Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Arkadaşlar Cbr için estetik kurye tarzı olmayan elcik önereblir misiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızılarda kuyrukta yazmıyor evet cunku grenajda yazıyor olsa ne farkeder ben söktüm zaten gerek yok
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...40803970_n.jpg
    Tü tü tü Maşşallahhh motorunuz çok can yakar vesselam hocam ben de almayı düşünüyorum 1500km'de buldum ama adam sol ve sağ arka grenajı ve devamındaki bacağımızı koyduğumuz yeri beyaz sprey boya ile boyamış. Beni resmen motordan soğuttu orası. Acaba diyorum alsam da sizin motor gibi TAŞ yapabilir miyim o motoru

Arkadaşlar grenajlara sıkılan beyaz sprey boyayı bir işlem ile çıkarmak mümkün mü ? Yoksa boyayı çıkardığımız yer belli olur mu ? Orjinal grenaj rengini görmek istiyorum

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Benim motorunda eksoz koruması çizik hergünde apartmana koyarken hafiften sürtüyor yine çiziliyor en iyisi karbon kaplatmak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

http://honda.com.tr/App_Assets/Kilavuzlar/28/44/32ktyb300cbr12511omtr.pdf Kullanma kitabı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    erol eğzost mu taktın sen....

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz Tiger TRİ 780 mi ? Memnun musun ? +sı -si neler ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Beyler xenon far aküyü bozuyormuş öyle bir şey duydum bilgisi olan var mı ?
    Egsoz Shark marka ucuz birşey,tatmin edici orjinale gore cok farklı diyebilirim.Ama malum tek silindir abartı bi ses beklemeyin.Zaten susturucu duruyor alt kısımda onu kestirmedim.

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tü tü tü Maşşallahhh motorunuz çok can yakar vesselam hocam ben de almayı düşünüyorum 1500km'de buldum ama adam sol ve sağ arka grenajı ve devamındaki bacağımızı koyduğumuz yeri beyaz sprey boya ile boyamış. Beni resmen motordan soğuttu orası. Acaba diyorum alsam da sizin motor gibi TAŞ yapabilir miyim o motoru

Arkadaşlar grenajlara sıkılan beyaz sprey boyayı bir işlem ile çıkarmak mümkün mü ? Yoksa boyayı çıkardığımız yer belli olur mu ? Orjinal grenaj rengini görmek istiyorum
    Bacağımızı koyduğumuz parçayı dan kastın sanırsam granajın devamındaki paneller,onların orjinal KONŞUK motordan fiyatını söyleyim sana,kücük olan 20,büyük olan 25 tl.Onları degistirirsiniz isterseniz baska tam neresi boyalı anlayamadım.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol eğzost mu taktın sen....
    hayır hala stock müzikcalar lı alarm ve topcase var sadece ama yakında bakıma gidecek motor xenon takıcam bide öncam düşünüyorum
    www.erkakurye.com

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    havalar soğuk diyom varmı böyle estetik bi elcik koruma tavsiye edecek olan kime diom :D
    Deathghost bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar soğuk diyom varmı böyle estetik bi elcik koruma tavsiye edecek olan kime diom :D
    Ne verem abime :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hala stock müzikcalar lı alarm ve topcase var sadece ama yakında bakıma gidecek motor xenon takıcam bide öncam düşünüyorum
    iyi bakalım hayırlı olsun şimdiden..

1 ocak itibari ile bende motoru yamaha wr 125 almakiçin satışa çıkaracağım... 1500 km 2013 model çiziksiz olarak dur bakalım hayırlısı olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

eyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar merhaba, aküm soğuğun etkisiyle neredeyse tamamen boşalmış durumda. Daha önce de zayıfladığını hissediyordum servise gittiğimde kontrol ettirdim haricen şarj ettiler ve değişmesini gerektiğini söylediler. Sıfır akü için 195 TL fiyat çektiler (dediğine göre Yuasa 6V 5A). Araştırdım fakat böyle özellikte Yuasa bulamadım. Akü fiyatlarına da baktım ama bu özellik için bana fiyatı fazla geldi. Bilgisi olan beni de bilgilendirebilir mi acaba?

Bende elcik koruma düşünüyorum.Estetik açıdan nasıl olur acaba ?
    agrasiwe bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sahibinden de plastik esnek elcik koruma var apache ye almıştım gayet estetik islevsel fiyat ta uygun 20 liraya almıştım sanırım
    Deathghost bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz Shark marka ucuz birşey,tatmin edici orjinale gore cok farklı diyebilirim.Ama malum tek silindir abartı bi ses beklemeyin.Zaten susturucu duruyor alt kısımda onu kestirmedim.

Bacağımızı koyduğumuz parçayı dan kastın sanırsam granajın devamındaki paneller,onların orjinal KONŞUK motordan fiyatını söyleyim sana,kücük olan 20,büyük olan 25 tl.Onları degistirirsiniz isterseniz baska tam neresi boyalı anlayamadım.
    Dediğiniz yer arka grenajın devamındaki siyah yerse evet orayı sordum ki fiyatı da iyiymiş.

Ayrıca sizin arka grenajlardaki cbr motifi orijinalde var mı yoksa siz kendiniz mi yapıştırdınız ?

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    Selamlar, damdan düşer gibi olacak ama bir soru sormak istiyorum; bu motorun en düşük hangi modeli alınır ve maksimum kaç km'de alınır? Malesef bütçem çok kısıtlı, çinli de almak istemiyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim...
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı TimCage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, damdan düşer gibi olacak ama bir soru sormak istiyorum; bu motorun en düşük hangi modeli alınır ve maksimum kaç km'de alınır? Malesef bütçem çok kısıtlı, çinli de almak istemiyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim...
    Yani kasa cbr alcaksan 2011 modellere bak

eyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı TimCage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 - 2006 Modelleri piyasada mevcut 3000 TL civarı da fiyatları var. 20-30.000 KM 'nin altında bulabileceğini de pek zannetmiyorum. O yaştaki motorlar da ister istemez yorulmuştur. Temizini ve dirisini bulabilirsen seni çok rahat ettirir ve bana göre en iyi çinden daha iyidir Sahibinden.com 'da yapacağın bir araştırmayla daha da fazla bilgi sahibi olabilirsin.
    Tutku mu, hayat tarzı mı?

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    Cevaplar için teşekkürler. 3500'ü geçebileceğimi sanmıyorum malesef :-( O fiyata da düzgün motor bulmak zor, hayırlısı bakalım...
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Yapan ben değilim.

fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sensen süper yetenek diyecektim ama kimse yapan gerçekten başarılı ben cesaret edemiyorum hafif hafif teker yapmaya çalısıyorum ufak ufak yapıyorumda (ama daha yolun başı cbr125 ile zor cbr 250 ile rahat yapıyorumda 125 güçsüz kalıyor )ama stopyi gözüm kesmiyor : )))
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sensen süper yetenek diyecektim ama kimse yapan gerçekten başarılı ben cesaret edemiyorum hafif hafif teker yapmaya çalısıyorum ufak ufak yapıyorumda (ama daha yolun başı cbr125 ile zor cbr 250 ile rahat yapıyorumda 125 güçsüz kalıyor )ama stopyi gözüm kesmiyor : )))
    Ben yapıyorum ama resimdeki baska bi arkadaş. Fırsat bulursam resim atarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler