Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bende 0 cbr 125r düşünüyorum,2014 modellerinide merak ediyorum,bence tek kişiysen ve yeni başlayacaksan zaten 70-80 bile sana 150 gibi gelir,son hızını göreceğini sanmam,bence 125r alınmalı,250r 2.el alınabilir ancak mutlaka düşecektir motor,benim fikrim 125r,1.65 boyum var,72 kiloyum,iç bacak boyum 77 cm,ilk başlayacağım bende arkadaşlar,nasıl olur sizce boyuma uygunluk açısından sorun yaşar mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 0 cbr 125r düşünüyorum,2014 modellerinide merak ediyorum,bence tek kişiysen ve yeni başlayacaksan zaten 70-80 bile sana 150 gibi gelir,son hızını göreceğini sanmam,bence 125r alınmalı,250r 2.el alınabilir ancak mutlaka düşecektir motor,benim fikrim 125r,1.65 boyum var,72 kiloyum,iç bacak boyum 77 cm,ilk başlayacağım bende arkadaşlar,nasıl olur sizce boyuma uygunluk açısından sorun yaşar mıyım?
    arkadaşım var 1,60 boylu iç ayak 74 biniyor rahat bi şekilde tek kişi 2 kişi sürüyor tek ayakta tam basıyor yere 2 ayakta yüzde 60 yere basıyor birazda yola göre değişir.

sorun yok yani çok rahat edersin sele boyu yüksekliği 795 honda cbr 125 in

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım var 1,60 boylu iç ayak 74 biniyor rahat bi şekilde tek kişi 2 kişi sürüyor tek ayakta tam basıyor yere 2 ayakta yüzde 60 yere basıyor birazda yola göre değişir.

sorun yok yani çok rahat edersin sele boyu yüksekliği 795 honda cbr 125 in
    Çok teşekkür ederim,peki ilk vitesli tecrübem olacak,bayiden eve getirmeye biraz çekiniyorum,eve getiriyor mu bayi,yoksa ne yapmamı önerirsiniz?

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Çok teşekkür ederim,peki ilk vitesli tecrübem olacak,bayiden eve getirmeye biraz çekiniyorum,eve getiriyor mu bayi,yoksa ne yapmamı önerirsiniz?
    bunuda sorun etme çok rahat getirirsin ama 1.viteste zorlanma olabilir oda en fazla 30 dk sürer gaz bırakınca birden öne attırıyor elinin ayarı olması gerek

hiç vitesli sürmemiş bir arkadaşa gösterdim 15 dk da mantığı kavradı sonrası sana bakıyor kendini geliştirirsin trafik olmayan yerlerde veya kurslarda.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 R -> Maks. Güç (kW@dev/dak) 19,4/8.500 (26,4 PS)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 23,8/7.000

CBR 125 R ->Maks. Güç (kW@dev/dak) 9,8/10.000 (13,3 PS)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 10,4/8.000
    Mehmet abi olayı özetlemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Alıntı tufangok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max tork devri biraz garip olmuş.
    İçten yanmalı motorlar düşük devirlerde Yüksek tork, yüksek devirlerde ise düşük tork verirler.
    Yüksek devirlerde dahi yüksek tork verebilen makineler ise Elektrik motorlarıdır.
    Saygılarımla
    CBR 125 R ->Maks. Güç (kW@dev/dak) 9,8/10.000 bunun üzerine söylemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

istersen eve getirte bilirsin 30 TL veya 50 TL gibi bir fiyata ama kendine güvenmiyorsan bence trafiğe direk atlama örneğin ben ilk bindiğimde müthiş bir güven patlaması olmuştu direk trafiğe çıktım hiç birşey bilmiyordum arkamdaki okul servisi kornaya basınca bir anda afallamıştım sana tavsiyem 1 de fazla durma 2 ye geç direk ilk başlarda motoru çok devirsiz kullanacağından çok yavaş gelicek sakin ol dikkatli ol !!! şimdiden hayırlı olsun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar tek kişi kullanım için istanbul içi fazlasıyla yeterli bizim motorlar... ama şehirler arası olayı varsa tabikide 250 alınmalıdır...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi olayı özetlemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

CBR 125 R ->Maks. Güç (kW@dev/dak) 9,8/10.000 bunun üzerine söylemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

istersen eve getirte bilirsin 30 TL veya 50 TL gibi bir fiyata ama kendine güvenmiyorsan bence trafiğe direk atlama örneğin ben ilk bindiğimde müthiş bir güven patlaması olmuştu direk trafiğe çıktım hiç birşey bilmiyordum arkamdaki okul servisi kornaya basınca bir anda afallamıştım sana tavsiyem 1 de fazla durma 2 ye geç direk ilk başlarda motoru çok devirsiz kullanacağından çok yavaş gelicek sakin ol dikkatli ol !!! şimdiden hayırlı olsun
    Cok tesekkur ederim subat,mart gibi almayi planliyorum okumadigim kitap kalmadi,uygulama kismi kaldi bakalim artik :-)

Extreem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - YAMAHA YBR125 ESD
    mercek fark çalışmamız için gereken far bugün honda bayiinden alındı adım adım fotoğrafları paylaşacam sizlerle, şimdi s

kutunun ilk fotoğrafları :D

UqUR_ bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Extreem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercek fark çalışmamız için gereken far bugün honda bayiinden alındı adım adım fotoğrafları paylaşacam sizlerle, şimdi s

kutunun ilk fotoğrafları :D
    http://imageshack.us/a/img585/3452/y0bx.jpg
    http://imageshack.us/a/img513/1592/jjx0.jpg
    Hadi bakalım bende merak ediyorum nasıl olacak. Bende yaptıracaktım havalar kötü motorun üstüne cıkamaz olduk biraz ısınsın bende düşünüyorum. Siz farın içini siyaha boyatacakmısınız.
    Extreem bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım bende merak ediyorum nasıl olacak. Bende yaptıracaktım havalar kötü motorun üstüne cıkamaz olduk biraz ısınsın bende düşünüyorum. Siz farın içini siyaha boyatacakmısınız.
    inan bende çok merak ediyorum umarım ettiğim masrafa değer vee siyaha boyatmayı mecburen yaparız herhalde çünkü kötü durur gibi. tabi mercek gelince belli olur artık

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Tek mercek uzun kısa yapacak demi.gece aydınlatması nasıl olacak acaba
    Extreem bunu beğendi.

Motosikleti
    Tek mercek uzun kısa yapacak demi.gece aydınlatması nasıl olacak acaba
    aynen tek mercek uzunlu kısalı olacak fakat aydınlatma iyi olacak sanıyorum 55w olacak xenon

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Extreem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen tek mercek uzunlu kısalı olacak fakat aydınlatma iyi olacak sanıyorum 55w olacak xenon
    Honda bayiden aldığın far fiyatı ne kadarmış
    Extreem bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda bayiden aldığın far fiyatı ne kadarmış
    far fiyatını ve çalışmanın sonunu merak ediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence eski tank pad çok iyimis yenisini de resimle bekliyoruz
    erol senin için rolanti de hararet testi yaptım ..ilk beş dakika sonunda 1 çizgi 15 dakika sonunda 3. çizgiye ulaşıyor....
    Extreem bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    çalışmanın sonucunu bende çok merak ediyorum ve farın fiyatı 320tl
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Beyler daha motoru almadım ama bütçemi ayırıyorum ama bu egzoz konusu çok kafamı karıştırıyor. Takmalı mı takmamalı mı ? Diyorum takayım geçtiğimde bi dönsün baksınlar. Ama 530 lira zaten max 1.5 2 sene bineceğim. Ilanlara bakarken de üstünde Orjinal egzoz olanlar daha temiz geliyor bana tercih ederken onları tercih ediyorum eğer ki diğer motora adam modifiye olarak taktığı egozoz saçma sapan bir şeyse. Yani beyler burdaki kaç gibi egzoz taktırdı memnun kaç gibi Orjinal biniyor? Not: egzoz sesini seviyorum yakıt sorun değil orijinallik önemli takarsam eğer tiger tri 780 düşünüyorum.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    far fiyatını ve çalışmanın sonunu merak ediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

erol senin için rolanti de hararet testi yaptım ..ilk beş dakika sonunda 1 çizgi 15 dakika sonunda 3. çizgiye ulaşıyor....
    O sorun deılmıs sanırım ogunku hava sartlarından ve benım kullan seklınden olmuş cunku ıstasyondan merkeze ındım bıraz da gazlayarak hemen ısındı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sorun deılmıs sanırım ogunku hava sartlarından ve benım kullan seklınden olmuş cunku ıstasyondan merkeze ındım bıraz da gazlayarak hemen ısındı
    devirsiz erol...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hava soğuktu demekkı usumıyım dıye baya yavaş gıtmısım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    kardeşim ben ilk 1 ay orjinal bindim, üzerine 2 ay tri80 kullandım fakat yakıt sarfiyatı, çevrenin rahatsız oluşu, baş ağrısı ve polis memurlarımızın tepkisi (kim ne derse desin kesinlikle yasak, hiç bir belge aksini iddaa edemez) üzerine söküp orijinal egzozu kullanmak zorunda kaldım susturucu bile taksan devir 8binlere gelince rahatsız edici. ama ixil l2x i merak etmiyor değilim :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler