Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yapma indir şu motoru havalar bayadır güzel çıkalım gidelim dağlara :D
    bakın motoru indirmesine indiririm fakat bendeki şans sızlıgı bi bilseniz ben indirdigim hafta istanbul 100 yılın görmedigi kara kışını görür .sırf sizleri düşünüyorum siz rahat rahat gezin diye ben katlanıyorum .bi yandanda barajlarda su kalmadı motoru indirsem barajlar dolsa diyede düşünmüyoda deyilim
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın motoru indirmesine indiririm fakat bendeki şans sızlıgı bi bilseniz ben indirdigim hafta istanbul 100 yılın görmedigi kara kışını görür .sırf sizleri düşünüyorum siz rahat rahat gezin diye ben katlanıyorum .bi yandanda barajlarda su kalmadı motoru indirsem barajlar dolsa diyede düşünmüyoda deyilim
    o kadar yani :D

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o durum da 250 lık de olsa bı halt olmaz adam kangoyla yapıstırdı ben gtr 350 ıle yetısemedım otobanda ne uyuz olmustum motoru yakasım gelmıstı oyle durumlara takıntı var ıse 600 cc sart 250 ıle 125 arasında ucurum yok sadece cok yakarsın
    bu arada 15 kurus yakan 250 cc mı cıktı yahuu sen galıba gazyagı yakıyon benzın 5 tl
    100 Km sonra benzin pompasına yanasıp motor 15 tl benzın alıyorsa demekki 0,15 yakmıstır. Yanlısmı hesapladım Hatta Kazamdan önceki turdada ıkı cbr250 cıkmıstık. asıla asıla 0,165 yaktırmıstık hiç unutmam. nASIL olduğunu ınan bende anlamamıstım...
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    o durum da 250 lık de olsa bı halt olmaz adam kangoyla yapıstırdı ben gtr 350 ıle yetısemedım otobanda ne uyuz olmustum motoru yakasım gelmıstı oyle durumlara takıntı var ıse 600 cc sart 250 ıle 125 arasında ucurum yok sadece cok yakarsın
    bu arada 15 kurus yakan 250 cc mı cıktı yahuu sen galıba gazyagı yakıyon benzın 5 tl
    gtr 350 derken ??? valla onu bılmem ama ben hyo ıle 160-170 ıle cok rahat yol yapıyordum sanırım o süratte kangonun benı gecmesı için ucması lazım...250 ile arada cok fark yok derken cbr250 bındınızmı yada o kılasmanda baska motora sızın bındıklerınız kac yaptı??250 140 mı yapıyor sanıyorsunuz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

meseleye sadece hız olarak bakmıyoruz bız tork ve ani hızlanma olarak konusuyoruz yoksa cbr125 şunu yaptı bunu yaptı meselesi degıl..bunu uzun yolsa otobanda hafif yokuş çıkan sürücü bilir : ))
    agrasiwe ve C&T bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kuruş hesabı yerine litre hesabı yapalım arkadaşlar. Benzin sürekli oynuyor. Yeni başlayan ve başlamak isteyenlere böylelikle yardımcı olmuş oluruz.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu uzun yolsa otobanda hafif yokuş çıkan sürücü bilir : ))
    cbrde sıkıntı işte bu, hafif yokuşa geldim mi, 90 la giderken 75-80 vuruyo kendini, yani güçsüz kalıyor, hele iki kişi hiç saymıyorum, 250 candır kardeşim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim gt250r da 185 yapıyordu..160 sabit gidiyordu paşa....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=405599399763&set=vb.608854763&type=3&t heater

buda kango ile çekilmiş videom... gerçi yıllar geçti üzerinden ama...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Aracım 10000 bakımına girecek; kitapçıkta buji için standart olarak cr8e model, uzun süreli yüksek hızda sürüş için de cr9e öneriliyor. Ekstra olarak cr9e nin iridyum modeli olduğunu da biliyorum. İridyum bujilerle özellikle diğer bazı motorlarda daha iyi tork elde edildiği, aracın daha sakin ve sarsıntısız çalıştığı söyleniyor. Malum 125 cc'de en ufak tork bile çok önemli. Tecrübenizle hangisini tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    motorun önünden saçma sapan sesler geliyor çok arttı iyice direksiyon taraflarından

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''kuroscu'' motorunu indirmeye çalışıyor heralde ! yağmur atıştırmaya başladı, evini yurdunu bilen varsa ikna edelim indirmesin motoru bakın millet binemiyor motora
    Rorschach bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yakın illerden olupda uygun fiyatlı cbr almak isteyen arkadaşlar için
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50528224/detay

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''kuroscu'' motorunu indirmeye çalışıyor heralde ! yağmur atıştırmaya başladı, evini yurdunu bilen varsa ikna edelim indirmesin motoru bakın millet binemiyor motora
    dostum bende adam şaka yapıyor sandım, ciddiymiş :D ortalığı sel götürdü şakası bile...

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende adam şaka yapıyor sandım, ciddiymiş :D ortalığı sel götürdü şakası bile...
    valla öyle oldu biraz daha konuşursak arabalara bile binilmez hale gelicek ortalık. Forumdaki arkadaşlar toplanıp her gün birimiz motoru verse hiç indirmesine gerek kalmadan kışı atlatırız.( bunu bi düşünelim. )

herkese merhaba.bizim motorlar için en uygun yağ hangisidir.ve sağ sol panzolotlar lazım bana nerde bulabirim acaba.panzolotlarda model yılı ve renk farketmiyor galiba .2006 kırmızı sıyah cbr

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yakupaltug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.bizim motorlar için en uygun yağ hangisidir.ve sağ sol panzolotlar lazım bana nerde bulabirim acaba.panzolotlarda model yılı ve renk farketmiyor galiba .2006 kırmızı sıyah cbr
    Size de merhaba cbr125 sahibi değilim lakin, aynı motora aynı yağ katılacak diye bir kaide yok. Yaşadığınız iklime göre yağ tercih edersiniz. Yani yaşadığınız yerin soğuk veya sıcak olması yağ seçiminizi de etkilemektedir. Hangi marka iyidir derseniz orası kullanıcıya göre değişir

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size de merhaba cbr125 sahibi değilim lakin, aynı motora aynı yağ katılacak diye bir kaide yok. Yaşadığınız iklime göre yağ tercih edersiniz. Yani yaşadığınız yerin soğuk veya sıcak olması yağ seçiminizi de etkilemektedir. Hangi marka iyidir derseniz orası kullanıcıya göre değişir
    istanbulda yasıyorum ilk motorum 2006 model cbr 125 motorum 25 km de.yağ hakkında en ufak bilgi sahibi değilim bu sefer kendım yağı alıp vereceğim ustaya kendi aldiğim yaği.motorda tek farkettiğim vites geçişleri zor oluyor

Extreem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - YAMAHA YBR125 ESD
    ilk defa kırmızıyı yakından gördüm

agrasiwe ve C&T bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Extreem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa kırmızıyı yakından gördüm

http://imageshack.com/a/img69/5584/nb0p.jpg
    kırmızı motor u değilde senin farları fark ettim.... güzel olmuş demiştim ...şimdi daha güzel gözüktü gözümw...
    Extreem bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Extreem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - YAMAHA YBR125 ESD
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı motor u değilde senin farları fark ettim.... güzel olmuş demiştim ...şimdi daha güzel gözüktü gözümw...
    eyvallah kardeşim sağolasın

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    ''extreem'' katılıyorum farlar gerçekten güzel olmuş benim motorda da bi eksik o kaldı heralde kaça maal olmuştu sorması ayıp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler