Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

valla gitmesin benim için önemli olan 80 100 le normal gitmesiydi 100 den sonra biraz titriyor ama olsun eski motorumdan çok çok çok çok daha iyi. samsundayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Sygnbzkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 110 125 arası stabil bi hızda gidilebiliyor mu?
    110 yapar sonrası için yol durumu çok önemli. yokuş aşağı rahat gider rüzgar yoksa düzde de 110da gider. zaten kafa depoda max.140-145 görüyor youtube videolarında görebilirsin. tabi 170 yapan şehir efsaneleri var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı Clearidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gitmesin benim için önemli olan 80 100 le normal gitmesiydi 100 den sonra biraz titriyor ama olsun eski motorumdan çok çok çok çok daha iyi. samsundayım
    diğer başlıkta da senin aynı kişi olduğunu farketmeden sordum kardeş. tekerin düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

birlikte sürecek adam arıyorum yahu soruyorum tüm cbr sahiplerine sıkıldım tek tabancadan.

ya valla diğer motorumlada öyle bunlada öyle hep tek. şöyle bir motorlu daha olsa iki kişi çok daha zevkli olurdu

Motosikleti
    CBR 125R
    başlıkta bile aktif olan yok ki reelde bulalım herkes sorusunu sorup çıkıyor.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isterseniz bu hafta sonu cbr 125 toplantisi yapalim istanbulda olanlarla ben fatihte oturuyorum

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isterseniz bu hafta sonu cbr 125 toplantisi yapalim istanbulda olanlarla ben fatihte oturuyorum
    Bu hafta sonu bayram nedeniyle yollar çok kalabalık ama başka zaman olur. Bahçelievlerde oturuyorum okulum fatihte benimde.

Peki o zaman bayramda sonra toplanalim soyle guzel bir gezi yapalim insallah.bide servis yag degisimine ne kadar para aliyor.

Motosikleti
    CBR 125R
    toplanma süper olur. içimizdeki cbr 125 kullanıcılarını görelim.

Selamlar millet. Ben de düşünüyorum ve istiyorum bi CBR. Uzun yola çıkan var mı? Bi videoda gaz kesildiği zaman stop ediyor diyordu vlogger. Doğru mudur? Video biraz eskiydi 2015 modelde böyle bir sorun var mı? Bi 500 km yolda sorun çıkarır mı? Daha ònceki sayfalarda var ama 2015 modeli merak ettim. Cevaplarsanız gerçekten çok memnun olurum.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar millet. Ben de düşünüyorum ve istiyorum bi CBR. Uzun yola çıkan var mı? Bi videoda gaz kesildiği zaman stop ediyor diyordu vlogger. Doğru mudur? Video biraz eskiydi 2015 modelde böyle bir sorun var mı? Bi 500 km yolda sorun çıkarır mı? Daha ònceki sayfalarda var ama 2015 modeli merak ettim. Cevaplarsanız gerçekten çok memnun olurum.
    Bu motorun kronik hiçbir arızası yok o arkadaşa istisna olmuştur. Uzun yola çıkmadım ama çıkılır yavaş gidiyor diye sıkılabilirsiniz.

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun kronik hiçbir arızası yok o arkadaşa istisna olmuştur. Uzun yola çıkmadım ama çıkılır yavaş gidiyor diye sıkılabilirsiniz.
    Sağol hocam. Yavaşlıkta sıkıntı yok benim için. İyi oldu içim rahatladı. Nereye rahatlıyosa daha 3 yıl var. :D

Istanbul ici jant seridi cektire bilecegim bir yer varmi acaba

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Heyütt Benim motor hala serviste ameliyat oluyor nereye toplanıyorsunuz ahaha
    şakamaka motorum 2 ay olacak servisite, garantiden yapıyorlar, geçen aradım lütüfde bulundular olmayan silindiri avrupadan istettiler...

Motorsiklet ne olduki silindir felan anlamadim

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    sa arkadaşlar ya ben bu artçı koltugunun altındaki repsol stickerini arıyorum nette bulamadım sahıbındede full stıcker satan vardı ondan aldım ama 5 para etmez çöpe attım bende o parçayı direk arıyorum eger elınde olup satmak ısteyen varsa alabılırım.

bu parça işte sırf stickeri için alacağım

Motosikleti
    subap kaçırdı, oda pistonu deldi, piston zorlamasından krank egildi, silindirde parçalandı, komple motor bloğu ve kafası değişiyor
    Motorsiklet ne olduki silindir felan anlamadim

Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subap kaçırdı, oda pistonu deldi, piston zorlamasından krank egildi, silindirde parçalandı, komple motor bloğu ve kafası değişiyor
    Nasil bir redline yaptiysan tebrik ediyorum

Motosikleti
    Nasil bir redline yaptiysan tebrik ediyorum
    haha Redline dan dolayı değil, 30 40 km hız ile giderken olu. motorun limitleri belli zaten ona göre devir kesici koyuyorlar. muhtemelen kurum tuttuğu için subap sıkışmıştır. Hondayı zor bela ikna ettim en son eksper yollaılar ve onlar karar verdi hatanın bende olmaığını

kafkef09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 2012 beyaz
    arkadaşlar cbr 125 ön amortisör keçesi değiştirineniz var ı varsa kaça ne kadar yaptırdınız ? yağ damlattımı sonra ?

Alıntı kafkef09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 125 ön amortisör keçesi değiştirineniz var ı varsa kaça ne kadar yaptırdınız ? yağ damlattımı sonra ?
    Ben degistirdim iscilik yag her sey dahil 110 tl sag amortisor kecesi degisti.sanirsam cbr keceler saglam degil 1200 km de motorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler