Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba sizlere birşey sormak istiyorum cbr 125 lerin düz de ve rampa aşşağı son hızları ortalama kaçtır
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    129-134 civarı son hız hocam
    hocvam bu biraz göreceli bir şey bu iş at yarışına benzer jokeyin küçüklüğüne kilosunun hafifliğine rüzgaraın hızı eğimin derecesi vs vs.biz 1 cbr 250 3 cbr 125 nızıp yolunda cbr 250 ile denedik.yokus aşagı otobanda motorun üzerine yatıp camın arkadasına gizlenerek 143 ben gördüm kilom 78 arkadas 147 idi ama bunu duzde sabıtte yapamaz yokuş aşagı tabıkı yapar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ragnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhaba arkadaşlar ben de 3 buçuk ay önce 6.000 liraya 2012 model CBR 125R alarak aranıza katıldım. Şu ana kadar yaklaşık 2500 km. yaptım. 2 eğitim aldım.

Lastiklerimi yeni değiştirdim. Michelin Pilot Sporty takılıydı aldığımda. Ben Pirelli Diablo Rosso II taktırdım ve çok ama çok şey farketti. Çok daha iyi tutuyor, lastiklerini değiştirmek isteyenlere tavsiye ederim.

Şimdi ben Stomp Grip almak istiyorum motorum için ama CBR 125R için Stomp Grip satanı bulamadım. CBR 250R için satılanlar var. CBR 125R ile CBR 250R parçalarının birçoğu zaten aynı (kuyruk karenajları, kenarlardaki büyük karenajlar vs.) Depo ebatları iki motorun da aynı mı ? CBR 250R için satılanı alsam benim motoruma uyar mı ?

Herkese iyi forumlar.
    GP500-1st bunu beğendi.

retired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamın aleyküm 2 aay önce aldığım CBR 125 le aranıza katılıyorum, istanbulda bi buluşma gezi gibi bişey yapalımmı ?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocvam bu biraz göreceli bir şey bu iş at yarışına benzer jokeyin küçüklüğüne kilosunun hafifliğine rüzgaraın hızı eğimin derecesi vs vs.biz 1 cbr 250 3 cbr 125 nızıp yolunda cbr 250 ile denedik.yokus aşagı otobanda motorun üzerine yatıp camın arkadasına gizlenerek 143 ben gördüm kilom 78 arkadas 147 idi ama bunu duzde sabıtte yapamaz yokuş aşagı tabıkı yapar
    Doğrudur ama motorla oynanmamışsa 20 kiloda olsa kullanan 156 görmez, ben 80 kilo kalıplı biri oldugumdan daha hafif biri 140 civarı görebilir ama motora yazık

Stomp Grip soran arkadaş cbr 250r strom grip i olmaz sanırım kasası daha geniş onun. Ebayden bulabılırsınız belki bilemiyorum.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Doğrudur ama motorla oynanmamışsa 20 kiloda olsa kullanan 156 görmez, ben 80 kilo kalıplı biri oldugumdan daha hafif biri 140 civarı görebilir ama motora yazık

Stomp Grip soran arkadaş cbr 250r strom grip i olmaz sanırım kasası daha geniş onun. Ebayden bulabılırsınız belki bilemiyorum.
    ben zate 156 demedımkı 143 gördüm dedim ama isterseniz youtubeye cbr 125 top speed yazın ama unutmadan belırteyım düz yolda demiyorum asla meyilli iniş aşagı yolda eğimin etkisiyle diyorum duz yoldada 135

Motosikleti
    XJ6N
    Yukarıdaki arkadaş 156 gordugunu soyleyen biri var yazmıştı ona istinaden yazdım ve 140 cıvarı gorulebilir bu motorla evet

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Zaten 125 lik bir motordan siz ne bekliyorsunuz 130 dan sonrası motoru öldürmenize sebeb olur.Aşırı zorlamayın bence hız sevenler varsa 250 lik alması daha mantıklı

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    156 motorla oynamadan görmek imkansız demeyelimde, mümkün değil diyelim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9789902/detay/

ilanda ki motorum satılıktır. ilgilenen varsa bakabilir.
    kartal ankara otabanında 141 Kmyi gördüm redlineye girmek üzereydi. motorların son hızı buna yakındır. abartmayalım.

Motosikleti
    XJ6N
    Selam ilgilenen varsa elime biraz para geçti 250 cce geçmeyi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3596410/detay/

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam ilgilenen varsa elime biraz para geçti 250 cce geçmeyi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3596410/detay/
    Bak sennn

kobra16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Arkadaşlar bende honda 2011 model ara kasa cbr var. Az önce okula gitmek için çıktım motor çalıştırdım çalıştı. Hava da buz gibiydi. Sonra motoru silerken stop etti ve tekrar çalıştırmak istediğimde marş basmamaya başladı. 5 aydır bende motor. Marş bastıgımda N ışığı sönecekmiş gibi oluyo aküden midir acaba sorun?

hinugget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amacım kimseyi gücendirmek, laf atmak, forumda olay çıkartmak DEĞİL.

geçen ay ehliyetimi aldım. motor parasınıda geçtiğimiz hafta denkleştirdim nihayet. bu süreç boyunca hiç bir satıcıyı arayıp oyalamadım, darlamadım. aea videolarını izleyip sabrettim.

hacı gün geldi. herşeyim tamam. sahibindende motor beğeniyorum, bütçeme uygun, güzel, baktığım gün satıcıyı oyalamadan satın alıcam ama beyfendiler bi taraflarını kaldıramıyor. bu ne rahatlık abi? satmicaksan, o telefonu açmicaksan, mesaja cevap vermiceksen, 10-20km yol yapamicaksan ne diye koyuyosun o ilanı oraya? egolarınımı tatmin ediyorlar nedir? "ooo hacı 1 haftada 10 telefon geldi motor için" demek için mi?

ben hayatım boyunca hiç bir sektörde bu kadar tok satıcı görmedim ya. neymiş arkadaş!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı kobra16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende honda 2011 model ara kasa cbr var. Az önce okula gitmek için çıktım motor çalıştırdım çalıştı. Hava da buz gibiydi. Sonra motoru silerken stop etti ve tekrar çalıştırmak istediğimde marş basmamaya başladı. 5 aydır bende motor. Marş bastıgımda N ışığı sönecekmiş gibi oluyo aküden midir acaba sorun?
    uzun zamandır araba kullanıyorum. motorla ilgili tecrübem yok ama az çok bilgim var. motor kapalıyken aküden enerji alan alarm vb şeyler kullanıyorsan zayıflamış olabilir. vurdurma yöntemiyle çalıştırmayı deneyebilirsin. bir araştır istersen.
    almpoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Dediklerine kelimesi kelimesine katiliyorum ayni sey benimde basima geldi
    Adama diyorumki kardes calisiyorum gelemicem sana zahmet gelirmisin yok efendim gelemem okuldayim unideyim eee bari merkeze onada yok zorla baskasini gonderdik aldirdik motoru ama bu olay hondacilara mahsus gibi geldi piyasada tutulan marka adamlarda raat modunda

Alıntı izmirakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerine kelimesi kelimesine katiliyorum ayni sey benimde basima geldi
    Adama diyorumki kardes calisiyorum gelemicem sana zahmet gelirmisin yok efendim gelemem okuldayim unideyim eee bari merkeze onada yok zorla baskasini gonderdik aldirdik motoru ama bu olay hondacilara mahsus gibi geldi piyasada tutulan marka adamlarda raat modunda
    oh be bir tek ben değilmişim

ya dostum sanki adama parasını vermeden motorunu elinden alıcakmışız gibi davranıyorlar. pazarlık falanda yapmicam ne istiyosa vericem ama yok.

şu kızdan almak çok daha kolay yemin ediyorum
    http://www.youtube.com/watch?v=w2GlZ_bUxag

Motosikleti
    XJ6N
    Ben motoru alırkende öyleydi herkes satıyor ama zoraki sanki. Ben suan satıyorum mesela herkesin iyi kotu sorusunu sorununa yanıt vermeye calısıyorum

Ben motoru alırkende öyleydi herkes satıyor ama zoraki sanki. Ben suan satıyorum mesela herkesin iyi kotu sorusunu sorununa yanıt vermeye calısıyorum
    senin motor kırmızı galba. sanırım gördüm ilanını. güzel motora benziyor ama kırmızı düşünmüyorum ben. satışta bol şans dilerim sana.

kobra16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı hinugget adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amacım kimseyi gücendirmek, laf atmak, forumda olay çıkartmak DEĞİL.

geçen ay ehliyetimi aldım. motor parasınıda geçtiğimiz hafta denkleştirdim nihayet. bu süreç boyunca hiç bir satıcıyı arayıp oyalamadım, darlamadım. aea videolarını izleyip sabrettim.

hacı gün geldi. herşeyim tamam. sahibindende motor beğeniyorum, bütçeme uygun, güzel, baktığım gün satıcıyı oyalamadan satın alıcam ama beyfendiler bi taraflarını kaldıramıyor. bu ne rahatlık abi? satmicaksan, o telefonu açmicaksan, mesaja cevap vermiceksen, 10-20km yol yapamicaksan ne diye koyuyosun o ilanı oraya? egolarınımı tatmin ediyorlar nedir? "ooo hacı 1 haftada 10 telefon geldi motor için" demek için mi?

ben hayatım boyunca hiç bir sektörde bu kadar tok satıcı görmedim ya. neymiş arkadaş!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

uzun zamandır araba kullanıyorum. motorla ilgili tecrübem yok ama az çok bilgim var. motor kapalıyken aküden enerji alan alarm vb şeyler kullanıyorsan zayıflamış olabilir. vurdurma yöntemiyle çalıştırmayı deneyebilirsin. bir araştır istersen.
    Dediklerinden kullanmıyorum ama vurdurduk biraz gezdim geldim sonra stop ettirip tekrar çalıştırmayı denediğimde çalıştı. Hava çok soğuktu acaba onla ilgili bi durum muydu diye düşündüm ben.
    Benim aldığım kişi çok iyi bi insandı keşke herkes öyle bi satıcı olabilse, size katılıyorum.

Alıntı kobra16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerinden kullanmıyorum ama vurdurduk biraz gezdim geldim sonra stop ettirip tekrar çalıştırmayı denediğimde çalıştı. Hava çok soğuktu acaba onla ilgili bi durum muydu diye düşündüm ben.
    Benim aldığım kişi çok iyi bi insandı keşke herkes öyle bi satıcı olabilse, size katılıyorum.
    keşke.. geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız. bir süre sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama tekrar yaşamamak için akünüzü kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Ben 2013 Cbr 125 ile 151 gördüm dostum
    @atillatopal9

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Adana'dan selamlar

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ben de yokus asagi tam 11.000 devirde 145 gordum duzde 130 filan ama genelde 120ile gidiyorum. Cok kapanmayi ve motoru zorlamayi sevmiyorum kapasitesi belli sonucta niye üzeyim ki makinayi
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler