Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim dilim yandı bir kere çok zorlamaktan o yüzden o süratleri hiç söylemedim.
    Herşey çok çabuk oluyor çünkü
    kaç bindeydi motor, sıfırmı almıştın? yağ değişeli nekadar olmuştu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım teşekkürler hepinize . Scooteri sattımda cbf ile cbr 125 arasında kalmıstım galiba cbr alacağım . Peki orjinal lastikleri idare edermi ? Cbr 250 ile aynı lastiklerimi kullanıyor marka açısından ?
    cbr 250 ile aynı, kuruda değişilmesi şart olan bir lastik değil ama ıslakta ve kısın süren adama hayatının şakalarını yapabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç bindeydi motor, sıfırmı almıştın? yağ değişeli nekadar olmuştu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

cbr 250 ile aynı, kuruda değişilmesi şart olan bir lastik değil ama ıslakta ve kısın süren adama hayatının şakalarını yapabilir.
    26 bindeyki. Yağ değişiminden 1000-1500 km sonra oldu. 2. el almıştım ama aldıktan 8 bin km sonra oldu.
    Piston pimi çatlamış, sökerken 3 parçaya ayrıldı. Krank a bişey olmadı iyi ki olsa biyel kolu ile birlikte satılıyomuş sanırım, sadece onun fiyatı 800 850 tl gibi bir şeydi.

Merttutenkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    600-700 tl masrafı neyi değiştirdinde yaptın kardeş naptın sen :D

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    arkadaşlar sağolun Konca beni karşıladıqın ver yardımcı olduqun ıcın sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım sen olmasan 1 saatlik iş 10 satte bitmezdi perişan olurdum.. ehliyetını al yanıma doğru uza. he abi ben uzayamam sen uza dersen bende uzarım yolu öğrendık artık kardesım
    Konca bunu beğendi.

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her motor a uyumlu olanından alıcan
    bunu buldum bana uygun gıbı geldı.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8780378/detay/

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu buldum bana uygun gıbı geldı.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8780378/detay/
    Bu olur gayet şık ve fiyatıda uygun

Bende buldum, sahibinden'de. Card finansa 8 taksiti de vardi. Benim icin bulunmaz boyle bir sey. Aradim bi baktim ki muayenesi yok. Arkadas muayenesi olmayan motoru niye satiyorlar. Bi deyiverin bana. Neye elimi atsam muayenesiz cikiyor.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı serenity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende buldum, sahibinden'de. Card finansa 8 taksiti de vardi. Benim icin bulunmaz boyle bir sey. Aradim bi baktim ki muayenesi yok. Arkadas muayenesi olmayan motoru niye satiyorlar. Bi deyiverin bana. Neye elimi atsam muayenesiz cikiyor.
    En mantıklı şeyi söyliyeyim muayenesiz bakımsız motordan uzak dur muayenede taşıtın tanımı,fren sistemi, direksiyon sistemi, görüş özellikleri, lambalar, yansıtıcılar, elektrik ve aydınlatma sistemi, dingiller, tekerlekler, lastikler, süspansiyon, şasi bağlantıları, zorunlu ekipmanların kontrolleri yapılır ayrıca araç tanıtım numaralarının, şasi ve motor numarası ile tescil plakasının trafik tescil Belgesi veya motorlu araç trafik belgesindeki numaralarla aynı olup olmadığı kontrol edilir kardeşim muayene önemlidir

Nakit alma imkanım olsa keşke

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bugun Honda Efedeydım. CBR 125 R 2013 modeller Kırmızı qelmş çok seksi duruyodu.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun Honda Efedeydım. CBR 125 R 2013 modeller Kırmızı qelmş çok seksi duruyodu.
    komple kırmızımı? İyiymiş

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple kırmızımı? İyiymiş
    aynen. Kıpkırmızı . Hatta dedım herhalde 250 r kırmızı getşrmiş yanına gidip baktm daha Kutulardaydı Ambalajlı Hatta Kucuk yük ındırme makınesı ıle ındırılıyodu. Çok süper duruyodu. Efe de baktım 2 tane 250 R 3 tane 125 R SİYAH VARDI. Kırmızı öyle böle değil amaa. aşık oldum motoraaa.

İşte Bu ->
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı serenity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım muayesizliği fiyatıda ona göre uygunsa motor için muayeneden geçmeme nedeni ne olabilir helede hondada... far sinyallar sağlamsa sorun yok...görende tır geçireceksınız muayeden sanır.ben geçenlerde yaptırdım hyosungu ön far camı kırık olmasına arka fren müşürü calısmamasına rağmen tek seferde 15 dk geçti.motorda sinyal far. lastik (oda formalıte sanırım ) hepsi bu

zaten bunlar sorunluysa o motordan uzak durum muayene harcınıda fiyata ekleyin iyi bir indirim yaptırın alın binin ben geçen ay 2011 almıştım yeni kasa şimdi 2013 beyaz buldum onu almak için hemen motorumu satıcam beyaz sıfır ayarında motoru alıcam

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    İzmirliler akşam 8.15-8.30 arası üçyol pizza pizzanın önünde 3 kişi buluşup bornova küçük parka gideceğiz.Farklı motor sahipleri de küçük parkta bize dahil olacaklar diye haber aldım arkadaştan 600 lük vs gelcekmiş.gelmek tanışmak isteyenleri üçyolda bekleriz

arkadaşlar bir soru sorucam. şimdi ben yeni işe başladım.. kurumsal bir mağazada.. maaş kartı verdiler asgari ücret üzerinden maaş alıyorum.. maaş kartının verdiği bankadan 3 ay yada 6 ay dolmadan kredi çekip motor alabilir miyim ? yoksa yeni işe girdiğim için illa 3 ay yada 6 ay geçmesini mi beklemek zorundayım ? bi aydınlatıverin beni gözünüzü seveyimm

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    3.500 - 4.500 TL bütçem var.
    2.El Honda Cbr 125 R arıyorum.
    İstanbulda satanlar ilan linklerini atarsa sevinirim.
    Ayın 5'inde para hazır.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Red*X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.500 - 4.500 TL bütçem var.
    2.El Honda Cbr 125 R arıyorum.
    İstanbulda satanlar ilan linklerini atarsa sevinirim.
    Ayın 5'inde para hazır.
    Kardeşim sen benımle neden irtibata qeçmedın ben sana özelden mesaj yazdım. 0543 259 47 22 benı bı arasana sen. Arkadasımın temız motosikleti var. Bakımlı Gıcır gıcır Makine. 2007 model cbr 125r benımle iletişime geç resimlerini filanda göstereyım cihazın.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Arkadaşlar Honda CBR125 R var 3500Km de Motordan daha fazla ses çıkması için ne yapmak lazım hava filitresinimi çıkarmalıyız yanı eksoz değişme dışında fikri olan varmı ? Yada eksoz tavsiye ederseniz hangısı videosu olan varsa paylaşabşlirmi ?

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı OnderAkalin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Honda CBR125 R var 3500Km de Motordan daha fazla ses çıkması için ne yapmak lazım hava filitresinimi çıkarmalıyız yanı eksoz değişme dışında fikri olan varmı ? Yada eksoz tavsiye ederseniz hangısı videosu olan varsa paylaşabşlirmi ?
    Hava filtresini çıkarmak iyi birşey değildir sadece değiştir bu arada hava filtresini değiştirirsen kendini daha çok yüksek devirde belli eder sesi gür çıkar bağırmaz motor,birde eksozu değiştirsin okadar başka yapabileceğin birşey yok sana bi tavsiye eksozu değiştirirsen motor gür ses çıkarmayacaktır tam tersine pancar motoru gibi ses çıkarır.

Alıntı duffyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir soru sorucam. şimdi ben yeni işe başladım.. kurumsal bir mağazada.. maaş kartı verdiler asgari ücret üzerinden maaş alıyorum.. maaş kartının verdiği bankadan 3 ay yada 6 ay dolmadan kredi çekip motor alabilir miyim ? yoksa yeni işe girdiğim için illa 3 ay yada 6 ay geçmesini mi beklemek zorundayım ? bi aydınlatıverin beni gözünüzü seveyimm
    yok mu yardım edecek bilgisi olan arkadaşlar ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler