Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyle oncelikle hayirli gunler...
    Yeni kasa cbr 125 tricolor sahibiyim,danismak istedigim konu camla ilgili.once motorun camina film kaplatmak istedim fakat baska motorlarda uygulamalarini gordugumde icime sinmedi. Orjinal cam aramaya basladim aradigimi puig te buldum ama oda 270 lira gibi bi fiyat. Sanirim ayni cam phyton markasinda var 130 lira gibi bi fiyati var ama internette cok aradim bulamadim bu cami,acaba goren bilen var mi nerede bulabilirim ? Birde cam biraz daha uzun ve dik oldugu icin ruzgar sikinti olur gibime geliyor kullanan varsa yorumlarini bekliyorum.
    Kazasiz surusler
    Python u bende tri color motoruma takmıştım,çok dandik.aman diyeyim.
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum.

alabılıyorsanız sırasıyla :

puıg - dubble bubble - mra

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbrden onceki motorum Tvs apacheyle 14 saatte Tokat - İzmir arasi tam 1078 km yol yaptim bu yaZ .. Dijital okuyucudaki km aklimda tam olarak .. 2 mola ile Ankara Elmadag ve Manisa Turgutluda .. Tamamen fiziksel dayaniklilikla alakali bisey .. Kendine guveniosan motor gider .. Sonrada İzmirden cikip istanbula 6 saatte indim Gebzede tek mola ile .. Motoru 2.5 saati aşkin 10bin devir ustu redlinede goturdum banamisin demedi .. Kendind sormalisin . Ben ne kadar gidebiliri. ,diye .. (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Hocam tarih belli 24 mart pazar gunu sabahtan cikiyoruz Abantta mangalimizi yapip aksamustu donuyoruz .. Stabil 90 110 arasi efendi gibi gidicez (: 4 motor kesin 5.si olabilir fazla kalabalikta iyi degl maglum .. Gelmek isterseniz buyrun .. Her daim yerimiz var (: Fakat rodajdaki motorla o hizlarda seyretmeniz ne kadar dogru olur bilmiyorum ..
    dostm mesleğim gereği 24 mart bu nevruz mevzuları falan var bizim mart ayı tam çile olarak geçiyor.. izinler falan kapanıyor. o gün öyle bi terslik olmassa katılırım o tarihe kadar motosiklet de gelmiş olur diye düşünüyorum.. rodaj mevzsu nedir yani bizi nasıl etkiler ?

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne gibi bi sikinti olmustu,titresim mi ruzgar mi ? Puig dusundum ama 270 lira vermek hic mantikli gelmedi bana,sanirim film olayina giricem sanirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum

alabılıyorsanız sırasıyla :

puıg - dubble bubble - mra
    Kesinlikle oyle sonucta puig adi var ama 270 lira kismi biraz sikintiya sokuyo diyebilirim :D

Motosikleti
    pani / 3colore
    Ne gibi bi sikinti olmustu,titresim mi ruzgar mi ? Puig dusundum ama 270 lira vermek hic mantikli gelmedi bana,sanirim film olayina giricem sanirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Kesinlikle oyle sonucta puig adi var ama 270 lira kismi biraz sikintiya sokuyo diyebilirim :D
    e o yuzden sırasıyla dedım ya

bu arada puıg 225 lıra "mersın motor" 'da.
    d.bubbule da 200 cıvarıdır.
    mra 150tl "mca motor" 'da

Markaya takılmayın bakacağınız şey kullanılan malzeme olsun. Orjinal camlar polycarbonate. Piyasada satılan zero gravity, puig vs. çoğunlukla acrylic cam kullanıyor. Polycarb camlar da var, onları tercih edin.

En basit düşmede ayna cama çarparsa çok rahat kırıyor, benim başıma geldi. Onu geçtim, taş denk gelse bile kırılabilir. Bu da youtube'da karşılaştırma videosu:

Motosikleti
    pani / 3colore
    orjınal camlar kursun gecırmez yanı ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

Puig kaliteli,lafım yok.Fakat python un malzemesi çok kalitesiz ince ve tırnakları hemen kırılıyo.montajı ayrı bi dert zaten
    wolrath bunu beğendi.

@wolrath
    Silah olsa dener, yazardım . Videoda bir numara olabilir son kısımlarda ama asıl fark polycarb esnek olduğu için kolay kırılmıyor.

Motosikleti
    pani / 3colore
    evet montaj olayı dert.
    eger gomme sınyal zenon vs takacagınız cıkaracagınız bıkac parca boya ısınız felan varsa toptan sokturun.sadece cam ıcın bıle 3 grenaj ve kafa cıkması lazım maalesef

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @wolrath
    Silah olsa dener, yazardım . Videoda bir numara olabilir son kısımlarda ama asıl fark polycarb esnek olduğu için kolay kırılmıyor.
    valla 60lıralık camın kursun gecırmez olduguna bana kımse ınandıramaz. CAMIMA ıddıaya gırerım panpa.ıstanbula gelınce deneyelım hatta beylık tabancamla.
    kazanırsam bana ledlı stop alırsın haha

Motosikleti
    evet montaj olayı dert.
    eger gomme sınyal zenon vs takacagınız cıkaracagınız bıkac parca boya ısınız felan varsa toptan sokturun.sadece cam ıcın bıle 3 grenaj ve kafa cıkması lazım maalesef

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

valla 60lıralık camın kursun gecırmez olduguna bana kımse ınandıramaz. CAMIMA ıddıaya gırerım panpa.ıstanbula gelınce deneyelım hatta beylık tabancamla.
    kazanırsam bana ledlı stop alırsın haha
    Oyy oyy bi cam icin grenajlari komple indirmek akil kari degil,kac gundur cam yakisir mi yakismaz minin derdindeydim bunlari bildigim iyi oldu sanirim sagini solunu sokturmektense film kaplatmak en temizi,camin sokulup takilmasinda sikinti yok sanirim gostergenin ust carprazindaki yuvalardan sokuluyo cam ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    grenajların sokulup takılması akıl karı degıl camı degıstırmeyelım demısın sonra sıkıntı yok sokulup takılmasında camı soker kaplatırım demısın ?!?!?! :D

anlamadım ya la ben heheh

Motosikleti
    grenajların sokulup takılması akıl karı degıl camı degıstırmeyelım demısın sonra sıkıntı yok sokulup takılmasında camı soker kaplatırım demısın ?!?!?! :D

anlamadım ya la ben heheh
    Orjinal camdan bahsediyorum ustam ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Cami disardan kaplatmak yani,haha bende sonra farkettim biseyler dusunmusum yazarken,sacmalamisim yazarken :D anlayamamis olmaniz gayet dogal :D
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 125 r
    2010 RR kafalı olan cbr lar yeni kasalardan daha fazla mı titreşiyor ? bu sıralar kafayı ona taktım tipi çok hoşuma gidiyor 2. el izmirde buldum seferihisarda bana da yakın babamla konuşayım bi tamam derse gidebiliriz ama işte buralarda cbr dan anlayan usta var mıdır bilmiyorum . gözümü kapayıp alabilrim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

103414250 sahibindende bu ilana bakar mısnız bi nasıl diye görüşlerinizi almak istiyorum bu motor çok hoşuma gidiyor ... kısmetse alabilriz

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostm mesleğim gereği 24 mart bu nevruz mevzuları falan var bizim mart ayı tam çile olarak geçiyor.. izinler falan kapanıyor. o gün öyle bi terslik olmassa katılırım o tarihe kadar motosiklet de gelmiş olur diye düşünüyorum.. rodaj mevzsu nedir yani bizi nasıl etkiler ?
    Henüz rodajını tamamlamamış makıneyı fazla zorlamaktan bahsedıyorum yani .. sonuç olarak 100 110 gibi hızlarda gidicez .. makıneyı alıp rodajı bıtırıp 500 km de yağı değiştirip 1000km e kdr zorlamadan kullanmak önerilir .. o yüzden söyledim .. Bence biraz daha sabret motor rayına otursun 1500 km yi devirdikten sonra istediğin gibi basarsın .. Daha gezi çook olur, bu öylesine günübirlik (: tabi yine umrumda değil gelirim dersen buyur gel numaramı vereyim mesaj at istersen üzülmeni istemiyorum motordan yana hepsi o yani .. rodaj önemli ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı mrtknlmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 RR kafalı olan cbr lar yeni kasalardan daha fazla mı titreşiyor ? bu sıralar kafayı ona taktım tipi çok hoşuma gidiyor 2. el izmirde buldum seferihisarda bana da yakın babamla konuşayım bi tamam derse gidebiliriz ama işte buralarda cbr dan anlayan usta var mıdır bilmiyorum . gözümü kapayıp alabilrim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

103414250 sahibindende bu ilana bakar mısnız bi nasıl diye görüşlerinizi almak istiyorum bu motor çok hoşuma gidiyor ... kısmetse alabilriz
    Mkina güzel duruyorda , bence o fiyatlara yeni kasalardan dahi bulabilirsin .. kolla ilanları ihtiyaç sahibi biri denk gelirse 3 ü 5 i düşünmez satar .. o fiyata o kasa alma derim şahsi görüşüm ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    cbr 125 r
    ilgin için teşekkürler. araştırayım o zaman biraz daha. bence de o fiyata yeni kasa alınır da napıyım çok hoşuma gidiyo tipi ve renkleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

116638661 sahibinden de bi de bu ilana bakabilir misniz ? bu turuncu da alınır gibi geldi bu da çok güzel, kırmızı ile bu arasında kaldım

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar herkese merhaba. 2008 model cbr 125 için hava filtresi, ön arka fren balatası ve buji arıyorum. Tanıdığınız şuradan al diyebileceğiniz bir yer var mı?

Motosikleti
    cbr 125 r
    2010 cbr a 2 kişi binsek biri 80 biri 100 kilo boylar 1.80 çok mu kötü olur :DD

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    :D ölür motor

Motosikleti
    cbr 125 r
    o zaman mecbur 2012 model alıcaz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

tavares 116638661 sahibindendeki bu ilana bakabilir misn acaba nasıl sence fikrini alablr myim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler