Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-r-2013-model-3000-km-168009310/detay

ilan attım isteyen olursa...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    millet ver bir tur atayım diyor, verdikten sonra sağ salim getiriyorlar sağ olsunlar da sele mi çizmişler, büyük ihtimal inerken veya binerken ayakkabısıyla çizdi. Nasıl giderebilirim çiziği, daha önce başına gelen var mı ?

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Yeniden selamlar

Bugün bir abi elcik takmamı, üzerindeki plastik elciklerin zamanla eriyeceğini, bozulacağını söyledi. Uzun süredir kullanan arkadaşlarda böyle bir problemle karşılaşan var mı? Elcik takmam gerekir mi? Ben eğer böyle bir durum yoksa orijinalinin kalmasını tercih edeceğim. Ancak söylediği gibi oluyorsa elcik alıp takarım.

Bugün benzin iki çizgiye düşünce 338 kilometrede yeniden benzin aldım. Hesapladım; rodajda, kilometrede 11 kuruş yakmışım

Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ver bir tur atayım diyor, verdikten sonra sağ salim getiriyorlar sağ olsunlar da sele mi çizmişler, büyük ihtimal inerken veya binerken ayakkabısıyla çizdi. Nasıl giderebilirim çiziği, daha önce başına gelen var mı ?
    Geçmiş olsun. Ufak ama can sıkıcı bir mesele Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olur umarım.

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    aga bu iş böyle olmaz. akçalı vs yalan... egzoz kapağı aşırı ısınıyor bu yüzden kesinlikle ısıya dayanıklı boya kullanmalısın. bahaus da satılıyor 300-800 derece aralığında seçenekler var. onun harici kaplama ve diğer boyaalar yanar yapışır kabarır...

Hayırlısı olsun Ramazan, ne almayı düşünüyorsun ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Geçenlerde egzoz kapağını karbonla kaplamak istediğimi fakat beceremediğimi yazmıştım,geçen hafta tekrar denedik, bu sefer daha önce arabasının torpidosunu kaplayan arkadaş yardım etti, aslında ben ona yardım ettim. Egzoz çok kıvrımlı olduğu için yine zorlandık hatta bir ara fazla ısıtmışız kaplamayı, delindi.. Sonra işim çıktı ben bıraktım, ben yokken delinen ve kırışan yerlere yama yapmış.Sizin anlayacağınız yine beceremedik..

http://i.hizliresim.com/0VJ2pB.jpg

http://i.hizliresim.com/P3JEj7.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Arkadaş, akçalı siyah mat sprey boyayla boyayalım dedi. Bir kaç hafta takılıyım böyle, sonra boyarım diyorum..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-r-2013-model-3000-km-168009310/detay

ilan attım isteyen olursa...
    Hayırdır hocam Pulsar mı düşünüyosun?

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bu iş böyle olmaz. akçalı vs yalan... egzoz kapağı aşırı ısınıyor bu yüzden kesinlikle ısıya dayanıklı boya kullanmalısın. bahaus da satılıyor 300-800 derece aralığında seçenekler var. onun harici kaplama ve diğer boyaalar yanar yapışır kabarır...
    selamlar . CBR 250 me kendim carbon kapladım ve yaklaşık 800 km bindim ısınabileceği kadar ısındı ama hiç bir şekilde sökülme erime bişey olmadı yanlış bilgi vermeyelim. boya konusunda haklı olabilirsin. Folyo zaten ısıtılarak yapılır neden ısıdan zarar görsün ki

Motosikleti
    carbon hakkında bilgim yok ama diğer denediğim kaplama yandı, mümkünse kullandığın ürünü ve yaptırdığın yeri paylaabilirmisin?
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar . CBR 250 me kendim carbon kapladım ve yaklaşık 800 km bindim ısınabileceği kadar ısındı ama hiç bir şekilde sökülme erime bişey olmadı yanlış bilgi vermeyelim. boya konusunda haklı olabilirsin. Folyo zaten ısıtılarak yapılır neden ısıdan zarar görsün ki

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    arkadaşlar bende cbr 125 i sattım wolf 250 ye geçtim

dostum aşırı kıvrımlı bölgelere 3m folyo karbon yerine,sulu transfer karbon deneyin sıkıntı olmuyor.folyoyu saç kurutma makinasıyla şekil versen bile bu seferde dekor ve görselliği bozuluyor.benim oğlan bir ara sulu transferle baya uğraşmıştı çok gıdı gıdı olduğu için bıraktı .netden inceleyinhoşunuza gidecektir

Motosikleti
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cbr 125 i sattım wolf 250 ye geçtim
    Hayırlı olsun, wolf görüşlerini aktarmanı beklerim. Cbr ile başladım ama naked seviyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aşırı kıvrımlı bölgelere 3m folyo karbon yerine,sulu transfer karbon deneyin sıkıntı olmuyor.folyoyu saç kurutma makinasıyla şekil versen bile bu seferde dekor ve görselliği bozuluyor.benim oğlan bir ara sulu transferle baya uğraşmıştı çok gıdı gıdı olduğu için bıraktı .netden inceleyinhoşunuza gidecektir
    ok.inceleyeceğim, bilgi için teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Isıya dayanaklı boyalar da pahalı değilmiş, karbon a 100-150 tl ( sulu transfer fiyatı ) vereceğime en fazla 50 tl ye sağlam bir boya alıp defalarca kullanabilirim..

Motoru aldığımda egzoz da küçük bir bölge de boya kalkmıştı, orayı da boyarım..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır hocam Pulsar mı düşünüyosun?
    şuan için aklımda bişey yok ama yamaha wr 125 olabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-r-2013-model-3000-km-168009310/detay/

arkalarda kalmış...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

arkadaşlar merhabalar ben yeni cbr125 aldım 2013 model ilk mototrum yaklaşık 1000 km falan oldu fakat orjinal fabrika çıkışlı latsiklerinden memnun değilim bugünde kaza yaptım lastikler inanınlmaz kayıyor yol tutuşu yok gibi orjinal ebatlarını değiştirmek istemiyorum sadece daha kaliteli ve yol tutuşu daha iyi bir lastik almak istiyorum güvenli bir sürüş amacıyla bo konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.iyi günler

Motosikleti
    Hayırlı olsun, wolf görüşlerini aktarmanı beklerim. Cbr ile başladım ama naked seviyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

ok.inceleyeceğim, bilgi için teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Isıya dayanaklı boyalar da pahalı değilmiş, karbon a 100-150 tl ( sulu transfer fiyatı ) vereceğime en fazla 50 tl ye sağlam bir boya alıp defalarca kullanabilirim..

Motoru aldığımda egzoz da küçük bir bölge de boya kalkmıştı, orayı da boyarım..
    yanlış hatırlamıyorsam bahaus'da 600 derece ısıya dayanıklı 27tl fiyatı vardı

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    [QUOTE=Sam@;3371903]Hayırlı olsun, wolf görüşlerini aktarmanı beklerim. Cbr ile başladım ama naked seviyorum.[COLOR="Silver"]

aslında faceden sayfası var genel bilgiler orada olduğu gibi burada wolf sayfası var artı olarak cbr250 den wolfe geçmek isteyen biride sayfa açmış buradan .bana gelirsek dün aldım motoru sabahtan akşama 80 km yol yaptım bi ara sola girmiştim 140 yapmışım fark etmeden hızlanmış hızlanması iyi pazar günü pulsar wolf cbr250 şirinevlerden bi çıktık topkapının orada durmuşlar beni bekliyorlardı aradaki fark bu kadar fazla bende 125cbr satmaya karar verdim tercihimi wolften yana kullandım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan için aklımda bişey yok ama yamaha wr 125 olabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-r-2013-model-3000-km-168009310/detay/

arkalarda kalmış...
    Benim yeni kasa 3.5 yıl 23 bin kilometre oldu. Titreşime ben mi takılıyorum bilmiyorum son zamanlarda ama cbf falanda kullanınca cbrda biraz titreşim varmış.

CBR ın sorunsuzluğundan çok memnunum 3.5 yılda birkere bile canımı sıkmadı sıfır sorun. yakıt ta harika. Ama artçılı çekişi daha düzgün ve sürüş pozisyonu şehir içi daha rahat olan pulsara bende geçebilirim

WR de uzun yol dışında cbr dan daha rahat ama 42 litre çanta kullanımına uygun değil ve artçı selesinde yer yok benim için. Ama cbr da alışsakta şihir içi gidon yine belli biyerden sonra yoruyor. WR nin de tek kişi daha mantıklı olduğu açık. Motoru uzun ömürlü , yakıtı az, sorunsuz Fiyat

Motosikleti
    yanlış hatırlamıyorsam bahaus'da 600 derece ısıya dayanıklı 27tl fiyatı vardı
    bunu buldum, istediğim gibi mat görüntü sağlıyormuş..

Dün yama yerler çıktı zaten, egzoz a güzel yapışıyor fakat kaplamanın üstüne yama tutmuyormuş söktüm komple..

http://www.hepsiburada.com/liste/ray...U=OTEV04256424
    bounrock bunu beğendi.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Merhaba daha once arkadasim mono kapak yapacak ve sahibinden satacak demistim. Ilk numunesini bitirdi ben onu kendime aldim. 15-20 gun icerisinde sahibinden ilan verip yapacagi 2 adet mono kapagi satacak. Resimler benim motordandir. Bu kapak artci koltugunun ustune takiliyor. Ilgilenen arkadaslarin haberi olsun. Kendi memur oldugundan bos zamanlarinda yapacak o nedenle fazla yapamiyor.

OokareenoO ve M.Cankurt bunu beğendiler.

Herkeze merhabalar arkadaşlar yeni üye oldum sayfaya ve cbr 125 almak istiyorum 2. el ilk defa kulanıcam motoru ve tavsiye almak istiyorum. 2007 model 3600tl ye buldum. Yorum yazarsanız sevinirim. Cbr 125 8 yıldır hayalim fakat bir türlü alamamıştım. simdiye nasipmiş.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Beyler üretimi durdu deniyor. 2015`e durum ne olur bilgisi olan varmı? Üretimi dururmu, yeni kasası mı çıkar? Bileniniz varmı

Motosikleti
    her türlü yeni kasası gelecek daha yeni kasa çıkacak, tanıtımı yapılacak ve türkiyeye gelecek, bu yaz sonu çıkarsa şubat-mart fuarına gelir belki, seneye yazında satışa başlar Honda'nın kendi sitesinde hala bu kasa var...
    Belkide 250r ile görünümü farklı olsun diye hiç değişiklik olmaz yeni kasada
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler üretimi durdu deniyor. 2015`e durum ne olur bilgisi olan varmı? Üretimi dururmu, yeni kasası mı çıkar? Bileniniz varmı
    Furkan Tarık bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler