Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Asigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar;

CBR ile en fazla 120 yaklaştım, fakat
    nette 130-150 lerden bahsediyorlar.
    ben biraz motora göre iriyim fakat bu kadar farketmemesi lazım diye düşünüyorum?

eğer kalın teker taktırırsam heralde 100 ü anca bulurum

bu konuda bilgisi olanlardan yorum rica ediyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka bende kalın teker takılı pekte bı hızı etkıledığı yok yanlızca bırazcık motor yokuslarda hızını dusuruyor okadar ben iki kişi 120 miyi sureklı goruyorum tek kısı motorun uzerıne yatınca da130 km yapıo ama sureklı 130 zu koruyamıyor

sakal satmıslar tuzcular turustlık tesıslerını metro turuzıme neden haber vermıyon

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı extrasyon adlı üyeden alıntı

sakal satmıslar tuzcular turustlık tesıslerını metro turuzıme neden haber vermıyon
    Çok oldu be abi iyi mi oldu kötü mü oldu memleketi kaptırıyoz mu bende anlamış değilim senin metroyla aran nedir
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

avatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r black

oooffffffffffffff

dun ne guzel honda bayiine gittik.herseyiyle anlastık bugunde cbr ımı almaya gitcektik.babamın scoter alması yuzunden alamıoruz ya.2 ay sonra alırız dediler.kafayı yıycem..

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı avatar adlı üyeden alıntı
    dun ne guzel honda bayiine gittik.herseyiyle anlastık bugunde cbr ımı almaya gitcektik.babamın scoter alması yuzunden alamıoruz ya.2 ay sonra alırız dediler.kafayı yıycem..
    Üzücü bi olay ama yinede sıkma canını sonuçta alınacak nede olsa biraz sabırlı olmak kalıyor sanada diğer scooterla idare et şimdilik hem iyice motor kullanmayı pekiştirmiş olursun senin içinde iyi olur
    CBR 125 R

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arakadşlar nett dolaşırken bir iki resim buldum kuyruk konusunda sanırım yol gösterici nitelikte,repsol rengindeki motorun kuyruk kesimi sonrası görünümü nasıl sizce tabi koldukta iptal olmuş olarak düşünürsek daha güzel duracağıına eminim.
    Bir gün mutlaka ...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    o turuncu rengı sahıbınden.com danmı buldun bende gormustum
    Yeni yine yeniden

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    bu arada cbr 125 5 papeli bulmuş ne iştir?

CBR 125 çanta aparatı

Arkdaşlar, hafta en az 2-3 defa çanta taşımam gerektiği için CBR 125 için çanta aparatı veya arka kısıma bagaj ünitesi yapmak istiyorum, bu konuda bilgisi olan biri var ise cevap bekliyorum ...

Ayrıca CBR 125 hız ve görsellik modifikasyonları ile ilgili internet sitesi var ise gönderebilirseniz sevinirim ...

bu arada çok soru sordum, herkese kolay gelsin..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    @asigen
    depo üstüne çanta satılıyor ama senin istediğin boyutlarda olmayabilir
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gerıdekı sayfalarda arka canta takılmıs cbr vardı bende ıstanbulda gordum ama pek gusel durmuodu..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Racing tipi için çanta güzel bir durum değil tabiki,
    malesef tamamiyle ihtiyaç kaynaklı..
    henüz honda servisine sormadım, bir de onlara soracam.
    netten aşağıdaki gibi apart buldum düzgün bir aparat belli ki CBR 125 için tasarlanmış ama buna nasıl ulaşacağım onu bilmiyorum.

Yakıt tankı üzeri çanta benim için
    biraz küçük olur. o yüzden arka kısıma bir ünite istiyorum,
    [B][FONT="Impact"][/FONT][SIZE="1"]CBR aşkı bambaşka ...[/SIZE][/B]

zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT
    arkadaşlar bildiğiniz üzere pazar günü darülaceze ziyaretimiz var...
    bütün cbr125leri orada görmek isteriz...
    malum çok güzel ve özel bi makina
    (göksel... along un makinasını kullanma fırsatı bulmuştum boş konuşmuyorum abiler )

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16928

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    arkadaşlar inşallah bende aranıza katılacağım ilk acemilik ve bizimkileri ikna için ufak bir scoter aldım ama asıl amacım cbr 125.bu motora bayılıyorum inşallah alabilir ve aranıza katılabilirim.bu arada 2 el almaya kalksam yani 2005 model filan temiz,fiyatları ne kadar bilen varsa yardımcı olsun lütfen..

not:birde mt stıcer'ı nerden bulabilirim motora yapıştırmak için yardımcı olursanız sevinirim
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Ben de bugünler CBR125 almayı düşünüyorum. İkinci el olucak. Arka tekeri kalınlaştırmanın faydası oluyor mu gerçekten? yol tutuşu çok farkediyor mu? yoksa sadece görsel bişey mi?

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı
    Ben de bugünler CBR125 almayı düşünüyorum. İkinci el olucak. Arka tekeri kalınlaştırmanın faydası oluyor mu gerçekten? yol tutuşu çok farkediyor mu? yoksa sadece görsel bişey mi?
    ya arkadaşlar samimi olarak şaşırıyorum size daha ömründe bi kere cbr 125 in selesine oturmamış o ilk kalkıştaki agresif motorla tanışmamış gaz kesince direk basınç şeklinde devreye giren kompresonla karşılaşmamış ve alıp almayacağı bile daha belli olmayan arkadaşlarım ilk önce bir kere bi o motoru kullanın bakalım eğer tekerler size yetmiyosa sonra orasını burasını değiştirin... kimi eksozuna takar kime tekerine takar .... arkadaşlar o motoru tasarlayan mühendislerin hiçmi kafası çalışmıyomuşki 100 değilde 130 luk lastik takmamışlar...ne bileyim daha ses çıkaran bi eksoz takmamışlar veya herangi bi değişik alternatif sunmamışlar..... ha şimdi soracaksınız cbr 125 mükemmelmi hayır hiçbirşey tam mükemmel olamaz fakat cbr 125 sınıfında tek .. ve hatta sınıfıda yok cbr 125 tekbaşına değişik bi alet ben motorumun orjinal halinden memnunum değiştiren arkadaşlarada bir şey söyleyecek hakkımda olduğunu düşünmüyorum ... fakat ömründe kullanmamış bir insanın orası gıcık bunu değiştir tekeri kalınlaştır...filan öncebi kullanın onun zevkine bi varın nasıl bişey sonra

gelelim çamurluğu çıkarmak isteyen arkadaşa evet motor öyle çok spor duruyor pistte filanmı kullanmayı düşünüyosun

çünkü plakasız sinyalsiz seni ilk gören trafikçi
    basıcaktır cezayı bunu bilmeni istedim
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar samimi olarak şaşırıyorum size daha ömründe bi kere cbr 125 in selesine oturmamış o ilk kalkıştaki agresif motorla tanışmamış gaz kesince direk basınç şeklinde devreye giren kompresonla karşılaşmamış ve alıp almayacağı bile daha belli olmayan arkadaşlarım ilk önce bir kere bi o motoru kullanın bakalım eğer tekerler size yetmiyosa sonra orasını burasını değiştirin... kimi eksozuna takar kime tekerine takar .... arkadaşlar o motoru tasarlayan mühendislerin hiçmi kafası çalışmıyomuşki 100 değilde 130 luk lastik takmamışlar...ne bileyim daha ses çıkaran bi eksoz takmamışlar veya herangi bi değişik alternatif sunmamışlar..... ha şimdi soracaksınız cbr 125 mükemmelmi hayır hiçbirşey tam mükemmel olamaz fakat cbr 125 sınıfında tek .. ve hatta sınıfıda yok cbr 125 tekbaşına değişik bi alet ben motorumun orjinal halinden memnunum değiştiren arkadaşlarada bir şey söyleyecek hakkımda olduğunu düşünmüyorum ... fakat ömründe kullanmamış bir insanın orası gıcık bunu değiştir tekeri kalınlaştır...filan öncebi kullanın onun zevkine bi varın nasıl bişey sonra

gelelim çamurluğu çıkarmak isteyen arkadaşa evet motor öyle çok spor duruyor pistte filanmı kullanmayı düşünüyosun

çünkü plakasız sinyalsiz seni ilk gören trafikçi
    basıcaktır cezayı bunu bilmeni istedim

Benim kalın tekeri sormamın sebebi kalın tekerli bi ikinci el buldum. normal tekerli ikinci eller zaten var. Eğer kalın teker avantajlıysa onu mu alsam diye düşündüğüm içindi.

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı
    Benim kalın tekeri sormamın sebebi kalın tekerli bi ikinci el buldum. normal tekerli ikinci eller zaten var. Eğer kalın teker avantajlıysa onu mu alsam diye düşündüğüm içindi.
    şimdi değişen arkadaşlar memnunmuş eğer orjinal lastikleride veriyosa al tabi kalın teker daha iyi yol tutuşu sağlar ama bana sorarsan değişirmisin dersen ben değişmem

arkadaşlar cbr cı arkadaşlarımızdan destinofrock nickli kader arkadaşımız kaza yapmış
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18105
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    ya ne kadar ikinci ellerin fiyatları acaba
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    şimdi değişen arkadaşlar memnunmuş eğer orjinal lastikleride veriyosa al tabi kalın teker daha iyi yol tutuşu sağlar ama bana sorarsan değişirmisin dersen ben değişmem
    Teşekkürler ben de kararsız kaldım. kararsızlık yüzünden ehliyet cebimde geziyorum. twister mı alsam, cbr mi alsam, yok şu mu olsun, yok bu mu olsun derken bi türlü motor alamadım. motor için ayırdığım para da gitti. şimdi para toparlayabilirsem bişeye mutlaka karar verip alıcam....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler