Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    benzin yokken benzin göstergesi dolu göstermiyor demek gibi bişey bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    bizde iste samet kardesimizden aldik makinayi alismaya calisiyoruz yavastan ee siz nasilsiniz

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    abilerim motorumda sıkıntı var ya :'( 208 km de dun 1 ıncı vitesle bi 7 bın devıre fılan cıktım ustumu duzeltıyordum o arada 7 bın devıre cıktı motor sankı boyle bır sallandı on kafa bı ayrı arka bı ayrı salladı sonra zıncıre baktım aldıgımdan berı bana cok gevsek gelıyordu videosunu cecktım alttakı vıtes pedalının arka taraftakı yerıne vuruyor okadar gevsek ne yapmalıyım honda servisine gitsem bu zinciri düzelttirmek için para verirmiyim ?

https://youtu.be/PX_vQtVFKuE

https://youtu.be/PX_vQtVFKuE" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

zincir maşaya vuruyor uvak bır el il e dokunusta

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Git göster kardeşim, para almaması lazım bu tür işler için. Bu arada devamlı aynı servise git, motorunu tanır, seni tanır, faydası olur. İki muhabbet kurarsın, ilerde bir şey olduğunda gitsem mi acaba diye düşünmezsin böyle. Atlar hemen gidersin..

Motosikleti
    motorun plakası yok sıkıntı cıkarmazlar dımı garantı belgeı ıle filan gitsem birde şey var istanbul kağıthanede oturuyorum en yakını hangısı oluyor ? bilginiz varmı

esengül var bildiğim şimdi ona gitsem almazmı para yanı motoru ondan almadım ya abi

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    E bu kadar yeni motorun zinciri nasıl gevşek oluyor, çok ilginç.. Kesin almaz diyemem, böyle bir şey için almaması lazım ama plakasız çıkma yola, belli olmaz yakalanırsan keserler cezayı. Yakın da motor tamiri yapan dükkan varsa onlara göster.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı MoBiLeHaCKaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde iste samet kardesimizden aldik makinayi alismaya calisiyoruz yavastan ee siz nasilsiniz
    Güle güle kullan Fatih ama eğime git bence, kardeşim Yamaha eğitimi için iyi dedi..
    umuterdogdu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E bu kadar yeni motorun zinciri nasıl gevşek oluyor, çok ilginç.. Kesin almaz diyemem, böyle bir şey için almaması lazım ama plakasız çıkma yola, belli olmaz yakalanırsan keserler cezayı. Yakın da motor tamiri yapan dükkan varsa onlara göster.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Güle güle kullan Fatih ama eğime git bence, kardeşim Yamaha eğitimi için iyi dedi..

Bir şekilde gidiceğim olmadı babamla yarın arabaya atıp götürürüm

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    dün honda servisinde cbr 125 in repsolün rengini gördüm gerçekten çok begendim cbr250 nin repsolünden daha güzel göründü gözüme

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[B][I]niyetim var yamaha zaten dusuncemde su 1000km devirim oraya gidecek vakti buldugumda

Ragnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhaba arkadaşlar ben de geçen yıl 9. ayda aldığım motorumu Ninja 300 alma niyetiyle satıyorum. 2012 model 20bin km.de, orijinal ebatlarında Rosso 2 lastikleri var (200km kullanıldı). Çok titiz biriyim o yüzden motoruma çok iyi baktım. Her türlü garantiyi veririm motoruma. #198756571 no.lu ilan numarası ile sahibinden de inceleyebilirsiniz. Tekeriniz düz bassın.

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    ilan sitemi değiştirdim, buradan bakabilirsiniz benim motora
    Servis bakımlı motoroumu CC yükselteceğim için satıyorum.
    http://www.motosiklet.com/IlanDetay/...-bakimli-11711

2012 ile 2013 modelleri arasinda fark varmi

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karmenn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 ile 2013 modelleri arasinda fark varmi
    son kasa 2011-2015 tüm donanım aynı. Renk çıkarma farkı var

taner4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r
    arkadaşlar cbr 125 r parçasına ihtiyacı olan varsa yardımcı olurum motorumu parçalayarak satıyorum

http://www.sahibinden.com/arama?user...cureTrade=true

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06549913/detay
    Her zaman ileri, daima ileri ...

Motosikleti
    CBR 125R
    Selamlar.2011 ve üzeri modellerde iridyum buji yada performans hava filtresi deneyen arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyiz ?

Merhabalar herkese,

Motorlarına kendileri periyodik bakım yapan arkadaşlar, nasıl yapıyor ve ortalama kaça mal oluyor yardım edebilirler mi? Öğrenci olduğumdan biraz paraya sıkıştım, kendim bakım yapabilirmiyim merak ediyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler . Motorum 2011 CBR125R, 17000 km civarında.

selam arkadaslar. ilk mesajım. henuz motor almadım fiyatlara bakıyorum. Sormak istediğim :
    bu motorun sıfırı 8.800 işlmeler : 300 tl tutuyor ( kendin yapmazsan )
    Ikıncı el fiyatları sıfır fiyatlara cok yakın.
    Benim kacırdıgım nokta nedir ?

Yani ekstradan genelde lastik oluyor . Onun fiyatına da baktım 250 tl yazıyor google da.
    Rodaj konusu da bu kadar kasmaz galiba insanları.

Ben bu durumda sıfır alma taraftarıyım. Ve bır ıkı yıl sonra herkes gibi yine sıfıra yakın rakamlara satabilirsem motoru cok mutlu olucam.

Yani öğrenmek için soruyorum. gerçekten sahibindende ki rakamlara ikinci el motorlarını yazdıkları fiyata yakın rakamlara satabiliyormu insanlar?
    Bir de bakıyorum aynı motorun 2012- 13-14 modellerinden aynı fiyata var ve km leri de farklı.

yani kısacası ben bu işten bir anlam çıkartamadım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12463977/detay
    Büyütmek isteyen varsa temiz ve masrafsız ninja250r

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam temiz bir 2012 2013 ü 6 7 e alırsınız. O kadar para vermeyin 2.eli yuksek tutanlarada aldırmayın

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Aşırı yüksek fiyatlar evet var ama bu motorun durumuna gòre değişir 500tl ucuz alıpta masraf yapmakta var zaten 8binlik motorda üç dört bin farkedecek hali yok ben 2013 te 7.500'e satmiştım cbr125'i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler