Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    »-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aranıza katıldım yer açın kardeşinize aldım sonunda 2006 model 4 aylık makine 3500 ytl ye servise göstermiş bizim birader sorun yok yarın teslim alıyorum
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullan; darısı da bizim başımıza

(İnşallah yaz sonuna )
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    slm arkadaşlar nasılsınız ben bugün motorumda bişi fark ettim normal şartlarda 125 km yi gördüm 9000 devirde üzerine çıkmadım fakat debriyaj boşluğum azdı boşluğu birazdaha arttırdım normalden birazdaha fazla motor roket oldu otobanda deneme yapıcam tahminim bu şekilde 150 160 çok rahat yapacak sonuçtan sizleride haberdar ederim bende çok merak ediyorum
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    eheh, benim de başıma darısı inşallah yaz sonuna. hayırlı olsun.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullan; darısı da bizim başımıza

(İnşallah yaz sonuna )
    inşallah kardeşim dualarım seninle
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    "Zanlı" arkadaşım, motoru söylediğin niteliklere göre çok uygun bulmuşsun, KM'side azsa mükemmel fiyata almışsın. Bende 2.el 3500 ytl civarı cbr alacağım, inş. bulurum. İlk önce ehliyeti bekliyorum. Kısmetse ağustos ortası alacağım. Arkadaşlarıma bişey sormak istiyorum, bilgisi olan varsa Regal Raptor hakknda benimle paylaşır mı? Nasıl bir motor?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    "Zanlı" arkadaşım, motoru söylediğin niteliklere göre çok uygun bulmuşsun, KM'side azsa mükemmel fiyata almışsın. Bende 2.el 3500 ytl civarı cbr alacağım, inş. bulurum. İlk önce ehliyeti bekliyorum. Kısmetse ağustos ortası alacağım. Arkadaşlarıma bişey sormak istiyorum, bilgisi olan varsa Regal Raptor hakknda benimle paylaşır mı? Nasıl bir motor?
    sağolsın kardeşşim km si 4500 inşallah bulursun bende arıyorum 3 tane birden buldum kismet bunaymış

arkadaşlar bir şey soracam motorun rüzgarlığına siyah film çekiliyor benim önceki motoruma çekilmedi bende siyaha boyadım orjinal gibi oldu çok güzel durdu bunada siyah film çekilimiyorsa boyasam kötü dururmu

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Regal RaptoRA Çin ama kaliteli Çin diyolar görünüş açısından benden 10 puan alıyolar kendi kategorisinde bence
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm millet

benim de 3 ay oldu cbr 125 alalı..rengi siyah..
    şu an cok memnunum.
    95 oktanla düz yolsa 130 çok rahat görüyorum.
    az bir meyil olduğu vakitte 140 görüyorum..
    bir de 98 oktan deneyeyim o zaman bakalım ne olacak..
    herkese kazasız bol keyifli sürüşler..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    98 oktan koymayın demıstı servıs bana aklında bulunsun..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    bende aranıza katıldım yer açın kardeşinize aldım sonunda 2006 model 4 aylık makine 3500 ytl ye servise göstermiş bizim birader sorun yok yarın teslim alıyorum
    hayırlı olsun bedava almışın gerçekten, bunu satan arkadaşı merak ettim. 4.800 lük motoru 3500 e vermiş. güzel iş yapmışın...

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozysea adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar nasılsınız ben bugün motorumda bişi fark ettim normal şartlarda 125 km yi gördüm 9000 devirde üzerine çıkmadım fakat debriyaj boşluğum azdı boşluğu birazdaha arttırdım normalden birazdaha fazla motor roket oldu otobanda deneme yapıcam tahminim bu şekilde 150 160 çok rahat yapacak sonuçtan sizleride haberdar ederim bende çok merak ediyorum
    kanka nasıl yanı debrıyaz boslugu felan bı açıkla sana

Motosikleti
    yok
    debrıyaj boslugu ne ya..bence gaz kolundakı hafıf bı bosluk kalmıstır onu kastetmıstır..ama 150 160 zor yınede..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Baba zaten cbr 125 le o hızla gitmek hiç güvenli değil, cbr 125 kalıbının motoru o kadar kasaya maximum 125 km hız daha ne, ben arabaylan zaten otobanda 120 yi geçmiyorum birde cbr 125 liğin inceliğinde ne gerek var o hıza(beni yanlış anlamayın bende cbr 125 çiyim adım listede var )
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    yok
    evet o hızla gıtmek tehlıkelı olur cbrla bence de..gerek yok..ılk ruzgarda cıddı savrulma yasanır tahmınen..

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    arkadaşla debriyaj kolu boşluğu normal şartlarda 10-20 mm dir ben bu boşluğu 30-35 mm kadar düşürdüm daha önce gaza yüklendiğimde motor bağırıyor fakat hız kendini belli etmiyordu şimdi ise gaza yüklendiğimde devir saati ile km saati ve hızlanma doğru orantılı oluyor yani motor neredeyse abartmıyorum iki misli hızlandı tahminim yakışıda değişecek birde bu şekilde 23 yt lik benzinle 280-290 km yaptim motor şimdi 400 km de ve depoyu full ledim 95 oktan

arkadaşlar gaz kolundaki boşluğun çok olması iyi olmuyor ben bayiden aldığımda 3-5 mm arası bi değerdeydi trafik içinde bu boşluk çok rahatsız edicioluyor bende serviste bunu 0 boşluğa ayarlattım çok rahat hem bileğim ağrımıyor hemde kalkışlarda zaman kazandırıyor
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

yarın motorun rüzgarlığını boyayacağım nasıl duracak bakim boyayan arkadaşlar varmı

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    herhalde cbr 125 doğru seçim en yakın zamanda alacağım repsol daha sportif geldi bana yazdıklarınızı okuyunca daha bi heyecanlandım

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı spedygonzales adlı üyeden alıntı
    herhalde cbr 125 doğru seçim en yakın zamanda alacağım repsol daha sportif geldi bana yazdıklarınızı okuyunca daha bi heyecanlandım
    Repsol iyi seçim arkadaşım ,,bende baştan sevmemiştim repsolu ama ilgi ve alaka çok olunca repsola karşı bende tuttum repsol renklisini..Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun

buradan görebilirsin benim repsol u http://www.motosiklet.net/forum/show...208#post263208
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(

!!

Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı
    Repsol iyi seçim arkadaşım ,,bende baştan sevmemiştim repsolu ama ilgi ve alaka çok olunca repsola karşı bende tuttum repsol renklisini..Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun

buradan görebilirsin benim repsol u http://www.motosiklet.net/forum/show...208#post263208
    sağol kardeşim işallah alırımda birlikte gezerizz

peki arkadaşlar 2.el cbr yi tıpkı 0 gibi kredili satan galeriler falan varmı 0ı 5 küsüre maloluyorda böyle bildiğiniz galeriler falan varsa aydınlatın lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler