Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Tronic, verdiğin bilgiler için sağol kardeş ama virajlarda büyük tekerin faydası çok, sarfiyatı az arttırması fazla sorun olmaz bence. Ayrıca arka tekeri büyütmeden önce ani frenlerde motorun arkası sola doğru atıyordu, 130'luk taktırınca bu sorun çok azaldı. Daha büyük lastikle sorun tamamen ortadan kalkar sanırım.
    [COLOR="Red"]Elle, kolla değil, [COLOR="Yellow"]sarıyla, [COLOR="Red"]kırmızıyla, [COLOR="red"][COLOR="Yellow"]alnımızın [COLOR="Yellow"]akıyla. [COLOR="Black"]ŞAMPİYON [COLOR="Yellow"]GALATA[COLOR="Red"]SARAY[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    beyler teker buyutme ıle urasmayın hem yakıt fazlalasır hem hız azalır onermem

yakıt tüketimi fazla artmaz. okadarlıkta olsun. ama bence de hızı etkileyecektir fazla olmasada.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    samet daha dun bır bugun 2... dur bı bakalım bıraz gez gor sora 600rr gelsın)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    yarin kredi işini halledebilirsem 10 Ağustos tarihinde ben de bir cbr 125 sahibi oluyorum

kirmizi renk 1.100 km de daha, sağ yan grenajda ufak bir çatlak var, AGV kask ile birlikte(sıfırı 200 euro) 3.775YTL ye anlaştık. Honda servisi herhangi bir sorunu olmadığını hala garanti kapsaminda olduğunu ve rodajin düzgün geçtiğini söyledi. alım satım masrafları dahil 4.000YTL ye malolacak bana, kask ve disk kilit de dahil.

umarım bir sorun çıkmaz şans dileyiniz, alır almaz fotograflari koyucam buraya

Motosikleti
    yok
    sag yan grenajdakı catlak nası olusmus ya?ben devırdıımde bıle grenaja bısı olmadı?
    ama honda servısınden cok bılcek degılım yaa:D ıcıne sındıyse hayırlısı olsun resımlerı beklıoruz..

a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    inş. sorunsuzdur motor hayırlı olsun.

Motosikleti
    Mts 950
    çatlak şöyle oluşmuş, çocuk motoru almış 3 ay kullanmış sonra fransa'ya okumaya gitmiş geçen sene. sonra bakmış olmuyor burda kullanamicak fransa dan bi motor almak üzere cbr 125 i satmaya karar vermis ve bodrumdan cikartmis motoru. cikarttigi gibi ertesi sabah park yerinde bi araba vurmuş çatlaşmış grenajı ve kaçmış. çok ufak bir çatlak yani sanki çizik gibi allahtan motor devrilmemiş o çarpmadan.

benim çalıştığım şirket ankara ostim organiza sanayii'de zaten bizim şirketin elemanlar filan var fiberglass döken onlara rica edicem yapistirivericek cillop gibi cikacak. olmasa bile dert degil çünkü ilk motorum ve sıfır almış olsam bile ben de kesin bi yerlerini patlatacaktim bunu simdiden kabullendim olunca fazla üzülmeyim diye kafama takmiyorum o yüzden.

bi de kirmizi-lacivert motor, lacivertlerini çıkartıp siyah sticker takmak istiyorum, honda servisi iz kalır dedi ama boyle birşey yapan var mi merak ettim.

Motosikleti
    yok
    hmm anladım tamam zaten sadece merak etmıstım honda servısı sorun yok dedıyseozaman beklemen kaldı sadece...kı en zoru ınan bana:D

Motosikleti
    Mts 950
    bence de beklemesi çok zor olacak. ama daha önemlisi yarin kredinin onaylanması ve son dakikada problem çıkmaması. zor da olsa beklemesi el mahkum, yeter ki kredi onaylansin.

benim için asıl sorun motoru alip, kullanmayi iyice ogrenince, ekimde ehliyeti alana kadar trafige cikamayacak olmam, o beni düşündürüyor nasil dayanirim diye ama tabi işin sonunda ehliyetsiz yakalanip motoru bağlatıp üzerine 600ytl ceza yemek var.

Motosikleti
    yok
    kredı beklemek sınır bozucu..cevap vermıolar bastan savıolar fln..26 agustosta sınava gırenler ekımdemı alıolar ehlıyetı
    ?

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla mithrelios motor temizse çok uygun fiyata alıyorsun bence kaçırma
    Okan ACAR

Motosikleti
    Mts 950
    evet eylül sonu ekim başı gibi elinizde olur dedi kurs. 26 Ağustos yazili sinav sonra geçtiğin belli olunca direksiyon sinavi sonra da onun belli olmasi derken en iyi ihtimal eylül 25 gibi edinirim ehliyetimi.

kredi konusunda, bizim şirketteki yönetici birisi(kamu bankalarindan emekli bi amca aslen) sen rahat tut içini benim eski öğrencim banka müdürü bi telefona bakar hiç dertsiz hallederiz dedi ama bakalim ne olacak. kasko yu da ucuza hallettiririz onda da birsürü tanidik var dedi aynı amca ama tabi ne olursa olsun insan rahatsiz oluyor son anda bir dert cikacak da aman olmayacak diye.

umarim olur da en yakin zamanda fotograflari paylaşırım sizlerle. motoru aldiktan sonra ankara'dan bir arkadas varsa cbr 125 kullanicisi bi ara bulusalim o da bi baksin vakti varsa sohbet edelim isterim cok.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    mithrelios bilirim o kredinin bekleme sıkıntısını bende ne strese girmiştim kredi
    çıkacak diye
    Okan ACAR

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    yaw beyler şu taiwanlı şirketle nası bağlantı kuracaz, hiçbiriniz ilgilenmiyomusunuz.

Motosikleti
    yok
    abı ılgılenmıo degılım ıstıorum ama duygusal sebeplerden dolayı hıc bulasmamayı tercıh edıorum..:D

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    abı ılgılenmıo degılım ıstıorum ama duygusal sebeplerden dolayı hıc bulasmamayı tercıh edıorum..:D
    Aynen abi şu motosikletin taksidi bi bitsin 1000 ytl gibi modifiye yapacağım o zaman aseanmoto dan modifiye parçaları getirteceğim şimdilik sadece yardımcı olabileceğim maille öğrendim onuda arka stop kargo ücreti 45$
    CBR 125 R

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar bu hafta sonuna kadar bir buluşma organize edelim ne dersiniz ? Avrupa yakasında bakırköy, bahçelievle,avcılar taraflarında yakın olan cbr ciler buluşalım bi kaynaşalım,uyanınınnnnnnnnnnnnn
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    yok
    pazar gunu rıva gezısı var oraya gıdıcem ben..sızde gelın??

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Dostum hafta sonu ben iş başı yapacağım,bu nedenle hafta içi bi organizasyon olursa harika olur,iş nedeniyle hafta sonu yapılan hiçbir organizasyona katılamadım
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler