Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaslar acıl yardım beklıyorum 2011 cbr 125r sıyah alıyorum 18 bınde 7bın tl makına temız dusmuslugu bıle yok fıyat nasıl bılgılerınızı beklıyorum bırde yıne 7 bıne 2013 1600 kmde kırmızı buldum 7bin tl sadece soluna dusmus takozdan dolayı sadece egzozda cokukluk olmus renkden dolayı kararsızım yardımınızı beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı LeMarc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar acıl yardım beklıyorum 2011 cbr 125r sıyah alıyorum 18 bınde 7bın tl makına temız dusmuslugu bıle yok fıyat nasıl bılgılerınızı beklıyorum bırde yıne 7 bıne 2013 1600 kmde kırmızı buldum 7bin tl sadece soluna dusmus takozdan dolayı sadece egzozda cokukluk olmus renkden dolayı kararsızım yardımınızı beklıyorum
    Renge çok takılma, ben olsam ekspertiz çıkarttırmadan almazdım..

Motosikleti
    cbr 125r
    Salmın aleykum arkadaşlar. bende cbr 125r alacağım ilk motorum olacak aşığım bu motora. alırken nelere dikkat etmem gerek. izmir yada yakın illerden alacagım bi bilginiz var mı ? payaşırsanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deneyimsizim açıkcası ama dengeli, trafik okuma tecrübem iyi der ve en onemlisi temkinliyimdir. Fakat tecrübelerinize göre 90 100 ile ne kadar sürer kaçta çıkmalıyım yola nelere dikkat etmeliyim zincir yağlamayı bile tam yapamayan biriyim Açıkcası çok istiyorum otobüste surunmek istemiyorum gitme sebebim bir sevda hikayesi. Konusunuda açıcam kesin karar verirsem sohbete kendimi riske atmakta istemiyorum evde benden başka kimsesi olmayan hasta bir annem var onuda düşünmeliyim ama şeytanda dürtüyor..
    Kardeş hiçbir sevda hikayesi anne sevdası gibi olmaz bunu unutma motorla gezini tabkide yap ama unutma ana gibi yar olmaz ;) Allah acil şifa versin annen iyileşsin birlikte gidersiniz inşallah Allahın izniyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler CBR 125R Repsol 2005 25.000 KM alınır mı ? 3600 tl değer mi ?
    km ile oynuyorlar dikkat et ona . ama eğer oynanmadıysa alınır

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    2013 6000 de kırmızı aldım ben 7000 tle o fiyata alınır mı o kmde motor

MEHMET A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR

bence birazdaha bekle 2014 0 cbr 125 zaten 8450 lira

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Arkadaşlar Antalyadan varmı aranızda?

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Arkadaslar birsey soracam , motorum su anda 6200km. de , bir iki haftadir garip bir ses duyuyorum motordan 1 ci ve 2 ci viteslerde oluyor 6000 devir civarinda sanki oturdugum yerin altindan yada biraz arkasindan "gark,gark" diye ses geliyor. Artcili oldugumda daha fazla duyuyorum sesi ama tek surdugumdede oluyor.Bu gark gark surekli bir ses degil 1 yada 2 kere 6000 devir civarinda yapiyor. Ne olabilir?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Servise goturun baktırın hemen ben 1 hafta geciktirdim 100 lira yerıne 400 lira ödedim

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak ; kontajı açtığımız zaman "dıtttttttttttttttttttt" diye bir ses alıyoruz biliyorsunuz bende son 1 haftadır bazı çalıştırmalarda bu ses kaltıktan kısa bir sonra gelmiyor ama bazende bu ses hiç susmuyor "dıııııııııııııııt" la birlikte yol alıyorum

Geçen kafama takıldı kaskın içine kadar bu ses nasıl gelir diye düşündüm acaba bana mı öyle geliyor ?

Bu arada "dııııııt" ın hiç susmadığı zamanlar genelde sabah çalıştırdığımda.

MEHMET A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak ; kontajı açtığımız zaman "dıtttttttttttttttttttt" diye bir ses alıyoruz biliyorsunuz bende son 1 haftadır bazı çalıştırmalarda bu ses kaltıktan kısa bir sonra gelmiyor ama bazende bu ses hiç susmuyor "dıııııııııııııııt" la birlikte yol alıyorum

Geçen kafama takıldı kaskın içine kadar bu ses nasıl gelir diye düşündüm acaba bana mı öyle geliyor ?

ımda.
    Enjeksiyondan kaynaklı bir problem olabilir o dııt sesiyle yola çıkma derim performanstada düşüklük varsa veya motor ıısınmadan biniyorsan rodajı yanlış yaptıysanda olabilir bence servise git hacı
    Bu arada "dııııııt" ın hiç susmadığı zamanlar genelde sabah çalıştırdığ

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    herkese merhaba;

daha önce bir çok kez sorup cevap alamadığım muayene ve katlanır plakalık maliyetleri hakkında paylaşım yapıyım .

Katlanır plakalık 45 TL
    Muayeneden geçecek Led arka sinyal takımı(2'adet) 25 TL
    Montaj esnasında ledleri kaldırması için kontaktör 10 TL
    Montaj 20 TL
    Muayene harcı 84 TL
    Toplam 184 TL
    yani yavru bizi yine fazla üzmedi
    montaj öncesi sonrası fotoları paylaşıcam en yakın zamanda

herkese iyi sürüşler kaskınız asfalta değmesin ....
    mtnsyn bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba;

daha önce bir çok kez sorup cevap alamadığım muayene ve katlanır plakalık maliyetleri hakkında paylaşım yapıyım .

Katlanır plakalık 45 TL
    Muayeneden geçecek Led arka sinyal takımı(2'adet) 25 TL
    Montaj esnasında ledleri kaldırması için kontaktör 10 TL
    Montaj 20 TL
    Muayene harcı 84 TL
    Toplam 184 TL
    yani yavru bizi yine fazla üzmedi
    montaj öncesi sonrası fotoları paylaşıcam en yakın zamanda
    herkese iyi sürüşler kaskınız asfalta değmesin ....
    Merhaba dostum, katlanır plaka montajından önce mt03'ü ne yaptın, onu söyle

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostum, katlanır plaka montajından önce mt03'ü ne yaptın, onu söyle
    valla 2 adet motor buldum birisi xj6 edirnede
    diğeride mt3 malum istanbul'da temiz bulamadım Manisa'da var aklım çok karışık ikisinden biri ile yakında cirit atıcam allah kısmet ederse. durumlar böyle sıkıntılı yane
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 2 adet motor buldum birisi xj6 edirnede
    diğeride mt3 malum istanbul'da temiz bulamadım Manisa'da var aklım çok karışık ikisinden biri ile yakında cirit atıcam allah kısmet ederse. durumlar böyle sıkıntılı yane
    AEA mt03 te ilk defa yeni bir şeyler denedi yamaha, o yüzden biraz sıkıntılı demişti,yanlış hatırlamıyorsam.. Benim de sonraki motor için aklımda bu vardı. şimdi hiç bir şey yok, benim için erken zaten ama mutlaka naked alacam

Senin de istediğin olur inş., acele etme bence, fiyatlar yüksek zaten.

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    valla bakalım kısmet mt3 formunuda takip ediyorum üzerine çıkıp içine siniyorsa kullanırken problem yaşamamış genelde kullanıcılar o fiyata açıkçası altarnatif yok şimdi alma niyetim varken hemen alasım geliyor, eğer kışın alacak olursam da muhtemeln direk xj6 alıcam .

benimde aklımda sadece naked var . diğer forumlar da karşılaşıcaz desene ;)

bizim motorunda hakkını yemiyelim bu arada baksana bunu satmadan 2 ci yi almaktan bahsediyoruz satılmıcak motor diyelim hakkını verelim CıBıR ların
    Sam@ bunu beğendi.

Arkadaşlar merhaba foruma daha yeni üye oldum hayırlısıyla 1 aya kadar cbr 125 alıcam.Eskişehirde oturuyorum bi kaç sayfa önce sıfırını bulamayacağım gibi şeyler okudum doğrumudur bu ? Almaya kalksam bulamayacakmıyım eskişehirde yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Enjeksiyon sesi,gördüğüm hemen hemen tüm cbr 125lerde var. Servise götürecektim ama birkaç kişide de olunca bozulursa götürürüm dedim. Sanırım giriş seviyesi motorlarda kullandıkları enjeksiyon biraz kolpa.

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Arkadaşlar üzülerek satmak zorunda olduğumuz iki tane motorumuz var ilgilenirseniz :

Cbr125r Sahibinden Linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76887419/detay

Yzfr125 Sahibinden Linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76882074/detay

Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı drnc26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba foruma daha yeni üye oldum hayırlısıyla 1 aya kadar cbr 125 alıcam.Eskişehirde oturuyorum bi kaç sayfa önce sıfırını bulamayacağım gibi şeyler okudum doğrumudur bu ? Almaya kalksam bulamayacakmıyım eskişehirde yardımcı olursanız sevinirim
    muhtemelen bulamazsın çünkü almak isteyen arkadaşlar 2. ele yöneliyorlar bayilerde olmadığı için ...

umarım en yakın zamanda kavuşursun motoruna...

007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oncelikle Herkese merhaba bende yakın zamanda cbr 125 almayi düşünüyorum merak ettigim bir kac konu var danismak istedigim zahmet edip cevaplayan arkadaslara simdiden teşekkür ederim.
    1. Cbr 'nin yedek parcalari cok pahali diyorlar cidden oylemidir bana sikinti yaratirmi?
    2. Bu motosikletten daha ucuz fiyata bajaj pulsar 200 ns var 200 luk motor sizce onumu yoksa bunumu almaliyim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler