Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 500 2015
    Tecrübem yok ama artçı olmayınca sıkıntı yaşamazsın gibime geliyor rahat sürersin.motor gitmıyor tamamda rahatsızda etmez heralde bence bir dene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Arkadaşlar motorumu satıyorum son anda karar değiştirerek forumdan arkadaş alırsa özel indirimde yapabilirim temizdir sorunsuzdur iyi kişilere gidecektir.

ilan :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6066910/detay/
    guest.283 bunu beğendi.

arkadaşlar merhabalar,

radyatörden motora giden hortumda kılcak kaçak sebebiyle hortumu değiştirdim.doğal olarak radyatördeki su boşaldı. radyatör kapağı da açılmıyor,beceremedim.. kitapçıkta da "radyatör kapağını açmayın, eğer su seviyesinde bir azalma olursa; suyu,yedek depodan doldurun" diye bir ibare var. şimdi soru şu: yedek depoyu doldurduğumda radyatör de su ile dolacak mı ?

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 bin tl 2015 model 5 tane var sahibinden.com da km dusuk istanbul ici satiyorlar eger satacak varsa 7750 alirim

hakan499 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal mh drift 150
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar,

radyatörden motora giden hortumda kılcak kaçak sebebiyle hortumu değiştirdim.doğal olarak radyatördeki su boşaldı. radyatör kapağı da açılmıyor,beceremedim.. kitapçıkta da "radyatör kapağını açmayın, eğer su seviyesinde bir azalma olursa; suyu,yedek depodan doldurun" diye bir ibare var. şimdi soru şu: yedek depoyu doldurduğumda radyatör de su ile dolacak mı ?
    Radyator kapagini acmayi zorlama kapatakda kucuk emniyet vidasi var kucuk bir yildiz tornavida ile once onu sok sonra kapagi acabilirsin ve rahatlikla ilaveni yapabilirsin icin rahat olsun yedek depodan alir almaz bilmiyorum bende denemedim.

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    Arkadaşlar motorumu satılığa çıkarttım ilan no: 226296200
    Ozel renk saat gibi makina araba takasina acik
    CBR 125R 2012 32666Km
    no: 05535999538 7/24 ulaşabilirsiniz,motor avcılarda.
    Fiyat: 6666₺
    Yagi bugun degisti
    Debriyaj balatasi yeni degisti
    Debriyaj teli yeni degist
    i On fren balAtasi yeni
    Arka fren balatasi fabrikanin koydugu( temiz kullanildiginin kanitidir sanirim)
    Arka lastik yeni
    Elektrik tesisati kontrol edildi
    Hava filtresi yeni
    Buji yeni
    Zincir disli set olarak yeni degisti
    Teker rulmanlari yen
    Teker kaplini yeni
    Usb sarj cihazi ve telefon tutacagi pazarliktan ayri olarak istenirse 100₺ veririm.
    Motorumun ikinci sahibiyim. Bursa mudanya kullanilmis. İstanbul trafiginde fazla kullanilmadi. 12000 kmdir ben kullaniyorum. İstanbul tokata git gel yaptim en son. Genelde uzun yolda bindim. Yakiti 10-14 krs kmde. Boyada cizikler mevcut. Sifir motor degil sonucta. Mesajlara aninda cevap verilir.

Alıntı hakan499 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyator kapagini acmayi zorlama kapatakda kucuk emniyet vidasi var kucuk bir yildiz tornavida ile once onu sok sonra kapagi acabilirsin ve rahatlikla ilaveni yapabilirsin icin rahat olsun yedek depodan alir almaz bilmiyorum bende denemedim.
    teşekkürler dostum, onu yaptım. suyu ekleyip 1-2 dk bekledim seviye düştü, yine su ekledim. bunu 3-4 kez yaptım,içeride hava kalmasın diye. yedek depoya da ekledim,sanırım fazla eklemişim. max olması gereken değerin üzerine çıktı.. bu konuda sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ama bakalım.

Arkadaşlar ege bölgesi civarında yeni kasa CBR 125 satan varsa bana 554 812 31 82 numaradan ulaşşın

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Herkes geziyor mu yahu bizim konu bu kadar ölü. Paylaşın bakalım cıbırlarınızı.

Ya benim arka diskten ses gelemeye basladi motor yagmur gordu azicik ondan midir acaba neden kaynaklaniyor olabilir

Motoruma sis farı ve f1 çakar taktırmak istiyorum. Daha önce kullanan var mı? Bu f1 çakarlar arabalarda da var üçgen olan çok mu apaçi işi? Birde sis farini nereye uygulayabişirim?

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya benim arka diskten ses gelemeye basladi motor yagmur gordu azicik ondan midir acaba neden kaynaklaniyor olabilir
    benimkide yapıyor balatalara vurunca kesiliyor ıslak kuru farketmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma sis farı ve f1 çakar takmak istiyorum. Daha önce kullanan var mı? Bu f1 çakarlar arabalarda da var üçgen olan çok mu apaçi işi? Birde sis farini nereye uygulayabişirim?
    sis farını normal farın bittiği yerde iki grenaja takabilirsin iç tarafa. Forum da biri cbr 250ye takmıştı, radyatörün önü yani.
    f1 çakar apaçi işi değilde onu nereye takacaksın ki? Bizim arka stop da üçgene yakın zaten.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Arka disk ses gelmesi Ama 2015 model benim ki 490 km neden yapar nasil cozerim bide grenaj alicam sol etiketi satilani yok mu 180 tl grenaj para istiyorlar etikete 150 tl soygun resmen

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkide yapıyor balatalara vurunca kesiliyor ıslak kuru farketmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

sis farını normal farın bittiği yerde iki grenaja takabilirsin iç tarafa. Forum da biri cbr 250ye takmıştı, radyatörün önü yani.
    f1 çakar apaçi işi değilde onu nereye takacaksın ki? Bizim arka stop da üçgene yakın zaten.
    f1 çakar üçgen olanı plakanın bittiği yerde tam onun gelceği kadar boşluk var oraya. ya ben aslında frene bastığımda arka stopun yanıp sönmesini istiyorum de nasıl yapacağımı bulamadım.

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    arka balatadan ses gelmesi konusunda bir şey söylemek istiyorum
    tabi ki ne alaka diyeceksiniz ama bir deneyin zinciri bir yağlayın hemen bir sürüş yapın bakın bakalım balatadan ses geliyor mu hala
    bi deneyin..

Yarin denicam ama ne alaka fren basinca ses geliyor sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Bide bana cbr 125 sol yan stiker nerden bulabilirim.tricoler 2015 model icin

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarin denicam ama ne alaka fren basinca ses geliyor sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Bide bana cbr 125 sol yan stiker nerden bulabilirim.tricoler 2015 model icin
    sanırım honda hariç bulamazsın onu e o fiyata da çok beklerler. ister reklamcıya gidip yaptır yada fırsattan istifade custom bişeyler yapıştır daha güzel durur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:04 ----------

galiba sen motor arıyordun bulmuşsun. ne kadara aldın 2015i?

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Arkadaşlar 2 hafta önce benim motor 25bin km de subap eğildiği için silindir piston ve krank kırdı. ondan 1000 km öncede 24bin bakımını yaptırmıştım. var mı böyle sıkıntı yaşayan? ne Honda nede Seris motorumun garantisi olduğu halde garantiyi uygulamıyor. ne yapmak gerekiyor? bu garanti ne işe yarıyor? mahkemeyemi yoksa yüketici haklarına mı vereyim bunları?

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 hafta önce benim motor 25bin km de subap eğildiği için silindir piston ve krank kırdı. ondan 1000 km öncede 24bin bakımını yaptırmıştım. var mı böyle sıkıntı yaşayan? ne Honda nede Seris motorumun garantisi olduğu halde garantiyi uygulamıyor. ne yapmak gerekiyor? bu garanti ne işe yarıyor? mahkemeyemi yoksa yüketici haklarına mı vereyim bunları?
    Tüketici mahkemesine başvurun.

2015 model aldim allaha sukur.
    Eksoz takmayi dusunuyorum simdi tiger sesi nasil olur??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler