Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar,

aranıza yeni katıldım. Boyum 1.68 cbr 125 r almayı istiyorum. boy açısından bir sorun olurmu? birde cbr 125 r' i olan arkadaşlar msn mi veriyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana çünkü kafama takılan bazı sorular varda. hepinize teşekkür ediyorum.

neophron@hotmail.de msn adresim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hoşgeldin yok ya sorun olmaz kerım bıle bınıyor okadar boyu uzun
    ayrıca sakal o kask guzelmıs ve fıyatıda uygun hosuma gıttı
    Yeni yine yeniden

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakıyorum destek toplamak için arkadaş bu sayfayada benim yazımı koymuş...
    kendi fikrimi belirttim kimseye hakaret etmeden ...sebep belirterek cbr bana göre motor değil dedim ..bunda kırılacak ne var..beğenen almış biniyo banae ..güle güle binsin ...şimdi biri çıkıpta hyo rx 125 motor değil dese ben buna kızmalımıyım ..sorarım neden değil diye beğenmeyende şu yüzden der olur biter... bunu gurur meselesi yapacak sen adam gibi yaz diye tehdit edecek bişi yok ..arkadaş uslübundan dolayı siteden uzaklaştırılmıştır...yoksa isteyen istediği motoru sever veya sevmez ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    bakıyorum destek toplamak için arkadaş bu sayfayada benim yazımı koymuş...
    kendi fikrimi belirttim kimseye hakaret etmeden ...sebep belirterek cbr bana göre motor değil dedim ..bunda kırılacak ne var..beğenen almış biniyo banae ..güle güle binsin ...şimdi biri çıkıpta hyo rx 125 motor değil dese ben buna kızmalımıyım ..sorarım neden değil diye beğenmeyende şu yüzden der olur biter... bunu gurur meselesi yapacak sen adam gibi yaz diye tehdit edecek bişi yok ..arkadaş uslübundan dolayı siteden uzaklaştırılmıştır...yoksa isteyen istediği motoru sever veya sevmez ...
    Bizim bişey dediğimiz yok barış abi belki o arkadaşta kötü düşünüpte yazmadı ama bir anlık gaza geldi heralde...
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    oncekı mesajlarda yazmıstım bu olayın boyle bıtecegını bırbırımıze saygılı olmalıyız.. ama nerde o arkadas allahından bulsun adamın ıcı fesat olursa yapacak bısı yok neyse bu konuyu burda acmak ıstemıyorum o arkadaslar orda yoplanıp geyıkıne devam etsınler araya gırmıyorum
    Yeni yine yeniden

avatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r black

cbr 125

ben bir sene sonra 600 rr almayı dusunuorum ama simdiye kadar hiç vitesli ve hız motoru dizaynlı motosiklet kullanmadım.ögrenmek amaclı cbr 125 almayı dusunuorum siz ne dersiniz?
    simdiden tesekkurler

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arlkadasım almanı sıddetle onereırıım
    Yeni yine yeniden

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı avatar adlı üyeden alıntı
    ben bir sene sonra 600 rr almayı dusunuorum ama simdiye kadar hiç vitesli ve hız motoru dizaynlı motosiklet kullanmadım.ögrenmek amaclı cbr 125 almayı dusunuorum siz ne dersiniz?
    simdiden tesekkurler
    Valla motor hastasıysan motorla bütünleşmek için çok hayaller kurduysan hayabusa bile vız gelir bence alabiliyosan git 600 cc liği az kısa süre içinde deneyim kazandıktan sonra gücü kullanırsın
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    600 cc lıgımı alsın..yapmayın arkadaslar..bence hıc bulasma..hıc deneyımın yokken yada en azından egıtım almamısken..cbr 125 al hyo gt 250 al ama bence 600rr alma..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Valla motor hastasıysan motorla bütünleşmek için çok hayaller kurduysan hayabusa bile vız gelir bence alabiliyosan git 600 cc liği az kısa süre içinde deneyim kazandıktan sonra gücü kullanırsın

doğuşcum iyimisin çocuğa ne dediğinin farkındamısın

bence sence ile olan bişey değilki bu ben yıllardır motosiklet kullanmama rağmen birak 600 rr yi 600 f e bile çekine çekine binerim ki ben acemi bir sürücü filanda değilim dün 300 km yol yaptım artçımla beraber dağ bayır düz girip çıkmadığım yer kalmadı cbr 125 i azmı görüyosunuz hiç deneyimin yokken bunu bile alırsan çok temkinli kullanman gerekiyo çünkü kısa zamanda yüksek sürate çıkan agresif bir motor savaş abi 2500 km yol yaptı bu motorla...
    aman canım kardeşim sakın ha 600 rr la kendini bi duvara bi direğe patlatırsın
    al bi cbr 125 rahat rahat kullan çok ufak geliyosa ki değil... ozaman GT 250 R al aman ha birak 600 rr ı 600 f i bile enaz vitesli bi motorla iyi bir eğitim almadan kullanmaya kalkma
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    yok
    ben geçenki düşüşümü 600rr yada f le dusunemıorum..tahmınen kısa mesafede daha cok hızlandıgı ıcın daha hızlı bı sekılde arabaya patlar ya kendımı yada kız arkadasımı oldururdum..aman kardesım 1 2 yıl dayan cocuk oyuncagı degıl bu..

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ufuk3535 adlı üyeden alıntı
    Selam,

Ben de aranıza yeni katıldım:

Repsol - Ufuk YILDIRIM - ufuk001@gmail.com
    Alıntı neophron adlı üyeden alıntı
    merhabalar,

aranıza yeni katıldım. Boyum 1.68 cbr 125 r almayı istiyorum. boy açısından bir sorun olurmu? birde cbr 125 r' i olan arkadaşlar msn mi veriyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana çünkü kafama takılan bazı sorular varda. hepinize teşekkür ediyorum.

neophron@hotmail.de msn adresim.
    Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar
    CBR 125 R

Motosikleti
    honda cbr 125r black

cbr 125

hondanın 250 cc leri var mı acaba..600rr delisiydim ama simdi yeterince sogudum.ama yinede aklımda var.bi sene cbr 125 ile alısamaz mıyım kullanmaya..bide cbr 125 in arka tekerliğini kalınlastırma sansımız war mı? varsa ne gibi artıları eksileri olur..böle yaptırıpta fotosu olan varsa gonderebilirler mi acaba..
    tesekkurler....

bu arada msn adresim LoyaLty197@hotmail.com bu konulara cok hevesliyim ama yeniyim bana yardımcı olursanız sevinirim..

Motosikleti
    yok
    topıcte lastık kalınlastırmayla ılgılı bılgı var..aratırsan yukardan hemen bulursun(resımler flnda olmalı)250 cc olarak hondada cbf 250 var oda gusel motor..ama farklı kategorıdeler..

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (arkadaşlar cbr mı satıyorum almayı dusunenler varsa duyrulur 6300 kmde ve tüm bakımları yapılmıs 2005 model) birtane 2005 600f buldum onu alıcam cocuk 12 milyar istiyor sizce fıyat normalmı?

Motosikleti
    honda cbr 125r black
    selamlar tekrardan bu kadar cbr kullanıcısı ve hayranı var.umarım yakında bende olcam..sizler en azından bi kısmınız birlesipte turlar geziler yapıo musunuz ben katılmayı cok isterimde...

extrasyon arkadaşım motoruna ne kadar istiyorsun ?

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı back street boys adlı üyeden alıntı
    extrasyon arkadaşım motoruna ne kadar istiyorsun ?
    kanka 3800 nakıt eger dunlop arka teker 130/90 ve yosımura egsozla bırlıkte istersen 4,100

hımm teşekkürler biraz daha paraya ihtiyacım war eğer1 aya kadar satmazsan görüşe biliriz

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı extrasyon adlı üyeden alıntı
    (arkadaşlar cbr mı satıyorum almayı dusunenler varsa duyrulur 6300 kmde ve tüm bakımları yapılmıs 2005 model) birtane 2005 600f buldum onu alıcam cocuk 12 milyar istiyor sizce fıyat normalmı?
    Walla kankacıım geçen 600 f bindikten sonra sana alma diyemeyeceğim sıfırı 16750 kendin karar ver işte yalnız bence fiyat normal km ve kasa temizliği nasıl biraz daha bilgi verirsen daha net cevaplar verebiliriz

senin fiyatta iyi aslında lastik 130 - 80 - 17 değilmi kaç diyosun onu ben alsam
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler