Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Bence kuyruk iptali ve katlanır plakalık hiç yakışmıyor bu motora fren lambasının altındaki plastik orda kalıyor hiç hoş durmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Ateistlerin açıklayamadığı bir mesele daha... WD40 pasları da gideriyor işte ispatı

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karamehmet84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük olması sizleri yanıltmasın arkadaşlar, hafif olduğu için kalbi hızlandıran bir sürati var CBR 125R'ın
    Alıntı kartalkadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafif olduğuna bakmayın, hızıyla aklınızı başınızdan alır, şirinliğiyle çok kalp yakar.

CBR serisinin en havalı modellerindendir. Bir gidişi var ömre bedel
    Her mesajlarinizdada Honda`nin sinif farketmeksizin motosiklet kullanici sayfalarina girip gereksiz ovguler yagdiriyorsunuz.

Iki secenek var ;

Ya foruma reklam parasi vermek yerine uyelik acip her konuyu gereksiz, Honda fanatikligi iceren mesajlarla doldurmak gibi bir gorev verildi amirinizden;

Ya da motosiklet dunyaniz tamamen Honda`dan ibaret ve cbr 125 icin hizi aklinizi basindan alir yazacak kadar MALSINIZ.

Hadi iyisiniz, ben oyumu ilk secenekten yana kullaniyorum
    Karalı bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    vay be bildiğin adam tutmuş honda

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı karamehmet84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük olması sizleri yanıltmasın arkadaşlar, hafif olduğu için kalbi hızlandıran bir sürati var CBR 125R'ın
    yav dayı amacın ne her hondanın altında sen varsın beyler merakımdan sordum kusura bakmayın
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Kuyruk iptali yaptıran yok mu katlanır plakalık takann?
    Malatya CBR bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Abilerim aranıza katılmayı bende çok istiyorum ama motor bulamıorum ya Ordu da bu motoru satan abilerimiz varmıdır
    Son olarak Ordu da iyi bir motosiklet ustası biliyormusunuz teşekkürler

Abilerim honda cbr 125r ın 2016 yılı sigorta yaptıran varsa ne kadara yaptırdınız bire yaşınızı söylermisiniz

Cevaplanana kadar sorucam :D Kuyruk iptali yaptıran yok mu katlanır plakalık takann?

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuyruk iptali yaptıran yok mu katlanır plakalık takann?
    keşke katlanır plaka biri yaptıran şöyle fotosunu atsa ne güzel olur bizde görürdük
    birde kırmızıda geçenlere bir sorum olacak ben Malatya'dayım ve kırmızılarda geçiyorum (müsaitse) ama hiç ceza yazmadılar şimdiye kadar
    sizde de öyle mi kırmızıda geçen var mı arada ceza geldiği oldu mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

beyler soğutma suyunun seviyesi en alt seviyede kendim değiştirebilir miyim veya kendim ilave yapabilir miyim? aramızda kendi bakımı kendisi yapan var mı? mesela ön arka fren hidroliklerini kendisi değiştiren var mı ? veya ufak tefek küçük bakımlarını kendisi yapan var mı acaba?

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Muhammederen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim honda cbr 125r ın 2016 yılı sigorta yaptıran varsa ne kadara yaptırdınız bire yaşınızı söylermisiniz
    17 Şubat tarihinde zorunlu trafik sigortasını 248TL'ye yaptırdım bilginiz olsun arkadaşlar yer Malatya(44)
    acente Halk Sigorta
    Fiyatlar artınca düşük ücretlerle kağıt üzerinde sigorta yapan fakat kaza olduğunda ödeme yapmayan şirketler ortaya çıkmış sigortacı böyle söyledi. Doğrudur yanlıştır bilemem haberiniz olsun. Dikkatli olmakta fayda var

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Alıntı Malatya CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 Şubat tarihinde zorunlu trafik sigortasını 248TL'ye yaptırdım bilginiz olsun arkadaşlar yer Malatya(44)
    acente Halk Sigorta
    Fiyatlar artınca düşük ücretlerle kağıt üzerinde sigorta yapan fakat kaza olduğunda ödeme yapmayan şirketler ortaya çıkmış sigortacı böyle söyledi. Doğrudur yanlıştır bilemem haberiniz olsun. Dikkatli olmakta fayda var
    Yuh ya istanbul da 4 katı para ödedim bu kadarda olmaz ya

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    arkadaşlar o yeni çıkanlardan haberi olan varsa özelden yazsın onlara yaptırim bari sigortayı en azından motorun plakasını çıkarmış olurum

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Arkadaşlar kasko yapan var mı varsa ne kadara yaptırdı hangi şirket yaptı

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    Honda 125 r cılara müjde 2016 CBR 150R

Motosikleti
    fuarda bu kasası varsa alırım :D yoksa napıcaz bu sene gelcekmi ona göre almim fuardan sonra hemen almayı düşünüyorum bilgisi olan varmı fuarda inşallah bu kasa vardır ) yoksa ne zmaan gelir 2-3 ay beklemelimiyim yani tarih olarak bilen varmı ?

Motosikleti
    CBR250R, yakında
    Yeni kasa efsane olmus yanliz. Cok şık duruyor 250lik icinde gelirse bu tasarim tadindan yenmez :D

Motosikleti
    valla içime kurt düştü fuardan sonra gelirse honda ayıp eder getiriceksen fuarda getir kardeşim yoksa getirme valla olmaz böyle .

ilk hrc yi aldım 1 hafta sonra repsol cıktı sımdı repsol u alırım bu çıkar benvefad şok şok şok olurum

birde gelmiye bilir beygir yükseldiyse 125 cc var türkiyede beygir i fazladır inş da gelmez D:

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı sparrow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi efsane olmus bızımkılerı atalım çöpe resmen :D
    DEMİR ATLI ADAM

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni kasayı görüp heveslenenler hevesinizi kırmıyım ama bu tayland da satılan cbr150 ve avrupada satışı yok. zaten tayland da 2015 te cbr150 Türkiyedeki çift farlı cbr250 lerle aynı görünümde yenilenmişti. Avrupada hiç çift farlı cbr125 satılmadı.

Birde buna led far falan eklenip cbr500 çakması olmuş. CBR 250 ye led far konmadan cbr125 avrupada bu makyajla satılmaz anca uzak doğuda olur bu işler. Çünkü CBR250 125 ten gariban görünürse cbr250 yi hiç satamaz kendini baltalar.

Bu makyajlı model için 2016 da hiç umutlanmayın anca kış gelir sezon biter belki kasım aralık ki o bile kesin değil bence 2017 de avrupada satılır bu.

Ama yinede bayiden cbr125 çıkarıcak olsam olayın kesinliğini 3-5 bayi ile görüşmeden mevcut modele 10 kağıt vermem
    Malatya CBR bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler