Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    dagda tasta gezen adam motoru eve hapsedermı yahuu ben bıle pazarları turluyorum arada
    agrasiwe, fearlesboyy, C&T ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende 500 evlerde oturuyorum sana yakınım fakat motoru eve çıkardıgım için bu konuda sana şimdilik yardımcı olamıyacam fakat yaza bol bol test ederiz gezilerde
    hocam yapma indir şu motoru havalar bayadır güzel çıkalım gidelim dağlara :D
    kuroscu bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dagda tasta gezen adam motoru eve hapsedermı yahuu ben bıle pazarları turluyorum arada
    motor 1700 ü aştı 1800 e az kaldı.. ben bile biniyorum..
    agrasiwe ve kuroscu bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    anlamadıgım bır olay var yanlız en cok zevk aldıgım motor bu ama en az kullandıgım motorum da bu tezat bı durum halen daha 3700 km deyım az da yakıyor 5 ayda 3700 bana yakısmıyor ama napak
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadıgım bır olay var yanlız en cok zevk aldıgım motor bu ama en az kullandıgım motorum da bu tezat bı durum halen daha 3700 km deyım az da yakıyor 5 ayda 3700 bana yakısmıyor ama napak
    bi yerden 2000 liram gelicek gelirse 250r ı alabilirim arkadaşlar
    fearlesboyy bunu beğendi.

MeGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    benim sorulara cvp yok yav...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Orijinal lastik daha iyidir vede ekonomiktir michelin den başka bakma
    www.erkakurye.com

merhaba kardeşim sana bir kaç sorum olucak bu mercek far akünün çabuk bitmesine sebeb oluyormu ve bunu buldugun yer neresi yada varmı bi sitesi

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU CBR 125 iyi güzel gerçekten çok zevklı ama uzun yolda işgenceye dönüyor.yanı araç sollamak istediğinizde güc ve tork az oldugundan biraz zorlanabılıyorsunuz.bu yüzden hem cbr250 hemde cbr125 var şehir içi 125 ama şehir dışı kesınlıkle 250r .pazar gecesı yolda geliyorum hızın 90-100 önde pejo 206 içi kız dolu havada soğuk adamlar bu havada motor bınmeme hayret edıyor bakıp bakıp duruyorlar arka camdan otobandayız sollamaya cıkıcam o da basıyor malum alttakı 125 ani hızlanmıyorda işaret ettim sağa cekde a...q diye çekmedide ama altındaki 250 lık olsa böyle bir sorunun yok bastıgın zaman 150-160 lardasın...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU CBR 125 iyi güzel gerçekten çok zevklı ama uzun yolda işgenceye dönüyor.yanı araç sollamak istediğinizde güc ve tork az oldugundan biraz zorlanabılıyorsunuz.bu yüzden hem cbr250 hemde cbr125 var şehir içi 125 ama şehir dışı kesınlıkle 250r .pazar gecesı yolda geliyorum hızın 90-100 önde pejo 206 içi kız dolu havada soğuk adamlar bu havada motor bınmeme hayret edıyor bakıp bakıp duruyorlar arka camdan otobandayız sollamaya cıkıcam o da basıyor malum alttakı 125 ani hızlanmıyorda işaret ettim sağa cekde a...q diye çekmedide ama altındaki 250 lık olsa böyle bir sorunun yok bastıgın zaman 150-160 lardasın...
    aynen Bu durumda 250 şart gazı açtıqın an şahlanıyor 250

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kesinlikle zaten istememin amacı o emin ol, eşimle felan gezerken sıkıntılı hep 125 güçsüz kalıyor valla.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    valla bende full eşimle birlikte bindiğim için (gerçi bu sıralar bayanların malum sıkıntısı fazla üşümeleri sebebi ile resmen motor yatışta) arabaya talim ediyoruz. neyse artçı ile motor çok kasıyor hele birde rampada trafik olmasın uzayana kadar motor bana resmen sövüyor az bas laaaaaaaaa laa laaaa diye sonra rahatlıyor binenlerin takipçisiyim hep sağ şeritde motorları kolluyorum arkadaşlar iyi sürüşler
    agrasiwe ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    gerek yok büyük cc ye.. ben her zaman derim büyük motorun derdi büyük oluyor...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadarda büyük değil hocam ya, ne derdi olacak garibimin

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    kesinlikle zaten istememin amacı o emin ol, eşimle felan gezerken sıkıntılı hep 125 güçsüz kalıyor valla.
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende full eşimle birlikte bindiğim için (gerçi bu sıralar bayanların malum sıkıntısı fazla üşümeleri sebebi ile resmen motor yatışta) arabaya talim ediyoruz. neyse artçı ile motor çok kasıyor hele birde rampada trafik olmasın uzayana kadar motor bana resmen sövüyor az bas laaaaaaaaa laa laaaa diye sonra rahatlıyor binenlerin takipçisiyim hep sağ şeritde motorları kolluyorum arkadaşlar iyi sürüşler
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen derdimiz ortak ramazan kardeş büyük derken 250cc benı yolda koymasın lazım oldugunda şahlansın bassın gaza gitsin yokuşda çekişli olsun varsın 100 km de en fazla kıçını yırtsa 1 lt fark eder cbr125 2,5 falan yakar normal kullanımda 250de 3,3-3,5 lt arası ama yolda çektiğim eziyeti gelin bana sorun helede öyle öküz sürücüler varken

Motosikleti
    o kadarda büyük değil hocam ya, ne derdi olacak garibimin
    azcık büyük ya oda yeter..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

istnbul içi kullanımda bana göre 125 cc den büyük olmayacak motor... yada bir büyük bir küçük olacak.. misal bi uzun yol motoru büyük bir adet istanbul içi motoru 125 lik...

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    yakıt/yedekparça konusunda 250cc biçilmiş kaftan. ybr-cbf-tvs gibi motorlara 5bin lira bağlamaktansa aynı paraya cbf250-gt250 tercih ederim.

Motosikleti
    gt250r da uzun yolda kasmadan kullanımda çok az yakıyor...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Yakıtta en Ekonomik 250 cc Klasmanında CBR 250 R derim baska bişi demem Namussuz Kokluyor. Ama köklemeyeceksın 6000 devirde 101 de qidiyo alet. miss gibi 0,15 yakıyo Km de.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    o durum da 250 lık de olsa bı halt olmaz adam kangoyla yapıstırdı ben gtr 350 ıle yetısemedım otobanda ne uyuz olmustum motoru yakasım gelmıstı oyle durumlara takıntı var ıse 600 cc sart 250 ıle 125 arasında ucurum yok sadece cok yakarsın
    bu arada 15 kurus yakan 250 cc mı cıktı yahuu sen galıba gazyagı yakıyon benzın 5 tl
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler