Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Arkadaşlar bu cbr lara led stop yada stopa güzel bişi yapanlar var mı?
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu cbr lara led stop yada stopa güzel bişi yapanlar var mı?
    ebay yada aliexp gibi stelerde cok güzel led stop lar var aynı andada içerisinde sinyallı yanan ledler 45-60 dolar arası

http://www.aliexpress.com/item/Free-...507171785.html

http://www.ebay.com/itm/Smoky-Lens-L...2340a4&vxp=mtr

2 sitede güvenilirdir defalarca alısverisim oldu hatta şimdi cbr için double siyah ön cam siparişi verdim birde alpinıstar m1 modelı ile birebir aynı derı bir eldiven

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş yerine gelmişken ekliyim kardeşim, boyatırım ilerde ama zaten yazın çıkarırım gibi geliyor, ayrıca sormak istediğim bir soru daha var buda ikinci sorum oldu,
    * motorun orjinalden ön fren ve debriyaj kolunun boyları eşit aslında boyları eşit ama biri aşşa meğilli hafif diğer yukarı nedenini bilen varmı ?

http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlcvn.jpg

http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlcwr.jpg
    Hocam elcik korumaların rüzgarı kesme konusundaki başarısı nedir.Test etme şansınız oldu mu ? Bir de gidonu tam sağa veya sola kırdığımızda ön cama çarpma değme durumu oluyor mu.Yani kullanıma bir engeli oluyor mu az da olsa ?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Deathghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam elcik korumaların rüzgarı kesme konusundaki başarısı nedir.Test etme şansınız oldu mu ? Bir de gidonu tam sağa veya sola kırdığımızda ön cama çarpma değme durumu oluyor mu.Yani kullanıma bir engeli oluyor mu az da olsa ?
    hocam denedim etkisi var, nasıl desem, rüzgarı yüzde 60 kestiği söyleyebilirim, önceden evden işe gelirken, 26 km yol var, o yolda gelene kadar yaklaşık 40 dakikada parmakların neredeyse hani uyuşuyordu, ama şimdi uyuşma olmuyor normal üşüyor sadece. kısa mesafelerde şehir içinde felan daha etkili diyebilirim, evden işe otobandan geldiğim için daha çok rüzgar alıyorum o yüzden...

ön cama etkisi yok, özellikle denedim, ilk taktığımda sol koldaki ön cama dokunuyor tam sağ tur yapmıyordu, soldaki debriyaj kolunu hafiften aşşa indirdim, etkisi azaldı.

hocam denedim etkisi var, nasıl desem, rüzgarı yüzde 60 kestiği söyleyebilirim, önceden evden işe gelirken, 26 km yol var, o yolda gelene kadar yaklaşık 40 dakikada parmakların neredeyse hani uyuşuyordu, ama şimdi uyuşma olmuyor normal üşüyor sadece. kısa mesafelerde şehir içinde felan daha etkili diyebilirim, evden işe otobandan geldiğim için daha çok rüzgar alıyorum o yüzden...

ön cama etkisi yok, özellikle denedim, ilk taktığımda sol koldaki ön cama dokunuyor tam sağ tur yapmıyordu, soldaki debriyaj kolunu hafiften aşşa indirdim, etkisi azaldı.
    Teşekkür ederim hocam.En yakın zamanda takmak lazım .Eskişehir soğuğunda rüzgarı biraz da olsa kesebilsek faydası olacaktır mutlaka .

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Deathghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam.En yakın zamanda takmak lazım .Eskişehir soğuğunda rüzgarı biraz da olsa kesebilsek faydası olacaktır mutlaka .
    kesinlikle tak hocam, yani bende istanbulda git gel ellerim donuyordu, etkiyi azaltmak için şart yani, kalın eldivende hissi azaltıyor daha da sıkıntı... bide görüntünün bozulmaması lazım malum, en etkilisi bu.

not: buna kendinde bir iki ufak ekleme ile daha verimli yapabilirsin bence, hatta ben deneyeceğim, üst ve altı iler doğru elleri önden ve yandan kapatacak şekilde kartondan plastikten felan ekleme yapıcam, o zaman tam olur gibime geliyor.
    Deathghost bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Karbon kaplattım ön cama

cbr1907 ve amat_007 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    güzel durmuş hocam, ama orjinalliği hiç bozma taraftarı değilim şahsen ne kadar bu gibi eklemeler hoşuma gitsede bir türlü yapamıyorum.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    güzel durmuş hocam, ama orjinalliği hiç bozma taraftarı değilim şahsen ne kadar bu gibi eklemeler hoşuma gitsede bir türlü yapamıyorum.
    Tşk ederim 5 lira yaptırdım bugün. Canın sıkılınca sök at. Bi zararı yok cama,kolayca sökülebiliyor. Ön cam sökülmeden 2 dk da üstünde yapıştırılıyor
    agrasiwe bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    güzel olmuş bende düşünüyorum bisiler yapmayı ama yaza dogru yatıyor zaten 1 aydır yatsinda büyüsün bi bakmisin yaza 1000 lik olmuş yatayata
    UqUR_, agrasiwe ve C&T bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay yada aliexp gibi stelerde cok güzel led stop lar var aynı andada içerisinde sinyallı yanan ledler 45-60 dolar arası

http://www.aliexpress.com/item/Free-...507171785.html

http://www.ebay.com/itm/Smoky-Lens-L...2340a4&vxp=mtr

2 sitede güvenilirdir defalarca alısverisim oldu hatta şimdi cbr için double siyah ön cam siparişi verdim birde alpinıstar m1 modelı ile birebir aynı derı bir eldiven
    bunlar tamam da 250R stop bizim 125R a uyar mı ? önemli olan o

Alıntı yakupaltug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.ben yeni katildim araniza 2006 kirmizi cbr ile.sormak istediğim bi kac bişey var.2.el aldığım motorun grenajlarini komple degistirmek istiyorum çok yıpranmış catlaklar kırıklar var.ama servisine sordum cok pahali .yan sanayisini veya daha uygununu bulabilecegim bi yer varmıdır.
    Fatih kilicli demeyin lütfen adam servis fiyati çıkardı
    yardımcı olabilecek biri varmı

cbrcicocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk 150
    Selam arkadaşlar ben Honda Cbr 125 alıcam İnşallah yağların viskozitesi ne olmalı marka MOTUL seçtim 10w40 diye duydum ama bilmiyorum tam olarak bir de bi yağ değişiminde kaç litre yağ koymalıyım?

besyo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende cbr125r almayı düşünüyorum bütcem 4000-4500 tl civarı fazlası çıkmaz 2010 modele kadar düşünüyorum yardımcı olabilcek varsa sevinirim izmir-aydın-muğla-manisa illerinden olabilir. teşekkürler şimdiden

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar tamam da 250R stop bizim 125R a uyar mı ? önemli olan o
    BEN BUNLARI ÖRNEK OLARAK VERDİM ZATEN SİTEDEN ARAŞTIRABILIRSENIZ vardır belkı cbr 125 için bana 250 için lazımdı (gerçi 125 ile 250 sankı aynı gibi..deneme sansım olmadı ama bence aynı cünkü kuyruk yapısı vs aynı

http://www.aliexpress.com/item/For-H...330011302.html

bunu sipariş ettim burda aynısı 120-200 tl arası idi acelem yok..varsın 25 günde gelsin zaten motorlarım garajda yatıyor.zaten binmiyorum.renklı manetlerde geldi.ufak ufak can sıkıntısından alıyorum bir şeyler..

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Malum cbr 125 fabrika çıkış lastikleri cok kötü benim sorunum arka tekerlik anı frenlemelerde cok kotu kaydiriyor gecen otobusun yanndan gecerkene 20 30 km hzla yaya cıkdı bi frenleme yapdim motor cok güzel kayıyor bide vites dusurerek dürüyorum ben arada arka tekerlik kayıyor vede ben diyorum ki sadece arka tekerligi degiştirirsem mchelin veya Pirelli diablo takicam bu sorun kalkar diyedusunuyorum pki ön tekerlik ne gibi tepki gösteriri daha sonra ?

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum cbr 125 fabrika çıkış lastikleri cok kötü benim sorunum arka tekerlik anı frenlemelerde cok kotu kaydiriyor gecen otobusun yanndan gecerkene 20 30 km hzla yaya cıkdı bi frenleme yapdim motor cok güzel kayıyor bide vites dusurerek dürüyorum ben arada arka tekerlik kayıyor vede ben diyorum ki sadece arka tekerligi degiştirirsem mchelin veya Pirelli diablo takicam bu sorun kalkar diyedusunuyorum pki ön tekerlik ne gibi tepki gösteriri daha sonra ?
    aynen bende bir kere aniden araba çıktı karşıma arkaya asıldım direk çok güzel kayıyor.
    serviste michelin lastik arkalı önlü 450 tl dedi.
    bende düşünüyorum değişmeyi.
    sorunun cevabı olarak bende merak ettim ne cevap gelir bilgim yok.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    eski kasa cbr125 için 2 adet orjinal sinyal ve debriyaj balatası bulunmaktadır ilgilenen arkadaşlar msj atabilir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    carbon güzel olmuş... fiyatıda ucuz......
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bu akşam, mecidiyeköy civarında beyaz 125 cbr yeni kasa ile E5 te yanımdan geçen arkadaş burdamı, yanıma geldi slm verdi devam etti yardırdı gitti, onun motorda 125 benimkide yetişemedim nedense, abart eksozu vardı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler