Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KZGN
    Merhaba Arkadaşlar,

Buradan adını bilmediğim bir sürücünüze seslenmek istiyorum.
    Musalla taşına motoru zincirleyenler bile kask ve donanım kullanıyorken
    Okuyorsa anlayacaktır....

Kaskınız varken hele de yanınızdayken; Sizden naçizane ricam kaskınızı takın! ek olarak imkan var ise koruma kullanın.
    İyi akşamlar ve iyi sürüşler.
    скиталец

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Cbr yedek parca fiyatlarinin da masallahi varmis ya. Hele km unitesi 1375 tl far ampulu 160 tl bunlar nedir. Motorun yarisi kadar yedek parcadan gecirmisler resmen.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Fiyatlar pahalı reizzzz

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı kahve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Buradan adını bilmediğim bir sürücünüze seslenmek istiyorum.
    Musalla taşına motoru zincirleyenler bile kask ve donanım kullanıyorken
    Okuyorsa anlayacaktır....

Kaskınız varken hele de yanınızdayken; Sizden naçizane ricam kaskınızı takın! ek olarak imkan var ise koruma kullanın.
    İyi akşamlar ve iyi sürüşler.
    Adam haklı.

Birgün E5te kaskı arka demirde takılı olup mal mal süren kasksız bir arkadaşa kaskını tak diye adeta bağırdım sonra napıyorum ben dedim.

Motosikleti
    Kararsız Fişeq :D
    İlk önce merhabalar bende insallah başlayacağım bu motor ile birkaç sorum olacak hem motor ile ilgili hemde başka şeyler ile ilgili.
    Motorla sorularım az

Size Göre Parça Fiyatları Nasıl?

IRC lastikler kalsa çok problem yaparmı?

Gidişi ve duruşu nasıl?

Cevaplayabilirseniz Çok Mutlu Olurum.

Şimdi diğerlerinde sıra

Ben bu motorla okula gidicem malum,ekipmanlarımı nasıl biryere koyabilirim üstümden çıkarıp?Çantanın boyutlarının nası olması lazım sırt çantasının sizce? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Motorda Yeni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk önce merhabalar bende insallah başlayacağım bu motor ile birkaç sorum olacak hem motor ile ilgili hemde başka şeyler ile ilgili.
    Motorla sorularım az

Size Göre Parça Fiyatları Nasıl?

IRC lastikler kalsa çok problem yaparmı?

Gidişi ve duruşu nasıl?

Cevaplayabilirseniz Çok Mutlu Olurum.

Şimdi diğerlerinde sıra

Ben bu motorla okula gidicem malum,ekipmanlarımı nasıl biryere koyabilirim üstümden çıkarıp?Çantanın boyutlarının nası olması lazım sırt çantasının sizce? Şimdiden teşekkürler.
    Parça fiyatları normal ne çok ucuk ne çok ucuz. 160 tlye far ampulu var ama 10tlye elektrikçiden aldığınızın aynısı.

Irc lastiğin herşeyi problem mutlaka değişmesi gerek. Yok değiştirmem dersen zaten kayıp düşünce aynı parayı grenajlara vereceksin canının yanması da cabası.

Gidişi duruşu 125lik motor için iyi. 125cc ile ne yapacağın bellidir fazlasını vadetmiyor. Frenleri daha iyi olabilirdi.

Ben okula gidince okulun içi güvenli diye kaskı ve dizliği üstünde bırakıyorm eldivenler çantaya ceket de üstümde kalıyor. Kaskın çalınma tehlikesi varsa basit bi kilitle motora bağlarsın.

125 cc kategorisinde fiyatına göre en çok şeyi vaaden motordur özellikle tasarımıyla.

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça fiyatları normal ne çok ucuk ne çok ucuz. 160 tlye far ampulu var ama 10tlye elektrikçiden aldığınızın aynısı.

Irc lastiğin herşeyi problem mutlaka değişmesi gerek. Yok değiştirmem dersen zaten kayıp düşünce aynı parayı grenajlara vereceksin canının yanması da cabası.

Gidişi duruşu 125lik motor için iyi. 125cc ile ne yapacağın bellidir fazlasını vadetmiyor. Frenleri daha iyi olabilirdi.

Ben okula gidince okulun içi güvenli diye kaskı ve dizliği üstünde bırakıyorm eldivenler çantaya ceket de üstümde kalıyor. Kaskın çalınma tehlikesi varsa basit bi kilitle motora bağlarsın.

125 cc kategorisinde fiyatına göre en çok şeyi vaaden motordur özellikle tasarımıyla.
    kesinlikle takoz koruma taktır. benim ilk motorum du, ve bir kez kaza yaptım bir kez de olduğu yerde düştü. takoz korumalar sayesınde ufacık birkaç çizikle atlattım olayları,grenajlara falan hiçbirşey olmadı,sadece egzoz çizildi okadar. takoz korumayı kesinlikle öneririm

7100 km oldu halen ırc leri kullanıyorum,gittiği yere kadar da gidicem yani. anlatıldığı kadar kötü değil. "sınırlarını" bildikten sonra sıkıntı yaşamazsın.

sırt çantası kesinlikle gerekiyor. mont,pantolon,eldiven,kask vs en azından 2sini koyabilirsin. diğerlerini de elinde taşırsın artık.

hem disk klidi hem de şifreli kilit aldım,ikisini de bagaja koydum. motoru biryere bırakacağım zaman hemen cıkartım ikisini de takıyorum.aklım kalmıyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    8 binde temizlenip yerine takılmış,12 binde ki filtrenin durumu. Özetle,temizlemeyin değiştirin Buji zaten patates olmuş.

A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 binde temizlenip yerine takılmış,12 binde ki filtrenin durumu. Özetle,temizlemeyin değiştirin Buji zaten patates olmuş.

http://i.hizliresim.com/p8DJPz.jpg
    hava filtresine ulaşmak çok zahmetli.

Motosikleti
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle takoz koruma taktır. benim ilk motorum du, ve bir kez kaza yaptım bir kez de olduğu yerde düştü. takoz korumalar sayesınde ufacık birkaç çizikle atlattım olayları,grenajlara falan hiçbirşey olmadı,sadece egzoz çizildi okadar. takoz korumayı kesinlikle öneririm

7100 km oldu halen ırc leri kullanıyorum,gittiği yere kadar da gidicem yani. anlatıldığı kadar kötü değil. "sınırlarını" bildikten sonra sıkıntı yaşamazsın.

sırt çantası kesinlikle gerekiyor. mont,pantolon,eldiven,kask vs en azından 2sini koyabilirsin. diğerlerini de elinde taşırsın artık.

hem disk klidi hem de şifreli kilit aldım,ikisini de bagaja koydum. motoru biryere bırakacağım zaman hemen cıkartım ikisini de takıyorum.aklım kalmıyor.
    Tesekkurler
    + Oo Abi Kaçlık? -125 lik +Ekipman niye takıyorsun o zaman hıaaa*** +Ulan hem motor tehlikeli diyorsunuz hemde ekipmana ne gerek var diyonuz

Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/p8DJPz.jpg
    yanlış hatırlamıyorsam bakım kitapçığında 16.000 km'de değişir yazmışlar. ben de 8000 bakımına gittiğimde en azından bir kontrol ettirmeyi düşünüyordum. bu fotoğraftan sonra kesin değiştireceğim sanırım. kendiniz mi değiştirdiniz yoksa serviste mi değiştirdiler ve fiyat nedir ?

Motosikleti
    Cbr ın modellerinde abs olanı varmı ben daha göremedim biryerlerde böyle bir muhabbet dönüyorda?Ben bilmemekteyim açıkcası

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Motorda Yeni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr ın modellerinde abs olanı varmı ben daha göremedim biryerlerde böyle bir muhabbet dönüyorda?Ben bilmemekteyim açıkcası
    yok abi 125 liği diyorsan mümkün değil
    hatta rüyanda görsen bile inanma
    Yamaha YBR 125 (2010-2012) = 21.000 km
    Honda CBR 125R (2015-2016) = 7000 km +∞

Motosikleti
    Teşekkür Ederim
    + Oo Abi Kaçlık? -125 lik +Ekipman niye takıyorsun o zaman hıaaa*** +Ulan hem motor tehlikeli diyorsunuz hemde ekipmana ne gerek var diyonuz

Motosikleti
    Yzf r125
    herkeze iyi günler.. yakında ehliyetimi alacağım ve almak istediğim motor cbr125r pek vitesli hakkında bilgim yok sizce bu motorla öğrenebilirmiyim.. şimdiden teşekkürler

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Öğrenirsin hemde en iyi şekilde

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Vites işi basittir, gözünüzde çok büyütmeyin

Motosikletimi satılığa çıkarttım bu arada arkadaşlar, bilginiz olsun.

İlan bilgilerine ulaşın..

Herkes e iyi akşamlar.
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vites işi basittir, gözünüzde çok büyütmeyin

Motosikletimi satılığa çıkarttım bu arada arkadaşlar, bilginiz olsun.

İlan bilgilerine ulaşın..

Herkes e iyi akşamlar.
    İyi satışlar. Cbr650f çok iyi bir seçim hep aklımdadır
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Ben öğrenciyim m allah muhafaza düştü bi grenajı ne kadara mal olur bana .

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Gorkem20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öğrenciyim m allah muhafaza düştü bi grenajı ne kadara mal olur bana .
    Vites kolu kırılırsa 60 tl büyük yan grenaj 170 tl sinyal 50 tl manet 60 tl.
    Bakım ve sigorta maliyetlerini hesapla asıl öğrenciysen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler