Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sana zahmet bana bi 5 bin lira civarı daha ucuz olursa iyi olur tekrar sifir 250 lik alacagim bu honda acemiligim gecene kadar sdece o yuzden beni bir kac yil idare etsin yeter sonra cop olsada olur bulursan cok minnettar kalirim dostum
    Usta arkadaşlarin dediği gibi adam o kadar ucuza Cbr vermiyor.Sen artik telefonda indirmeye çalis bence.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-son-fiyat-cok-temiz-repsol-h0nda-2012-model-133759180/detay Bu varhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-125-r-134676579/detay Buda.Usta ama ne olursa olsun servise falan götürmeden alma Kmlere baktir.Şöylede yapabilirsin 5.750 civar fiyat çekenleri ara konuş indirt orasi senin yetenegine kalmiş Ama km biraz düşük bak satarken senin için sikinti olmasin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tufangok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R 2012 BEYAZ
    beyler bir diğer merak ettiğim konu ise bu hondanın 5bin bakımı 6bin'dede yapılabilir mi ? garantiyi devam ettirmek açısından yani garanti bize karı olmaz da satarken en azından honda servisi bakımlı der +1 alırız
    artık oda motorcu

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    Alıntı tufangok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bir diğer merak ettiğim konu ise bu hondanın 5bin bakımı 6bin'dede yapılabilir mi ? garantiyi devam ettirmek açısından yani garanti bize karı olmaz da satarken en azından honda servisi bakımlı der +1 alırız
    iyi almissin o zaman dostum :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı tufangok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.450ye düşürdüm motoru
    Vites Pedalı ve grenaj konusunda da yardım bekliyorum
    İyi almissin o zaman dostum :-)
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

Motosikleti
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi almissin o zaman dostum :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

İyi almissin o zaman dostum :-)
    iyi düşürdük motoru aynen

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar tekrar merhaba,

Uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet sahibi olup bu foruma girip yazı yazmak beni gerçekten heyecanlandırdı
    1.5 yıl önce TVS Apache ' m ile yaşadığım bir kazadan sonra anca yeni motosikletimi aldım ve seçimimin bu sefer gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.

Geçtiğimiz cumartesi günü Kuşadası MNR (Honda Yetkili Bayii) motordan 2013 model Beyaz CBR 125r ' ı aldım ve İzmir'e kadar getirdim. Ancak 3 gündür plaka, ruhsat, sigorta vb. hiçbir şey yok.
    Aranızda eğer yakın zamanda plakasını ve sigortasını kendi çıkartan veya takipçiye veren birileri varsa maliyeti ne kadar olacaktır bana bilgi verebilir mi acaba ?

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim...

Gürkan TOSUN

Motosikleti
    Alıntı gurkantosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhaba,

Uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet sahibi olup bu foruma girip yazı yazmak beni gerçekten heyecanlandırdı
    1.5 yıl önce TVS Apache ' m ile yaşadığım bir kazadan sonra anca yeni motosikletimi aldım ve seçimimin bu sefer gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.

Geçtiğimiz cumartesi günü Kuşadası MNR (Honda Yetkili Bayii) motordan 2013 model Beyaz CBR 125r ' ı aldım ve İzmir'e kadar getirdim. Ancak 3 gündür plaka, ruhsat, sigorta vb. hiçbir şey yok.
    Aranızda eğer yakın zamanda plakasını ve sigortasını kendi çıkartan veya takipçiye veren birileri varsa maliyeti ne kadar olacaktır bana bilgi verebilir mi acaba ?

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim...

Gürkan TOSUN
    5gün önce sigortaya 256 lira verdim.
    artık oda motorcu

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    DAHA 3 GÜNLÜK ÇITIR CBR'IM

Bunlarda benden olsun ))

Uploaded with ImageShack.com

ykocabay, ccc67 ve srtclkn bunu beğendiler.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sigorta 256 155 ruhsat 12 lira plaka .15 lira ek 1 kagitlari 2 lira fotokopiler 450 yapiyor iste bide 20 tl yakit harcanmistir herhalde tuzladan plaka icin baglarbasina felan sigortaci karakol derken
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    honda cbr 125(2012) aranıyor öm atabilrsiniz
    Merhaba arkadaşlar forumu 1 haftadır araştırıyorum sizden yardım istemenin zamanı geldi , yaş 22 boy 1.79 kilo 80 , honda cbr 125r almak istiyorum max 4.500 bütçem var , daha önce hiç motor kullanmadım bununla başlangıç yapıp ileride değiştirmeyi düşünüyorum tavsiyelerinize ve yorumlarınıza gerçekten ihtiyacım var, motor 2. el olucak bütçe yetersizliğinden kaç model alabilrim kaç km de almalıyım ve fiyat olarak ne olur ortalamaki kazıklanmıyım ?(bu arada görüntü önemli motorda eski modeller kalıpsızmış heralde )

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    4.500 e düşük model cbr bulabilirsin belki ama, 2011 öncesi kasalar çok sırıtır sende. Ben tam sana göre bir motosiklet biliyorum. TVS Apache 150 bi incele istersen ben çok memnundum.

Motosikleti
    honda cbr 125(2012) aranıyor öm atabilrsiniz
    2011 ve sonrası cbr ortalama fiyatı ne kadardır çünkü motora aşık oldum desem yeridir

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Yeni Motosiklet Alan arkadaşlara Hayırlı Olsun . Allah kaza Bela göstermesın.. Karabük Taraflarına gelirseniz Gelin Misafirim Olun. Eskişehir Sinop Taraflarında olanlarada ben misafir olabilirim Bu hafta içi

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Motosiklet Alan arkadaşlara Hayırlı Olsun . Allah kaza Bela göstermesın.. Karabük Taraflarına gelirseniz Gelin Misafirim Olun. Eskişehir Sinop Taraflarında olanlarada ben misafir olabilirim Bu hafta içi
    Usta bende Zonguldaktayim motoru alinca mayis gibi görüşürüz

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı srtclkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 ve sonrası cbr ortalama fiyatı ne kadardır çünkü motora aşık oldum desem yeridir
    eli yüzü düzgün bitanesini 5500'den aşağı bulamazsın herhalde.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar yakın çevreden motor almak ısteyen olursa beyaz 2013 model 3.000 km de 4 aylık motoru mu satıcam uygun tutcam fiyatı ilan açmadım düşünen yani yakın ilden burdan ulaşabılır sonnnn : 6200 düşünüyorum(site üyelerine ) : )) dahada inmem malum sıfırı 7.450 + plaka vs

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    bayilerde hiç kalmamış honda cbr 125r aradım tek tek neredeyse eylül ayı sonunda doğru gelicek diyorlar

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayilerde hiç kalmamış honda cbr 125r aradım tek tek neredeyse eylül ayı sonunda doğru gelicek diyorlar
    Aydın - Kuşadası MNR Motor da 3 tane daha beyaz CBR 125r var.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı gurkantosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın - Kuşadası MNR Motor da 3 tane daha beyaz CBR 125r var.
    birde urfada 2 tane kalmış ben kocaelideyim sizce kargo ile getirtsek motora herhangi bir zarar olur mu ondan endişe ediyorum.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde urfada 2 tane kalmış ben kocaelideyim sizce kargo ile getirtsek motora herhangi bir zarar olur mu ondan endişe ediyorum.
    bayı ıle anlasırsanız özellıkle urfadakı bayiii indirimli veriyor hatta acılmamıs orjınal sandıkda kargo ıle bile gönderebilirler bir ara öyle diyordu peşin parada gazıantepdekı bayıden bile cok daha ucuz verecekti.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayı ıle anlasırsanız özellıkle urfadakı bayiii indirimli veriyor hatta acılmamıs orjınal sandıkda kargo ıle bile gönderebilirler bir ara öyle diyordu peşin parada gazıantepdekı bayıden bile cok daha ucuz verecekti.
    urfadaki bayii ile bende görüştüm geçen hafta, 2500 tl nakit verirsen ücretsiz kargo yapabilirim demişti. çoğu motosiklet aynı şekilde geliyor sonuçta, sandık oldukça bir zarar gelmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler