Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykum selam
    dedim cbr sahıbıyım birde cbr cı abilerim kardeslerıme selam verım dedım nasılsınız iyimisiniz
    furkanguvenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedim cbr sahıbıyım birde cbr cı abilerim kardeslerıme selam verım dedım nasılsınız iyimisiniz
    İyi yaptın İyiyiz Allaha şükür sen nasılsın

Arkadaşlar 2013 model cbr için zincir dişli değiştirmek istiyorum fiyatini bilen varmo? Honda hariç nerden alabiliriz bildiğiniz site vs varmi? Ebayden mi getirtmek mantıklıdır hondaya göre? Birde orjinal zinciri did dimi?

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi forumlar. Bir sorum olacak motorum cbr125r 2014 model 2500 km de şöyle bir sorunum var motor bazen vites küçülttüğüm zaman geçmiyor arada kalıyor bi gaz veriyorum yada yarım debriyaj yapınca tak diye geçiyor. Sorun neyle alakalı olabilir yağ değiştirmeli miyim 1000km de değişti en son. zincir de 250-300km de bir temizleyip yağlıyorum. Bide bu irc lastikler gerçekten berbat.. Tavsiye lastik ve alınabilecek yerler varmı?

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar. Bir sorum olacak motorum cbr125r 2014 model 2500 km de şöyle bir sorunum var motor bazen vites küçülttüğüm zaman geçmiyor arada kalıyor bi gaz veriyorum yada yarım debriyaj yapınca tak diye geçiyor. Sorun neyle alakalı olabilir yağ değiştirmeli miyim 1000km de değişti en son. zincir de 250-300km de bir temizleyip yağlıyorum. Bide bu irc lastikler gerçekten berbat.. Tavsiye lastik ve alınabilecek yerler varmı?
    Vites için sağlam cek.Belki tam cekemiyorsundur hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:00 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2013 model cbr için zincir dişli değiştirmek istiyorum fiyatini bilen varmo? Honda hariç nerden alabiliriz bildiğiniz site vs varmi? Ebayden mi getirtmek mantıklıdır hondaya göre? Birde orjinal zinciri did dimi?
    Hondayı arayıp sorunuz hocam

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal zincir DİD. ben ilkbaharda 260 a değiştirdim Honda serviste ama Yüzde 20 parça ve işçilik indirimi vardı. 310-320 filan dir şuan.

260 + 50 işçilik şeklinde

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Herkese merhaba rks tıtanık 150 motrumu sattım 27 binde 6500 6700 butcem var cbr125r düşünüyorum ancak temiz mi değilmi nasıl anlıyacagım nelere dikkat etmem gerekli artcı koltugu rahatmıdır simdidedn tesekkürler

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    dostum geçen gün aynısı bendede oldu çözemedım ulan bu nasıl oldu vites bosta gıbı oldu 4 uncu vıtesdeydım bıde baktım lan noluyo dedım sonra bıdaha olmadı devrajı tam basıyorum gaz vererekte gecısı saglıyorum problem ortadan kalktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba rks tıtanık 150 motrumu sattım 27 binde 6500 6700 butcem var cbr125r düşünüyorum ancak temiz mi değilmi nasıl anlıyacagım nelere dikkat etmem gerekli artcı koltugu rahatmıdır simdidedn tesekkürler
    valla dostum ben 2000 km dir kullanıyorum daha artçı koltuguna oturmadım :D öyle güvenebilicegim biriside yok verım o sursun ben artcı olım :D bişey diyemiceğim :'(

Tam çekiyorum hocam eminim çektiğimden debriyajı arada oluyor böyle her zaman değil geçen tapa gaz gidiyorum e5 de bi anda sanki böyle debriyajı çekmişim gibi motor tekledi noluyor lan dedim gaz kestim baktım bişey yok bi daha açtım gazı yine oldu tırstım bi kenara çektm baktım bişey yok deniyim dedim çıktım yola bir daha olmadı öyle bişey bu aralar biraz aramız limonu kendileriyle )
    umuterdogdu bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    2013 var bende de artçı olarak 2-3 kere bindim kendi motoruma 1-2 arkadaşa verdim sürdüler gayet güzeldi rahattı büyük motora biniyor hissi de veriyor ek olarak
    motor temiz mi değil mi onu sağlam bir usta olacak o bilebilir
    mesela bizim arkadaşlar gxsr 600 e bakmaya gittiler sürdüler falan oo tamam süper motor dediler birde ustaya göstediler usta demesin mi bu motora mezar lazım motor ölmüş dedi :D yani ne biliyim amortisörün de sorun vardır patlaktır fark edemezsin o an debriyaj sisteminde 500TL lik hasar vardır vs vs atıyorum tamamen bilemezsin adam motoru çok zorlamıştır belki 2.el böyle yani temizinden bulabilirsen güzel ama benim sana tavsiyem git bak temiz görüneni kazasız olanı al inan ustaya da gerek yok sağlam motor bunlar Honda yani boru değil onun dışında ustada dahil kimse sana garanti veremez motor bu içi kapalı kutu

Tam çekiyorum hocam eminim çektiğimden debriyajı arada oluyor böyle her zaman değil geçen tapa gaz gidiyorum e5 de bi anda sanki böyle debriyajı çekmişim gibi motor tekledi noluyor lan dedim gaz kestim baktım bişey yok bi daha açtım gazı yine oldu tırstım bi kenara çektm baktım bişey yok deniyim dedim çıktım yola bir daha olmadı öyle bişey bu aralar biraz aramız limonu kendileriyle )
    aynısı bana da oldu 1 ay önce kadar,otobanda gidiyorum,arkadam artçı var. aynen dediğin gibi sanki debriyajı çekmişim gibi gaz kesti motor ama 2-3 saniye kadar.sonra tekrar devam etti. ben de anlam veremedim ve üzerinden 400 km kadar geçti,bir daha yaşamadım..tuhaf..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Motul yağ koyarsanız sorununuz buyuk olcude geçer arkadaşlar
    umuterdogdu bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı bana da oldu 1 ay önce kadar,otobanda gidiyorum,arkadam artçı var. aynen dediğin gibi sanki debriyajı çekmişim gibi gaz kesti motor ama 2-3 saniye kadar.sonra tekrar devam etti. ben de anlam veremedim ve üzerinden 400 km kadar geçti,bir daha yaşamadım..tuhaf..
    sulu ya da kirli benzin almışsınız kardeş.
    bana da dün oldu otobanda giderken. motorla bir alakası yok.
    zapalka ve furkanguvenc bunu beğendiler.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sulu ya da kirli benzin almışsınız kardeş.
    bana da dün oldu otobanda giderken. motorla bir alakası yok.
    olabilir...2000 km de sadece bir kez başıma geldi...motorda sıkıntı olsa hep yapar.

Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir...2000 km de sadece bir kez başıma geldi...motorda sıkıntı olsa hep yapar.
    Bu kirli benzinle alakalı bir durum olamaz.. Elektronik enjeksiyon bazen kesilmeler ve aksamalar yapabiliyor.. Test cihazına sokulmasında fayda var..

Arkadaşlar cbr 125r satan varmı 2013 model ve üstü. Kazası vs olmayan temiz, uygun fiyatlı? Dosta gidicek motor?

Cevaplar icin tesekkurler herkese tekeriniz düz bassin
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kirli benzinle alakalı bir durum olamaz.. Elektronik enjeksiyon bazen kesilmeler ve aksamalar yapabiliyor.. Test cihazına sokulmasında fayda var..
    Neden olamaz dostum ?

Yikama yağlama islemi tamam biraz gezmeye çıkalım
    ccc67 bunu beğendi.

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Ne olur ıslak ıslak bakmaaa öyleeee
    furkanguvenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler