Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    2008 model eski kasa (ön-arka) lastik alacam Önerisi Olanlar Çok Acele A B RH - + İlgilenirse sevinirim!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yandan geçerkenki görüntüsü arka stop kuyruk ve artçı tutamagı vs aynı kasa ama sonuna kadar izlerseniz hemen hemen aynı oldgunu görürsünüz bence şaşırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

bayagı inceledim 0.26 dakika 2.08 dakika ve diğerleri motor Kawasaki kips 150rr mış öyle bile olsa gerçekten harika performansı var
    Evet çok iyi gidiyor ama zaten 30 beygirlik makinesi var yani duke200 den iyi gitmesi normal. Bir de sanırım rüzgar arkalarından esiyor çünkü dikkat ettiyseniz duke200 bir ara 165 lere falan çıktı. Normalde bu kadar giden bir motor değil duke

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    2008 model eski kasa (ön-arka) lastik alacam Önerisi Olanlar Çok Acele A B RH - + İlgilenirse sevinirim!! GÜNCELLL

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    oradaki duke arka dıslısı 38 yapılmıs hava fıltresı cıkartılmıs bır dukedır
    duke 200 forumunda tartısıldı
    ecu ayarlamaları bastan yapılmıs

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-afyonkarahisar-japon-motordan-satilik-karabocek-124923477/detay
    Bu iste bi terslik var arkadas

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-afyonkarahisar-japon-motordan-satilik-karabocek-124923477/detay
    Bu iste bi terslik var arkadas
    yok bi terslik geçirme politikası var :D yada kredi kartı ile ödeme varsa karta geçirme politikasıda olabilir.

Bu arada : 2008 model eski kasa (ön-arka) lastik alacam Önerisi Olanlar Çok Acele A B RH - + İlgilenirse sevinirim!! GÜNCELLL LASTİĞİ NEREDEN ALACAM bide?
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bi terslik geçirme politikası var :D yada kredi kartı ile ödeme varsa karta geçirme politikasıda olabilir.

Bu arada : 2008 model eski kasa (ön-arka) lastik alacam Önerisi Olanlar Çok Acele A B RH - + İlgilenirse sevinirim!! GÜNCELLL LASTİĞİ NEREDEN ALACAM bide?
    Varsa paran dunlop veya michelin al bide metzeller var birde continental in motor lastiği üretdiğini duymuştum bazı markaların bayilerileri oluyor michelin i görmüştüm motor lastiği sipariş ettirirsin baya tuzludur yanlız motosiklet mağzalarını gez onlardan fiyat öğren veya internetden siparişte edilebilir

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Arkadaşlar benim motorun radyatör suyu azalmış en alt seviyede evde saf su ile antifriz buldum antifrizzin rengi turuncu motora koysam bişe olurmu ?

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı sinanteknik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun radyatör suyu azalmış en alt seviyede evde saf su ile antifriz buldum antifrizzin rengi turuncu motora koysam bişe olurmu ?
    Kardeşim 3 lira mı ne 1 litresi al gitte ya. evde bulduqun belkı baska şeydir (:

112BM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Beyaz CBR125 R- versys 650
    Arkadaşlar herkese merhaba, bugün 2013 beyaz cbr 125r için peşinatı verdim, ellerinde şu an beyaz olmadığı için kısmetse haftaya motoruma kavuşacağım. Motoru almaya giderken bana önereceğiniz, ''şuna dikkat et, ben şunu yapmadığıma pişmanım'' gibi tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum, herkese kazasız belasız sürüşler...

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Bügün 1 litre aldım 8 tl miş bana 3 yıl yeter kipadanda saf su aldım 2.5 tl ye

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Hayırlı olsun Allah kaza bela ceza vermesin bayiye giderken 2.5 litrelik kola şişesine benzin al ben oyle yaptım sonra ayrı masraf çıkartıyorlar

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı 112BM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, bugün 2013 beyaz cbr 125r için peşinatı verdim, ellerinde şu an beyaz olmadığı için kısmetse haftaya motoruma kavuşacağım. Motoru almaya giderken bana önereceğiniz, ''şuna dikkat et, ben şunu yapmadığıma pişmanım'' gibi tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum, herkese kazasız belasız sürüşler...
    Motorunuz şimdiden hayırlı olsun. Şahsen, aydınlık mekanda motorun etrafında bir dolaşıp göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Nakliye esnasında orası burası çizilmiş olur, çatlamış olur falan. Sıfır alıyorsunuz ama, yine de dikkat etmekte fayda var. Ve rodaj döneminde motor parçaları birbirine alışırken siz de motoru tanımaya gayret edin; dikkatli sürün.

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    112BM şimdiden motosikletin hayırlı olsun...
    Aynen BlackBaronun dediği gibi her köşesini dikkatle inceleyin herhangi bir yerinde çizik v.s. bir sorun olmasın (çok düşük ihtimalde olsa arada böyle şeyler olabiliyor)
    Yedek anahtarı almayı unutmayın, Kullanım ve bakım kılavuzunu mutlaka alın, küçümsemeyin çünkü içinde bakımla ilgili ufak tefek ama önemli bilgiler var,
    Bu arada bir diğer şey de; bana garanti belgesi vermediler Honda tüm Türkiyede aynı bilgisayar sistemini kullanıyor sistem üzerinden her şeyini yapabilirsin dediler bende itiraz etmedim bu konuda diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum..

112BM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Beyaz CBR125 R- versys 650
    Değerli terübelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler, garanti konusunu motoru alırken bayiye sorarım ama bu konuda başka arkadaşların ne yaptıklarını bilmekte fayda var tabi.

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    2007 cbr ıma ön arka michelin 100 80 17 lastik taktim on numara oldu.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı barbar74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 cbr ıma ön arka michelin 100 80 17 lastik taktim on numara oldu.
    Lastikleri nereden temın ettınız ve ne kadar'a maal oldu ? Kredi kartı geçerli mi? + Ön 80/90/17 . siz 100 80 17 yi nasıl sığdırdınız Maçmurluk sorun yapmadı mı ?

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Garanti belgesi kullanım kılavuzunun içinde; kılavuzun sonundan geriye doğru 12 yaprak sayarak görebilirsiniz. Periyodik bakım, motorun 2. 3. sahibi, teslim ve garanti belgesi vs. herşey var kılavuzda, o sebeple bayiinin mutlaka vermesi gerekir. Siz sadece, garanti belgesine tarih, kaşe, imza atıldığından emin olun. halil27'nin dediklerine ek olarak faturayı söyleyebilirim. Bunlar dışında motorla beraber teslim alacağınız (tescil için gereken) birkaç belge daha var o kadar.

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Alıntı 112BM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam öncelikle hayırlı olsun tekerin düz bassın Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin, bence alır almaz bi pasta-cila yap derim, ben yapmadığıma pişmanım ama çok şükür yıkayınca yine gıcır gıcır parlıyor yavrucak

---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 14:11 ----------

Arkadaşlar motorun lastikleri için sibop kapağı almayı düşünüyorum aşağıdaki linklerde şöyle bir şey buldum, hangisi daha iyi durur? Motorum 2012 model beyaz renki.

http://dx.com/p/cool-grenade-shaped-...ce-pack-106713

http://dx.com/p/cool-grenade-shaped-...ce-pack-106707

Motosikleti
    Honda cb125e
    Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 8 aydır memuriyetim nedeniyle Konya'da yaşıyorum.
    Daha önce sorulmuş şeyleri sormak istemediğimden forumu mümkün olduğunca sessizce takip edip birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.40 yaşından sonra motora başlanır mı başlanmaz mı derken motosiklet ehliyeti için başvurdum.Hafta sonları kısa gezintiler için motosiklet alacağım.Kime sorsam cbf150,cb 125, ybr125 yada benzerlerini öneriyor.Benim gönlüm ise CBR 125 de kaldı.Gittiğim iki Honda bayisi de 125 e önerdi. Daha öncesi vitesli motor kullanmadım.Sürücü kursunda küçük turlar ile öğrenmeye başladım.Yeni başlayan 40 yaşında,1.70 boy 68 kilo da birisi için CBR 125 imkansız aşk mıdır?

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı adilku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 8 aydır memuriyetim nedeniyle Konya'da yaşıyorum.
    Daha önce sorulmuş şeyleri sormak istemediğimden forumu mümkün olduğunca sessizce takip edip birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.40 yaşından sonra motora başlanır mı başlanmaz mı derken motosiklet ehliyeti için başvurdum.Hafta sonları kısa gezintiler için motosiklet alacağım.Kime sorsam cbf150,cb 125, ybr125 yada benzerlerini öneriyor.Benim gönlüm ise CBR 125 de kaldı.Gittiğim iki Honda bayisi de 125 e önerdi. Daha öncesi vitesli motor kullanmadım.Sürücü kursunda küçük turlar ile öğrenmeye başladım.Yeni başlayan 40 yaşında,1.70 boy 68 kilo da birisi için CBR 125 imkansız aşk mıdır?
    Hocam öncelikle merhabalar. Tavsiye edilen motorları kullanabilirsiniz alabilirsinizde.Ama sizinde göz zevkiniz önemli tabiki. CBR Raceing sonuc olarak. Havasıda Yok değil Yani 40 Yasından sonra motora baslanır mı baslanmaz mı bilmiyorum. Ama babam cocukluğundan beri motora bıner. CBR i ucuruyor benim.. 49 yasında babam... Yeni Kasa CBR kullanmadım ama Eski Kasa var bende Çok memnunum ben çok rahat BANA GÖRE.. alınır mı MADE İN JAPAN alınır Hocam saygılar.
    Konca bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler