Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    yok ben üsküdardayım kardeşim en güzel renk seçeneğine sahip olduğumuzu düşünüyorm arkadaşlar kızmasın tabi :D bence iyi seçim

Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alan ve satan için hayırlı olsun bir kişi aksildi geriye biz kaldık

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

dostum bu arada sen bakıröyde capacity 'deki motorun sahibi değilsin dimi? geçen hafta sonu yanına park ettimde 2 aynı renk cıbır gözlerim doldu valla :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun ıtıbarı ıle 7500 km de kı motörümü satmıs bulunuyorum km ıle orantılı olarak 7500 lıraya 2013 model ıdı 9 aylık makına

elımde orjınal on cam plakalık bulunuyor temız sekılde ıhtıyacı olana cuzı fıyata bırakırım dıger aksesuarları ramazan kardesım aldı sagolsun
    erol um hayırlısı olsun hakkında.. akşam bir aksilik olmazsa buluşalım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Arkadaşlar,
    uzun zamandır bir lastik sorunum var. Bir türlü yeni tarihli ve uygun lastik bulamadım.
    Marka model olarak aşağıdakileri kullananlar ve memnun olanlar var mı ? En yeni tarihli olarak da 2013 ortaları bulunabiliyor . Varsa bildiğiniz yer özelden de mesaj atabilirsiniz.
    Dunlop Arrowmax Streetsmart
    Bridgestone BT39
    Pirelli Sport Demon
    Michelin Pilot Sporty (2012 tarihli mevcut)
    Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum :8

MeGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    bro krankı kırarsın cok fazla zorlama dikkat et
    Son KaraR HonDa RR

Öncelikle merhaba.
    Ben cbr 125 2010 almayı planlıyorum piyasası nedir bu motorun şehirden şehre fiyatı değişir mi vs ?bilgilendirirseniz. Şimdiden teşekkürler.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Arkadaşlar merhaba 2013 model CBR125R ile aranıza katıldım, Zorunlu trafik sigortası yaptıran arkadaşlar acaba ne kadar yaptıklarını paylaşabilir mi ?

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    2013 7 binde motor,6binde bakıma gittim yağ değişti,zincir bakımı yapıldı,yıkandı,başkada birşey yapılmadı,9binde hava filtresi temizlenecekmiş,gerekirse değiştirilecekmiş,sizlerin motoruna neler yapıldı bakımda arkadaşlar merak ediyorum,var mı değişen bir parçanız?servis güleryüzlü iyi ancak işlem bilgileri hangi bakımda neler yapılacağı hakkında pek bilgileri yok gibime geliyor,birde yağ filtresi bizim motorda var mı yok mu ?bu aralar benzini fazla içmeye başladı motor hava filtresinden sanırım

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 7 binde motor,6binde bakıma gittim yağ değişti,zincir bakımı yapıldı,yıkandı,başkada birşey yapılmadı,9binde hava filtresi temizlenecekmiş,gerekirse değiştirilecekmiş,sizlerin motoruna neler yapıldı bakımda arkadaşlar merak ediyorum,var mı değişen bir parçanız?servis güleryüzlü iyi ancak işlem bilgileri hangi bakımda neler yapılacağı hakkında pek bilgileri yok gibime geliyor,birde yağ filtresi bizim motorda var mı yok mu ?bu aralar benzini fazla içmeye başladı motor hava filtresinden sanırım
    1000 den 16 000 e kadar götürdüm hep servise inan nerdeyse hiçbirşey yapmadılar hep sıradan şeyler yapıyorlar işçilik 50 tl alıyorlar bakımlarda hep 150 200 tl tuttu buji hava filtresi yağ fren balataları soğutma sıvısı vs vs 6 000 de götürmüşsün sen benden sana tavsiye 16 000 yada 20 000 e kadar servise uğraşama boşuna para kaptırırsın birşey yaptıkları yok düzgün temiz çalışan bir motorcu bul ona git hava filtresi temizliği zincir vs yap yeter yağ değiştir benzinin artması hava filtresinden olabilir her değişmede yakıt azalmıştı sonra biraz artıyor hep netten bulabilirsin orjinal 125r filtresi kendin değiştirt yağ filtresi yok benim bildiğim

Motosikleti
    600rr
    Alıntı Emre Zeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba.
    Ben cbr 125 2010 almayı planlıyorum piyasası nedir bu motorun şehirden şehre fiyatı değişir mi vs ?bilgilendirirseniz. Şimdiden teşekkürler.
    Merhaba kardeşim 3500 ile 5500 arazi değişir piyasa 4500 civari temiz bulunabilir 5 bin üzeri bana sorarsan abartili ama malum hondada fiyatlar su an tavan. Şehre gore çok değişeceğini sanmiyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

hayırlı olsun kardeşim kazası belasız bin inşallah. hiç kendini yormadan halk sigortaya git ben bütün hepsini arastırmıstım 1 ay önce yaşım 24 halk sigorta 143 tl cıktı. diğerleri 3 katından başlıyor
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 2013 model CBR125R ile aranıza katıldım, Zorunlu trafik sigortası yaptıran arkadaşlar acaba ne kadar yaptıklarını paylaşabilir mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ filtresi yok, Zincir dişli bakımına ve yağ değişimine dikkat ettiğin sürece bence başka bişey yapmana gerek yok, hava filtresi motorun ciğeridir nefes almazsa yakıt artar performans düşer 30 tlye dün aldım servisten değiştirdim. Yakıt konusunda lastik havalarını kontrol edebilirsin, bir de ölçümü neye göre yapıyorsun ?

Motosikleti
    CBR 125R
    Çok teşekkür ederim yorumlar için,her benzin aldığımda sıfırlıyorum tek çizgi kaldığında bugün baktığımda 350 km yol yapmıştım mesela,lastik havalarımı http://www.feyizoglu.com/Lastik-Basinc-Olcer_45978.html?search=lastik#1 bununla bakıyorum,servise götürdüğümde havalarını ayarladılar,zinciri en geç 1000 km de bir yağlarım,yağını servis değiştirme desede değiştirttim ipone rs 4000 10-40 koydurdum 4500 de,6000de kendi honda 10-30 yağlarını koydular,yazın dayanabilir mi merak ediyorum açıkcası,birde lastik havalarınız kaça kaç arkadaşlar ?

Motosikleti
    600rr
    Tek kullanım ön 25 arka 29
    2 kişi 25 33 kitapçık değerleri ben 26-31 ayarlamıstım kendime göre

Motosikleti
    CBR 125R
    Servistede 29 a 31 basıyoruz diyorlar,2011 öncesi cbr lerde öyle basıyor kullanım klavuzlarında,heralde 2011 öncesinde kaldı servisler

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardeşim 3500 ile 5500 arazi değişir piyasa 4500 civari temiz bulunabilir 5 bin üzeri bana sorarsan abartili ama malum hondada fiyatlar su an tavan. Şehre gore çok değişeceğini sanmiyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

hayırlı olsun kardeşim kazası belasız bin inşallah. hiç kendini yormadan halk sigortaya git ben bütün hepsini arastırmıstım 1 ay önce yaşım 24 halk sigorta 143 tl cıktı. diğerleri 3 katından başlıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Yağ filtresi yok, Zincir dişli bakımına ve yağ değişimine dikkat ettiğin sürece bence başka bişey yapmana gerek yok, hava filtresi motorun ciğeridir nefes almazsa yakıt artar performans düşer 30 tlye dün aldım servisten değiştirdim. Yakıt konusunda lastik havalarını kontrol edebilirsin, bir de ölçümü neye göre yapıyorsun ?
    Teşekkür ederim yaş 28 derin bir araştırma içindeyim daha motorun üstüne oturmak nasip olmadı.

Motosikleti
    600rr
    ben kendimi cok hırpaladım ama halk sigortadan daha düşük bulamadım sen de bence bir halk acentesini ara dönüş yaparlar zaten. Bu arada ne kadara aldın rengi ne ?

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı apisto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    uzun zamandır bir lastik sorunum var. Bir türlü yeni tarihli ve uygun lastik bulamadım.
    Marka model olarak aşağıdakileri kullananlar ve memnun olanlar var mı ? En yeni tarihli olarak da 2013 ortaları bulunabiliyor . Varsa bildiğiniz yer özelden de mesaj atabilirsiniz.
    Dunlop Arrowmax Streetsmart
    Bridgestone BT39
    Pirelli Sport Demon
    Michelin Pilot Sporty (2012 tarihli mevcut)
    Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum :8
    Lastik tavsiyesinde bulunan yok mu ?
    100/80 ön,
    130/70 arka
    Ein Hobby ist erst dann ein Hobby, wenn man es übertreibt !

La7xl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı apisto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik tavsiyesinde bulunan yok mu ?
    100/80 ön,
    130/70 arka
    Michelin Pilot Sporty'yi tavsiye ediyorlar bizim motor için. Zaten pek seçenek yok

http://www.motolas.com.tr/PilotSporty.html

dincerozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Xmax 250 Momo
    Alıntı La7xl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin Pilot Sporty'yi tavsiye ediyorlar bizim motor için. Zaten pek seçenek yok

http://www.motolas.com.tr/PilotSporty.html
    Ben yeni Michelin Pilot Street taktırdım, 110/70-17 ön, 140/70-17 arka, süper oldu, eski lastiklerde nerdeyse vites düşürürken bile kayma yapıyordu, şimdi tutuş çok iyi oldu, hem görüntü olarak da çok daha iyi oldu...

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş.,
    6 Martta Halk Sigortaya yaptırdım, 257,32 tl (k.kartına 4 taksit), o zaman en uygun fiyatı Halk Sigorta vermişti.Yaşım 29, ehliyetim 5 aylıktı o zaman.Koraycbr'ın fiyatı çok iyimiş..

kafkef09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 2012 beyaz
    Cbr beyaz 2012 kullanicisiyim depomda cizik var biraz derin acaba en iyi ne cikarrir stickerin hemen yaninda keske zamani geri alsam yardim lutfennnnnn:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Motosikleti
    600rr
    Alıntı kafkef09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr beyaz 2012 kullanicisiyim depomda cizik var biraz derin acaba en iyi ne cikarrir stickerin hemen yaninda keske zamani geri alsam yardim lutfennnnnn:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

http://i.hizliresim.com/0VEQBZ.jpg
    Geçmiş olsun, gördüğüm kadarıyla vernik hasar almis boyada bir şey yok gibi,çizik giderici bir pasta ile büyük ölçüde görüntü kirliliğinden kurtulursun diye dusunuyorm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler