Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı okan-olcay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Ocak ayını ilk haftası bende alım ben Manavgat'ta ikamet etmekteyim motordan memnunumuzun ilk izlenimlerin nasıl bir de motoru hangi bayiden aldım
    Saol kardeşim.Motorun kullanımı kolay insanı yormuyor sadece arka frene alışamadım pek tutmuyo tutuncada tekeri kitliyo 82 salıpazarından adliyeye giden yolda trafik bianda kitlendi frene asıldım arka tekeri yanımda görür gibi oldum bıraktım hemen allahtan toparladı kendini yoksa asvaltla ilişkiye giricektim bi ayar çektirmem lazım 2. el aldım.. 2 ay önce manavgat motordan alınmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Akşam dükkanı kapatıp biraz kaçamak yapalım dedik manavgat ırmak kenarı eski fiskosun arkası..

Ve Side... seviyorum burayı

Coming soon...
    C&T bunu beğendi.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    bende diyorum bu manavgatımdaki cbr'arcılar nerde meger sidelerde geziyolarmışş :

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diyorum bu manavgatımdaki cbr'arcılar nerde meger sidelerde geziyolarmışş :
    Dostum Napıosun Aldın Mı sen motoru ?
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol kardeşim.Motorun kullanımı kolay insanı yormuyor sadece arka frene alışamadım pek tutmuyo tutuncada tekeri kitliyo 82 salıpazarından adliyeye giden yolda trafik bianda kitlendi frene asıldım arka tekeri yanımda görür gibi oldum bıraktım hemen allahtan toparladı kendini yoksa asvaltla ilişkiye giricektim bi ayar çektirmem lazım 2. el aldım.. 2 ay önce manavgat motordan alınmış.
    valla ben hep artçı ile (eşim) gezmenin sıkıntılı olduğunu düşünüyordum taaa ki geçenlerde izinli iken tek çıktığım ana kadar, malum motorlar hafif lastik Rosso 160 lık olmasına rağmen önüme sokak arasından beni gördüğü halde zıplayan kamyon yüzünden ani fren yaptım direk kilitledi bende kasasına poster oluyordum.

çok nazik ve dikkatli olmak lazım ....ani frenajlarda

Dostum bu arada sen eğer değiştirmeyeceksen egzoz kapağını beyaza boyasana çok iyi olur bi arkadaşımız yapmıştı ben çok beğendim resimleri var..

bu arada resimler güzel olmuş ben ilk ikisini görebiliyorum nedendir bilinmez kırık çıkıyor diğerleri
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gezmeye çok zaman ollmuyor fırsatı bulunca affetmiyorumm

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben hep artçı ile (eşim) gezmenin sıkıntılı olduğunu düşünüyordum taaa ki geçenlerde izinli iken tek çıktığım ana kadar, malum motorlar hafif lastik Rosso 160 lık olmasına rağmen önüme sokak arasından beni gördüğü halde zıplayan kamyon yüzünden ani fren yaptım direk kilitledi bende kasasına poster oluyordum.

çok nazik ve dikkatli olmak lazım ....ani frenajlarda

Dostum bu arada sen eğer değiştirmeyeceksen egzoz kapağını beyaza boyasana çok iyi olur bi arkadaşımız yapmıştı ben çok beğendim resimleri var..

bu arada resimler güzel olmuş ben ilk ikisini görebiliyorum nedendir bilinmez kırık çıkıyor diğerleri
    Ufak tefek modifi yapıcam pek vakit bulamıyorum. Motor şuan 321 km de rodajını düzgün yapmak istiyorum 5-6 bin deviri geçmiyorum sürekli aynı vitestede gitmiyorum zinciri yağlatıcam hangi marka önerirsiniz? hertürlü tavsiyeye açığım.. Hayırlı Cumalar.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Sayin cbr seven arkadaşlar
    Bugün itibariyle cbr almış bulunmaktayım
    Hakkımızda hayırlısı :-D

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayin cbr seven arkadaşlar
    Bugün itibariyle cbr almış bulunmaktayım
    Hakkımızda hayırlısı :-D
    Hayırlı olsun kardeşim.ALLAH kaza bela vermesin.Dediğim motorumu aldın? en kısa zamanda resimleri bekliyoruz..

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    egzozu taktık tam deneme şansım olmadı sadece boşta aragaz ile sesine baktım bayağı kaba bir ses motorun tipine yakışıyor yani apaçi sesleriyle alakası yok
    fearlesboyy bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Cbr 250 de sellektor tuşu gördüm bugun bizim 125 lerede uygulasak olurmu acaba

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozu taktık tam deneme şansım olmadı sadece boşta aragaz ile sesine baktım bayağı kaba bir ses motorun tipine yakışıyor yani apaçi sesleriyle alakası yok
    nasıl bir egsozdu ses ve detaylı resim atabilirmisiniz bende değiştirmeyi düşünüyorum..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 de sellektor tuşu gördüm bugun bizim 125 lerede uygulasak olurmu acaba
    uygunlanır neden uygulanmasın...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bir egsozdu ses ve detaylı resim atabilirmisiniz bende değiştirmeyi düşünüyorum..
    http://www.youtube.com/watch?v=2UJUlz0p3-s

tiger tri-780 504 tl aldım eğer almak istersen link yollarım ıspartadan kocaeliye 1 günde geldi servise taktırdım hemen

diğer ilanlarda hep 535 tl bu arada video aldanma daha kaba sesi var güzel yani

Motosikleti
    Honda CBR 250
    doğrudur o motoru aldım motor baya güzelmiş bugün onu fark ettim :D
    fakat her güzel şeyin bi kusuru olur ya adam motoru sağa yatırmış ufak tefek egzosda çizik var ondan başka bişi yok zaten motoru akşamüstü 800 km de aldım 3 saatte yaklaşık 35 km cik gitmişim :D

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bugün biraz gazladık.

mhmtesk, C&T ve No_MerCy_ bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel fotolar...........
    UqUR_ bunu beğendi.

kafkef09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 2012 beyaz
    ben aydından cbr 125 kullanıcısıyım bugun denizliye giderken hız 117 iken en sol serite gecmiştim sağda araba coktu sonra en arkadan bir araba gellyo daha uzak uzunşarla bende sağdaki arabayı geçim die bekliyodumkornalar falan derken el kaldırdım sonra adam benı gecip uzerime uzerime kırmasın mı arkcımda vardı bayan ne yapcamı sasırdım onumde frenler sag sol signaller sonra cek kenara dedi 3 erkek bende durarmıs gibi yaptım adam durdu sonra cıkarken gazladım gittim hala geliyo baktim olcak gibi değil sonra bi aradan girdim bali büfenın onunde ne yapacaksa yapsın dedim adam geldi gene takipte o el ne nie yapıyon derdemez vurdu dovdu kimsede karışmıyo motorcuyuz ya bufedekiler falan geldi ayırdı adam motorcular kim carpsam yapısırsın diyo içmiş bende etraftan aryın diyom polisi arkcım aradı ama adamlar gitti plakayı ne bilen var ne goren herkesadamdan taraf sanki motorcular serseri olyo ya

Benhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R -2012 ~ CBR954RR 2003
    29 Ekim korteji icin sali sabahi sisliden suadiyeye gececegim birlikte gecmek isteyen arkadaslar 0535 507 0446 nolu telefonuma mesaj atabilirler.

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    kırmızı cbr çok hoş çıkmış, kazasız belasız.

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

hadi başlık hareketlensin biraz. bende fotoğraf paylaşayım.

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:56 ----------

UqUR_ ve C&T bunu beğendiler.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Bunlar benden olsun bıcı bıcıdan sonra cbr

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    C&T bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler