Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görecez arkadaşlar ... şanzumAn benden geçersiz not aldı.. zicir beş para etmez: yağ eksiltme varmı 1000 km olunca bakcaz ama 3 ayı bulur dolması belkide geçer... yakıtı çok iyi.. sessiz buda güzel...
    Ramazan Bende 1976 model Honda CB125S var ondada Yağ eksiltme Olmadı. Neyse Konumuz CBR 125 R . 2008 model eski kasa. 25000 Km de su anda alet. Maşallahı var Ne Yağ Eksiltti ne Su. Büyük Kaza geçirdikten sonra Motor kısmından zaten bişi yoktu. Şu andada Aktif olarak bınmeye basladım motora. Yine Aynı Sıkıntısız. Senın yenı motorda nasıl yağ yakacağına ınandığını merak ettim. bu arada 25000 kmde olduğumu söledim. Zincir Son dişe yeni çekildi. Yani son noktaya gerdim.Benden önce kullanan sığır iyi kullanmamıs bakmamıs zıncıre filan. Yoksa dahada Zincir orta noktada bile olabilirdi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 bakımı yokkı bıldıgım 4000 olması lazım o bakım 1000 4000 deılmıydı ben 4000 ı beklıyorum daha 3200 km de
    aynen öyle 1000 4000 7000 diye gidiyor bakımlar...

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan Bende 1976 model Honda CB125S var ondada Yağ eksiltme Olmadı. Neyse Konumuz CBR 125 R . 2008 model eski kasa. 25000 Km de su anda alet. Maşallahı var Ne Yağ Eksiltti ne Su. Büyük Kaza geçirdikten sonra Motor kısmından zaten bişi yoktu. Şu andada Aktif olarak bınmeye basladım motora. Yine Aynı Sıkıntısız. Senın yenı motorda nasıl yağ yakacağına ınandığını merak ettim. bu arada 25000 kmde olduğumu söledim. Zincir Son dişe yeni çekildi. Yani son noktaya gerdim.Benden önce kullanan sığır iyi kullanmamıs bakmamıs zıncıre filan. Yoksa dahada Zincir orta noktada bile olabilirdi...
    benim motor yağ yakıyor demedim.. bu güne kadar iki elin parmaklarından fazla hondaya sahip oldum... nede olsa kurye idim senede motor değiştiriyorduk yağ yakmayanı yok... eskiden günde 800 ile 1000 km yol yapardım şimdi 6 ayda zor.... merak ettiğim buda yakacak mı diye... ben yıllarda sırf benim motorum diye olan bir sıkıntıyı yok demedim... zirciri beş para etmez... sadece yakın cevremde 2 adet 2012 model ve 2 adet de 2013 model var... zinciri çok sesli ve uzuyor... şuan motor 1600 km de .. 2100 olduğunda boşaltıp ölçeceğim... o zaman görecez yakıyormu yakmıyormu... inşallah yakmaz da bende sevinirim...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250
    Herkese Selamlar..

Arkadaşlar Cbr 125 lerde düşük devirlerde tork durumu nasıl acaba? Düşük devirlerde kullanımlarda motordan keyif alabilir miyiz? Yoksa Bizi çileden mi çıkarır?

Motosikleti
    Alıntı ChaylaK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar..

Arkadaşlar Cbr 125 lerde düşük devirlerde tork durumu nasıl acaba? Düşük devirlerde kullanımlarda motordan keyif alabilir miyiz? Yoksa Bizi çileden mi çıkarır?
    keyif alırsın şüphen olmasın... yüksek süratlerde gerekli olan tork az ama 0-80 km de seni fazlasıyla tatmin eder...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    oğlum un daha önce apache ile çekilmiş video su vardı baba bunuda çalıştırayım çek dedi bende çektim.. bi maşallahı hak ediyor demi...

http://www.youtube.com/watch?v=K1iNjTMZMXg
    Konca bunu beğendi.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    oğlum un daha önce apache ile çekilmiş video su vardı baba bunuda çalıştırayım çek dedi bende çektim.. bi maşallahı hak ediyor demi...

http://www.youtube.com/watch?v=K1iNjTMZMXg
    Maaşallahhhh

Motosikleti
    CB650F
    geçen keiti jant aldım bu aparatla jant şeridi çekerken jantı çiziyor nasıl bir uygulama yapmam gerekir (jantları temizlerken gaz yağı kullanıyorum acaba boyasınımı yumuşatıyor ?)

Motosikleti
    Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallahhhh
    yakışıyor ama demi.. atv kullanmaya başladı ama elektirikli .. yaza belki benzinli alırım.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    29 aralık şile gezımız den bıkare ybr 250 hyosung gv 250 ve tabıkı cbr 125

http://www.youtube.com/watch?v=pmInGg7nbOo
    Rorschach bunu beğendi.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    yakışıyor ama demi.. atv kullanmaya başladı ama elektirikli .. yaza belki benzinli alırım.
    Allah bagislasin maasallah yeni bir toprak razgatlioglu mu geliyor yoksaaa :-)

Motosikleti
    Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bagislasin maasallah yeni bir toprak razgatlioglu mu geliyor yoksaaa :-)
    ondan daha iyisi olacak abisi...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Rorschach bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar hıc tam ölçen oldumu ışık yanıp sönmeye başlayınca tam olarak kac km gıder bızım motorlarımız...335 km de ışık yanıp sönmeye başladı acaba daha kac km gıder.aslında sonuna kadar deneyeyım dıyorum ama ya yolda kalırsamm dıye korkuyorum...yada yanıma 1 lt pek şişede benzın taşımam gerek : ))

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar garajımda ihtiyaç fazlasıparçalar var.Hepsini uygun fiyata yazdım ihtiyacı olan varsa;

Yeni Kasa için Beyaz Ön Çamurluk;

http://www.sahibinden.com/148767157

Karartmalı led sinyal;

http://www.sahibinden.com/148764874

Rorschach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125r (inşallah)
    Jantlarını boyamayı düşünen oldumu hiç, resimlerde göremedim de merak ediyorum yakışır mı cbr 125'e diye. Özellikle kırmızı cbr'a ne renk jant gider yakışır mı yakışmaz mı baya merak içindeyim

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    O hızla viraj dediğiniz yerler düz yol sayılır..
    dental_land bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Beyler Siğortanızı kaça yaptırdınız. CBR 125R 2008 model motorum Kaza yapmıstım. ( Motorda Babamın üzerine) 290 Tl çıkıyor siğorta.... Oaha dedim Yaptırmadım siğortayı daha.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Siğortanızı kaça yaptırdınız. CBR 125R 2008 model motorum Kaza yapmıstım. ( Motorda Babamın üzerine) 290 Tl çıkıyor siğorta.... Oaha dedim Yaptırmadım siğortayı daha.
    cbr250 182 tl cbr 125 75 tl : )) ama şöyle bir durum var.bazı şirketler aynı honda aynı 125 ama katogorisini yazmıyor(mesela cbr 125 yerıne cb katogorısı <9 ozamanda coook uygun cıkıyor...tabi şimdi + ları nelerdir - lerı nelerdir bu tartışılır (gerçi kaza yapsak bizim masrafı karşı sıgorta karsıladıgından )ama 290 tl sıgorta olursa ben olsam öbür yönteme başvururdum sonuçda adı üstünde zorunlu trafık sıgortası : ))

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

UqUR_ ve C&T bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yapma ya vırajı senden mı ogrenecez hayatında peg surttun mu yere hıc keşanlı tekırdag otobanı degıl orası şile yolu bilen bilir virajını

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler