Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a beyler cbr 125 ıkinci el alinca ne kadar masraf cikiyor üzerine alma vs islemlerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smao - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR
    noter 100 tl civarı plaka değişmeyecekse.Kasko zaten yüzde 90 yaptırmaz onu geçiyorum.Zorunlu trafik sigortası yaşına ve ile çok bağlı 150- 400 arası olabilir.

Bu arada motorumu satıyorum 2013 model garantisine bir kaç ay kaldı. 9bin 400 de 6900 tl istiyorum. detaylar ilanda var boyasız değişensiz makine.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5495272/detay/

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı altankrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.dün ikinci el cdr 125 r aldım . ama daha önce hiç vitesli motosiklet kullanmadıgım için viteslere geçerken baya problem yaşadım . bi kaç kez stop etti .sanirim debriyaj balatasını öldürdüm .şuanki durum motor çalışıyor vitese giriyor ama hareket etmiyor . sorun ne olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler
    debriyaj balatası stop edince kopan birşey değil motorda sorun var senle alakası yok. Aldığın kişi tanıdık mı?

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı klonlayn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. sıfır km honda cbr 125r almayı düşünüyorum. size birkaç sorum olacak. birincisi motorun şuanki site fiyatı 9100 tl tabi bildiğimiz üzere bununla bitmiyor. plaka ruhsat masrafı olsun vergisi olsun sigortası olsun baya bi cebimizden para çıkıyor. şuan sıfır alsam toplamda ne kadar masraf yapmam gerekecek. bütcemi ona göre ayarlayıp aranıza katılmayı düşünüyorum. motorunu yeni almış yada bu konu hakkında güncel fiyatları bilen abilerim yada kardeşlerim varsa bilgi verirlerse sevinirim ikinci soru olarak ise en önemli hayati konu olan lastik problemi. ankara çankaya da oturuyorum ve motoru sürekli bu çevrede kısa mesafeli sürüşlerde kullanacağım. lastiklerin değişmesi ankara asfaltında gerekli midir ? gerekli dediğinizi duyar gibiyim lastik olarak ne önerirsiniz ?
    Kardeşim Haziranın ilk hafrası gibi 0 aldım CBR 125 R 9000 TL'e aldım Bursa Honda Duran Kardeşlerden.
    480 Lira gibi birşeye mal oldu ruhsat plaka sigorta vs herşey.
    9500 TL diyelim yuvarlak hesap trafiğe hazır bir hali.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    Alıntı SametÖzkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Haziranın ilk hafrası gibi 0 aldım CBR 125 R 9000 TL'e aldım Bursa Honda Duran Kardeşlerden.
    480 Lira gibi birşeye mal oldu ruhsat plaka sigorta vs herşey.
    9500 TL diyelim yuvarlak hesap trafiğe hazır bir hali.
    Bende almayı düşünüyorum bu konuda bilgilendirdiğin için teşekkürler

Motosikleti
    CBR 125R
    +700 TL lastik yoksa frenler tutmuyor

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    O değilde 150 tl daha zam gelmiş sıfırına. Afedersiniz ama oha artık

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Sygnbzkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde 150 tl daha zam gelmiş sıfırına. Afedersiniz ama oha artık
    yatırımcıya kazandırıyor mübarek.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 alinacaktir 2015 model kilometresi dusuk 7750 tl civari nakit paraya alacagim

honda cbr ye her ay zam mı geliyo yoksa ben mi yanlış görüyorum :D benim bir sorum olacak. sıfıt km honda cbr 125 almayı düşünüyorum. siz olsanız ne zaman alırsınız ? kampanya dönemi yada fuar zamanı fiyatlarda değişiklik oluyormuş diye duydum doğru mudur cbr 125 için geçerli oluyor mu ? 2016 ocakta alsam yada 2016 aralıkta alsam ne farklar olur ? bilgilendirirseniz sevinirim. değişik soruları seviyorum :D

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1507044/detay/

Bu motor alınır mı? Malesef bütçem düşük :-(
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı klonlayn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbr ye her ay zam mı geliyo yoksa ben mi yanlış görüyorum :D benim bir sorum olacak. sıfıt km honda cbr 125 almayı düşünüyorum. siz olsanız ne zaman alırsınız ? kampanya dönemi yada fuar zamanı fiyatlarda değişiklik oluyormuş diye duydum doğru mudur cbr 125 için geçerli oluyor mu ? 2016 ocakta alsam yada 2016 aralıkta alsam ne farklar olur ? bilgilendirirseniz sevinirim. değişik soruları seviyorum :D

dolar, euro ve altın daha da artacağı için zamlanır fiyatlar. bu gidişle cbr 250 ile aynı fiyata satılacak. ben olsam hemen alırım niye bekleyeyim havalar güzelken

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 alinacaktir 2015 model kilometresi dusuk 7750 tl civari nakit paraya alacagim
    öylesini bulursan banada haber et

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Alıntı TimCage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1507044/detay/

Bu motor alınır mı? Malesef bütçem düşük :-(
    arkadaş biraz hızlı belli ama kazası yoksa alınır makul birşeye benziyor. ustayla gidin. forum üyesine de benziyor iletişime geçin.

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    Teşekkür ederim cevabınız için.
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

hakan499 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal mh drift 150
    Vites gecislerinde genelde 1 den 2 ye atarken catur cutur ses geliyo sanki biseyler kiriliyor gibi bu normal bir durum mu ? Sizin motorlarda da boyle mi ? Bu sesi kesmenin bir yolu var mi ? 2013 model 17 bin de motorum ve castrol 10-40 yag kullaniyorum.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı hakan499 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vites gecislerinde genelde 1 den 2 ye atarken catur cutur ses geliyo sanki biseyler kiriliyor gibi bu normal bir durum mu ? Sizin motorlarda da boyle mi ? Bu sesi kesmenin bir yolu var mi ? 2013 model 17 bin de motorum ve castrol 10-40 yag kullaniyorum.
    bende de oluyor çünkü 1 ve 2 arasında boş(N) vites var orayı atlıyor.

hakan499 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal mh drift 150
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de oluyor çünkü 1 ve 2 arasında boş(N) vites var orayı atlıyor.
    Ama insani acayip rahatsiz ve tedirgin ediyo acaba baski balata da yada dislilerde sorun mu var diye suphelenmeye baslamistim

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Verimmi telefonunu buldum motorsikleti fakat nakit ayarlayamadim cok biliyorsunu her zaman ya para varsa satanda vardir unutmayin

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı hakan499 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama insani acayip rahatsiz ve tedirgin ediyo acaba baski balata da yada dislilerde sorun mu var diye suphelenmeye baslamistim
    hocam vites atmadan özellikle boştan 2 ye atacaksan veya 1den 2ye atacaksan kısaca 2.vitese atacaksan muhakkak gaz ver devri 4-5 lere getir öyle at kesinlikle hiç ses çıkmayacağını görürsün çünkü aslında bütün vitesleri atarken yapmak lazım ama böyle yaparsan dişliler daha rahat birbirine geçer vites kutusundaki parçalar aşınmaz bi dene
    Yamaha YBR 125 (2010-2012) = 21.000 km
    Honda CBR 125R (2015-2016) = 7000 km +∞

Motosikleti
    yok
    adanada cbr 125 siyah satan arkadaşlar ulaşabilirse sevinrim

Motosikleti
    CBR 500 2015
    Selam bende aranıza katıldım
    İlk motor sevdamdan bahsedeyim
    Herhangibir ilgim yoktu motora taa ki geçen ay bayramda memlekete gideni kadar
    Dayımın mz 251 motoru var tarlaya felan gidip gelmek için kullanıyor genelde . bende sürmek istedim öğretti biraz saten b sınıf ehliyetim var ilk günden sonra tek binmeye başladım baya sardı beni bayada zevk aldım üstünde oturmak bile yetiyordu yani :D hergün pratik yaptım kalkış felan 3 hafta boyunca kullandım trafiğe çıkmadan saten karamanda trafikmi olur kendimce baya öğrendim ön bile kaldırdım yanlislikla yerler toprak bayada arka kaydırdım düşmeden.
    köyden geldiğim gibi a2 için kayıt yaptırdım eylülde direksiyon sınavına gireceğim.
    Supersport bi modelde karar kıldım aklımda cbr 250 yada 125 olanı var. babam motorun tipini felan görünce biraz tedirgin oldu motor tecrübesi kazası olan bi arkadasıyla görüşmemi istedi daha buluşmadık ama telefonda su sogutmalı onlar atak motorlardır şöyle stooter bi motorla başla trafik öğren gibisinden konuştu. bende o tip bi motor istemiyorum cc olarakta 125 lik düşük gelceğini düşünüyorum hatta köyde kullandıgım 250 ligin bile yeteneceğinden şüpheliyim tabi tecrübem yok sizin tavsiyeleriniz nelerdir ne yapmalıyım ? bütce olarak 2 side uygun ilk temiz 2.el arayacağım olmazsa sıfır. + yarında bi yüzyüze konuşcam babamın arkadasıyla o konudada ne yapmalıyım ? :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler