Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    nıyede normal su konmazmı
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    karışım olarak antifirizle yarı yarıya olması gerekiyorda
    Okan ACAR

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hımmm bılmıyordum orenmıs oldum vıteslı motorlarla ılgılı pek bılgım yokta
    Yeni yine yeniden

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben zinciri 200-250 kmde bir yağlıyorum mutlaka.. az çekmiyo bizden.. hızlı kalkış, motor freni derken.. onada yazık..
    CBR 600F Honda,

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    ben zinciri 200-250 kmde bir yağlıyorum mutlaka.. az çekmiyo bizden.. hızlı kalkış, motor freni derken.. onada yazık..
    Walla haklısın pckopat zincirin maximum 250 - 300 km civarı yağlanması lazım

carcharoth kardeşim normal su koy bişey olmaz biz arabalarımıza kış hariç çeşme suyundan başka bişey koymazdık

motorun sıfırı 4.970 + 160 ta plaka masrafı 5.130 ytl ye sıfırını alabilirsiniz..
    CBR 125 R

cooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar cbr 125 i ne kadar çok özendirdiniz böyle hemen bi dene edinesim geldi ama ikinci elci sitelere bi bakıyorum her taraf cbr 125 neden böyle acaba bi sorun mu var yoksa alan cabuk sıkılıyo da yükseltmek mi istiyo ne dersiniz.Bi de 2. el alırken nasıl güvenecez baktığımız ilanlara alırız bi tane elimizde patlamasın.2. el tavsiye edilen fiyat ve km nedir sizce.

selam arkadaşlar cbr 125 i ne kadar çok özendirdiniz böyle hemen bi dene edinesim geldi ama ikinci elci sitelere bi bakıyorum her taraf cbr 125 neden böyle acaba bi sorun mu var yoksa alan cabuk sıkılıyo da yükseltmek mi istiyo ne dersiniz.Bi de 2. el alırken nasıl güvenecez baktığımız ilanlara alırız bi tane elimizde patlamasın.2. el tavsiye edilen fiyat ve km nedir sizce.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ne kadar az km okadar iyi servısede gosterdınmı tamam. ayrıca burda bı abımız vardı o satıyodu ısmını unutttum cok az km de rodaj bıle bıtmeemıs saglık problemınden satıyodu
    Yeni yine yeniden

bugün izmit honda bayii ile görüştüm.. plaka ruhsat herşey dahil 4.950 lira dedi.. 4.950 lirayı ver ertesi gün gel al anahtarı git dedi adam.. 5.000 diyen arkadaşlar izmit bu fiyatı verdiyse sizin sorduğunuz yerlerde inebilir bence.. ayrıca pazarlık falan da yapmadım ben belki bi 50 lira daha indirilebilir..
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    iyi ucuzmus al bence
    Yeni yine yeniden

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Motorun çabuk satılmasının nedeni motor hacminin büyütülmek istenmesindendir. Ben sorunlardan kaynaklı bir satış furyasının olabileceğini düşünmüyorum.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bencede ben şimdiden düşündüm R6'mı alsam falan diye :D ama en az bi 7000 8000 km daha yaparım gibime geliyor.

Bence motoru sataların %80'i büyüğe geçmek için satıyor...
    Okan ACAR

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Evet bencede güzel bi paraya satıp biraz daha para ekleyip 600CC almak mümkün.
    Abi bana R6 deme dün gözlüğün camları patlıyordu motordan indikten sonra sinekleri topluyordum gözlüğün camından
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

arkadaşlar cbr 125 gercekten küçük sınıf ama manyak bi motor gercekten yeni başlıyacak arkadaşlar önce bu tarz motorları almasını tavsiye ederim,,,,sonradan motorhacmini büyütmeleri gelecek icin iyi olacaktır..
    alonesx@

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Temiz,kazasız vs. CBR 125 R siyah 7000 km'de ne kadar verirdiniz?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

ufak bı kaza:(

az once ufakta olsa kaza yaptım..sola anıden donen bı araba yuzunden(ama suc bende kor noktasındaydım)motoru yatırdım azcık suruklendım..kız arkımla ve bende bısı yok(ufak agrılar harıc)ama cbr ın dıreksıyonunda bı garıplık var grenajlarda azcık cızık debrıyaj levyesı yamuldu ve en onemlısı aynam gıttı..soldakı..aynayı tutan parca kırıldı daha dorusu..hepsı duseltılırde dıreksıyonu dusunuorum ben:(
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    işlerim yolunda giderse en geç eylülde R1,R6,CBR1000RR veya CBR600 alacağım.CBR125 ı hayal ettim ettim olmadı.ama bu sefer büyük oynuyorum inşallah olurda alırız.amin deyin arkadaşlar,kendinize iyi bakın kazasız belasız sürüşler,ALLAH'A emanet olun...Ciminli/ERZİNCAN.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    praetorian çok geçmiş olsun kardeş. Boşver cana gelmemiş tesellin bu olsun. Çokta masraf tutmaz ya ufak çizikleri pastayla halledersin. Madem aynanın biri kırıldı sende; önceki sayfalarda resimleri gözüküyor al bi mondial aynası taktır kafa grenajına. Debriyaj levyesinin pahalı olacağını zannetmiyorum. Ama didon yamulmuşsa seni biraz uğraştırabilir. Çok geçmiş olsun
    Okan ACAR

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gıdon yamulmadı ama bı garpılık var ıste anlamadım..bılmıorum yaptırcaz ıste de kendıme kızıorum yanı adamın hıc sucu yok zaten kalktım ozur dıledım sora sınyallere baktım135 mılyon olunca..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Didonda yamulmamışsa kafaya takmaya bile deymez o zaman halledersin Sonuçları yaz ama merak ettim. Bu arada bu sinyaller ne kadar pahalı yaaa. Birde ben motoru aldığımda sahibinin çocuğu kontağı açık bırakmış aküyü yemiş şarjda olmadı. 170 lira dediler aküyü oha dedim. 30 milyona aldım dışardan Bayiler çok pahalı satıyor parçayı her zaman araştırmakta fayda var...
    Okan ACAR

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kazıklıyacak adam arıyolar acayıp astronomık fıyat soylemısler.
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler