Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kafkef09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 2012 beyaz
    fan var Furkan kardeşim öğlenin sıcağında 2 kişi rampa yukarı bi 15 dk yol yap sonra ayaklıkla istop ettir çalışıyor ayrıca anahtarla direk kapattımız için o da direk kapanıyor motor sıcakken ayaklıkla istop ettir çalışır cbr 250 motor kapalı olsa bile çalışıyor .d
    aydından gürkan ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cx571 geçmiş olsun abi.Allah'ım işinde yardımcı olsun.birde yeni almıştın ya offf vallaha okurken benimde içim cız etti haa
    uykuda mısın kankaaa Allaha şükür ben kaza yapmadım ya.. Arkadaş yapmıs...
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı kafkef09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fan var Furkan kardeşim öğlenin sıcağında 2 kişi rampa yukarı bi 15 dk yol yap sonra ayaklıkla istop ettir çalışıyor ayrıca anahtarla direk kapattımız için o da direk kapanıyor motor sıcakken ayaklıkla istop ettir çalışır cbr 250 motor kapalı olsa bile çalışıyor .d
    aydından gürkan ;)
    Bende bizim motorlarda fan yok daha teknolojik diye seviniyodum vay amk

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    o zaman rabbim arkadaşına yardımcı olur inşallah bu arada sen nasılsın abi

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Arkadaşlar selam,
    xenon far almayı düşünüyorum , İstanbulda nerden temin edebilirim , marka öneriniz vrmı , daha önce taktıran tavsiyelerinizi bekliyorum

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    5000-5500 cıvarına 2011 kasa arıyoruz.satılık olan varsa beri gelsin

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    kafkef09 Benim fan ne yaptıysam çalışmadı servise danıştım 8 bin bakımında hallederiz dedi büyük ihtimalle arızalı

Joe Barbaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125r
    iyi geceler herkese

Az önce; kavşakta, kırmızı ışık beklerken bi aracın yanına yanaştım yeşil yandığında "beni görür" gafletine kapılarak korna çalmayı ihmal ettim tabi korktuğum başıma geldi, adam sola kırdı ve sağdan bana çarpmış bulundu. Tam kalkış anı olduğu için motor ve ben ayakta kaldık ancak sağ grenajda hafif bi çizik oluştu ve (2013 siyah cbr 125r kullanan arkadaşlar bilirler) aynı grenajdaki gri çizgi stickerlarda sürtünmeden ötürü biraz deformasyon var.

"Şimdi karşı araç telefon numarası bıraktı." Belirgin bir çizik olmadığı için ya da benim gözümde grenajda çok büyük bi hasar oluşmadığı için sanayide bu iş, boya pasta cila üçlüsüyle halledilir düşüncesindeyim. Ama stickerdaki deformasyon da kafamı kurcalayan başka bir olay.

Motor 300 km de henüz, aynı zamanda da ilk motorum olduğundan foruma danışmak istedim açıkçası. Servis mi? Sanayi mi?

Görünmez olduğumu düşünmek genelde dikkat ettiğim bir olaydır ama bu saçmalığı nasıl yaptım hala inanamıyorum. İnşallah en kötü kazam böyle olur.

kafkef09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 2012 beyaz
    motor sıcakken kapalı bi yere sok istop etmeden orda biraz gaz ver ayaklık istopla çalışır .d çünkü zor ısınıyo alet .d sıcakta rampa yukarı en iyisi aslında .D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

öncelikle geçmiş olsun joe kardeşim ben derim servis sanayide ucuza patlar ama gözle görünmüyor kafaya tamam dersen kullan ayrıca grenajın üstünde plastiği çıktımı darbede genelde çıkar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:14 ----------

ah o kaza anı hele bilirim ilk motorunuzsa gözünüz gibi bakıyosanız bide o an o an zamanı bi an geri almak istersiniz ama olmaz mutlaka bi gün düşecek 2 teker sonuçta napalım bende tattım o duyguyu kardeşim sana getirileri olacaktır bu motor sevgisini gösterir büyük motocular hep öle derler ilerde 1000 lik makinan olacak yani ;)

Motosikleti
    CB650F
    Bu gün dalgınlığıma gelip marş tuşuna motor çalışırken bastım acaba dişlilere falan bir zararı dokunmuşmudur

Joe Barbaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125r
    Aynen hocam içime oturdu hani, ama yaptığım dikkatsizliğe de çok kızıyorum. İnşallah bu bir tecrübe olur da daha beterinden kurtarır.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Joe Barbaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam içime oturdu hani, ama yaptığım dikkatsizliğe de çok kızıyorum. İnşallah bu bir tecrübe olur da daha beterinden kurtarır.
    Motoru sokuyosun Honda servisine. Vuran Adamdanda Ödetmesını talep ediyosuın hemen. ne sanayisi? sıfır garantili motor . serviste değişecek vuran şahısta ödicek o kadar!

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Evet arkadaşlar gelelim fasulyenin faydalarina.
    15 bin km deki 1 buçuk senelik motosikletim motordan gelen sıkırti şikayeti ile servise gitti.
    Piston mili ve sekmanlarin yendiğini söylediler.
    Bu arıza büyük vitesten küçük bir vitese alınarak oluşacak arıza imiş.
    Yani usta soyle dedi ' 5 ile giderken 2'ye almışsin motoru'
    Velakin böyle birşey olmadığını, olmayacagini göz ardı ettiler .
    Yani bu durumda 1500 liraya yakın bir masraf ödeyeceğim.
    Honda genel merkezini arayip şikayetimi ilettim , geri döneceklerini söylediler.
    Bu işi sonuna dek kovalayacagim.
    1 buçuk senelik motosiklete 1500 lira masraf edeceksek niye honda diye dusunuyor insan.
    Herkese saygılar, kazasız sürüşler .

ömer12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar size bi soru soracaktim ben.bu makina izledigim videolarda 143km/h a kadar çıkıyor nasil olur bu 125 lik bi motor nasi yapabilir bunu.

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    hondaya gittim motorumu gösterdm 720 tl masraf cıkardi on sol sinyal sol grenaj plaka bide playa ışıgı yenilenicek debriyaj kolu tapoz bide sadece grenaji sordm 240 kusur fiyat verdi arkdslar şaşrdim ben valla hani 55 tl degilmiydi buyuk grenaj ? bide bana neden bukadar yuksek fiyat cikti anlamiş degilm ? 2013 kırmızı renk cbr125 motorm bilgilendirirseniz seviniriz yardmci olurmusunuz ?

hocam bende cbr 125 alacağım inşallah ilk motorum olacak. Ya bazıları direk supersportla başlama diyorlar. Ben scootera istemiyorum abi oyle motor mu olur :D Siz ne diyorsunz yardım :D

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı WU7V adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende cbr 125 alacağım inşallah ilk motorum olacak. Ya bazıları direk supersportla başlama diyorlar. Ben scootera istemiyorum abi oyle motor mu olur :D Siz ne diyorsunz yardım :D
    Ne scooteri kardeş. 125R başlangıç için çok ideal.

bende öyle düşünüyorum kardeş zaten ya vites falan bi şeyler diyorlar ya arabadan biliyorum prensib aynı değil mi

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı WU7V adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle düşünüyorum kardeş zaten ya vites falan bi şeyler diyorlar ya arabadan biliyorum prensib aynı değil mi
    2000'limisin
    Konca, KenPachiSama ve cort724 bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar.Bendede siyah renk 2012 model cbr125r var.Parça fiyatları hakkında bilgisi olan yazabilir mi.Sol sinyal üstü grenaj,kafa greanajı ve ön çamurluk maliyeti nedir acaba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler