Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    »-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamün aleyküm arkadaşlar benim motorun ön camından zırıltı geliyo sizlerdede geliyormu geliyorsa nasıl engellediniz o zırıltıları lütfen yardımcı olurmusunuz
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    hysoung gt250r görünüş ve performans açısından kıyaslanamaz bence cbr 125 ile honda ne kadarda kaliteli olsa bende hastayım hysoung gt250r ye
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ikinci el cbr alan arkadaşlar alım satım işlemleri ve plaka işlemleri ne kadara maal oldu yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    hysoung u ben de gördüm performans kıyaslaması yapamam ama görünüşü güzel. fakat ben cbr 125 i çok sevdim görünüm olarak da belki denildigi gibi "kaslı" degil filan ama dizaynı çok güzel(aynaları dışında) ve çok göbekli veya uzun boylu bir abi degilseniz yeterli. ayrıca honda kalitesinden de herkes bahsediyor. fiyat farkı da var hiç azımsanmayacak kadar, bu durumda karşılaştırmak biraz yanlis gibi, hyosung ispanyol derbi'nin veya italyan apprilia nın ilgili modelleriyle karşılaştırılabilir belki(gerçi onlar da 2 zamanlı ama)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ne aprilia nede derbi yle karsılastırablır..onlar 2 zamanlı ve 20 üstü beygir..kaslı 125lıkler)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    Beyler artık benide ekleyin listeye bu gün itibariyle CBR125'imi almış bulunuyorum
    CBR125 Mavi
    thanatosoki@hotmail.com
    Okan

okancım hayırlı uğurlu olsun hoş geldin aramıza
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    @Carcharoth

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah kaza bela göstermesin fotoları heyecanla bekliyoruz Blackhawk abimizin dediğinide gözardı etme hani bi yatır kaldır

Arkadaşlar birde şu gt 250 r ile ilgili yazayım tamam görünüş olarak çok hoş güzel hatta ben bazen arkaplanımı onun fotolarından seçerim ama bence teknoloji fukarası bi motosiklet yani cbr 250 nin özellikleriyle onu bi karşılaştırımısınız karşılaştıramazsınız çünkü cbr 250 40 hp ama gt 250 r 29 hp durum gayet ortada onun için her zaman honda hayat onda sloganı dillerde olmaya devam edecek
    CBR 125 R

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı back street boys adlı üyeden alıntı
    ikinci el cbr alan arkadaşlar alım satım işlemleri ve plaka işlemleri ne kadara maal oldu yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Mrb, ben motorumu alalı 2 hafta oldu alım satım biraz pahalıya patladı (bana göre) 50 YTL bandrolü,ve ekstradan da muayne işlemi çıktı yaklaşık 80 YTL'de muaynesi tuttu(muayne bittiyse yaptırmak zorundasın alım satım için)+ruhsat+noter masrafı tabiki muamelecinin sakalıda var toplam 433 YTL tuttu.Tabiki ben biraz torpilliyim amcamla yarı yarıya kırıştık
    Bir gün mutlaka ...

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    merhaba arkadaşlar uzun zaman -dır gelemedim aranıza allah muhabbetinizi artırsın aferin ya işte böyle valla son 2 sayfayı okudum sadece muhabbet o biçim gurur duydum sizle aramıza yeni katılan arkadaşlar gördüm onlarada bi hoşgeldiniz diyim dedim yeni cbr sahibi arkadaşlara hayırlı olsun hadi devam devam
    gözüm üzerinizde haberiniz olsun yazmasakda çizmesekde

archangel verdiğin bilgi için teşekkürler dediğin gibi bay bi pahalıymış yaww.

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın tekrar tekırdağ kumbaya gıdıyorum alıskanlık yaptı bende herhafta gıdıyoz toplam 13 motor bi aksılık olmazzsa tekırdaga gelmek isteyen veya oralara yakın arkadaslar varsa goruselımde tanısıp muhabbetımızı arttıralım acayıp guzel oluyor heee

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya beyler size birşey sorucam biliyorsunuz ben motoru dün aldım aldığımda 20 mlyonluk benzin almıştım depo aşağı yukarı doldu ibre full de. Benzini aldığımda 2034 km deydi şimdi baktığımda ise km 2084'de ve benzin ibresi yarıda bu cbr'ların benzin göstergesi yarıya kadar hızlı daha sonra yavaş yavaşmı düşüyor ? Yoksa benim motorda bir problemmi var ??
    Okan ACAR

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    belkı sana ole gelmıstır dıcem ama??benım ıbrenın bazen oynamadıgından suphelınıorum)dıger motor 160km de bı benzın ısterken bu 300km ye fln gelıo:yan tutunca benzın az gozukuo belkı odur..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tüm cbr 125 ciler selamlar sevgiler saygılar en güzel ginler sizinle olsun
    inş seneye bende alacam 2 . el
    kazasız sürüşler dilerim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    tüm cbr 125 ciler selamlar sevgiler saygılar en güzel ginler sizinle olsun
    inş seneye bende alacam 2 . el
    kazasız sürüşler dilerim
    Allah inşallah en kısa zamanda nasip eder
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Arkadaşlar repsol montum geldi www.motoralmoto.com dan aldım çok ta hoşuma gitti bu kadarda tatlı bir renk olacağını hiç beklememiştim.Ürün polar malzemeden yapılmış ,çok sağlam işçilikle üretildiği belli...Repsol cbr 125 ler için mükemmel renk uyumu.Diğer cbr ler için ise honda reklam yazılısı da mevcud.Onuda 1 ay sonra almayı düşünüyorum arkada oturan benim elemanlar için ELEMAN =(Eşim ve yeğenim )

Buyurun repsol mont fotoğrafları....Yorumlar lütfen ,fakat ben montun biraz bana dar geldiğini hissettim (M-Medium sipariş etmiştim) sizce L boyutmu alsam ve alırsam çok büyükmü olur bundan onada karar veremedim.Ayrıca polar malzeme yıkanınca acaba çekermi yoksa kendini salarmı bu konuda bilgisi olanlarında yorumlarını alalım lütfen...(Hani aranızda çamaşır yıkayan vardır sanırsam )
    İlgilenenlere linki = http://www.intoko.com.tr/index.php?u...rt_criteria%3D

Buda arkadalar HONDA yazılısı..İlgilenenlere http://www.intoko.com.tr/index.php?u...rt_criteria%3D
    Saygılar..
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Çok yakışmış bence

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    beyler ya motor kullanırken illa mont giymek gerekli mi? ben daha önceden 2 sene önce kullanydm hiç mont giymiyrdm, hasta felan da olmadm, koruma amacını gözardı edersek, montsuz kısa kollu motor sürmenin dezavantajı nedir?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    montsuz kısa kollu motor sürmenin dezavantajı nedir?
    Uzun ve aşırı hızda ,,rahatsız eder vücudunu hatta hipotermi gibi ciddi hastalıklara da yol açabilir diyebilirim....

Arkadaşlar şuraya göz atın
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=520&AdId=1769783&Preview =
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    selamün aleyküm arkadaşlar benim motorun ön camından zırıltı geliyo sizlerdede geliyormu geliyorsa nasıl engellediniz o zırıltıları lütfen yardımcı olurmusunuz
    o zırıltı gösterge panelinden geliyor. panelin bağlantıları esneklik sağlamak amacıyla takozlu yapılmış ve paneli alt köşelerinden iki civata tutuyor. üst taraf boşta( sarsıntıyı azaltmak için.) bu iki civatayı ses geldikçe sıkarsan olay çözülüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler