Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    150cc cbr var gördüm al işte sende bak,herkes baksın. http://www.asiatradingonline.com/bikescbr150-2.htm
    aman abi sinirlenme tamam var ne demek yalancılık falan biz kardeşiz
    artı anladığım kadarıyla zaten mart ayında üretime başlanmış ve japonya kore gibi ülkelerde satışa sunulmuş.. türkiyeye geleceğini zannetmem yinede güzel motormuş sonuçta o bir honda
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bunların butun teknık ozellıklerı cbrla aynı sadce 150 cc..ve nedense hıcbı honda sıtesınde degıl asia trading gibi sayfalarda cıkıo..??fuarlarda yok hondanın sıtesınde yok bence bu motor cbr 125 ın alınmıs ve gecen sayfalarda gorulen parcaları takılmıs hali..honda bole ıs yapmaz..kac beygır oldugu bıle yazmıo
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ya ben bu johny ye sinirleniyom size değil zorundan adamı inandıracaz yaa al işte ıspatııı http://www.asiatradingonline.com/bikescbr150-2.htm
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    yok
    nıye sınırlenıosunki onu anlamadım adam fıkrını soluo kı bencede bole bı motor yok anlamıorum neden sınırlendıgını sana kımse yalancı demıo ama honda cbr 125 satısları dusmesın dıe baska model cıkarmıo 150 cc cbr cıkarması cok mantıklı degıl 150cc olması dısında bırebır aynı ozellıklerde..aksam eve gıdınce sanzıman aralıklarınada bakıcam oda aynıysa dedıgım sadece modıfye edılmıstır ordakı parcalarla ole satılıodur..

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah

hoppalaaaaa

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    nıye sınırlenıosunki onu anlamadım adam fıkrını soluo kı bencede bole bı motor yok anlamıorum neden sınırlendıgını sana kımse yalancı demıo ama honda cbr 125 satısları dusmesın dıe baska model cıkarmıo 150 cc cbr cıkarması cok mantıklı degıl 150cc olması dısında bırebır aynı ozellıklerde..aksam eve gıdınce sanzıman aralıklarınada bakıcam oda aynıysa dedıgım sadece modıfye edılmıstır ordakı parcalarla ole satılıodur..
    ya ben gördüğümü söylüyorum adresin linkinide yazdım açıp bakmadınmı 150 yazıyor işte 2006 model motorun üstündede yazıyor,belki türkiyeye getirmezler o motoru ama cbr150 var diyorum olmasa adam lar ne diye oraya koysunlarki resmini,hatta 125 den fazla bir özelliğide dikkatimi çekti 4 subaplı oluşu,belki birşey farketmez ama işte 150cc..ben sadece gördüğümü söylüyorum. bu linkte bulabilirsin 150cc yi hatta sayfanın altında 135cc lik yeni yamahanın linkide var yamahayada orda bakabilirsin.saygılar kardeş hoşçakal.. http://www.asiatradingonline.com/bikescbr150-2.htm
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    sinirlenmeyin arkadaşlar gerek yok..kırmayın birbirinizi..
    gelin toplanın sizde haftalık sabit toplantılarda hem anadolu yakasında hemde avrupa yakasında paylaşın tüm konularınızı
    S&S

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16350

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr cı arkadaşım sakin ol sen niye bu kadar hararetlisin ..türkiyede olmayan motorun sana ne faydası var...insanlar yok dememişki türkiyede yok demiş.hade bende ısrar ediyom o motor yok bana bulsana bi tane türkiyede alalım gezelim..
    Dünya üzerinde çeşitli möarkalara ait 800 e yakın model var çinler buna dahil değil ...hepsinin türkiyeye gelmesi diye bi şey söz konusu değil...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    yok
    ya anladım dıorumokudum dıorum da nıye hondanın sıtesınde yok asiatradingonline dıe bı yerde var..asiatradingonlıne kım honda kim??ya ayrıca olsa nolcak:D lastıkler aynı olculer aynı..25 cc nekadar fark yaratır hadı varsın olsun 2-3 beygır ne ekler bu bıze 130 degılde 140 yaparsın gerek yok bole seylere.pasam persembe gunu gelıorum sızınle tanısmak ıcın) johny ımzan supermıs gercekten de gordugum en mantıklı yazılardan bırı ımzandaki..

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazımın altında parantez içinde bir şey yazıyor...
    (yada var ama Avrupa pazarı için değil, japon pazarı için...)

Ben fikrimi söylüyorum...Ayrıca hala böyle bir motor olduğuna inanmıyorum...Bence sadece kafa grenajıyla stop değiştirilmiş...ve yandaki desenleri farklı bir CBR 125...

Yada belki onların kanunlarında 125 cc altındaki motorlara plaka filan vermiyorlardır....Böyle şeyler olabilir...Sonuçta her ülkenin yasaları farklı...

Hemen kızmanıza gerek yok...Burada fikirlerimizi söylüyoruz...
    [CENTER][SIZE="2"][B][FONT="Book Antiqua"]Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlattığın, karşındakinin anladığı kadardır...[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ozysea
    boy kardeşim bişi sorucam cbr 125 ile kaç km den sonra motor açılıyor ben 350 km ye daha yeni çıktım ama önümüzdeki günlerde mersine gitmeyi düşünüyorum gidiş dönüş 2000 km 1000 km bakımını yaptırıp gitmeyi düşünüyorum tavsiyelerini bekliyorum
    Motor 1000 km bakımından sonra kendine gelir. Ancak kullanımına bağlı olarak zaten açılmaya başladığını farkedersin. Biz Çanakkale'ye giderken 80-90 km/h ile çıkabildiğimiz rampaları dönüş yolunda 100-110 km/h ile çıktık. Yani motorun performansında ciddi farklılıkları hissedebiliyorsun. Motorun henüz 350 km deyse 1000 km bakımı için daha çok erken. Mersin'e gideceksen gittiğin yerde 1000 km gibi bir Honda servisi bulup bakımını orada yaptırabilirsin. Ama kesinlikle 2000 km gibi bir mesafeyi 1000 km bakımını es geçip yapma. Motorunun zarar görme ihtimali yüksek.

@Carcharoth
    Yok yok CBR150 Avrupada var ben gördüm ama türkiyeye henüz gelmedi internette araştırırsanız görürsünüz...
    Yok öyle birşey. Honda şimdiye kadar hiç 150cc lik bir CBR motor üretmedi. Sonraki sene çıkacak modeller aylar öncesinden belirleniyor, herkesin de haberi oluyor. Senin bahsettiğin CBR125R için satılan motorun 125cc den 150cc hacme çıkmasını sağlayan yarış kitleri. Bu tür kitler mevcut ama Honda'nın standart olarak sattığı 150cc bir CBR yok.

@CBR125RCI
    150cc cbr var gördüm al işte sende bak,herkes baksın
    Arkadaşım, gördüm demek ispatlıyor anlamına gelmiyor. Bahsettiğin sitenin Honda ile uzaktan yakından alakası yok. Dünya üzerinde Honda'nın üretmiş olduğu CBR150R diye bir motoru yok. Yukarıda da dediğim gibi tek olasılık racing kitini takıp satıyorlar, bunu da silindir çapı ve strok ölçülerinden anlayabilirsin. Sitedeki 150cc ölçüleri 63.5mmx47.2mm, halbuki CBR125R ölçüleri 58mmx47.2mm dir. Bunu kiti alıp uygulayarak sen de yapabilirsin.

Ayrıca senelerin CBR kullanıcısı olarak sana şunu söyleyeyim, tüm CBR modellerinde CBR logosu sağ ve sol grenajda, motor hacmini temsil eden model de kuyruk yanlarında yazar, 125R, 600F, 600RR, 900RR, 954RR, 1000F, 1000RR gibi... Halbuki bahsettiğin motorda CBR logosu kuyrukta Bu CBR nin karakteristiğidir ve hiç değişmemiştir.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Of Ya Of Tamam Susuyorum Hepİnİz Benİ Çok İyİ Anlayip Cevaplarinizi Yorumlarinizi Yazdiniz,hepİnİze Sonsuz TeŞekkÜrlerİmİ Sunuyorum.keŞke Yazmaz Olasaydim O Cbr 150 Kelİmesİnİ.konu Burda KapanmiŞtir Kendİze İyİ Bakin...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar bir sualim olacak.
    1. vitesten 2 ye atarken çok sert bir ses çıkıyor taaaak diye,ama 3 4 5 e geçişlerde gayet yumuşak.1 den ikiye geçerken önce boşa geçip sonra ikiyemi geçmek gerekiyor ben tek çekişte ikiye atıyorum.Ondan olabilir mi? Yoksa normalimi bu Kıs kıs gülen arkadaşları görebiliyorum ilk motorumuz böyle sorular olacak
    Bir gün mutlaka ...

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    "boy" adlı kullanıcının yorumlarına katılıyorum. Honda bir tek 150cc. için konseptini değiştirmez. Mantıklı
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    yok
    yok abıcım bende dusunuodumnıe bole ses cıkıo dıesora aradakı bostan dolayı ben dırek bosu atlıorum bazen kırcam dıe korkuorum ama)

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    praetorian arkadaşım msj nı okudum daha cevap vermek nasip olmadı madem burdasın,ben kaskla montu aldım mont scorpion kask ta shro marka,toplam 525 ytl ye aldım.104, sayfada resim açılırsa tabi notu da kaskıda görebilirsin.Detaylı bilgi istersen yardımcı olurum.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    yok
    ben ne sormustum abı hatırlamıorum..ama kaskım dızlıgım fln vart benım sorsam sorsam montu sormusumdur

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    mont u sormuştun evet spool marka demiştin,bence benim monta bi bak,fiyatıda uygun.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    yok
    nerden ne kadar aldın bunuda solesen)ayrıca koruması fln varmı yada sen kısaca lınkı varsa onu var abı yemıyım basının etını))

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Ben kaçıyorum ama sana biraz bigil vereyim,Montun omuz dirsek sırt koruması var, Şirinevler yamahadan aldım,bence on numara. 250 dolar.Gerisi senin pazarık yeteneğine kalmış,(deri mont)
    Bir gün mutlaka ...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @CBR125RCI
    Of Ya Of Tamam Susuyorum Hepİnİz Benİ Çok İyİ Anlayip Cevaplarinizi Yorumlarinizi Yazdiniz,hepİnİze Sonsuz TeŞekkÜrlerİmİ Sunuyorum.keŞke Yazmaz Olasaydim O Cbr 150 Kelİmesİnİ.konu Burda KapanmiŞtir Kendİze İyİ Bakin...
    Arkadaşım sinirlenmeye gerek yok, sadece yanlış bilgilenmenizi istemedim

@ARCHANGEL
    1. vitesten 2 ye atarken çok sert bir ses çıkıyor taaaak diye,ama 3 4 5 e geçişlerde gayet yumuşak.1 den ikiye geçerken önce boşa geçip sonra ikiyemi geçmek gerekiyor ben tek çekişte ikiye atıyorum.Ondan olabilir mi?
    Bendeki CBR125R'nin vitesleri oldukça yumuşak, bu tür bir ses gelmiyor. Esas ilk viteste bu sesin gelmesi gerekiyor ama o da gelmiyor. 600 ve 1000 de bu şekilde taaak diye ses geliyor. Normal.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler