Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 model ve altı hondalarda parça Yüzde 15 işçilik yüzde 20 indirim var Mart 31 e kadar.

2011 cbr ı olanlarlar zincir dişli, debriyaj vb kalemlerde yaklaşık 50-70 tl arası fark eder haberiniz olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet satarım isteyene.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-apaciden-degil-sahibinden-186514090/detay/
    Benım YBR ESD yı satalım 250 R ye kardeş yine CBR alacam gibi gözüküyor.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın,
    Trafik sigortasını yeniledim, Axa sigorta, 276,04 tl..
    benim geçen yılkı sigorta 128 e halletmişim, bu sene bakalım 200 ün altına istanbulda fiyat vericeklermi. 128 gözüme çok sempatik geldi şuan
    Sam@ bunu beğendi.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim geçen yılkı sigorta 128 e halletmişim, bu sene bakalım 200 ün altına istanbulda fiyat vericeklermi. 128 gözüme çok sempatik geldi şuan
    Ben gecen sene bursada 186 ya yatırmıştım ilk sigortamı bu sene %10 kazasız indirimi ve %5 gecikme zammı ile 158tl ye yaptirdim (cbr125)
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

carking58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, kazasız belasız sürüşler öncelikle. Halen para biriktirmeye ve bir yandan da motosiklet arayışına devam ediyorum fakat aklıma takılan bir konuyu size danışmak istedim. Malumunuz ki CBR 125'te gidonun sağ kısmında elektriği açıp kapatan switch ve sol kısımda uzun-kısa arasında Pass olarak adlandırılan selektör tuşları yok. Kabaca bakıldığında birbirine çok benzer olan abisi CBR 250'de ise var. Acaba bu switch'lerin olduğu kısımları CBR250'den temin etsek, CBR 125'e montajı yapılabilir mi? Hadi diyelim elektrik butonu çok sorun değil ama özellikle selektör çok iyi olabilir. Daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar varsa özellikle cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bencede eksiklik selektör

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede eksiklik selektör
    Aynen. Gecmis sayfalarda bi arkadasin yaptigini hatirliyor gibiyim ama bulamadim tekrar

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Selektör ve 4 lü flaşör düğmesi yok. Selektör yapabılıyoruzda 4 lü olmaması eksiklik evet

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    merhaba arkadaşlar motorum satılıktır

herkese kazasız sürüşler dilerim
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=204434790

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selektör ve 4 lü flaşör düğmesi yok. Selektör yapabılıyoruzda 4 lü olmaması eksiklik evet
    Hocam sanirim CBR250'De de 4'lu Flasor yok, ama en azindan selektorun rahatlamasi icin onun elcik yanindaki switch kismini CBR125'e direk veya ufak uydurmalarla takabilir miyiz acaba?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı carking58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sanirim CBR250'De de 4'lu Flasor yok, ama en azindan selektorun rahatlamasi icin onun elcik yanindaki switch kismini CBR125'e direk veya ufak uydurmalarla takabilir miyiz acaba?
    Bilmem ki ben fazla bu tarz işlerden anlamıyorum, servisteki bi ustaya sorarsanız daha iyi olur.

Arkadaşlar hepinize selamlar.Uzun zamandır her gece uyumadan önce Honda CBR 125R videoları ve fotoğraflarına bakıyorum bu akşamda üye olup buraya sizlerle tanışmak ve konuşmak istedim.Şuan bu motora sahip değilim yakın zamanda da olamayacağım yinede ben sizlerle konuşup bilgilerinizi almak isterim.Kazasız belasız sürüşler diliyorum hepinize.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Hoş geldiniz hocam.

Arkadaslar benimde bi sorum var 4bin bakımına gidicem ipone yağ düşünüyorum bunun çeşitleri var midir tavsiye eder misiniz neye gore alalım?

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin kardeşim bende çok yakın zamanda inşallah cbr sahibi olacağım bende takipteyim bikaç aydır çok iyi anlıyorum senin durumunu :

Sağolasın, harçlıklarımı biriktirip ekipman ehliyet almaya karar verdim ama ilk etapta ehliyet parası biriktirmek daha mantıklı olur diye düşündüm.Sizce de ilk önce ehliyeti daha sonra kask mont vs almak daha mı iyidir arkadaşlar, ondan sonra motorda gelir inşallah

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı carking58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125r de neden selektör yapamıyorsunuz anlamadım?Far butonunu tam basmadan bas-çek yaparak selektör yapabilirsiniz.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Öncelikle herkese merhaba benim birkaç sorum olucak
    1)Cbr 125in motor ömrü nasıldır ne kadar dayanır
    2)35 bin kmde 2.el cbr alınır mı

Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125r de neden selektör yapamıyorsunuz anlamadım?Far butonunu tam basmadan bas-çek yaparak selektör yapabilirsiniz.
    Hocam zaten bu yontemle yapildigini biliyorum. Ben daha rahat olabilmesi adina hani islevin daha rahat yerine gelebilmesi adina boyle birsey yapilabilir mi diye bakiniyorum. Daha onceleri okudugumu hatirliyorum fakat simdi geri donup tekrar bulamadim

Herkeze selamlar, araniza yeni katilicak adaylardanim, uzun suredir motor almak ve motora baslamak icin epey bi bekliyenlerdenim. Mağlum öğrencilik hayati tabikide en onemli faktorudur baslayamamanin. Ben denizciyimdir, 1 yili gecen suredir stajyerlik parami biriktirdim, ve bu yaz hem ehliyet hemde ilk kullanim icin gis akademinden yardim alarak araniza katilicam. Herkese selam olsun.
    GP500-1st bunu beğendi.

selamlar,

bende uzun zamandır arayış içerisindeydim. gerek 2. el gerek sıfır km baya bir süre bakındım. baktığım 2. el'ler pek içim sinmedi. diğer yandan motora eşim ile bineceğimizden dolayı eşim de sıfır alma taraftarıydı. cumartesi günü honda bayiine gittik ve eşim görür görmez bu motoru kesin alıyoruz başka da bakmaya gerek yok dedi. o gazla sıfır km 2015 model cbr125 'imizi aldık. kısmetse bu hafta içi plaka-ruhsat işlemleri tamamlanacak. bir aksilik olmaz ise önümüzdeki cumartesi günü teslim alacağım.

tekerin(m)iz düz bassın.
    saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler