Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    ya araba motorsiklet gibi narin degilki toyota yarisim var oda sıfır istedigini yap tık demiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    beyler günaydın. hatırlarsanız bir ara başınızı ağrıttım biraz cbr 125 diye diye konca enes pain. hepinize çok teşekkürler.. hepinizin ortak kanısı bu işi yapyorsan sağlıklı olması şart oldu sizin fikirleriniz biraz daha olgunlaştırdı ne yalan söyliyim. yalnız ben biraz yoldan saptım dün sabah 2013 mat gri yamaha yzf r125 aldım cbr 250 de geldi aklma fakat yzfnin hem kasası hem de gidebileceği max hız daha iyi olur diye düşündüm. o paraya cbr 250 var mantığı yanlş geliyo bana. yani o paraya 1000rr olsa onu mu alcam başlangıç için 130u zaten geçmek istemiyorum ben belki bazen gaza gelirim geçemiyo olmak şimdilik daha iyi. ama motorsikletle ilgili ilk fikirlerim sizlerle oluştu beyler. çok saolun. kask muhabbeti için bayağı bi tartışmıştınız. bugn gidicem fuara öglenden sonra shoei bile alabilrm tam bi fikrm yok ama parası önemli değil o kesin. vericem ne olursa. bi ceket bi kask alıcam. zaten şimdi uzun yollara çıkmamam iş ev. ehliyet gelene kadar ve honda güvenli sürüş 1 eğitimini alana kadar bunun dışına çıkmycam. sözünüzü dinliyorum yani he bide gezi falan olur cbr almadk diye dışlamayın çağırın benide

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 4 aylık oldu neredeyse motorun ön camında silmekten oluşan çizikler var daha hala nedenini bilmediğim ve sadece motorun deposuna güneş ışığı parlatınca belli olan çizikler var geçen kapıdan çıkartırken dizik aynasını çarptım bunların üzerine bir deprasyon yaşadım sonra alt komşumuz ford fiesta aldı 40.000 TL ye baktım adam depe depe kullanıyordu arabanın bazı yerlerinde çizikler vardı kendi kendime dedim ulan bu motor 7.000 TL bide mal gibi kafaya takıyorum bu adam napsın aynı zamanda motoru dışarıda kullanıyoruz çizilmicekse binmenin anlamı ney Boşver olsun varsın tadını çıkar

konca vallahi bu cümleleri senden duymak müthiş o ufak çizikleri fark edebilen insansın sen aynen çok kafaya takmak iyi değil herşey olcağına varır. e bide malum sakınılan göze cbr batar

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler günaydın. hatırlarsanız bir ara başınızı ağrıttım biraz cbr 125 diye diye konca enes pain. hepinize çok teşekkürler.. hepinizin ortak kanısı bu işi yapyorsan sağlıklı olması şart oldu sizin fikirleriniz biraz daha olgunlaştırdı ne yalan söyliyim. yalnız ben biraz yoldan saptım dün sabah 2013 mat gri yamaha yzf r125 aldım cbr 250 de geldi aklma fakat yzfnin hem kasası hem de gidebileceği max hız daha iyi olur diye düşündüm. o paraya cbr 250 var mantığı yanlş geliyo bana. yani o paraya 1000rr olsa onu mu alcam başlangıç için 130u zaten geçmek istemiyorum ben belki bazen gaza gelirim geçemiyo olmak şimdilik daha iyi. ama motorsikletle ilgili ilk fikirlerim sizlerle oluştu beyler. çok saolun. kask muhabbeti için bayağı bi tartışmıştınız. bugn gidicem fuara öglenden sonra shoei bile alabilrm tam bi fikrm yok ama parası önemli değil o kesin. vericem ne olursa. bi ceket bi kask alıcam. zaten şimdi uzun yollara çıkmamam iş ev. ehliyet gelene kadar ve honda güvenli sürüş 1 eğitimini alana kadar bunun dışına çıkmycam. sözünüzü dinliyorum yani he bide gezi falan olur cbr almadk diye dışlamayın çağırın benide

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

konca vallahi bu cümleleri senden duymak müthiş o ufak çizikleri fark edebilen insansın sen aynen çok kafaya takmak iyi değil herşey olcağına varır. e bide malum sakınılan göze cbr batar
    Hayırlı olsun kardeşim , Güzel seçim kimse kötü diyemezde zaten İnşallah severek binersin Allah kaza bela vermesin .. Estf Cbr olsn olmasın hatta hiç motor olmasın Önemli olan muhabbet şurdaki ortam .. Herkes elinden geleni düşündüğünü söylüyo yardımlaşıyor zaten .. Valla biz apache topiğinde Fuar için haftasonu bişeyler yapmayı düşünüyoruz .. Eğer ilgilenen olursa kalabalıkta gidebiliriz .. Ben sık sık gezi ayarlıyodum zaten önemli olan iştirak edicek insanların olması
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

motor dersinde gazi fazla verdim donerken kaldirima ciktim hafif ama ters bicimde sag el bilegimin ustune dustum. kotu bicimde kirilmis, motor planim en az 6 ay ertelendi.

saglam ekipmanin onemini umarim anlamissinizdir. herkese iyi forumlar.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı waxow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor dersinde gazi fazla verdim donerken kaldirima ciktim hafif ama ters bicimde sag el bilegimin ustune dustum. kotu bicimde kirilmis, motor planim en az 6 ay ertelendi.

geçmiş olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Hayırlı olsun,güle güle kullan.Güzel bir seçim yapmışsın ama ne yazık ki top speed de cbr125 önde Ama hızlanması daha iyi,yan yana 2. vitese kadar kafa kafaya gittik,ben 2.vitesi bitirdim o devam ediyordu 3 geçip geride kalmıştım Ne dışlması birisi de yzff r125 alsada renk gelse görsek şu motoru diyorduk.O motorun başlangıç için ufak bir sıkınıtısı var,oturuş pozisyounu ss gibi,o yüzden başta çok az daha zor gibi, ama onda da kolayca öğrenirsin.Genel olarak ise parça ve malzeme kalitesi biraz daha yüksek.Tekrar hayırlı olsun...

Motosikleti
    CB650F

Geçmiş olsun bu arada yzf hayırlı olsun geçenlerde bende görmüştüm 600 lük gibi duruyor fena makine birde yeni cbr 250 nin renkleri bozmuş ben artık hondayı sevmemeye başladım kalitesi bana kalırsa yamaha suzuki gibi değil devamlı abuk subuk kasa ve renk değişiyor yamaha almakla iyi etmişsin birde Hondanın boyası çok kalitesiz en küçük şeyde çiziliyor bizim renault nun bile boyası daha kaliteli bu gün bir deneme yaptım hafifce tırnağımla dokundum ve depo parlayınca o tırnak izi belli oldu ama arabayı fırçayla yıkıyorum tık yok :( yeni alacağım motor Suzuki GW 250 olucak grenaj derdi yok tak koruma demirini kafan rahat etsin siperliği yok siperliğin çizilme derdi yok ve çanta taka biliyor yanında fazladan kask taşıya biliyorsun ama cbr 125 in naked modelini çıkarsalar hiç fena olmaz

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)

Çok geçmiş olsun. :( Umarım iyi bir ortopediciye görünmüşsünüzdür; anlayan alçıya almadan önce düzeltir elinden geldiğince.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

Geçmiş olsun kardeş ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

sagolun arkadaslar. aman eldivensiz bile binmeyin.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    sagolun arkadaslar. aman eldivensiz bile binmeyin.
    Kardesm gec oldu biraz ama gecmis olsun. Bizimle paylasman da cok guzel bizde daha dikkatli oluruz. Tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim , Güzel seçim kimse kötü diyemezde zaten İnşallah severek binersin Allah kaza bela vermesin .. Estf Cbr olsn olmasın hatta hiç motor olmasın Önemli olan muhabbet şurdaki ortam .. Herkes elinden geleni düşündüğünü söylüyo yardımlaşıyor zaten .. Valla biz apache topiğinde Fuar için haftasonu bişeyler yapmayı düşünüyoruz .. Eğer ilgilenen olursa kalabalıkta gidebiliriz .. Ben sık sık gezi ayarlıyodum zaten önemli olan iştirak edicek insanların olması
    Eyvallah enes saol.motosiklet gelince gezi yapma guzel olur. Fuara dun gittim ben. Pekte keyif almadim isin kotu yani mankenle et pazari gibi olmus. Hani ilgi cekmek icin soyuncaklar nerdeyse kadin motora oylebi oturmuski motora bakip inceleyemiyosun. Ne bileyim cok rabatsiz oldum ben. Din mevzuu falan degil bi insanolarak rahatsiz oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

@Pain aleyvallh saolun tekrardan. Gelsin soyle sicak havalar bi tanisalim turlayalim istanbulu he beraber. Top speed flan bos bnm gozumde moruk benim istedigim 100 km/h ve guzel bi goruntu. Yzf yeter bu ikisi icin. vallahi dogru duzgun oturup denemis degilim benim soyle bi avantajim var bende biraz kamburluk var yani zaten omuzlar onde sirt egik. Ben dik durdugum zaman belim agriyo yani ss tam benlk kullanima alidmak lazim. Umraniyeden alicm motoru ordan edirnekapiya kadar kazasiz belasiz getireyim. Gerisi hallolur makina gelsim renklendiririz biraz buralari dun fuardaydim kask ve ceket alfim. Kask Nolan ceket Rev!t eldiveni ve dizligi yamahadan alicam baska da bi eksk kalmiyor ind. Bekle.beni istanbul

Motosikleti
    CB650F
    Bu gün hava güzel tur atam hayırlısıyla

Motosikleti
    @HondaCbr250 hayırlı uğurlu olsun motorunuz.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @HondaCbr250 hayırlı uğurlu olsun motorunuz.
    Saol black. Bekliyoruz bakalim en kotu ihtimal 18 martta teslim aliyorum. Siparis verirken hic heycn yoktu dun fuarda gordukten sonra kudurdum resmn bir an once gelsin artik snin motr ne?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Bu gün hava güzel tur atam hayırlısıyla
    Arkds demeyin boyle gzcem diye olan var olmyn vr bn gibi

Motosikleti
    Saol black. Bekliyoruz bakalim en kotu ihtimal 18 martta teslim aliyorum. Siparis verirken hic heycn yoktu dun fuarda gordukten sonra kudurdum resmn bir an once gelsin artik snin motr ne?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Arkds demeyin boyle gzcem diye olan var olmyn vr bn gibi
    Benzer durum. 14 şubatta cbr 125 sipariş ettim; dün veya bugünden için gelir diyorlardı, bekliyorum. Ben de sipariş edeli 2 hafta oldu senin niye 18 mart? Türkiye'de mi yokmuş?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Benimde dersim bitti biraz dolaşayım dün gezemedim özledim .. İstanbul anadolu yakası Üsküdar civarındayım .. varsa yakın olan takılmak isteyen ben her daim uyarım

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    @Black 18 mart cunku su a burada yok. Gelenller de gumrukteymis. Fuardan sonra dagtckllarms daha erken olablr yani

@Enes az sabret ben bi aliyim ckalm yollara

Motosikleti
    CB650F
    Bu gün ablam apartman yöneticisyle karşılaşmış kadının kocası benim motoru çok beğenmiş sanırm garajda görmüş görenler sanırım 600 lük sanıyor kardeşin nasıl kullanıyo bu motoru diyolarmış çok değişik duygular hissettim.Bu gün motorun fotoğraflarını çektim gezdim azıcık paylaşcaktım uyuya kaldım yordu bu gün beni cıbır

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Bu gün ablam apartman yöneticisyle karşılaşmış kadının kocası benim motoru çok beğenmiş sanırm garajda görmüş görenler sanırım 600 lük sanıyor kardeşin nasıl kullanıyo bu motoru diyolarmış çok değişik duygular hissettim.Bu gün motorun fotoğraflarını çektim gezdim azıcık paylaşcaktım uyuya kaldım yordu bu gün beni cıbır
    ee güzel motor paylaş en yakın zamanda biz de görelim

Motosikleti
    CB650F
    Buyrun

BlackBaron, EneS_Turker ve HondaCbr250 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Motorum bugün bayiye gelmiş. En geç salı günü teslim edeceklerini söylediler. Bir de plaka ruhsat takibini de bayi yapıyor ama trafiğe gidip imza atmam gerekiyormuş; bu konuda bir bilginiz var mı? Teslim almadan önce-alırken dikkat et diyeceğiniz bir nokta var mı? Neler vermeleri gerekiyor teslim sırasında? Son olarak balık kılçığı gibi görünen depo koruyucu kaç liralık bir malzemedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler