Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Honda fiyt konusunda biraz uçuk hariket ediyor bakıma hiç uygun bir fiyat düşünmüyorum :(

Bu arada 600 RR aynası alıcam sizce nasıldır kısamı olur

file:///C:/Users/KONCA/Desktop/Cbr%20600%20rr%20ayna%20600rr%20ayna%20-%20%C4%B0lan%20ve%20al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9Fte%20i lk%20adres%20sahibinden.com%27%20da%20-%20111661508.htm Bunlar uyarmı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600rr,600 f diye satılan aynalardan vardı motosikletimde. Normal sürüşte imkanı yok arkayı göstermiyor.
    Kolu vücuttan iyice ayırıp arasından bakıyordum, eziyet.
    Boyunuz 1,50 ise veya sürekli motora kapanarak gidiyorsanız ideal.

izmir'de 2005-6-7 cbr 125 arıyorum. iletişime geçebiliriz. iyi forumlar.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr,600 f diye satılan aynalardan vardı motosikletimde. Normal sürüşte imkanı yok arkayı göstermiyor.
    Kolu vücuttan iyice ayırıp arasından bakıyordum, eziyet.
    Boyunuz 1,50 ise veya sürekli motora kapanarak gidiyorsanız ideal.
    Bilgi için sağol un

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı Mustafa N.r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125R İçin Şöyle Çok Işık Veren Sinyaller(Veya Arka)+Güzel Xenon Far Önerisi Olan Var Mı?
    Ben motosikletim için SHIELD marka H7 Xenon kullandım. Piyasada bulamazsın pek. Japon malı. Audi gibi araçlarda kullanılıyor.

Biraz cep yakar ama istersen fiyatını öğreneyim. Diğer XENON lar gibi değil. Motosikletin elektrik sistemine zarar vermiyor. Beslemeden korumalı.

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerek varmi (: boyle daha iyi sahsi gorusum kullanm rahat ..
    Enes sen bu motosikleti bahçelievlerden mi aldım demiştin yoksa pendik taraflarında bir motosiklet tamircisinden mi?

Depo kapağı, farların olduğu kafa, sinyallerin olmaması ve sağ karenajın kırık olması bana bir motosikleti hatırlattı da. O yüzden sordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Bende sahibinden de ilanı olan motosikletimin resimlerini koyayım. Yakında vedalaşacağız gibi görünüyor ama hayırlısı olsun CC büyütmek lazım, olmazsa marka değiştiricez 250cc ler beni bekler

İlanıma ait link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1357264/detay/

Motosiklet.net ten alıcı çıkarsa fiyat 3000TL dir

XENON lar da fena ha Biri 6000kw biri 8000kw. Kasten böyle seçtim akşam - gece yolculuğunda fevkâlade aydınlatma sağlıyor ve dengeli olarak aydınlatıyor.

Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosikletim için SHIELD marka H7 Xenon kullandım. Piyasada bulamazsın pek. Japon malı. Audi gibi araçlarda kullanılıyor.

Biraz cep yakar ama istersen fiyatını öğreneyim. Diğer XENON lar gibi değil. Motosikletin elektrik sistemine zarar vermiyor. Beslemeden korumalı.

Enes sen bu motosikleti bahçelievlerden mi aldım demiştin yoksa pendik taraflarında bir motosiklet tamircisinden mi?

Depo kapağı, farların olduğu kafa, sinyallerin olmaması ve sağ karenajın kırık olması bana bir motosikleti hatırlattı da. O yüzden sordum.

Yok sarıyerden aldımda .. Motorun grenajları sağlam .. Sinyalleri kendim söktüm ledle değiştirdim .. Kafada Karbon kaplama var VE bence güzel duruyor .. FArlarda beyaz ampul .. 2 Cbr sahıbı arkadasıma bıde ustama gösterdim sorunsuz ve memnunum sukur : Hacı senın motorun depo degısık grenaj degısık jant degısık , orjınallık ıstıo ınsanlar bırazda .. ) Müsait olursan oturalım bi çay içelim ..

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sarıyerden aldımda .. Motorun grenajları sağlam .. Sinyalleri kendim söktüm ledle değiştirdim .. Kafada Karbon kaplama var VE bence güzel duruyor .. FArlarda beyaz ampul .. 2 Cbr sahıbı arkadasıma bıde ustama gösterdim sorunsuz ve memnunum sukur : Hacı senın motorun depo degısık grenaj degısık jant degısık , orjınallık ıstıo ınsanlar bırazda .. ) Müsait olursan oturalım bi çay içelim ..
    Doğrudur. Deponun siyah orjinali yoktu kırmızı taktık. Karenajlar orjinal değişiklik yok ki :D Jantlar boyalı hemde jant stickerleri ile uyumlu gayet hoş Zevk renk meselesi Tabiki de oturalım konuşalım
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur. Deponun siyah orjinali yoktu kırmızı taktık. Karenajlar orjinal değişiklik yok ki :D Jantlar boyalı hemde jant stickerleri ile uyumlu gayet hoş Zevk renk meselesi Tabiki de oturalım konuşalım
    Aynen zevk renk meselesi ama millet bi orjinallik derdinde işte .. hmm normalde siyah yani motor .. Merak ediyodum kırmızımı siyahmı :D Şimdi bahçelievler tarafından geldim üsküdara .. Köprüde Bi Gİlera runnerle kapıştık Zevkliydi hafif yağmur altında .. 120 yle fln geçtik ceza meza yemeyiz inş .. Hem Bu HGS okumuyo nasıl yapacaz blmıyorum valla canımı sıkıyor artık iyice .. Hesaptan düşüyümu düşmüyomu onuda bilmiorumki ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    CB650F
    Bu gün hava muhteşemdi kimler gezdi

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yeni Girdim eve .. Sabahtr geziyorum (: ÖZlemişiz cidden yaz gibi hava var ..
    Twin bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Burada da güneşliydi hava hepinize iyi gezmeler. Motor siparişi verildikten sonra ne kadar zamanda teslim edilir normal şartlarda bilginiz var mı bu konuda?

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada da güneşliydi hava hepinize iyi gezmeler. Motor siparişi verildikten sonra ne kadar zamanda teslim edilir normal şartlarda bilginiz var mı bu konuda?
    Eskiden yaklaşık 1 ay falan bekletiyorlardı ama şuan varmıdır bekleme olayı bilmem acelen varsa Özmert motorda bir tane var (Eskişehirde) ama yaz gelmeden al derim yoksa çok beklersin.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden yaklaşık 1 ay falan bekletiyorlardı ama şuan varmıdır bekleme olayı bilmem acelen varsa Özmert motorda bir tane var (Eskişehirde) ama yaz gelmeden al derim yoksa çok beklersin.
    Ben 14'ünde siparişi verdim. 1 hafta 10 günde gelir demişlerdi; motorun teslimini bekliyorum. Niye bu kadar sürdüğünü merak ediyorum aslında (İstanbul'dan mı dağıtılıyor?). Önceki motorum da 2 haftaya yakın ancak gelmişti. Bunları motosiklet şirketleri kendilerimi dağıtıyor yoksa kargoyla mı geliyor? Bir bilginiz var mı?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Dün köprüde FArkettm arka lastik yerde .. Bugün gittim bi iphone tamir köpüğü aldım bastım ıcıne sonra havayı .. Sapasağlam oldu sükür dubleks lastık guzel bısey cidden ..

Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    ARKADAŞLAR MOTORUMU SATIYORUM SİTEYE FAZLA GİREMİYORUM.İLGİLENEN ARKADASLAR TELEFON NUMARAMDAN ULASABILIRLER.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7532436/detay/

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    iyi günler 2012 cbr 125rım var çokta titizim ve galiba pimpirikliyim ön kısımdan 5bin devir 8bin devir arası degişik bir ses geliyor ön camdan kaynaklanmıyor ilginiz için teşekkürler

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    arkadaşlar ailevi sebeplerden dolayı motorumu satmak durumunda kaldım, benim gibi titiz bakabilecek siteden bir arkadaşa gitmesini isterim.
    sahibinden.com ilan no: 116397160

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı rossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler 2012 cbr 125rım var çokta titizim ve galiba pimpirikliyim ön kısımdan 5bin devir 8bin devir arası degişik bir ses geliyor ön camdan kaynaklanmıyor ilginiz için teşekkürler
    Normal çoğu kişi bu sesten şikayetci fazla pimpiriklenme herzaman motorun başına birşey geliyor oluruna bırak ben denedim gerçekten çalışıyor

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    insan sıfır alınca motorunu hep öyle kalsın istiyor cözümünü bulamayıncada insan cıldırıyor

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı rossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan sıfır alınca motorunu hep öyle kalsın istiyor cözümünü bulamayıncada insan cıldırıyor
    Benim motor 4 aylık oldu neredeyse motorun ön camında silmekten oluşan çizikler var daha hala nedenini bilmediğim ve sadece motorun deposuna güneş ışığı parlatınca belli olan çizikler var geçen kapıdan çıkartırken dizik aynasını çarptım bunların üzerine bir deprasyon yaşadım sonra alt komşumuz ford fiesta aldı 40.000 TL ye baktım adam depe depe kullanıyordu arabanın bazı yerlerinde çizikler vardı kendi kendime dedim ulan bu motor 7.000 TL bide mal gibi kafaya takıyorum bu adam napsın aynı zamanda motoru dışarıda kullanıyoruz çizilmicekse binmenin anlamı ney Boşver olsun varsın tadını çıkar
    HondaCbr250 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler