Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun temizliğinie bir şey diyemem ama malum sezon sonu hatta sezon bitti denilebilir görüşün yeteri kadar indirim yaparsa alın yoksa bence acele etmeyin kış kapıda artık motorlar garajlara otoparklara çekilir bahara kadar.5300-5500 gibi bir rakam alırsınız gibi
    Beklicem galiba ben alsam bile garajda yatacak motor ama baharda sezon açılıyor diye fiyatlar artmaz mı ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklicem galiba ben alsam bile garajda yatacak motor ama baharda sezon açılıyor diye fiyatlar artmaz mı ?
    işte bu yüzden motorcuların ölü zaman yada sezon sonu dediği zamanda almak en mantıklısı buda aralık ve şubat sonu mart ortası gibi zamandır...

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    işte bu yüzden motorcuların ölü zaman yada sezon sonu dediği zamanda almak en mantıklısı buda aralık ve şubat sonu mart ortası gibi zamandır...
    bende bekleyim ozaman

motorun temizliğinie bir şey diyemem ama malum sezon sonu hatta sezon bitti denilebilir görüşün yeteri kadar indirim yaparsa alın yoksa bence acele etmeyin kış kapıda artık motorlar garajlara otoparklara çekilir bahara kadar.5300-5500 gibi bir rakam alırsınız gibi
    5300 - 5500 mu cok iyi ya. ben yaklasık 2 aydır elimde nakit param, cbr arıyorum fakat 2012 5000km motorlara 6900 istiyorlar, pazarlıkla en fazla 6600e 6500e iniyorlar. kaldı ki bu ne istedigin renkte olabiliyor ne de istedigin temizlikte, çoğu ya garanti dısı kalmıs ya da yatmış parca degismis fln.. sanırım martta gelicek sevkiyattaki 2014 model 0 motorları bekliyecez.

Merhabalar, ben bu forumda yeniyim. Beş senedir motosiklet kullanıyorum. Allah nasip ederse bahara doğru bende bir cbr 125 r almak istiyorum. Motor hakkında baya bir şey okudum fakat bu motorun sıfır fiyatı ne kadar onu çözemedim ben. Honda' nın kendi sitesinde 7380 tl tavsiye edilen satış fiyatı ama kimi arkadaşlar 7500tl ye aldığını söylerken kimi arkadaşlarda 6500tl ye aldığını söylüyor. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar durumu aydınlatabilirlerse çok sevinirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Alıntı uaemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, ben bu forumda yeniyim. Beş senedir motosiklet kullanıyorum. Allah nasip ederse bahara doğru bende bir cbr 125 r almak istiyorum. Motor hakkında baya bir şey okudum fakat bu motorun sıfır fiyatı ne kadar onu çözemedim ben. Honda' nın kendi sitesinde 7380 tl tavsiye edilen satış fiyatı ama kimi arkadaşlar 7500tl ye aldığını söylerken kimi arkadaşlarda 6500tl ye aldığını söylüyor. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar durumu aydınlatabilirlerse çok sevinirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
    son bikac aydır bircok bayi ile konustugum icin sana kesin ve net bilgi vereyim. motorun 0'ı mağazada 7380tl. bu fiyata toplam 500 tl gibi bir ruhsat, plaka, noter ucreti falan ekleniyor. anahtar teslim olarak toplam maliyet sana 7800t. gibi bir fiyata maloluyor. fakat 2013 model cbr satışı bitti, ulke genelinde bayilerde tükendi. subat ayında 2014 model cbr ler gelicek. bayilerin soyledigi yeni motorlarda kesin net fiyat henuz belli değil. ama ben sana 2013 motorların kesin fiyatısı soledim. bana kalırsa 2014 motorlarda olsun olsun 200 tl fln fark eder. 8000 tl ye alirsin. ben de buyuk ihtimal 0 alıcam, cunku ikinci elde aradığım motoru bulamıyorum.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Herry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5300 - 5500 mu cok iyi ya. ben yaklasık 2 aydır elimde nakit param, cbr arıyorum fakat 2012 5000km motorlara 6900 istiyorlar, pazarlıkla en fazla 6600e 6500e iniyorlar. kaldı ki bu ne istedigin renkte olabiliyor ne de istedigin temizlikte, çoğu ya garanti dısı kalmıs ya da yatmış parca degismis fln.. sanırım martta gelicek sevkiyattaki 2014 model 0 motorları bekliyecez.

yakın olsanız burda honda bayısınde vardı bir tane beyaz daha sıfır hiç kullanılmamıs sayılır sanırım 6000 dıyorlardı(2012 model olabılır ama emin değilim.gerçi beyaz ve o stıckerler sanırım 2013 de var ama ) ...nokta hatasız sadece plakası takılmıs en ufak nokta bırakın çiziği hatası yoktu...bence siz ilanları takıp edin bu aralar uygun olur .inşallah gönlünüze göre uygun motruda bulursunuz hangi rengı arıyorsunuz
    cykilic bunu beğendi.

yakın olsanız burda honda bayısınde vardı bir tane beyaz daha sıfır hiç kullanılmamıs sayılır sanırım 6000 dıyorlardı(2012 model olabılır ama emin değilim.gerçi beyaz ve o stıckerler sanırım 2013 de var ama ) ...nokta hatasız sadece plakası takılmıs en ufak nokta bırakın çiziği hatası yoktu...bence siz ilanları takıp edin bu aralar uygun olur .inşallah gönlünüze göre uygun motruda bulursunuz hangi rengı arıyorsunuz
    Beyaz renk ariyorum 2012-13 model, km dusuk ariyorum. İlginiz icin tesekkur ederim, nerede oturuyorsunuz acaba, merak ettim bahsettiginiz motoru

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Beyaz renk ariyorum 2012-13 model, km dusuk ariyorum. İlginiz icin tesekkur ederim, nerede oturuyorsunuz acaba, merak ettim bahsettiginiz motoru
    gaziantepdeyim.....honda sağlam ticaretteydi motor bayideydi yani

son bikac aydır bircok bayi ile konustugum icin sana kesin ve net bilgi vereyim. motorun 0'ı mağazada 7380tl. bu fiyata toplam 500 tl gibi bir ruhsat, plaka, noter ucreti falan ekleniyor. anahtar teslim olarak toplam maliyet sana 7800t. gibi bir fiyata maloluyor. fakat 2013 model cbr satışı bitti, ulke genelinde bayilerde tükendi. subat ayında 2014 model cbr ler gelicek. bayilerin soyledigi yeni motorlarda kesin net fiyat henuz belli değil. ama ben sana 2013 motorların kesin fiyatısı soledim. bana kalırsa 2014 motorlarda olsun olsun 200 tl fln fark eder. 8000 tl ye alirsin. ben de buyuk ihtimal 0 alıcam, cunku ikinci elde aradığım motoru bulamıyorum.
    Cevabımız için teşekkür ediyorum. Şu ilana baktınız mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kirmizi-seytan-kazasiz-3000-km-de-ve-temizz-iceriii-139869447/detay/

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Cbr Ler icin uzun siyah lacivert camlar var bi kaç sitede gördüm taktirmişlar daha hoş duruyor o camlari nerdn buluruz bilgisi olan varmi fiyati nedir ?

Alıntı uaemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabımız için teşekkür ediyorum. Şu ilana baktınız mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9869447/detay/
    O ilani biliyorum, o ilan 2 aydir var, uygun fiyatina ragmen satilmadi ilginc. Ben beyaz renk ariyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr Ler icin uzun siyah lacivert camlar var bi kaç sitede gördüm taktirmişlar daha hoş duruyor o camlari nerdn buluruz bilgisi olan varmi fiyati nedir ?
    Bahsettiginiz lacivert cam, bu ilandaki siperliktense, markasi rimoza siperlikmis, guzel durmus beyaz motorda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-3-aylik-cbr125r-143734539/detay

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Arkadaşlar motoru daha yeni aldım ama ailevi sebeplerle satılık
    Son fiyatım 6400 motor şuan 1340 kmde isteyene satabilirim
    Sahibinden.com ilan nosu
    142245593

Motosikleti
    YAMAHA MT
    O ilani biliyorum, o ilan 2 aydir var, uygun fiyatina ragmen satilmadi ilginc. Ben beyaz renk ariyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Bahsettiginiz lacivert cam, bu ilandaki siperliktense, markasi rimoza siperlikmis, guzel durmus beyaz motorda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43734539/detay

bence siyah olsa daha hoş olurdu gibi ama zevkler tartışılmaz....kırmızı renge alışamadım ısınamadım gitti bizim burdada vardı satlıktı ama bayide yakından gördüm adamlar grenaja bır stıcker bile yapmamış ve çok cıplak boş durmustu grenaj gözüme...ama bu fıyata bu model satılmaması gerçekten ilginç.....
    camın fiyatıda sanırım 120 tl civarı idi

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...43544929/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...44112644/detay

Siyah cam guzelmis, kirmizi ve siyah cbr lere guzel olur

Motosikleti
    YAMAHA MT
    eger uzun bıneceksenız amenna ama aldıktan sonra 125 beni kesmez cc büyüteceğim diycekseniz yazık 8000 yl vermeyin
    o fiyata temiz cbr250 bulabilirsiniz.ve şu mevsimde fazla binemeyeceğiniz içinde bence çok acele edip hemen karar vermeyin....uygun 2, el alın binin bir kaç bin km yapın sonra zarar bıle etmeden satıp yüksek cc alabılırsınız..nacizane tavsiyem...

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    İlandaki camlara bakdm işde aradigim cam bu kırmızı cbr ime iyi gidermi sizce taktirirsam ?

O ilani biliyorum, o ilan 2 aydir var, uygun fiyatina ragmen satilmadi ilginc. Ben beyaz renk ariyorum.[COLOR="Silver"]
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-xenon-far-ve-tiger-egzoz-2012-temiz-motor-7878-km-141770361/detay/

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki camlara bakdm işde aradigim cam bu kırmızı cbr ime iyi gidermi sizce taktirirsam ?
    Mavi olan sperlik honda bayisinde vardı 250 tl dediler vazgeçtim internettende bulamamıstım. İlandaki siyah sperlik fiyatı uygunmus ben almayı düşünuyorum

Motosikleti
    CB650F
    Arkadaşlar motorların yana yatması çiziğinin veya kırığının bir önemi yoktur önemli olan piston gömleğinde çizik olmamasıdır.Grenaj dediğiniz plastik aksağamdır ve plastiklere bakarak motor alınmaz sizler isterseniz motorlarınızı 0 alın isterseniz ipek bezle silin yine kırılıp çizilecek yine düşecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler