Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ön cam süper..file aldım takamıorum:((((bagajın içinde duran şeyin ne oldugunu anlamadım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abi bagaj kapağı çok güzelde koltuk olunca daha güzel filem var zaten ön camada epeydir siyah filim çekmeyi düşünüyorum yalnız bu depo üstü korumaları nerden bulabileceğimi bana söyleyecek arkadaşa minnettar kalırım

abi sorması ayıp bu ne

[B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    o ikinciyi bende anlamadım ama 1. resimdekini bulmak kolay. int.te birz arastırırsan kolaylıkla bulursun.
    kaliteli birey istiyorsan ben izmire gittiğimde bi bakıvereyim. çok pahalı değil en fazla 10 ytl dir.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    o hırsızlığa karşı lastik kilidi, sele altında yer kaplamadan koyabilirsiniz demek istemiş. bu sitede var...

http://www.mc.honda-eu.com/uk/en/mc/...cessory_01.jsp

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    bu klidi nereden bulabiliriz. birde fiyatları ne kadardır. bulursam hiç kaçırmam.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    abi bagaj kapağı çok güzelde koltuk olunca daha güzel filem var zaten ön camada epeydir siyah filim çekmeyi düşünüyorum yalnız bu depo üstü korumaları nerden bulabileceğimi bana söyleyecek arkadaşa minnettar kalırım

abi sorması ayıp bu ne

aradığın burada işte tıkla arkadaşım.http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43943

Depo üstü korumalarda burada tıkla.http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=175
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    yok
    ya bu feyizoglunda bı alarm var bugun mototallede konusucamda acaba taktıran yada bılgısı olan varmı??http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44009

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abibu feyizoğlunda ki hem kalitesiz duruyo hemde biraz pahalı sanki 38.58 ytl yinede çok sağol bulamazsam bunu alıcam

ama bu resimdeki sanki daha kaliteli duruyo hem modelide daha hoşuma gitti

Alıntı onur87 adlı üyeden alıntı
    o ikinciyi bende anlamadım ama 1. resimdekini bulmak kolay. int.te birz arastırırsan kolaylıkla bulursun.
    kaliteli birey istiyorsan ben izmire gittiğimde bi bakıvereyim. çok pahalı değil en fazla 10 ytl dir.
    abim izmire gidersen sana zahmet bi bakarmısın neyse ben abime parasını yollarım
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @praetorian
    ya bu feyizoglunda bı alarm var bugun mototallede konusucamda acaba taktıran yada bılgısı olan varmı??
    Honda'nın aksesuarındaki alarm dışında alarm taktırırsanız, elektrikle ilgili bir problem yaşadığınızda garanti dışında kalıyorsunuz. Honda'nın takabilirsin dediği alarm da inanılmaz pahalı.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    yok
    ne kadar ınanılmaz pahalı:((

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorlara aksesuar yapmak ıstıyorsanız başta pasta cıla attırın ben attırdım bayıdekı o km olanlardan daha guzel parlıyor ve daha yenı duruyor tavsıye ederım acayıp guzel oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Pasta ,,özellikle kalın pasta atmayın boyaya....Çizikler olursa ince pasta ile daire çizerek ovun.... parlatmak için cilayı iyice çalkalayıp pamuklu bir bezle sürün..Daha sonra kuru bir bezle parlatın...Sürekli pasta kullanmak boyayı inceltir..Ama cilanın bir zararı yok faydası vardır..Güneşin zararlı ışınlarından ,,isten ,,,sudan V.S den boyayı korur..

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Pasta ,,özellikle kalın pasta atmayın boyaya....Çizikler olursa ince pasta ile daire çizerek ovun.... parlatmak için cilayı iyice çalkalayıp pamuklu bir bezle sürün..Daha sonra kuru bir bezle parlatın...Sürekli pasta kullanmak boyayı inceltir..Ama cilanın bir zararı yok faydası vardır..Güneşin zararlı ışınlarından ,,isten ,,,sudan V.S den boyayı korur..
    dayı sen kesın kapaorta boyacasın nekadar guzel ama bayagı bılgın var ben sadece parlasın dıye surdum bıdakıne yanlızca cila surecem cok saol valla

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ben Elektrikçiyim ...fakat Bilgisayar,,Elektronik,,,Motosiklet,,Otomobil,,,Ot omobil müzik sistemleri,,,bunların nasıl yapıldığı ,bakımları,onarımı..bu gibi konular benim ilgi alanım,hobim ve kendi işimi kendim görürüm..Çok titiz olduğum için bana lazım olan herşeyi öğrenir kendim yaparım...

helal reis

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @praetorian
    ne kadar ınanılmaz pahalı:((
    Valla ben motoru aldığımda (Şubat 2006) aşağıdaki Averto Alarm Kit için fiyat almıştım, 800 YTL gibi bir fiyat verdiler. Ben de vazgeçtim. Döviz arttığından şu anda herhalde fiyatı 1200 YTL falandır.

CBR125R için aksesuarlara buradan erişebilirsiniz

Buradaki ürün kodlarını Honda bayilerine iletip fiyat alabilirsiniz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    cbr 125 in selesinin altında ne kadar boşluk var? Ne sığdırabiliriz? 1-2 kitap sığar mı okula giderken?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    CBR 125 İzmir görfez pisti yarışları(video)
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16071
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    yok
    bır kıtap sıgar ama ıkıncıyı sıgdıramayıp zorlarsan hafıf genısletırsın bagajını)sırt cantası olmalı cbr lı ogrencının..800 mılyonmu afedersınız ama oha..ne bu guvenlıkcımı koyuo basına?yada lazer kalkanı flnmı olusturuyor etrafında?

arkadaslar aranızda motoruna sibap ayarı yaptıran varmı varsa bı yardım faydası nedeır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler