Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    valla inşallah dediğn gibidir,eğer öyleyse polis arkamızdan sağa çek diye bağırdığında kaçarız hele bitde altımızda CBR 125 varsa kim tutar bizi,bizim gittiğimiz yollardan polis beyler gelemezki bizede ceza yazsınlar
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar çoğu kişiye yanlış örnek olduğunuzun farkında mısınız? Bu forumda ehliyetsiz motosiklet kullanmak hakkında binlerce kez konuşuldu, tartışıldı. Motosiklete binecekseniz ehliyet, sahip olmanız gereken şeylerin başında geliyor. Ehliyetsiz araç kullanmak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yasak. Bu konuda tartışılacak birşey yok!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar sizce cbr içinde bu şekilde bir çamurluk varmıdır yada yapılabilir mi ? ne kadar sağlıklı olur biraz araştırıp bu konuya eğilelim çünkü eminim motorumuzu yıkarken çok zorlanıyoruz hiç olmazsa ben öyleyim akla hayale gelmeyecek yerlere kadar çamur giriyor çünkü !!!!!!!!!!

CBR 125 R

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    var tabi ama nerden temin edilir onu bilmiyorum. ben de bu konuya takmış durumdayım. plakanın olduğu çamuluğu söküp, lastiğin üstüne bunun gibi kaporta renginde bir çamurluk takılıyor çok güzel oluyor. hatta böyle bir resim forumda vardı ama bulamadım. mavi bir cbr arkadan çekilmiş bir fotoydu. hasan o resmi sen bulursun...

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı ayko adlı üyeden alıntı
    yeni üye oldum .herkeze slm
    Hoşgeldin kardeşim

Alıntı groovy adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar...bende dün cbr 125 r repsol alıp aranıza katıldım
    yeni bir cbr cı olarak tavsiyelerinizi bekliyorum...ilk motorum o yüzden oldukça cahilim

Hoşgeldin sen hele biraz kullan da bize soru sor biz sana ona göre yorum yaparız arkadaşım....

Alıntı ZZR1400KawaSaKi adlı üyeden alıntı
    CBR 125 R ciler Biraz sanki haddinden fazLa Motorlarını öVüyorlar gibi geldi bana

övülmeyecek makina değil dadeğil
    Arkadaşım kimsse makineyi övmüyor.Makinenin dehşetvari özelliklerini dile getiriyorlar hal durum böyle oluncada sana öyle geliyor konu

KAWASAKI ZXR 400 pembe panterim

Arkadaş hani kapkara idi üzerine boya kutusumu döküldü acep....

Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    .bizim buralardada sıkı tutmaya başladı police ler.bu trafik polislerini seven varmı aranızda.belki bu mesajıma tepki verenler olur ama.napayım ya onlarda polis olmasın
    Yanlış değerlendirmeyin olayları o zaman polis denetimleri olmasa idi ne yapacaktınız.Tam teçhizatsız motor üzerine binip bir tarafınızımı kıracaktınız.İyiki varlar.Öyle başı boş denetimsiz trafik ortamı mı olur arkadaşım.Onların (Devletin) görevleri o ..Ama inan ceza yazmasalar ,sizlerin istediği doğrultuda gitseler tabii ki sizin için daha iyi olacaktır.Ama bu hayal kardeşim öyle şey olamaz ..Böyle sözler sarf edip milletide galyana getirmeyelim.Kınıyorum seni bu mesajından dolayı.O polis olmayacak bu polis olmayacak peki kim olacak.O zaman yunanistandan veya başka bir ülkeden size polis transfer ettirelim.Hey Allah'ım mesaja bak yahuu....

Sende arkadaşımı onayladın hemen sanada helal olsun zzr

Alıntı trexsis adlı üyeden alıntı
    Adamlarla Ama Yakaladilarmi Valla Tanimamazliktan Gelİyolar Bende Ona Kiziyorum Ya Ayidan Post Polİsten Dost Olmzmis Derler Ya Onun Hesabi Kİmse Kizmasin
    Unutma onlarında üst ve amirleri var....Düşün biraz da öyle yaz mesajını......

Alıntı gurolcbr125 adlı üyeden alıntı
    trafik cezaları cezayı yiyen kişinin imzası olmadan gecersiz sayılıyormuş
    benin duydugum bu
    Yanlış bir duyum.Arkadaşım eğerki ispatlandığı taktirde paşa paşa ceza geçerlidir.Saygılar..2918 sayılı Trafik kanunu ve yönetmeliğini bir okuyun.Anlarsınız.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    groovy ve ayko ... abicim ikinizde aramıza hoşgeldiniz
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ben o mesjı başka manada yazdım blachawk.yani neden 600 ytl belki sen ödeyebilirsin böyle bir ceza yesen,ama herkesin bütçesi bir değil,şimdi dersin ki ehliyetsiz kullanmayın cezayıda yemeyin,ehliyetimiz olsada yine kıl birine denk geldimi başka şeyden yazar,herşeyin tam olsa dahi o kıl polis gözünün üstünde neden kaşın var der yazar,bu bir örnekti anlayacağın biraz abartıyorlar,600 ytl nedemek ya benim 1.5 maaşım ediyor ben o cezayı yesem nasıl ödeyeceğim ki,benim sitemim sana değil devlete,sanki 600 yerine 100 ytl olsa devlet batarmışcasına,devletin saçmalıklarından biride bu işte yalanmı.haklımıyım haksızmıyım.ehliyet parası 500 ytl yakın bir para ne yani bu can güvencesimi,işte eninde sonunda mecburen bayılıyoruz o paraları. benim durumumda olanların motora binmeye hakkı yokmu bu ülkede.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu ehlıyet konusunda tartısmanın bir anlamı yok eger bınıyosak motara alıcaz baska yoluyok ama kestıklerı cezalarda yuh yanı dedirtıyor 600 ytl as para değil o yuzden herkez 400 ytl versın bır ehlıyet alsın yazık gunah para kolay kazanılmıyor

bak herifler nasıl yarısıyor bızım motorlarla

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    tabiki vcanı ehliyet alınması tarafındayım vede yazıldım zaten bir alıyım polislerin önünde fink atacağım bakalım o zaman ne diyecekler plakaya ceza kesilmemesi olayı dediğim gibi bir duyum sadece ama en azından 600 ödemkten iyidir ama kimseye sizde kaçın deme hakkım yok kimse yanlış anlamasın sadece başıma gelen bir olaydı anlattım

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar bu motoru yağmurlu havalarda kullanmak ne kadar sağlıklı? Herhangi bir sorun yaratıyor mu? Lastik perfonmansı nasıl? Bide merak ediyorum insanın üstüne çamur, yağmur suyu vs. sıçrıyor mu? Hiç yağmurda motor kullanmadım
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bu motoru yağmurlu havalarda kullanmak ne kadar sağlıklı? Herhangi bir sorun yaratıyor mu? Lastik perfonmansı nasıl? Bide merak ediyorum insanın üstüne çamur, yağmur suyu vs. sıçrıyor mu? Hiç yağmurda motor kullanmadım
    hemn yanıtlayım çunkı dun donuma kadar ısladım 30 km bır yola gıttım gıderken yagıs yoktu donuste yağmus başladı ve ben bır benzınlıge gırdım bekledım bekledım dınecek gıbı değil cıktım yola ve normal tırafın aktıgı hızda 80 km 90 km ile gıdıyordum makınanı yol tutusu harıka hatta bı ara o hızla 2vea 3 metrelık bir su bırıkıntısının ıcıne gırdım dogruyu soylemek gerekır se dusecem dıye odum koptu motor savurur felan dıye dusundum ama sankı kuru yolda gıdıyormus gıbı geçtım ortadan ama hertarıfım su oldu ozellıkle ayaklara cok su atıyor ama makına karadada sudada sahane havada deneme sansım daha olmadı

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    şimdi ben motor ehli değilim sadece kendi gözlemlerime dayanarak bunları sana söyleyebilirim
    bence yağmurda motor kullanmak peksağlıklı değil ama ben mecbur kalınca kullanıyorum
    bir kere kaskın vizörü tamamen yağmur damlalarıyla kapanıyo ( silecek takmayı düşünüyorum ) önünü görmekte zorluk çekiyosun
    ondan sonracığıma lastiklerin yoltutuşu epey bi zayıflıyo fren yaparken veya viraja girmek için yatarsan düşme riskin var... yağmur suyu sıçrıyomu yağıyosa oarada şayet sıçramıyo bardaktan boşalırcasına zaten seni sucuk gibi ıslatıyo
    yerdeki su birikintileri çamurluklar sayesinde pek sana sıçramıyo benim ön çamurluk o konuda kısa geliyodu ben paspas yardımıyla uzattım
    benim lisedeyken meşhur bir lafım vardı:
    '' yağmurda yürümek aşk tır motorla gezmek kara sevda '' yani
    her ikiside manyaklık
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı

Abi bu ybr filan değil bea honda cg 125 bu, ben mi yanılıyorum

İSPATTA BU

büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

rizeli cbrci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.sevgidunyasi.forumlari.net herkesi siteme beklerim çok güzell forumlar varr...
    [COLOR="Red"][/COLOR]Taner Bilgin

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    değil be abi baksana grenaj falan farklı geldi bana bilmiyorum YBR'yi pek yakından izleme fırsatım olmadı ama...
    Okan ACAR

rizeli cbrci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.sevgidunyasi.forumlari.net çok güzell forumlar var
    [COLOR="Red"][/COLOR]Taner Bilgin

Motosikleti
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    ehliyetimiz olsada yine kıl birine denk geldimi başka şeyden yazar,herşeyin tam olsa dahi o kıl polis gözünün üstünde neden kaşın var der yazar,bu bir örnekti

benim sitemim sana değil devlete,
    Arkadaşım sinirle söylüyorsun sen konuşmalarını bu belli.Kızmana gerek yok.Hem polis memuru sana neden ehliyetin varda başka bir şey yüzünden ceza yazsın ki ! ya hız sınırı ya şikayet (ispatlanması gerekir) yada muayne gibi belli prosüdürlerden ceza yazılır.Sonuçta cezanın ispatı gerekir anlıyacağın.

Ve Devletimiz baş tacımız devlete küsme olmaz.Kanunlara veya siyasetçilere kızman daha yerinde olur.İstersen devletin tanımınıda yapayım.
    "Devlet, sınırları belirlenmiş bir toprak parçası üzerinde (vatan, ülke); yaşamakta olan insan topluluğunun (halk, ulus); yaşamlarını kolaylaştırmak için oluşturdukları, bir örgüt ve mekanizmalar topluluğudur."
    AB RH (+) 506 357 7316

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı rizeli cbrci adlı üyeden alıntı
    www.sevgidunyasi.forumlari.net herkesi siteme beklerim çok güzell forumlar varr...
    1. Reklam yapmak yok
    2. böyle site açarak sade zaman harcarsın başka eline hiç bişey geçmez.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Reklam yapmak yok
    AB RH (+) 506 357 7316

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    AMANNNN OF YA OFFFF blachawk devlet dediysek lafın gelişi bizde biliyoruz devlet ne demektir,madem öyle düzeltiyorum devlet yazdığım yerleri hükümet diye anımsa maliye bakanı diye bil adamlar tek başlarına iktidar oldular biryerden alıp bir yere veriyorlar....aman yeter yaaa trafik policeleri herşeyin tamda olsa kıllık yaptımı yapıyor iştee.o yüzden hiç sevmem trafik polislrini,benim eniştemde polis ama en azından trafik polisi değil o yüzden eniştemi biraz seviyorum..yeter artık ben bu ehliyet konusunda daha konuşmak istemiyorum,temmuzun 8 de bende sınava giriyorum 400 küsür ytl bayılacaz artık napalım devletimiz sağolsun hükümetimiz değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler