Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede yok hıc tıtresım yagdan olabılır dıcem amam o kadar fark edılırmı bılmem rodaja dıkkat etmısmıydın ılk 500 km cok onemlıdır bılıyosun alır almaz gazlayıp 3000 yapamayan motor dolu pıyasada yagı degıs sorun cozulmesse servıse danıs
    ya ben 1500 km de felan aldım, aldığım elemanda dikkatli birisiydi, yani adam titiz davranmış, aldığımdan beri yoktu, daha yeni yeni böyle herkeste vardır illaki ama bariz değil, ama elle hissediliyor hani, bi tık yükseldi sanki... olmadı 4000 km yi beklemeden bi servise göstereyim, gerçi onlarda kullanıcak titreşim normal diyeceklerdir büyük ihtimal... çünkü ben sürekli kullandığım için farkı azda olsa anlayabiliyorum, saolun bakalım nedenmiş servis söyler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bazan hüsnü kuruntu olur insanda bende ilk aldığımda adama gidon yamuk demiştim başka motor istedim baktım oda öyle caktirmadim haa bu tamam dedim
    agrasiwe bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Bazan hüsnü kuruntu olur insanda bende ilk aldığımda adama gidon yamuk demiştim başka motor istedim baktım oda öyle caktirmadim haa bu tamam dedim
    aslında oda olabilir kardeş ya, başka bi tane sürebilsem, deneme fırsatım olsa belkide normal gelicek, önceden aklımda hep ulan titreşim gelirmi zamanla gelirmi diye, düşünürdüm, hep bindiğimde de denerdim, titreşim çok yok gibi gelirdi, son zamanlarda arttı hissi gelmeye başladı...

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında oda olabilir kardeş ya, başka bi tane sürebilsem, deneme fırsatım olsa belkide normal gelicek, önceden aklımda hep ulan titreşim gelirmi zamanla gelirmi diye, düşünürdüm, hep bindiğimde de denerdim, titreşim çok yok gibi gelirdi, son zamanlarda arttı hissi gelmeye başladı...
    Motor ısınmadan biniyorsan olabilir.

Gerçi 120 den sonra titremesi normal ne bekliyorsun ki 13 beygir makinadan
    agrasiwe ve dental_land bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ısınmadan biniyorsan olabilir.

Gerçi 120 den sonra titremesi normal ne bekliyorsun ki 13 beygir makinadan
    genelde ısınmasını bekliyorum ama maalesef şu havalarda 10 dakkada ısınıyor, o yüzden 5 dakka felan bekleyip gidiyorum. Ayrıca 120 de felan yeni yeni biraz titreşimin arttığını hissediyorum, zaten sürekli 120 ile giden biri değilim, arada çıkıp kısa süre sonra tekrar 90 a iniyorum, ben 150 yapmıyor demiyorum, önceki titreşimine göre biraz fazla gidi geldi, neyse ben bi doktora gösteririm bakalım

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Bizim motorlara zam gelmiş hondanın resmi sitesinde liste fiyatı 7.990 tl

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata sıfır alınmaz .

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülke ciddi manada kötüye gidiyor.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yeni yıl süprizi hayırlı olsun artık 2 .ellleri 8500 isterler...sıfırı 7600 iken 7900 isteyen vardı : )) 5000 km dekı motora

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni yıl süprizi hayırlı olsun artık 2 .ellleri 8500 isterler...sıfırı 7600 iken 7900 isteyen vardı : )) 5000 km dekı motora
    ülkemiz insanında böyle bir mantık var sıfır motor alırken verdiği plaka ruhsatını vergisini hatta tankpedini 20 tl lik jant şeridini yaptığı bakımını koyduğu yağını hesap eden adam var. hatta bir tanesi aldığı kaskıda katmıştı fiyata. dedim usta ne yapıyorsun koyduğun benzinide hesap et tam olsun. ben 2. el motor alırken öte beri hesap edeni işte sıfır alırken plaka ruhsat bu vergi algı şu sigorta bu diyene yahu sıfır motor alıyorsun kızı gelin ediyorsun elbette düğünü yapıp duvağı takacaksın duvağı ilk sen açmanın marşa ilk basmanın parasıdır onlar masraftan sayılırmı sen evlenirken düğün masrafı yok hazır düğünü yapılmış diye kız gibi dul mu aldın diyorum sesini kesiyor
    fearlesboyy ve UqUR_ bunu beğendiler.

merhaba agrasiwe ben çoktantır siteyi takip ediyorum senin sorununa çözüm olmak için kayıt oldum kardeşim benimde motor cbr 125r 2013 model 3300 gibi kmlerde titreme çok olmaya başladı ilk 1000 bakımında castrol yağ koymuştum 4000 km kadar bekledim sıkıntı yaratmaz dediler 4000 bakımında ipone yağ kattım ve bu sıkıntı şimdi çözüldü motor rahatladı 110 ile sabit gidip hiç titreme olmuyor biraz daha bekle 4000 bakımında bunu söylersin yağ ile hallederler iyi forumlar..
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemiz insanında böyle bir mantık var sıfır motor alırken verdiği plaka ruhsatını vergisini hatta tankpedini 20 tl lik jant şeridini yaptığı bakımını koyduğu yağını hesap eden adam var. hatta bir tanesi aldığı kaskıda katmıştı fiyata. dedim usta ne yapıyorsun koyduğun benzinide hesap et tam olsun. ben 2. el motor alırken öte beri hesap edeni işte sıfır alırken plaka ruhsat bu vergi algı şu sigorta bu diyene yahu sıfır motor alıyorsun kızı gelin ediyorsun elbette düğünü yapıp duvağı takacaksın duvağı ilk sen açmanın marşa ilk basmanın parasıdır onlar masraftan sayılırmı sen evlenirken düğün masrafı yok hazır düğünü yapılmış diye kız gibi dul mu aldın diyorum sesini kesiyor
    aynen sıfır motor sıfırdır onun yerı ayrı 10 km motor bıle getırsenız sıfırın yerını tutmaz ama dediğiniz gibi gel görünki bizim insanımız boyle...her malın alıcısı vardır...onlarda umarım istediklerine satar milletde enayı ya sıfır parasına 2, el alacagına gider uygun vade taksıtle sıfır alır bıner

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    2. el yükselecek olmasından dolayı iyi (almış olanlar için) fakat parça fiyatlarına da yansır parça değiştirecek varsa elini çabuk tutsun

bu arada herkese slmlar .....
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    aynen 2012 ce 45 tl olan parça 58 tl idi yan panel 85-90 tl dıyorlardı 2013 fıyatı 125 idi doların ve bu zamlardan sonra aynı oranda yedek parçadada fıyat artışı olacagı kesın

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı enisbirer07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba agrasiwe ben çoktantır siteyi takip ediyorum senin sorununa çözüm olmak için kayıt oldum kardeşim benimde motor cbr 125r 2013 model 3300 gibi kmlerde titreme çok olmaya başladı ilk 1000 bakımında castrol yağ koymuştum 4000 km kadar bekledim sıkıntı yaratmaz dediler 4000 bakımında ipone yağ kattım ve bu sıkıntı şimdi çözüldü motor rahatladı 110 ile sabit gidip hiç titreme olmuyor biraz daha bekle 4000 bakımında bunu söylersin yağ ile hallederler iyi forumlar..
    kardeşim teşekkür ederim ilgin için, ciddi rahatladım hafta sonu götürecektim bari 4000 i bekliyim o zaman... ısınmadandır diye düşünmüştüm bugün iyice ısıtıp çıktım yine aynı gibi geldi, ama insallah yağla çözülür kardeşim sağol eksik olma... hoş geldin foruma.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Daha dün baktım aklıma geldi honda neden zam yapmamis dedim ulen motor pirim yaptı aldığından beri ikinci zam
    fearlesboyy bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Daha dün baktım aklıma geldi honda neden zam yapmamis dedim ulen motor pirim yaptı aldığından beri ikinci zam
    o değilde, cbr250 nin çıktığı gün 8000 liradan satıldığını görmüştüm, şimdiki fiyatına bak bide )
    fearlesboyy bunu beğendi.

ne demek kardeim fazla üstüne düşmemen lazım ilgini gösterirsin ama fazla üstüne düşünce ufak tefek şeyde bile aklın kalır ben ısıtmadan çıkıyorum sebeb motor benzinli dizel değil 1-2 dk ancak beklerim benim sadece bir sıkıntım var oda göstergedeki saat yanlış düğmesi calısmıyor herhalde çok denedim olmadı 4000 bakımında sorcaktım unuttum belki bilen vardır yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    YAMAHA MT
    ALTIN ALMA HONDA AL BİN BİN SONRA SAT YINEDE KARDASIN : ))
    UqUR_, dental_land ve C&T bunu beğendiler.

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    son zamanlar benim motordada titresim baya ayrtti 5 bnde motor 10 bin devire gelince titreşim oluyor aparti egzoz var ondan olabilirmi diyorum _?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler