Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kara Şimşek 20.000 Oldu. 12.000 Kmde Aldığım 2008 Canavarımı 6 Ayda 20.000e dayadım.

Konca ve waxow bunu beğendiler.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CB650F
    Ortam biraz renklensin

cx571, slymn93 ve waxow bunu beğendiler.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Allah kaza bela vermesin kardeşim bu arada ceket hoşuma gitti ne kadara aldın acaba?
    2 Teker bir başka !

kara şimşek... yorumsuz

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin kardeşim bu arada ceket hoşuma gitti ne kadara aldın acaba?
    Fuardan almıştım 130 TL ye Hudson bölümünden şuan sitesinde 225 TL yazıyor

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Şu buzzgibi havalarda konuyu biraz ısıtalım arkadaşlar )
    Bunlar da benim bebeğimden:

cx571 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahi bisikletçi muhabbetine ne oldu?

Bu motoru comuter hintli Apache ile kalşılaştırıp mağlup ilan edenler yeni kasa ile bıçak gibi kesildiler

Honda 125R de doğru yolda.

Uzun süredir zam yapılmaması da fiyatını biraz daha kabul edilebilir seviyede tutuyor gibi. İnşallah yeni sezonda 7.500'e dayamazlar fiyatı hemen

Gerçi ben 250 ye kallavi bir zam bekliyorum du bakalım 125 içinde hayırlısı...

kagy48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Eğer mart ayında motor geldiğinde 7500 lira derlerse asla almam giderim 250 alırım ikinci el

Motosikleti
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan almıştım 130 TL ye Hudson bölümünden şuan sitesinde 225 TL yazıyor
    fiyatı tuzlu geldi braz 100 e kadar eywallahta ceketede o kadar para ayırırsam bu sefer motoru alamıcam
    2 Teker bir başka !

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    fiyatı tuzlu geldi braz 100 e kadar eywallahta ceketede o kadar para ayırırsam bu sefer motoru alamıcam
    Valla fazla iyi fiyat, o kadarı gözden çıkarmadıysan motor alma zaten. Full ekipmanın olmadan bineceğine alma daha iyi...

Motosikleti
    CB650F
    Bende Eskişehirde oturuyorum öğrencisin galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla fazla iyi fiyat, o kadarı gözden çıkarmadıysan motor alma zaten. Full ekipmanın olmadan bineceğine alma daha iyi...
    Ucuza kaçmanı tavsiye etmem ama yazın montda giyilmiyor bende giymem herhalde

Bu arada beyler geçen hafif çamurlu bir su birikintisine girmiştim eksoz çıkışı ve motorun alt kısmı baya bi çamur olmuş :( acaba eksoz çıkışına falan su tutmakta veya radyötere su tutmakta bi sakınca varmıdır hafif bezle siliyorum ama çok zahmetli iş :( eğer yapma derseniz ısklak bezle silip kurulıcam atlet yardımıyla
    cbr1907 bunu beğendi.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Bu arada beyler geçen hafif çamurlu bir su birikintisine girmiştim eksoz çıkışı ve motorun alt kısmı baya bi çamur olmuş :( acaba eksoz çıkışına falan su tutmakta veya radyötere su tutmakta bi sakınca varmıdır hafif bezle siliyorum ama çok zahmetli iş :( eğer yapma derseniz ısklak bezle silip kurulıcam atlet yardımıyla
    Öğrenciyim evet ama Eskişehirliyim ben de.Senin motora hiç denk gelmedim

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

dostum o canına verdiğin değere kalmış, ben ağustosun ortasında bile 2 t-shirt le geziyorum ama montu giyiyorum.

Su tutabilirsin tazzikli olmasın yeter ama suya da boğma

Motosikleti
    CB650F
    dostum o canına verdiğin değere kalmış, ben ağustosun ortasında bile 2 t-shirt le geziyorum ama montu giyiyorum.

Su tutabilirsin tazzikli olmasın yeter ama suya da boğma
    yok suyu az acıcam ve hortumun parmağımla ağzını kapatıp hafif tazikli vurucam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenciyim evet ama Eskişehirliyim ben de.Senin motora hiç denk gelmedim
    Batıkent ve çevresinde sürüyorum sadece çamlıca taraflarına artık gitmiyorum her gitdiğimde ya motor su çamur oluyor yada mahalle bebeleri motoru kurcalıyor geçen başıma geldi kaskı çıkartırken motor çalışır haldeydi çoçuğun biri gelip ben motorun üstündeyken gelip gaz kolunu çevirdi şerefsiz :( 8.000 devir görmüştü motorum birde ehliyetim yok çarşıya çıkamıyorum yazın alıcam hayırlısıyla

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    yok suyu az acıcam ve hortumun parmağımla ağzını kapatıp hafif tazikli vurucam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Batıkent ve çevresinde sürüyorum sadece çamlıca taraflarına artık gitmiyorum her gitdiğimde ya motor su çamur oluyor yada mahalle bebeleri motoru kurcalıyor geçen başıma geldi kaskı çıkartırken motor çalışır haldeydi çoçuğun biri gelip ben motorun üstündeyken gelip gaz kolunu çevirdi şerefsiz :( 8.000 devir görmüştü motorum birde ehliyetim yok çarşıya çıkamıyorum yazın alıcam hayırlısıyla
    bişi olmaz egzosun içine basmada gerçi onunda bir yerde su tahliyesi için deliği olmalı

Motosikleti
    haklısın tabi ama herkesnde kendisine göre bütçesi var full ekipmanın gidip en pahalısından almakta var(daha kaliteli olabilir ona lafım yok) maliyeti düşürüp ucuzundan almakta (ki bana mecburen bu uyuyor).üni öğrencisiyim boşta kalan zamanlarımda biriktirdiğim parayla almayı planlıyorum o yüzden.senin düşüncen öle olabilir ama full ekipman alamıyorum diye motordan vazgeçmem.Kimseninde kolay kolay vazgeçiceğini zannetmiyorum ama ne olur dha yavaş ve daha dikkatli kullanmak zorunda olurum o ayrı ama bana tuzlu geldi yapcak bişey yok.
    2 Teker bir başka !

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )

Buda Eski Cbr'İm

Bunda Ben ve Mustafa.

Soldaki Mustafa Sağdaki BEn Yazdan Kalm
    Konca bunu beğendi.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    CB650F
    Sayfaya can veriyoruz beyler herkes resim paylaşsın bakam

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    haklısın tabi ama herkesnde kendisine göre bütçesi var full ekipmanın gidip en pahalısından almakta var(daha kaliteli olabilir ona lafım yok) maliyeti düşürüp ucuzundan almakta (ki bana mecburen bu uyuyor).üni öğrencisiyim boşta kalan zamanlarımda biriktirdiğim parayla almayı planlıyorum o yüzden.senin düşüncen öle olabilir ama full ekipman alamıyorum diye motordan vazgeçmem.Kimseninde kolay kolay vazgeçiceğini zannetmiyorum ama ne olur dha yavaş ve daha dikkatli kullanmak zorunda olurum o ayrı ama bana tuzlu geldi yapcak bişey yok.

Kardeş pahalısından almıyorsan alma filan demedim ama illaki olsun. Kusura bakma direk söylüyorum motordan vazgeçmezsin kolundan bacağından vazgeçersin. Bu dediğin tekerleklerini alamıycam ama arabadan vazgeçmiycem tekersiz de sürerim gibi bir şey. Üni öğrencisiyim demişsin bende aynı durumdayım. İlle alıcam diyosanda kolundan bacağından kısacağına gezdiğinden sigarandan feragat et.Tabi bunlar benim düşüncem ekipman alıp almamak sana kalmış beni de ilgilendirmez.

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Popo Petrol Ofisi... :D Hep Kalitelisi. Eve sokmadan önceki son resmim inş. 20 sinde gittimde aksesuarla donatcam. Onu. Şuan kütahyadayım motorun ankara çok özlüyorum. keretayı

Ayıptır söylemesi beni bklerken tok dursun die 32tl lik sıvı tüketti. :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler