan da çok bir farkı yoktu bence 2 katı fiyat olması dışında benzer modellerinin.

Acaba benim yakalayamadığım bir nokta mi var diye kafama takildi sizin fikrinizi alayim dedim. Sizce bu şekilde bir Rev'it! takım mı toplamalıyım yoksa Dainese yılların ismi ve kalitesidir vazgeçme mi dersiniz?

Motosikleti
    Mts 950
    selam arkadaşlar,

uzun süredir mont, pantolon, bot ve eldiven için araştırma yapıyorum. bahar aylarında ve kışın beni ankara'da darbelere, soğuğa, yağmura ve rüzgara karşı koruması için.

Clover, Richa, Held, Bering, Spool, Dainese ve Rev'it! in modellerini inceledim(hatırlamadığım 1-2 marka daha bakmış olabilirim), kaliteli olmasını ve yıllarca kullanmak istediğimi göz önüne aldım bu arayışımda ve Rev'it! in Devil model montu, Ultra eldiveni, pantolon ve botu çok hoşuma gitti. ayrıntılara verdiği önem çok açıktı ve bana çok güvenilir geldi, paralarının hakkını veriyolardi yani.

Fakat bir de Dainese öneriliyor sağlamdır şudur budur diye ama pahalı olmasına rağmen(benim baktığım Rev'it! ler kadar hatta daha pahali) ben incelediğimde çok da ince detaya onem verilmişlik vb göremedim açıkçası Bering den veya diğer markalardan da çok bir farkı yoktu bence 2 katı fiyat olması dışında benzer modellerinin.

Acaba benim yakalayamadığım bir nokta mi var diye kafama takildi sizin fikrinizi alayim dedim. Sizce bu şekilde bir Rev'it! takım mı toplamalıyım yoksa Dainese yılların ismi ve kalitesidir vazgeçme mi dersiniz?

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mithrelios ; Ankarada hava şartlarından dolayı motora kaç ay bine biliyorsun merak ettim, yağışlı havalarda motor kullanılınca motorda herhangi bir sorun çıkıyormu acaba Motor kullanmayan ve yakınlarda almaya karar veren birisi olarak soruyorum ayrıca bende ANK oturuyorum.

Motosikleti
    Mts 950
    abi ben daha çok çok acemiyim bu kış görücem bakicam kışın durumlar ne olur. ama sordugum bu işin içinde kişiler diyor ki kıyafet uygun olduktan sonra 1-2 ay dışında binilebiliyor. ama ben bu kış deneyip görücem, olmadi bi dahaki kış bi daha denicem 1,5 sezon deneyimlendikten sonra

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    abı bı gun ıstanbula gel mototalın yanında heın gerıcke var tahmınen bı mont parasına butun aksesuarları tamamlarsın ben gıttıgımde 70 euro ya super mont vardı..gercı talan edılmıs sora ama))
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Mts 950
    ankarada da var oyle ucuz satan yerler ama o kadar kötü ki sattiklari malzeme, montun kumaşına adam kordura demiş bence alakasi yok bildigin cadir kumasindan yaptirtmis filan adilik akıyor. eger oyle degilse ve ucuza bulunabilecek gibiyse neden olmasin gelirim istanbul'a.

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    slm arkadaslar bi sorum olacak arka lastige 130 luk taktırınca kac ytl ye mal oluyor bide egsozu ddgiştirmek ne kadardan baslıyo?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler