Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Beni tanıyanlarınız olur; yeni kasasından almayı düşünüyordum; fiyatı arttı falan derken vazgeçmiştim. Bu kez almaya niyetlendim. An itibariyle 4400 kadar biriktirebildim. Martta alacağım inşaallah. Bu arada güvenlik konusu kafamı çok kurcalıyor, o sebeble önceden kaliteli bir disk kilidi almayı düşünüyorum. Artı olarak güvenlik için siz ne önlemler alıyorsunuz?
    dostum disk kilitlernin iyisi 350 tl civarında, fakat gönlün rahatlasın diye kullanabileceğin kötünün iyisi masterlock 40 tl,dışarıda bırakacaksan ayrıca zincir kilitte al,aynı mevzu bunun içinde geçerli masterlock 70 tl gibi bişi ayrıca yağmura rüzgara dayanacak branda 80 tl civarı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    http://www.youtube.com/watch?v=vkH-t...ature=youtu.be" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    Video Kalitesi Bİraz kötü

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Görüntü Çok Kötü Yenisini Bi Ara Yükleyecegim
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    [QUOTE=Pain;2909838]dostum disk kilitlernin iyisi 350 tl civarında, fakat gönlün rahatlasın diye kullanabileceğin kötünün iyisi masterlock 40 tl,dışarıda bırakacaksan ayrıca zincir kilitte al,aynı mevzu bunun içinde geçerli masterlock 70 tl gibi bişi ayrıca yağmura rüzgara dayanacak branda 80 tl civarı.

350 TL mi? Konteyner gibi bir yerde muhafaza edeceğim. Kapısı alüminyum; tekmeyle açılacak cinsten. Bahsettiğiniz Masterlock'u görmüştüm. http://www.feyizoglu.com/8304-Disk-Kilidi-canta-Kablo_44397.html#0 125R ın diskine uyar sanırım. Motoru aldıktan 1 ay sonra zincir de almayı düşünüyorum. Zincir demişken zincir yağı, branda, katlanır plaka (kibar birşey olsun istiyorum aslında), ek olarak da motorun üzerinde boyasız olan parçaları aynı renk koduyla siyaha boyatma, yapılabiliyorsa da cama kapkara olmayacak şekilde film.. Bir de motor fuarda daha ucuz olur falan diyorlar; ne kadar doğrudur?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    [QUOTE=BlackBaron;2910236]
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum disk kilitlernin iyisi 350 tl civarında, fakat gönlün rahatlasın diye kullanabileceğin kötünün iyisi masterlock 40 tl,dışarıda bırakacaksan ayrıca zincir kilitte al,aynı mevzu bunun içinde geçerli masterlock 70 tl gibi bişi ayrıca yağmura rüzgara dayanacak branda 80 tl civarı.

350 TL mi? Konteyner gibi bir yerde muhafaza edeceğim. Kapısı alüminyum; tekmeyle açılacak cinsten. Bahsettiğiniz Masterlock'u görmüştüm. http://www.feyizoglu.com/8304-Disk-Kilidi-canta-Kablo_44397.html#0 125R ın diskine uyar sanırım. Motoru aldıktan 1 ay sonra zincir de almayı düşünüyorum. Zincir demişken zincir yağı, branda, katlanır plaka (kibar birşey olsun istiyorum aslında), ek olarak da motorun üzerinde boyasız olan parçaları aynı renk koduyla siyaha boyatma, yapılabiliyorsa da cama kapkara olmayacak şekilde film.. Bir de motor fuarda daha ucuz olur falan diyorlar; ne kadar doğrudur?
    Bunun minisi var 40tl motomax te.Güvenlik olarak bi farkları olduğunu sanmıyorum zaten kırarak açmıyorlar direk kilidi açıyorlar,bende minisi var.Zincir yağı çeşit çeşit hemen hepsini kullandım 1.motul,2.wurth,3.ipone benim için.Yeni kasalara uygun katlanır plaka görmedim zaten çamurluğu sökünce motor çirkin oluyor onun yerine küçük app plaka kullanmanı tavsiye ederim,yakışıyor(yasal değil ama).Film işi kolay hemen yaparlar.Boya zevkine kalmış.Fiyat fazla birşey değişeceğini sanmıyorum bayi ilede konuşsan muhattap olduğun kişiye göre küçük ikramlar yapabilirler ama fuardada o kadar olur bence.Şahsi fikrim 0 cbr 125 alacağına temiz 2.el cbr 250 al paran boşa gitmesin...
    BlackBaron bunu beğendi.

Herkese iyi günler arkadaşlar öncelikle.Arkadaşlar motor kullanmayı istiyorum ve ilk motorum olacagı için bi türlü karar veremiyorum.Hoşuma giden ve zevk alarak kullanabılecegımı dusundugum cbr125 sizce başlangıç için uygunmudur...

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu yüzden bu topiğe yazasım gelmiyor... muhabbet, mantık sanki lise kantini gibi.
    o zaman yzma arkadaşım. alırsın yada almazsın kimse sana karışmaz. herkezin parası zevki kendine. Tamam. Uzatıp durma sana giren çıkan varsa ozaman yazarsın.

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu yüzden bu topiğe yazasım gelmiyor... muhabbet, mantık sanki lise kantini gibi.
    al benden de o kadar, nerede eski tat ? bir şeyler yapıp paylaşırdık eskiden topicde şimdi sıfır.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı ilkadımCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler arkadaşlar öncelikle.Arkadaşlar motor kullanmayı istiyorum ve ilk motorum olacagı için bi türlü karar veremiyorum.Hoşuma giden ve zevk alarak kullanabılecegımı dusundugum cbr125 sizce başlangıç için uygunmudur...
    uygundur fakat çabuk sıkılırsın imkan varsa cbr250 al...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yzma arkadaşım. alırsın yada almazsın kimse sana karışmaz. herkezin parası zevki kendine. Tamam. Uzatıp durma sana giren çıkan varsa ozaman yazarsın.
    Arkadaşım şuan yazdığını bana söylememene rağmen cevap veriyorum.Çünkü bu forumda GP500 ve diğer değerli arkadaşlar, ben yavaş yavaş elimizi ayağımızı çektik.Karşındakinin yaşını bilmiyosun üsluba bak.Yüz yüze olsan bu şekilde konuşur musun acaba ? Belkide konuşursun,ki bence konuşursun seviyenden belli tahminimce.Ben motorumu sattıktan sonra ara sıra bakar oldum bişey yazmadan,artık bakmıyorum bile.Sen burda gelip esip savuruyosun ama burası paylaşım topiği.Ben,gp500 ve başka arkadaşlar da zamanında burda çok güzel bilgi paylaşımı yaptık Cbr 125 e ait herşey hakkında.Şimdi bakıyorumda ele avuca gelcek bişey yok.Ben şahsen GP500 ün,benim,hatırlamadığım daha diğer üyelerin bu topiğe senden çok çok daha faydası olduğunu düşünüyorum.Motorumu satmama rağmen ilgiyle takip ediyodum topiği.Kimse için önemli bir kayıp değil belki ama ben şu ana kadar en ufak bilgilere kadar paylaşım yaptım,dahada bişey yazıp çizmem.Herkese kazasız belasız sürüşler
    kakare, Shrieker, cbr1907 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al benden de o kadar, nerede eski tat ? bir şeyler yapıp paylaşırdık eskiden topicde şimdi sıfır.
    Benden de o kadar:D Artık zevk vermiyor ki eskiden birbirmize bilmediğimiz şeyleri söylerdik gelene yardımcı olurduk.Ama bazıları var verdiğimiz cevaplara bişey bilmeden muhalefet olup klavye başında tribe giriyorlar.Motoru artık a dan z ye biliyoruz hala gelip dün aldıkları motorlar üzerinden atıp tutuyorlar e haliyle bizde yazmaktan zevk almıyoruz. Yine de yeni gelip soru soranlara yardımcı olmaya çalışıyorm.Yoksa bu herşeyi bilenlerin ipiyle kuyuya inmek zorunda kalacaklar...
    Zippo's, kakare, HondaCbr250 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım şuan yazdığını bana söylememene rağmen cevap veriyorum.Çünkü bu forumda GP500 ve diğer değerli arkadaşlar, ben yavaş yavaş elimizi ayağımızı çektik.Karşındakinin yaşını bilmiyosun üsluba bak.Yüz yüze olsan bu şekilde konuşur musun acaba ? Belkide konuşursun,ki bence konuşursun seviyenden belli tahminimce.Ben motorumu sattıktan sonra ara sıra bakar oldum bişey yazmadan,artık bakmıyorum bile.Sen burda gelip esip savuruyosun ama burası paylaşım topiği.Ben,gp500 ve başka arkadaşlar da zamanında burda çok güzel bilgi paylaşımı yaptık Cbr 125 e ait herşey hakkında.Şimdi bakıyorumda ele avuca gelcek bişey yok.Ben şahsen GP500 ün,benim,hatırlamadığım daha diğer üyelerin bu topiğe senden çok çok daha faydası olduğunu düşünüyorum.Motorumu satmama rağmen ilgiyle takip ediyodum topiği.Kimse için önemli bir kayıp değil belki ama ben şu ana kadar en ufak bilgilere kadar paylaşım yaptım,dahada bişey yazıp çizmem.Herkese kazasız belasız sürüşler
    Aynen öyle Ekrem kardeşim katılıyorum

Benden de o kadar:D Artık zevk vermiyor ki eskiden birbirmize bilmediğimiz şeyleri söylerdik gelene yardımcı olurduk.Ama bazıları var verdiğimiz cevaplara bişey bilmeden muhalefet olup klavye başında tribe giriyorlar.Motoru artık a dan z ye biliyoruz hala gelip dün aldıkları motorlar üzerinden atıp tutuyorlar e haliyle bizde yazmaktan zevk almıyoruz. Yine de yeni gelip soru soranlara yardımcı olmaya çalışıyorm.Yoksa bu herşeyi bilenlerin ipiyle kuyuya inmek zorunda kalacaklar...
    12.000 km devirdim Ayvalık-İstanbul tecrübesi yaşadım bakımlarını kendim yaptım ettim kışında bu poyrazda yağmurda binip işime gidiyorum yeni kişiler gelip de yok 5 bin yok o bu şu diyip emek veren insanlara saygı göstermez laf sokarsa ağzımı açarım

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Ekrem kardeşim katılıyorum

12.000 km devirdim Ayvalık-İstanbul tecrübesi yaşadım bakımlarını kendim yaptım ettim kışında bu poyrazda yağmurda binip işime gidiyorum yeni kişiler gelip de yok 5 bin yok o bu şu diyip emek veren insanlara saygı göstermez laf sokarsa ağzımı açarım
    senle km ze kadar aynı durumdayız:D İşte bunlara cevap vermek bişey ifade etmiyor,sayfalarca boş tartışma dönüyor,bırak gitsin daha iyi...

frknyvz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS RACE BLUE
    arkadaşlar merhaba 2012 model için arka koltuk arıyorum anes 200 tl fiyat çekti :( bizim salondaki 3'lü koltuk 400 lira zaten ben çözemedim allahını seven el atsın :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı frknyvz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba 2012 model için arka koltuk arıyorum anes 200 tl fiyat çekti :( bizim salondaki 3'lü koltuk 400 lira zaten ben çözemedim allahını seven el atsın :D
    fazla çaren yok gibi:D Tecavüz kaçınılmazsa durumu:D Yinede hondanın sitesine gir bir kaç bayiin telefonunu öğren aynı şeyi sor bazen böyle kazıklamaya çalışabiliyorlar.Ya da e-bay e filan bak belki bulursun...
    frknyvz17 bunu beğendi.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    unutmuyorum geçende biri "cbr125 140 basıyor cbr250 150 basıyor, aradaki fark bu." demişti.

nerde o eski cbr125 kullanıcıları, pii..
    kakare bunu beğendi.
    Yavuz Sultan Selim Han

frknyvz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS RACE BLUE
    fazla çaren yok gibi:D Tecavüz kaçınılmazsa durumu:D Yinede hondanın sitesine gir bir kaç bayiin telefonunu öğren aynı şeyi sor bazen böyle kazıklamaya çalışabiliyorlar.Ya da e-bay e filan bak belki bulursun...
    baya bi araştırdım bayileri falan farklı bi sonuç yok mono kapak bakıyım dedim koltuk 200 lira mono kapak 300 lira kafayı sıyırıcam bildiğin gibi değil

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı frknyvz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya bi araştırdım bayileri falan farklı bi sonuç yok mono kapak bakıyım dedim koltuk 200 lira mono kapak 300 lira kafayı sıyırıcam bildiğin gibi değil
    Geçmiş olsun

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen önce bilip bilmeden anlayıp dinlemeden kimseyle böyle konuşamazsın önce yazılanları oku sonra bana cevap ver. Ortada bişey yokken kafanıza göre olay yaratıyorsunuz neyin kafasındasınız siz alt tarafı meselesi bi fiyat konusundan çıktı sanki aile değerlerinize hakaret etmiş gibi abarttınız.
    Tabi savunacaksın arkadaşını ona bişey dediğim yok ama öyle imalı imalı yok seviyen şu kadar yaşın bu kadar dersen kendini bilmiş tavırlarınla felan bi yere varamazsın bunuda o kalın kafana sok.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen önce bilip bilmeden anlayıp dinlemeden kimseyle böyle konuşamazsın önce yazılanları oku sonra bana cevap ver. Ortada bişey yokken kafanıza göre olay yaratıyorsunuz neyin kafasındasınız siz alt tarafı meselesi bi fiyat konusundan çıktı sanki aile değerlerinize hakaret etmiş gibi abarttınız.
    Tabi savunacaksın arkadaşını ona bişey dediğim yok ama öyle imalı imalı yok seviyen şu kadar yaşın bu kadar dersen kendini bilmiş tavırlarınla felan bi yere varamazsın bunuda o kalın kafana sok.
    Benim görüşüm bu seninde görüşün budur saygı duyarım uzatıcak bişey yok gp500 benim sadece forumdan tanıdığım saygı değer bir insan.Kendi bildiğimi söylemekle kendini bilmişlik arasında çok fark var.Hepinize iyi forumlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler