Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Honda Cbr 600 FA ilk benmi gördüm acaba çok güzel bişe olmuş tamam işte 250R'dan sonraki motorum :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilknur_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R | 2013 |
    Kırmızı Şerit çektim nasıl olmuş sizce arkadaşlar ?

[IMG][/IMG]
    UqUR_, cbr1907 ve extra_serkan bunu beğendiler.

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Güzel çekmissınız Yakışmış

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    yzfr 125 le yakılıo cbr 125 nıye yakmasın bence arkadas becerememiş.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzfr 125 le yakılıo cbr 125 nıye yakmasın bence arkadas becerememiş.
    Ben saten beceremediğimi kendim söyledim kapalı garajda olduğum için fazla zorlamadım korktum.

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Asfalt,tı bile yakar :D

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Kırmızı Şerit çektim nasıl olmuş sizce arkadaşlar ?

Gayet uyumlu, yakışmış...
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    arkadaşlar yarın sabah 10 gibi kastamonuya dogru hareket edicem bayramda kastamonuda olucagım için şimdiden bayramınızı kutlarım hepinize kazasız belasız mutlu huzur dolu bir bayram diliyorum iyi bayramlar

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    5.000 Lira civarı yeni kasa önerisi olan varmı size zahmet bir bakarmısınız dostlar
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese iyi bayramlar...

Bizim cbr125 leri acik yolda xciting 250 ile 2 defa gaz kollari tam acik denedim. 250 cc maxi ile ayni gidiyor. onun 110 la ciktigi yokusu bende 110 la duzde ise 125-130 yine ayni hizda kaldik. tabi xcting ler biraz fazla gosteriyor hizi. o sirada 140 goruyo olabilir ibresinde.

ama genel durum bu. bi kerede xcity ile 80-115 denemistim yine fark sabit kalmisti. Daha dusuk agirlik ve ayrodinami sagolsun

Bunlari cbr cok hizli gidiyo diye yazmadim gercekten bi miktar geride kalir diye dusunuyodum, sasirdim dogrusu.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ve beklenen sonuc tvs apache 0. 90 a kadar önde gidiyor sonrasinda kademeli olarak arayi cbr aciyor maximum 140 guruyor tvs.. Honda da 145 cok bi fark yok ama cbr cok konforlu

canntsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    arkadaşlar aranıza yenı katıldım bir çok konuyu gezdikten sonra Honda dan buraya gelebıldım. ehliyet kursuna yazıldım fakat malum sınav yok yanı kurs ta yok. dediler ki 1 kere gosterıcez vitesli motorda o kadar. sınav 15 eylulde. fakat ben 15 gun ıcınde bır motor almak ıstıyorum 2. el ve tercih sıram su cbr125r - cbr250r- yamaha ybr 125 esd.
    sizden bılgı almak ıstyorum ılk defa vitesli motor kullanıcam 9 senedir B sınıfı ehliyetım var ve hep manuel araba kullandım. atletik yapılıyım bacaklarım ve kollarım kuvvetlıdır. denge sorunum da yoktur. tavsıye alabılırmıyım ilk tercihim honda...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canntsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranıza yenı katıldım bir çok konuyu gezdikten sonra Honda dan buraya gelebıldım. ehliyet kursuna yazıldım fakat malum sınav yok yanı kurs ta yok. dediler ki 1 kere gosterıcez vitesli motorda o kadar. sınav 15 eylulde. fakat ben 15 gun ıcınde bır motor almak ıstıyorum 2. el ve tercih sıram su cbr125r - cbr250r- yamaha ybr 125 esd.
    sizden bılgı almak ıstyorum ılk defa vitesli motor kullanıcam 9 senedir B sınıfı ehliyetım var ve hep manuel araba kullandım. atletik yapılıyım bacaklarım ve kollarım kuvvetlıdır. denge sorunum da yoktur. tavsıye alabılırmıyım ilk tercihim honda...
    Anladığım kadarıyla 26-27 yaşındasın. CBR 250 ilk kalkışı 0-100 çok basarılı bir motosiklet. Arabadan motora geçtiğinde koşmaktan yeni doğmuş bebek gibi tekrar emeklemeye geçiçeksin. Çünkü viraja giriş, frenaj, kombine fren, panik fren hepsi çok farklı bir mantık. Bunların oturması en az 1 yıl 10-15 bin km..

Eger sabırlıysan çabuk gaza gelmem hız sevmem diyosan CBR 250 al bi daha aldı-sattı uğraşma 2. el curcunası ile... Ama motora bindiğinde çok cabuk gaza gelirsin bu iş burda yazdın gibi olmuyor

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    250 likten vazgectim dusme carpma cok olursa yazik olur motora cbr125r veya ybr 125 ead olucak tercihim sanirim. Bu hafta icinde lmayi dusunuyorum bulursam eger

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı canntsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 likten vazgectim dusme carpma cok olursa yazik olur motora cbr125r veya ybr 125 ead olucak tercihim sanirim. Bu hafta icinde lmayi dusunuyorum bulursam eger
    125R alsanda yazık olur düşüp kalkarsan kardeş. sen o zaman Koruma demirleri takır YBR yada CBF al derim. ama 250 R ile baslamanı tavsıye ederim.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    250r artik bidahaki yaza kldi sanirim sifir ybr 125 esd almaya karar verdim iyice ogrendikten snra 250r racing olabilir. 4300 ytl fln sifir ybr 125 esd ler. Ustune ne kdr masraf cikicak bakicaz.

Arkadaşlar bu enjeksiyon motor çalışır vaziyette iken sürekli ötüyor.Bunun sebebi nedir acaba ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bu fani calistiran varmi benimki bozukmu yoksa baya bi sikistirdim trafikte kaldim yinede calismadi
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Hornet 650

Uploaded with ImageShack.us

Bunlarda tesettürlü fotoları

Bakım yaparken güneş çarpmasın dedim

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fani calistiran varmi benimki bozukmu yoksa baya bi sikistirdim trafikte kaldim yinede calismadi
    Fanı çalıştırmak için öneriler: 2kişi motora binilir, öğlenin en sıcak saati 12:00 15:00 saatleri arasında şehir içi trafiğine takıldıktan sonra dik bir yokuş bulunur, genelde yayla yolu, orman alanı, havadar piknik alanı gibi yerler dik yokuşlar sonunda varılan yerlerdir, bu sıcakta iki kişiyle bu dik yokuş 25 30 dakika boyunca tırmanılır, 2.vitesle çıkılacak yokuşa 1le 1ile çıkılacak yokuşa 3le çıkılır 25 30 dakikanın sonunda motor kenara çekilir ve fana bakılır bu kadar zorlanmış motor muhtemelen fan çalıştıracaktır, fanın bozuk olmadığı ve çalıştığı anlaşılır, ve iç çekerek tüh ulan fan çalışıyomuş, keşke bu kadar zorlamasaydım motoru yazık oldu anasını satayım diyerek üzülünür, pişman olunur
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler