Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    400 450 km bakalım cbr la ilk uzun yolum nasıl olacak :d
    Hayırlı yolculuklar ahmet...
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı
    Hayırlı yolculuklar ahmet...
    abi çok sağol dönüşte uğrarsın sanmıştım direk geçtin heralde ayrıca ekrem ustayla görüştüm tel le sana çok selamı var

Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Hayırlı yolculuklar kardeşim inşallah kazasız belasız varırı gelrisin yalnız bakımı baya geçmişsin fotoları bekliyoruz merakla
    sende sağol kardeşim... çok değil 400 km filan geçtim bakımı ama 4000 de kendim değişmiştim yağımı filan ..yani motor bakımsız değil
    inşallah en geç cuma günü çıkmayı düşünüyorum burdan allah kaza bela vermezse iyide foto çekecem hepsini yayınlarım
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

selam arkadaşlar bende cbr 125 var ben bunu satmak istiyorum ama nerde satacağımı bilemiyorum bana bu konuda yardımcısı olabilirmisiniz kısa zamanda satmak istiyorum.900 km bunu kaçparaya alırlarsa satacam bana yardım edermisizni motorun varmı ailenle dertin var.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    www.sahibinden.com a gıdersın ılan verırısın
    saatılır kısa zamanda..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tncyilmaz adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar bende cbr 125 var ben bunu satmak istiyorum ama nerde satacağımı bilemiyorum bana bu konuda yardımcısı olabilirmisiniz kısa zamanda satmak istiyorum.900 km bunu kaçparaya alırlarsa satacam bana yardım edermisizni motorun varmı ailenle dertin var.

arkadasım ben motor alıyorum 2.el 3.500 ytl'ye... aldım alıcam yani... senin motor kac ytl , ve rengi ne renk biraz bilgi verirmisin?... konuşmak için : seigneur_des_nuits@yahoo.fr msn'im...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben de aldim alicam 3.650YTL kirmizi ve 1.100 km de temiz motor(yan grenajda ufak bi çatlak var). bu civarlara satabilirsin, sonbahara yaklastikca daha da düşebilir. sahibinden.com da 4.000,4.200 filan yaziyolar ama hepsi takir takir düşüyor pazarliga oturunca.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimki de mavi... zaten mavi veya siyah arıyorum... 2005 model. üzerinde 350$ ekzos var. 4000'de ... seninki iiymiş abi 1.100'de... bu arada bi sorum olacak?
    Honda fabrikadan mavi çıkartmıyor, peqi mavi motorlar 2005 yılındamı cıktı bir tek? Ya demek istediğim bi performans düşüklüğü varmıdır 2006 cbr ile arasında? cahilliğimi maruz görün.

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı
    ben de aldim alicam 3.650YTL kirmizi ve 1.100 km de temiz motor(yan grenajda ufak bi çatlak var). bu civarlara satabilirsin, sonbahara yaklastikca daha da düşebilir. sahibinden.com da 4.000,4.200 filan yaziyolar ama hepsi takir takir düşüyor pazarliga oturunca.
    ve bir de... krediyi nasıl aldın hangi bankadan aldın söylermisin? yada msn'in varsa konuşalım. bu forumda bu cok konusuldu fakat bir de senden duymak isterim?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Görkem bende 2005 model mavi cbr var. Ortaokul arkadaşımdada 2006 repsol var. Aralarında hiç bir fark göremedim ben. Mavisi özel istek üzerineydi sanırım sınırlı sayıda var ve gelmesi biraz uzun sürüyor.
    Okan ACAR

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben de mavi veya siyah istiyodum ama kismet buymus gibi.

msn adresim bilgicankoksal@hotmail.com hertürlü yardimci olmaya dert paylaşmaya çalışırım.

yeni bi dert çıkmaz ise 10 ağustosta teslim alicam motoru görünen.

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    arkadaşlar aynaları sordum cbr 1000rr aynası 170 ytl çok mu daha ucuza bulabilinir mi ne dersiniz birde mondial aynası baktım çok biçimsiz duruyor galiba 1000rr aynası alacam öyle gözüküyor
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı
    Çok güzel bir motosiklet CBR RR movıstar 600 idealim...

bodrumda görmüştüm bu motordan gerçekten güzel duruyor.
    bu arada bodrumdaki motor furyası nedir öyle yaw hayatımda görmediğim kadar motor gördüm motor sayısı o kadar fazlakı bana bile bi motor düştü bedavadan kullandım

bu arada arkadaşlar motorlanızın kıymetini bilin kimsenin bisikletti bilmem neydi eleştirilierine aldırmayın. her güzelin bir kusuru olacak elbette.

kazasız sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

wolvorine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    para mayalanmaya başladı.
    gerçekten güzel motor.bi kere kimse cbr a bisiklet diyemez.kendi kategorisinde enn kaliteli motor bu.öyle laf edenler bu motoru alamadıkları için hasetinden çatlayan kişilerdir.bende hala kardeşimin cbr a biniyorum çok yakında evimin önüne koycam bi r6

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    İnşallah r6 tına kavuşursun wolvorine dün akşam 1 - 2 saat boyunca servisteki arkadaşım motorun sahibi ve ben 2002 r6 yla uğraştık gerçekten çok iyi bi motor 127 hp devil egzos falanda vardı motorda çok hoşuma gitti

kervan aramıza hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle
    CBR 125 R

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    abi çok sağol dönüşte uğrarsın sanmıştım direk geçtin heralde ayrıca ekrem ustayla görüştüm tel le sana çok selamı var
    Aleyküm selam..Ben gece geçtim saat 21:00 sıraları senin oradan ondan rahatsız etmeyim dedim....Yoksa uğrardım kardeş...

SAYIN ARKADAŞLAR... Benim motor yine sapıttı sanırsam kaçak benzinden gibi ama,yinede siz karar verin .Motor ilk marşta basıyor sabahları fakat bir süre sonra stop ediyor ve jigleyi çekip gazı sona kadar verince tekrar çalışıyor.Ayrıca motora gaz verip,gaz kolunu bırakıyorum ama yinede motor 1 sn gibi gaz yemeye devam ediyor.Ve bu vitez değiştirme esnasında sorun çıkartıyor hali ile.Bunun sebebi ne olabilir.Yarın bir gözle kontrol edeceğim ve sorun çöüzlmezse bana Urfa yolu gözüktü gibi.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    SAKAL büyük ihtimalle keeway matrix 150 scoter alıyor ama halen cbr 125 çi olarak kalabilcek mi?
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Sayın blackhawk senin motosikletinde çıkan problem seninde tespit ettiğin üzere büyük ihtimal kaçak benzinden kaynaklanıyor önce altta 3 - 5 tane tahliy borusu varya orda ağzında tıpa olan boruda su birikip birikmediğini kontrol et şayet yoksa malesef sana urfa yolu gözüktü

Doğuş gerçekten kalbimi kırdın ne demek hala cbr cı olarak kalabilecekmi tabiki kalacaksın keeway matrix de hoş bir scooter fiyatlarda inmişken bu fırsatı kaçırma ama sana bir arkadaş tavsiyesi motoru aldıuğın zaman kesinlikle korumanı ihmal etme elinden geldiğince full koruma olmaya çalış hoşçakal
    CBR 125 R

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Sayın blackhawk senin motosikletinde çıkan problem seninde tespit ettiğin üzere büyük ihtimal kaçak benzinden kaynaklanıyor önce altta 3 - 5 tane tahliy borusu varya orda ağzında tıpa olan boruda su birikip birikmediğini kontrol et şayet yoksa malesef sana urfa yolu gözüktü

Doğuş gerçekten kalbimi kırdın ne demek hala cbr cı olarak kalabilecekmi tabiki kalacaksın keeway matrix de hoş bir scooter fiyatlarda inmişken bu fırsatı kaçırma ama sana bir arkadaş tavsiyesi motoru aldıuğın zaman kesinlikle korumanı ihmal etme elinden geldiğince full koruma olmaya çalış hoşçakal
    Koruma olarak kask ve eldiven alıcam ilerki zamanlardada durum iyileşince mont düşünüyorum.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    dızlıgıde unutma!!
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    İnşallah r6 tına kavuşursun wolvorine dün akşam 1 - 2 saat boyunca servisteki arkadaşım motorun sahibi ve ben 2002 r6 yla uğraştık gerçekten çok iyi bi motor 127 hp devil egzos falanda vardı motorda çok hoşuma gitti

kervan aramıza hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle
    abicim benzini nerede alıyorsun büyük ihtimalle benzinden kaynaklanıyordur be jikleye hiç dokunmuyorum aldığımdan beri
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

avatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r black

cbr 125r sahibi oldum

millet bugunden itibaren benmde cbr 125r ım var..siyah renk...beklediğime deydi..bi kac sorum olcak.benm viteslerle ilgili biraz sorunum varda.kacıncı devirde degiştircem vitesi...
    tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler