Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    vay hasan vay sen var ya sen,arkadaşlar diyorki zzr ye kendinle birlikte resmini koy bakalım,zzr sadece seninde gösterdiğin gibi http://tekoop.rinkes.nl/files/kawasaki.jpg bu adresten alıp yapıştırmış vay zzr ci vayyyyy bizi kandıracağınımı sandın,hehehe bizde inandık demi arkadaşlar helal sana zzr
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ZZR1400KawaSaKi adlı üyeden alıntı
    H@S@N o sitenin sahibi Kim ? REsMİ oraya yapıştıran benim

Demek yabancı sitelere takılıyosun haa güzel keşke bizimde o kadar yabancı dilimiz olsada böyle sitelere foto yollasak
    CBR 125 R

Motosikleti
    cbr 125R KIRMIZI
    hehe tam bende aynı şeye bakıyodum

tebrikler hasan arkadasım zzr1400 un yalanınn ortaya cıkardın helal sana

madem sen ekledin siteye zzr1400 ustunde cekili bi fotonuda eklede onuda gorelim nasılolsa sitenin adresi var artık bizde

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı trexsis adlı üyeden alıntı
    tebrikler hasan arkadasım zzr1400 un yalanınn ortaya cıkardın helal sana
    Saol ama gerçekten bazen onun adına üzülüyorum motoru olmayan insanlarda bizim sevdiğimiz arkadaşlarımız olabilir illaki karizmatik bir motosikleti olması gerekmiyo bu arada sende ceza yemişsin geçmiş olsun aynı kaderi paylaşıyoruz bende temmuzdaki sınava gireceğim inşallah kazanırız kim önce ehliyeti alacak bakalım
    CBR 125 R

saol hasan kardesim neyzıkki bu cezalar yuzunden motorumuzla kıyıda kosede gezer olduk daha yeni aldım ama artık gece binebiliyorum ondada nekadar rahat kullanabildigimi yada nekadar zevkini alabildigimi sen dusun artık.alıcaz insallah ehliyetlerimizi ve gunyuzune cıkıcaz VAMPİR GİBİ OLDUM VALLAHA

selam

Alıntı ayko adlı üyeden alıntı
    hehe tam bende aynı şeye bakıyodum

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ya aslında bu ehliyet falan saçma birşey yani.sanki cbr125 i ehliyet kullanacak bende temmuz da sınava giriyorum bugün dosya alıp götürdüm kursa.bizim buralardada sıkı tutmaya başladı police ler.bu trafik polislerini seven varmı aranızda.belki bu mesajıma tepki verenler olur ama.napayım ya onlarda polis olmasın
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    ya aslında bu ehliyet falan saçma birşey yani.sanki cbr125 i ehliyet kullanacak bende temmuz da sınava giriyorum bugün dosya alıp götürdüm kursa.bizim buralardada sıkı tutmaya başladı police ler.bu trafik polislerini seven varmı aranızda.belki bu mesajıma tepki verenler olur ama.napayım ya onlarda polis olmasın
    [B] KapTaN 44[/B]

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ne mesaj dı ammmaaa

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    ya hem sen neden cbr 125 çilere takılıyorsunki biz senin yanında kimizki demi sana göre gitte zzr1400 ü olan arkadaşlarınla takıl tabi onların motorla ilgili bilgileri var seninde anca zzr1400 ü hayal etmenle ilgili bilgilerin var demi
    sen bize bulaşma bizde sana ok mi dostum formdada muhabbet etmek istiyorsan insan gibi seviyeli et muhabbetini kimse kimseyi motoruyla malıyla parasıyla aşşalıyamaz bunu bilmiş ol.........

Yok Abİcİm Yok İstedİgİn Kadar Tanidigin Trafİkcİ Olsun Ele Ense Ol İstersen Adamlarla Ama Yakaladilarmi Valla Tanimamazliktan Gelİyolar Bende Ona Kiziyorum Ya Ayidan Post Polİsten Dost Olmzmis Derler Ya Onun Hesabi Kİmse Kizmasin

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    Alıntı trexsis adlı üyeden alıntı
    Yok Abİcİm Yok İstedİgİn Kadar Tanidigin Trafİkcİ Olsun Ele Ense Ol İstersen Adamlarla Ama Yakaladilarmi Valla Tanimamazliktan Gelİyolar Bende Ona Kiziyorum Ya Ayidan Post Polİsten Dost Olmzmis Derler Ya Onun Hesabi Kİmse Kizmasin
    [B] KapTaN 44[/B]

Tamam Belkİ Onlar Gorevİnİ Yapiyo Ama Bukadarida İnsafsizlik Yanİ Dusunsene Motorumu Yenİ Almisim Zaten 250ytl Taksİdİ Var Bİde 600 Ytl Ceza Oduyosun Parayi Kolay Kazanamiyosunkİ 600 Az Para Degİl Nerden Bulcanda Oduycen 600 Cezayi 4 Bolup 150 Taksİtle Oduycem Ama Taksİdİm Oldu 400 Mİlyon Yaziiiiikkkkkkkkkk İnsaf Yanİ İnsaf En Azindan İlk Kez Olduysa Bİ Uyari Verİlebİlİr Yanİ Bİz Serserİlİk Yaparken Yada Dİger İnsanlarin Hayatlarini Tehlİkeye Atarak Motor Kullanirken Yakalanmiyozkİ Mahalleden Caddeye Cikip Tekrar Mahalleye Donecekkken Ensemİze Bİnİyolar Yazik Yanİ Gercekten Ama Bİ Ehlİyetsİz Son Model Bİ Mercedeslİ Arkadasimizi Yakaladiklari Zaman Acaba Naparlar Onu Cok Merak Edİyorum Ayni İŞlemİ Uygularlarmi Yoksa Uygulayabİlİrlermİ

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ya ruhsatınnın arasına para sıkıstır ceza fılan kesmez aslında ama seeflılerıde var ser.sızlerıde... sımdı carsıya gıdecem ıcımde kotu bır hıs var yaklanacam dıye
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    arkadaşlar sizde benim gibi yapın geçen kadıköyden pendiğe doğru geliyorum tam bostancı sapakta vıııyyyyyyy diye bir ses 34 ..... kenara çek kenara cek diye bir ses bizde 2 motoruz arkadaşa dedim uzayalım bastık ve kaçtık nasıl olsa plakaya ceza yazamıyorlar daha ama durmuş olsaydım şimdi 600ytl ödeyecektim
    en akıllısı kaçmak ama daha sonra geldim ve ehliyete yazıldım kısmetse agustosta elimde olur.

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    plakaya ceza yazmadıkları doğrumu gurol dediklrin doğru demi

deneme http://www.motosiklet.net/forum/memb...er.php?u=23445

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bende kacmıstım hemde aynı sekılde bana palakamı soyledı dur dıye anons yaptı bıde garıp bır ses cıkardı..bende gazı kokledım sonra ara sokaklara daldım ızımı kaybettırdım... ceza fılanda kesılmedı..

hakkaten ben cezam olup olmadıgını nasıl öğrenecem
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    konuyu şu anda çookkk kişi okuyor

Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    bir ara hani herkeze saçma sapan cezalar gönderilmişti daha sonra öyle bir kanun çıktı mesela adamın plakası 34 ama arabası ankarada trafikten adama ceza geliyor işte falanca tarihte istanbulda kırmızı ışık cezası diye adamda öyle olunca mahkemeye başvuruyor ben hayatımda istanbula arabamla girmedim diyor ve daha sonra adama yazılan cezanın asılsız olduğu anlaşılıyor bunun üzerine trafik cezaları cezayı yiyen kişinin imzası olmadan gecersiz sayılıyormuş
    benin duydugum bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler