Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cbr 125 ıcın yoshımura varmı?yoksa bursada fln yapılanlarmı(ole bısıler duymustum..bursada yapıp uzerıne yoshımura cıkartması)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    onu bılıyorum ya anca mıllet sahtekarlıkla urasıor sıtede fotografı var ama egsoz super duruyor
    Yeni yine yeniden

avatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r black

cbr 125 almaya

millet cbr 125 için fiyat gorusmeye gidiorum..umarım alırda doneriz yaw....

Motosikleti
    yok
    hayırlısı olsun..dıkkat et stıckerlarını fln kontrol et..dustugunu ordan anlayabılrsın

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka eğer 600f kesın alırsam makınayı satarım ama benım de onu almam 1 ayı bulur kısmetse gorusuruz

Motosikleti
    yok
    motorumu özledim..galba kasko halledıcek masrafları..yolda gordum bıtane repsol ıcım gıttı valla:((

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    umarım alırsın dostum
    Yeni yine yeniden

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar bu gün benim makinanın 4000 bakımını yaptırdım 47 ytl tuttu,makina ustadan 10 puan aldı,esas konu bakım yapılırken şöyle gözüm kenarda duran dunlup lastiğe kaydı ustaya sordum,bu lastik benim makinaya nasıl olur diye, adam benim kolumdan tutum dışarı çıkarı verdi, oda nesi ! meğersem ustadada 125 repsol varmış,usta lastiği gösterdi gerçekten çok hoş duruyor kendisi 130 luk lastik takmış jantlarıda turuncuya boyamış iyice lastik yanıvermiş motorun üzerinde ,ben dururmuyum hemen bitanede benim makinaya takalım ozaman dedim,ama ben 120 lik lastik taktırdım 130 luk lastik taktırmayı düşünen arkadaşlar a duyrulur usta bile 120 lik tavsiye ediyor(şimdi şöyle birşey içinizden geçmesin,madem öyle kendisi neden 130 luk takmış bu ustanın),bunu ben sizin yerinize içimden geçirmekle kalmayıp aynen ustaya sordum neden? adam direkt anahtarlı uzattı bin bi tur at diye,şaşırmadım desem yalan olur,makinaya bindim şöyle bir iki üç yaptım,ya adam bırakın lastiği, oynamadığı yer kalmamış direksiyon,gidon,vs .vs. vs.Herneyse sonuçta 120 lik dunlup lastiği taktırdım 100 ytl lastik için verdim.İşim bitti tam çıkarken bi 125 repsol daha arkadaşda lastik değiştirmeye gelmiş aynen oda 120 lik lastik taktırdı,asıl önemli nokta burası arkadaşlar şu eksoz konusuna bi nokta koyacak bir durum, arkadaş öyle bir eksoz taktırmışki yer gök inliyor gözlerime inanamadım yanlış hatırlamıyorsam sarov diye bir markaydı,fiyatıda 400 dolarmış bu biraz abartı geldi bana ama gerçekten o sese bu para az bile.Servisten çıktıktan sonra tam 60 km yol yaptım gerçekten arka lastik çok farkettiriyor kendisini,virajlarda savrulma olayı nerdeyse hiç kalmadı gibi birşey,şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar.Yakında fotolarıda koyacağım merak etmeyin,bu arada 120 lik lastikle canlı görmek isteyen olursa ben avcılardayım isteyene seve seve yardımcı olurum.Honda hayat onda
    Bir gün mutlaka ...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    servisin nerede dostum, bu uygulamayı anadolu yakasında yaptırabileceğimiz iyi bir usta bilen var mı da diyebilirim.tabii fiyatı uygun olarak lastik de temin edebilecek...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    fotografları beklıyoruz cok merak ettım
    ayrıca egsoz demek guzel ses cıkartıyor haa bende en ıyı verımı kendı egsozu verırır sanmıstım yanılmısım
    Yeni yine yeniden

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Avrupa yakası,şirinevler honda servisi
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    resımlerını nezman koyarsın cok merak ettım
    Yeni yine yeniden

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bende 4,000 bakımına gittiğimde taktırmayı düşünüyordum. Geçen gün birazcık fazla yattım motor kaydı hemen altımdan düşmedim toparladım ama toparlayana kadar neler çektim bir ben biliyorum birde allah :D
    Okan ACAR

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aynısı bendede olmustu ama ben nasıl toparladıgımın farkında bıle degılım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    2 kişiydik ben 60 arkadaşım 90 kilo o arkamda idi bende kask eldiven vardı normal kot normal mont arkadaşta hiç bişe yok neyse. 110 km dolandıktan sonra dur kalk gez dolan bebek istinye vs.. vs.. eve dönüş kararı aldık saat gece 2 beşiktaş yolundayiz taksime istikameti.. stada 50 metre varken viraja gelmeden düzlükteyiz...
    Ondan önceki virajda ince şerit halinde yolda ıslaklık vardı orda bian gözüme çarptı sonra çizgi halinde olması kafamda yer etmedi.. devam ettim 3. vites 65 km hızla gidiyordum son stadın oradaki viraja gelirken yawaşlamak istedim ve freni her zamanki gibi sıktım daha dogrusu dokundum birden biri sanki bizim motorun tekerlerini yerden kesmiş gibi aniden sag tarafa dogru yattık ve kafamın direk yere çarptıgını hissettim gözlerimi açtıgımda ise asfalta kafam dik konumda sürtüyordu yani yüzü koyun şekilde.. kafamı yana çevirmeye kalktıgımda motorun beni paçamdan tutup sürükledigini fakettim daha sonra ayagımı geri çekmeye calissamda birşey yapamadımı anladım rahat 10 metre sürüklendik sonra durduk. ( motorla ben arkadaş biraz geride kalmıştı )direk ayaga kalkmak istedim ama motora sıkışmıştı paçam ve motorda döndügü için kot mengene gibi sıkmıştı ayagımı (neden düştü ulan bu motor siniriyle) ayagımı var gücümle çektim ve kot yırtıldı aslında diger bir panigim hareket halinde olan trafikten birinin bize çarpması.. ayaga kalktım motor yolun sagında iidi zaten ben ortasında kaliyodum hemen yoldan kaçtim taksiciler tabi korna basiolar şerefsizler sanki keyfimden yere yuvarlandım.. neyse arkadaşa baktım oda yerden kalmış bişe varmı abi dedi yok ama var sinirden hissetmiyorum dedim abi sende bişe yoksa kaldır moturu kaldıracak dermanı bulamadım kaskı çıkarttım öptüm. hani biryerinizi vurursunuz acırya hoplayip zıplarsınız aynı o şekilde geziniyoruz ( virajın sonundada ekip arabası var nasil olduysa adamlar bizi hiç farketmedi öldünüzmü kaldınızmı hiç orada birşeyle ugraşıyorlardı herhalde birine ceza kesiyorlardı bi baktım hiç umursamıyorlar aman dedim siz eksik kalın..) arkadaşta dizini tutuyor biyandan üstümdekileri cıkardım hasar tespit çıkar üstünü bak kanaman varmı hesabı. kollarıma bi baktım sag ve sol dirsek biraz sürtünmeden kazınmış dizimin acıdını farkettim oda aynı şekilde bilegimde motora sıkıştıgı için oda biraz aşınmış arkadaşında sadece dizi yara olmuştu ama tabi basmakta zorlandık bi 20 dk sonra geldi bi scoterlı genç durdu abi geçmiş olsun yerdeki su degil abi yaglı su belediye çöp arasından damlıyor.. eleman elle abi felan dedi o arada kafam panikten iyi aldım elledim cidden yaglı idi.. motorun ön tekeride ögle idi.. yaktık cigaraları neyse işte motora baktım e tabi şaşılacak bir durum rabbim ucuz atlattırdı. motorda çizik sıfır. granajda toz bile yok.vites yamulmuştu taksime cıkarkızmaz 2 dk halletik bi elciklerin o sap tarafları asfalta sürttügü için aşınmış o kadar bide ön sinyal hafif oynamıştı yerinden scoterlı cocuk bile şaştı abi nasil yere düştünüz ki buna bişe olmamış neyse işte şuan gayet iyiyim motara binmiom mu binmezmiyim biniyorum ama bu tekerlerden hep şikayetçi oldum beş para etmez teker takmışlar bi cfb250 kadar yok ya incecik... neyse.. alsaftta sag tarafta çizgi şeklinde idi ögle yolun yarısı su filan degil yanlış canlandırmayın kafanızda ya öncede normal zemindede aynı kaymaları yapmıştı motor.. buradan 2 şey diyecegim size ;
    1 yere düştügüm anda gözlerimi açtıgımda ve ne oluyor dedigimde yüzü koyun asfalta kafam sürtüo idi.. kask takmayan artist gençlige sesleniyorum sakın sakın.. kaskın degerini kafanda ise yere yapışınca anlıyorsun. kafamdan cıkarttıktan sonra öptüm o kaskı. şuan yüzüm tanınmaz halde olabilirdiki kaskın camı tanınmaz hale geldi..
    2 eldivenler.. arkadaşın elleri çizik içinde.. bende hiç birşey yok bu iki aksesuarın bu kadar mükemmelce işime yaracagı inan aklıma gelmezdi o kaska 280 ytl yakın para ödedim. dedim görende 20 milyarlık motor almış sanır ama eşşeklik işte alırken hondadaki eleman demişti Allah göstermesin ama düştügünde anlıcaksın bu kaskın ne kadar degerli oldugunu aldın mı birkere al kasksız olmaz.. hakkını verdi..Allah razı olsun.. neyse fazla uzatmadan dikkatli olun Allah'a emanet olun azda olsa islak zemin gördünüzmü cok dikkat edin. eyvallah.

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum. Bu süre içerisinde CBR satın alma kararımı değiştirdim. Artık bende cruiser almaya karar verdim. Kısmetse önümüzdeki hafta Regal Dadyw alacağım. Motor kişilikli,karizmatik,cüsseli ve çekici duruyor. CBR da bunu hissedemedim. Gerçi kategorilerininde çok farklı olduğunun bilincindeyim. Hepinize zamanında gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim(boy,hasan,praetorian ve diğerleri ...)
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Geçmiş olsun bende istiyorum bi tane kask bulunsun kenarda
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    yok
    gecmıs olsun..yanlız yag olunca kalın teker fazla etkılemez dıe dusunuorum..kaskla eldıven zaten en onemlı 2 koruma bence..yere duserken dırek elını koyuo ınsan(sekıl 1 a ben

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Murat'ım kardeşim ne yaptın Allah korumuş kendine bişey olmamış motorda sağlam arkadaşında ufak tefek sıyrık şükürler olsun ilk okumaya başladım içim cızz etti abi dikkat edin ne olursunuz daha sabah bende son anda yırttım bu motorda arka fren yok farzedin lastik ince ve motor hafif olduğu için hemen kayıyor özellikle su her motor için tehlike geçmiş olsun kardeşim inşallah bu son kazan olur

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum. Bu süre içerisinde CBR satın alma kararımı değiştirdim. Artık bende cruiser almaya karar verdim. Kısmetse önümüzdeki hafta Regal Dadyw alacağım. Motor kişilikli,karizmatik,cüsseli ve çekici duruyor. CBR da bunu hissedemedim. Gerçi kategorilerininde çok farklı olduğunun bilincindeyim. Hepinize zamanında gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim(boy,hasan,praetorian ve diğerleri ...)
    Önemli değil kardeşim her zaman sen bizdensin seçimin de gayet iyi yalnız acelen yoksa sana biraz beklemeni tavsiye ederim sarıkayalarda yani dstribütöründe şef olan bi arkadaşım var bana dady w nin arka frenin de disk olacağını egzos sesinin falan daha da güzelleşeceğini yeni modeli beklediklerini söledi ama yinede sen bilirsin şu anda piyasadaki de baya güzel
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler