Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    ya ısyerındeız bu kız arkımın bılgısayarı cıkıp praetorıan la tekrar gırmeye usenıorum)
    as125t

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    kankilerim çok teşekkür ederim.İns. herkez için en hayırlısı olur. Bende bu motoru almadan önce hiç vitesli motor sürmemiştim. Benim gibi vitesli motor sürmeden almayı düşünenlere tavsiyem: hiç düşünmeyin direk alın derim çünkü sürmesi çok kolay ve zevkli.. almak için düşündüğünüz her geçen gün sizin için eksi durumda.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

lata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    cbr 125 4970 ytl olmus..haberınız ola
    as125t

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ewet ya honda napmıs plakayla 5.500 ytl yapmıs
    Yeni yine yeniden

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar haberiniz olsun ben motorumu satıyorum sahibinden.com da ilanı var ama tanıdık bir arkadaşa giderse gerçekten çok sevinirim.Honda hayat onda
    Bir gün mutlaka ...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşlar bugün ilk defa canlı cbr 125 gördüm ve kullandım hemde kimin biliyormusunuz blackhawk abinin yani savaş abinin motoru, ne kadar mutlu oldum ki inanamazsınız en güzelide ne biliyor musunuz?...yaşıt olan kuzenim mondial cup motorunu bir iki defa nazlanarak vermişti, savaş abi cbr 125 ini sürmemi kendi teklif etti tabi bende hemen atladım Bak yüzsüze diyorsunuz ama aşık olmuştum motora bu teklif kaçar mı
    Şimdi bu teknik sorunlara açıklık getireyim kendimce;
    Kardeşim egsoza niye takıyorsunuz fıstık gibi sesi var
    Ondan sonracıma cbr 125 düşmanları ne atıp tutuyo ince diye milletin ağzı bi açık motora bakıyo
    CBR 125 yavaşmış neresi yavaş ulen 125 cc motor var fazlasını veriyor insana
    Valla ben devir mevir anlamazdım o göstergelerden sağdaki olan devirdi galiba 11 e kadar çıktım vitese attım ,
    Hayriyetten savaş abinin motoru gaz yemiyomuş arızası varmış ben anlamadım bu gaz yemeyen haliyse gaz yeme hali nasıl oluyor

Sevgili cbr 125 çiler savaş abiyle çekildiğimiz fotoları ilk fırsatta bana atıcak bende onları yayınlaycam kendisi van yolculuğuna bugün çanakkaleden edirneye gelerek başladı bu gece edirne havsada kalıcak yarın sabah çıkıyor yola 13 şehir uğraya uğraya vana kadar gidicek eğer sizin ordan geçiliyorsa görüşün blackhawk abi yani savaş abiyle bi tanışın ben kendisini çok sevdim...
    Hepinizi edirneye çay içmeye beklerim...
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    offf offfffff, hergun bakiyordum da dolar düsmeye basladi tekrar belki zam koymaz diye ummuştum, yanılmışım. sıfır alma düşüncelerim gitgide hayal olarak kalmakta. neyse arar buluruz temiz bi ikinci el artık napalim.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    ben yakında satışa çıkaracam gibi benim cbr 125'i. Yükseltmeyi düşünüyorumda. İki motorla devam da edebilirim tabi belli olmaz.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bütün işlemleri dahil(plaka ruhsat vb) bana sıfır'ı tam ne kadara mal olur arkadaşlar bu yeni zam ile birlikte?

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bugün ilk defa canlı cbr 125 gördüm ve kullandım hemde kimin biliyormusunuz blackhawk abinin yani savaş abinin motoru, ne kadar mutlu oldum ki inanamazsınız en güzelide ne biliyor musunuz?...yaşıt olan kuzenim mondial cup motorunu bir iki defa nazlanarak vermişti, savaş abi cbr 125 ini sürmemi kendi teklif etti tabi bende hemen atladım Bak yüzsüze diyorsunuz ama aşık olmuştum motora bu teklif kaçar mı
    Şimdi bu teknik sorunlara açıklık getireyim kendimce;
    Kardeşim egsoza niye takıyorsunuz fıstık gibi sesi var
    Ondan sonracıma cbr 125 düşmanları ne atıp tutuyo ince diye milletin ağzı bi açık motora bakıyo
    CBR 125 yavaşmış neresi yavaş ulen 125 cc motor var fazlasını veriyor insana
    Valla ben devir mevir anlamazdım o göstergelerden sağdaki olan devirdi galiba 11 e kadar çıktım vitese attım ,
    Hayriyetten savaş abinin motoru gaz yemiyomuş arızası varmış ben anlamadım bu gaz yemeyen haliyse gaz yeme hali nasıl oluyor

Sevgili cbr 125 çiler savaş abiyle çekildiğimiz fotoları ilk fırsatta bana atıcak bende onları yayınlaycam kendisi van yolculuğuna bugün çanakkaleden edirneye gelerek başladı bu gece edirne havsada kalıcak yarın sabah çıkıyor yola 13 şehir uğraya uğraya vana kadar gidicek eğer sizin ordan geçiliyorsa görüşün blackhawk abi yani savaş abiyle bi tanışın ben kendisini çok sevdim...
    Hepinizi edirneye çay içmeye beklerim...
    Bu arada savaş abi benim yüzümden ilk defa giderken kendi motorunun arkasına bindi, nasıl korktu bi görseniz, morardı korkudan (şaka şaka 2 kere istop etti sonra acemilik turları attım işte)
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    4970+300=5270 ytl olur kask korumalar vs sen kafadan 5800 de ona..

bu arada bende kendı motorumda arkada oturdugumda korkuorum..artcı olamam ben)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hadi bakalım sakal sende sonunda kullandın motoru. Bu arada Blackhawk şu geziyi bi tamamlasın benim bildiğim cbr125 ile en uzun geziyo o yapıyo fotoları sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada geçen gün başıma ne geldi; Belki sizde yaşamışsınızdır; benim motor 2,200 km ye dayandı. 1000 km de bir zinciri yağlayın diyordu kitapçıkta. Bende zincir spreyi alıp bir sıktım. Daha sonra üstüne 3 5 km yaptım. ondan sonra yaklaşık 10 km lik bir yolculuğa çıktım. Geldiğimde motorda hafif bir yanık kokusu vardı. Birde 3. viteste giderken dişlideb tuhaf bir ses geliyordu. hani camı hafif aralık bırakırsınızda uğultu yapar ya ona benzer mekanik bir ses nasıl anlatsam şu sesi bir türlü aklıma birşey gelmedi. Acaba spreydenmi kaynaklandı bu kokuyla ses çözemedim ?? Bir fikri olan varmı ?
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    1000km mı??????bana servıs 300 400 demıstı..dıkkat et bence..kokuyu bılmıorum ben zıncırı aksam yaglayıp sabaha bırakıorum o yuzden bı fıkrım yok:(

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar ben motoru ikinci el aldım bilmem biliyormusunuz ve kitapçığı almadım arkadaştan aslında oda kaybetmiş nasıl oluyosa anlamadım insan bunu kaybedermi yahu bu kitapçığı nerden temin edebilirim ,ilk motor tecrübem ve gerçekten çok işe yarayacağını düşünüyorum.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla abi bende ikinci el aldım. Koku çok fazla değildi azdı ama beni tedirgin etmeye yetti :( ya da ben çok pimpirikliyim belkide hiç birşeyi yok makinanın Kitapçık bendekide ingilizce ama kitapçıkta ben 1000 km diye gördüm bendeki kitapçıktan 2 tane var aslında türkçesini bulabilsek çok iyi olurdu ama ingilizceside resimlerle falan biraz fikir veriyor. Bursadaysan bir ara buluşup ingilizcesinin birini sana verebilirim. diğerinide alırsam zaten tariyip bir pdf yapıcam.
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    bakarım bende de ıngılızcesıne?1000km bana fazla geldı..:???

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu motroların zıncırıdemı yaglanıyor 300-400 km de hıc duymmamıstım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    yok
    zıncırlı her motorun yaglanıoservıs bana 300 400 km demıstı..ben 500 km ye cektım onu

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kucukken bende bısıkletınkını yaglardım
    scooterde yok ole bısı demı ben anca bındıgımı bılıyom
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya beyler bu hemen selenin altında bulunan mavi su dolu (antifirizden kaynaklanıyor sanırım) beyaz depo (radyatör suyu) benimkinde baya bi azalmış yanık kokusu sanırım o yüzden geldi. Ben oraya geçici olarak normal su koysam bir zararı olurmu ?
    Okan ACAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler