Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125r
    beyler uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum.mart ayı sonlarına doğru alacağım siyah bi cbr inşallah. bana kalsa geçen sene ortalarında gibi alırdım ama baba beyden ehliyetsiz kullanmaya izin çıkmadı o yüzden biraz beklemek zorunda kaldım. daha önceden scooter tecrübem var ufak tefek.geçenlerde bayide binip inceleme fırsatım oldu gayet hoşuma gitti. yüzümüzü kara çıkarmaz umarım iyi günler hepinize..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kagy48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Beyler evimde internet gitti teledondan yaziyorum. Gectigimiz hafta persembe gunu Kalkan'dan getirdigim 2012 siyah CBRim ile araniza tam olarak katildim. Fotograflari en kisa surede atacagim motor cok hos oldu )

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı kagy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler evimde internet gitti teledondan yaziyorum. Gectigimiz hafta persembe gunu Kalkan'dan getirdigim 2012 siyah CBRim ile araniza tam olarak katildim. Fotograflari en kisa surede atacagim motor cok hos oldu )
    Hayırlı olsun kardeşim fotoğrafları bekliyorum.

Bu arada beyler geçenlerde tank ped yapıştırırken metreyle ölçüp pilot kalemle çizmiştim fakat bu pilot kalem lekeri tank pedin arkasında kaldı motorun boyasına işlermi bu kalem lekeri yoksa kolanya ile çıkarmı ?

Motosikleti
    CB650F
    Beyler dün motor çalışır haldeyken bezle temizliyodum elimdeki bez eksoz borusuna değdi azıcık yapıştı bende çıkarmak için bulaşık süngerinin yeşil tarafıyla ovdum eksozdaki siyah boyayı azıcık kaldırdı sizce bir sorun olurmu paslanma falan vs. birde gidip sprey boya alıp sıkmalımıyım

Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Konca kardesim cok kafana takiyorsun bizde motorumuza bagliyiz, ustune dusuyoruz ama sen abartiyorsun. Bu kadar cok takarsan basina bir sey gelir. Kolonya ile cikarmayi dene cikarmazsa cila kullan
    Zippo's bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler dün motor çalışır haldeyken bezle temizliyodum elimdeki bez eksoz borusuna değdi azıcık yapıştı bende çıkarmak için bulaşık süngerinin yeşil tarafıyla ovdum eksozdaki siyah boyayı azıcık kaldırdı sizce bir sorun olurmu paslanma falan vs. birde gidip sprey boya alıp sıkmalımıyım
    Dostum motor bi arac,zevk araci.Git gez ,cek bi cafenin onune,at arkana kiz arkadasini butun mekanlara gir cik ne biliyim ama bu kadar takilma psikolojini bozarsin
    cbr1907 bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Arkadaşlar motorum satılıkmış. Bazı lavuklar ya motorun piyasasını aşağı çekip kendilerine pazarlık ortamı yaratmaya çalışıyorlar ya da milletten kapora toplayıp kayboluyorlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12796533/detay

4.fotoğrafta Anıl ve benim motorlarım tuzlada yanyana duruyor, öyle çekip forumda yayınlamıştık... Ayrıca 5.fotoğrafta forumdan, gördüğümü hatırlıyorum ama kimin hatırlamıyorum. Ben şuan şikayet ettim siz de edin...
    Ufuk İnkaya, cbr1907, eftall ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum satılıkmış. Bazı lavuklar ya motorun piyasasını aşağı çekip kendilerine pazarlık ortamı yaratmaya çalışıyorlar ya da milletten kapora toplayıp kayboluyorlar.

4.fotoğrafta Anıl ve benim motorlarım tuzlada yanyana duruyor, öyle çekip forumda yayınlamıştık... Ayrıca 5.fotoğrafta forumdan, gördüğümü hatırlıyorum ama kimin hatırlamıyorum. Ben şuan şikayet ettim siz de edin...
    Şikayet ettim panpa İlk resim de honda'nın sitesinden alınma. Yeni kasa ilk çıktığı zamanlar vardı sitesin de o fotoğraf
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    eyv Bu arada sıradaki motorun r6 imiş benimde öyle planlar ne zamanı gösteriyor?

Motosikleti
    CB650F
    Beyler ben bu eksoz borusuna yapışan naylonun azıcığını temizleye bildim resmen eksoz borusu ile bütünleşmiş boyalı yüzeyede zarar verdim yokmudur bunun bir çaresi ? eğer yoksa eksoz borusunu serviste değiştirmek kaç paradır
    OsmnDmrl bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Konca arkadasim kusura bakma ama senin mesajlarini gordukce guluyorum
    OsmnDmrl bunu beğendi.

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    ben gülmüyorum ama arkadaş için hergün dua ediyorum Bu kadar pimpirikle nasıl yolda motoru sürebiliyo hayret ediyorum.7000 tllik bir motorum ve ekstradan pimpiriklerim de olsa,motora değl binmek pamuklara sarar sarmalardım
    OsmnDmrl bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    Yanımda bilen biri olmadığından herşeyi tek başıma öğrenmeye çalışıyorum bu yüzden devamlı aklımda sorular kalıyor Verdiğim rahatsızlıktan özür dilerim daha mantıklı sorularla gelmeye çalışıcam

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Ben de fuarda yada fuardan sonra 0 KM motosiklet almak için CBR 125R mi satıyorum. Aslında binmek için yaptırdım fakat 250cc bir motosiklete aşık olana kadar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1357264/detay/

Sorular vs. bir şey varsa buradan sorabilirsiniz. Ayrıca ten bir arkadaş alırsa daha farklı bir güzellik yaparım Her şeyi destansı bir şekilde yazdım zaten
    cbr1907 bunu beğendi.
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de fuarda yada fuardan sonra 0 KM motosiklet almak için CBR 125R mi satıyorum. Aslında binmek için yaptırdım fakat 250cc bir motosiklete aşık olana kadar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1357264/detay/

Sorular vs. bir şey varsa buradan sorabilirsiniz. Ayrıca ten bir arkadaş alırsa daha farklı bir güzellik yaparım Her şeyi destansı bir şekilde yazdım zaten
    Bumato harbiden güzelmiş.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanımda bilen biri olmadığından herşeyi tek başıma öğrenmeye çalışıyorum bu yüzden devamlı aklımda sorular kalıyor Verdiğim rahatsızlıktan özür dilerim daha mantıklı sorularla gelmeye çalışıcam
    Kardeş Kafayı sıyırcan benım hesap. motorun uzerıne titredikçe afedersin gıcı bası ayrı sıkıntı verıyo. durmadan sorun edilmeyecek seyler sorun haline geliyor. Bırak benzın yağ koy bakımlarını yap. bin motora sadece kökle gazı.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bumato harbiden güzelmiş.
    BuMoto evet. Çok ilgimi çekti. Fuardan sonra eğer yazın gişine kadar satılmazsa satmıyıcam motosikleti. Bütün arayışlarıma ve ihtiyaçlarıma karşılık veriyor, üstelik neredeyse sıfır mekaniğe sahip Binicem diye egzantirik zincirinden tut baskı balata çarklarına kadar her şeyi orjinal parçalarla sıfırlattım Uğraştırdı ama değdi. Şimdi altımda sanki bambaşka bir motosiklet var.
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende bugün baktım bu ilana ve motorda ne varda adam bu fiyata satıyor niye bizim piyasamız böyle düşüyor demiştim ki foruma girince işe uyandım titizlikle şikayet edilmiştir...benim oğlanda satılıkta hala..yalnız arka diskten ses geliyor fren yapınca balatalar mı değişecek anlamadım..6800 de şu an servis vakti mi geldi acaba????
    Pain bunu beğendi.
    AnGaRaJ

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün baktım bu ilana ve motorda ne varda adam bu fiyata satıyor niye bizim piyasamız böyle düşüyor demiştim ki foruma girince işe uyandım titizlikle şikayet edilmiştir...benim oğlanda satılıkta hala..yalnız arka diskten ses geliyor fren yapınca balatalar mı değişecek anlamadım..6800 de şu an servis vakti mi geldi acaba????
    Teşekkürler.Arka balatadan gelen ses normal. Kışın yağmur çamur toz ve soğuktan kaynaklı oluyor, aslında yazında olan bişey ama kışın daha çok olur. Çözümü balata spreyi,kutusu 5tl gibi birşeye satılıyor. Kullan ama 500 km kadar sonra yine gelir aynı ses. 6800 de balata bitirebileceğini sanmıyorum benim ki 11000 de daha arka bol bol var:D (Bu arada sahibindende ilk iki sayfaya baktım, dikkatli bakınca en az 5-6 tane fake ilan bulmuştum)
    eftall bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    Benim motor daha sıfır ama arka frenden pıst pıst diye ses geliyor sizce zamanla alışırmı yoksa normalmidir böyle ses gelmesi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler