Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Mantıklı gelmemiş olabilir ama doğru:D Ayrıca ani hızlanma ve fren den kaçın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...44719261_n.jpg
    Buda Benim Yeni Black Monster 6900 TL Aldim Bugun daha anca 55 Km Yapabildim. Sizler Rodajlarınızı Nasıl Yaptınız Honda 6000-7000 Devir Arası 1000 Km Kullan Dedi Bana Pek Mantıklı Gelmedi Sizce nasıl yapayım rodajı.
    Güle güle kullan kazasiz belasiz inanir misin ilk 0 hondami(honda hazz) aldigim gunu hatirlattin bana cok guzeldi su an senin mutlulugunu yasadim resmen . Motorunuzun kiymetini bilin onunla guzel gunleriniz olur uzun uzun gezersiniz insallah. Uzmeyin onu ne gerekiyorsa yapin .pain arkadasimizin uyarisini da dikkate alin. Nice guzel kilometreler dilerim.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Ben eski cbr ımı yağlarken yerden spreyi alayım diye eyilip motoru devirmiştim, egzoz ve far cizilmişti. imkansız degil yani

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kujumax , mnr den mi aldın
    Yavuz Sultan Selim Han

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...44719261_n.jpg
    Buda Benim Yeni Black Monster 6900 TL Aldim Bugun daha anca 55 Km Yapabildim. Sizler Rodajlarınızı Nasıl Yaptınız Honda 6000-7000 Devir Arası 1000 Km Kullan Dedi Bana Pek Mantıklı Gelmedi Sizce nasıl yapayım rodajı.
    Yeirm ben Bunu yerrrrrrrrrrr. Honda siyah bambaska!
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..

herkese iyi forumlar bende ankaradan 2 aydır aranızdayım bu siyah oğlumla birlikte..çok paylaşım yapamıyorum ancak takipteyim herkesi..iyi forumlar kazasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images...121247004.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images...511121247.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Uploaded with ImageShack.us

AnGaRaJ

Merhaba. Ben bu alemde yeniyim. Fazla bir tecrübem yok. Bilgi edinmeye çalışıyorum ve sıfır CBR 125 almayı planlıyorum (Güvenli sürüş eğitimi, ehliyet, kask ve ekipman önceliğim)
    Motor ilk alındığında belirli km'de rodaj olayı varmış. Bu Rodaj nedir? Nasıl yapılır? Bilgilendirir misiniz? (Km bakımları kitapçığında yazıyor mu?)

Teşekkür ederim.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Alıntı Ankacık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben bu alemde yeniyim. Fazla bir tecrübem yok. Bilgi edinmeye çalışıyorum ve sıfır CBR 125 almayı planlıyorum (Güvenli sürüş eğitimi, ehliyet, kask ve ekipman önceliğim)
    Motor ilk alındığında belirli km'de rodaj olayı varmış. Bu Rodaj nedir? Nasıl yapılır? Bilgilendirir misiniz? (Km bakımları kitapçığında yazıyor mu?)

Teşekkür ederim.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...rda-rodaj.html

bakım olayını servis söyler sana zaten..
    AnGaRaJ

Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...rda-rodaj.html

bakım olayını servis söyler sana zaten..
    Teşekkür ederim.
    eftall bunu beğendi.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kujumax , mnr den mi aldın
    Teşekkür Ederim Evet Mnr Honda Kuşadası Bayisinden Aldım
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kazasiz belasiz inanir misin ilk 0 hondami(honda hazz) aldigim gunu hatirlattin bana cok guzeldi su an senin mutlulugunu yasadim resmen . Motorunuzun kiymetini bilin onunla guzel gunleriniz olur uzun uzun gezersiniz insallah. Uzmeyin onu ne gerekiyorsa yapin .pain arkadasimizin uyarisini da dikkate alin. Nice guzel kilometreler dilerim.
    Sağollasın Honda Bir Başka Tutku Başka Markaya Benzemiyor
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı gelmemiş olabilir ama doğru:D Ayrıca ani hızlanma ve fren den kaçın.
    Dedikleri Gibi Max 7 Devirde Kullanıyorum Bakalim Daha 80 Km Oldu

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeirm ben Bunu yerrrrrrrrrrr. Honda siyah bambaska!
    Siyah Gerçekten Bir Başka Asaleti Var :=)
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar, cbr imi, gt 250ye geri donmek icin satiyorum . Ilgilenenler icin;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2494606/detay/

2013 kasa ne zaman çıkar ?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    cıbırı otoparka cektim kapadım kilitledim gózlerim doldu resmen ya 6 ay binemiycem... aileden ayrılmak bu kadar koymıycak....

Motosikleti
    CB650F
    2013 renklerinde pek bir değişiklik olucağını sanmıyorum ama kasa değişmeyecekmiş 2013 cbr 250r ile renkler aynı olucaktır

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Redline Kırmızı Manetlerım geldi Motora Taktık. Çok hasta olmama rağmen 1 tur atmadan duramadım.Motordan daha ayrı bi zevk aldım arkadaşlar. Manetler kesın değişmeli.. Kavrama filan ayarları yapılıyor deli bişeymiş. Yarında Plakalıqı takacam bakalım o nasıl olacak.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CB650F
    Arkadaşlar ben motorumu aldım fakat daha önce hiç vitesli motor sürmedim bu durumdan dolayı korku içerisindeyim motorumu trafiğe kapalı alanda süreceğim fakat düşmekten korkuyorum :( eğitim almak şartmı yoksa her motorcu başlarken düşermi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Trafiğe kapalı alanda kullan,motor sürmeyi bilen birinden yardım al.Ben düşmedim,hala düşmedim,hiç düşmedim çok şükür:D ama şöyle de bir laf vardır düşmeyen motorcu yoktur;düşmüş ya da düşecek motorcu vardır:D Demekki düşeceğim,inşallah olacaksa basit birşey olsun:D:D
    Twin bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Trafiğe kapalı alanda kullan,motor sürmeyi bilen birinden yardım al.Ben düşmedim,hala düşmedim,hiç düşmedim çok şükür:D ama şöyle de bir laf vardır düşmeyen motorcu
    yoktur;düşmüş ya da düşecek motorcu vardır:D Demekki düşeceğim,inşallah olacaksa basit birşey olsun:D:D
    Bence psikolojik bir düşünce o Ben pek inanmıyorum öyle şeylere. En basiti bir haslık yoluyla örnek veriyim. Kanser hastalarına moral verilmesi gerektiği söylenir. Bir insan bizim değimimizle turp gibi olsada ben hasta olucam diye düşündüğü an hasta oluyor bu bir gerçek Ben kara kışta kısa kollu t-shirt'lerle geziyorum. Kimi zaman atlet bile giymiyorum. Millet belki deli gözüyle bakıyor ama hasta olmicam diye düşündüğüm için çok şükür bu yaşıma kadar 1-2 günden fazla bir hasta olmadım. En fazla nezle olurum burnum akar oda 1-2 güne geçiyor. İlle bir gün düşeceğim diye düşünmeyin bu kendinizi tedirgin etmek olur ve sakınılan göze çöp batar diye bir değim vardır

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motorumu aldım fakat daha önce hiç vitesli motor sürmedim bu durumdan dolayı korku içerisindeyim motorumu trafiğe kapalı alanda süreceğim fakat düşmekten korkuyorum :( eğitim almak şartmı yoksa her motorcu başlarken düşermi.
    Bana sorarsan hele de istanbuldaysan honda guvenli surus egitimlerine git inan en temizi o olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Trafiğe kapalı alanda kullan,motor sürmeyi bilen birinden yardım al.Ben düşmedim,hala düşmedim,hiç düşmedim çok şükür:D ama şöyle de bir laf vardır düşmeyen motorcu yoktur;düşmüş ya da düşecek motorcu vardır:D Demekki düşeceğim,inşallah olacaksa basit birşey olsun:D:D
    Ya bana da herkes ayni seyi soyluyor bazen lan acaba mi demiyor degilim.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence psikolojik bir düşünce o Ben pek inanmıyorum öyle şeylere. En basiti bir haslık yoluyla örnek veriyim. Kanser hastalarına moral verilmesi gerektiği söylenir. Bir insan bizim değimimizle turp gibi olsada ben hasta olucam diye düşündüğü an hasta oluyor bu bir gerçek Ben kara kışta kısa kollu t-shirt'lerle geziyorum. Kimi zaman atlet bile giymiyorum. Millet belki deli gözüyle bakıyor ama hasta olmicam diye düşündüğüm için çok şükür bu yaşıma kadar 1-2 günden fazla bir hasta olmadım. En fazla nezle olurum burnum akar oda 1-2 güne geçiyor. İlle bir gün düşeceğim diye düşünmeyin bu kendinizi tedirgin etmek olur ve sakınılan göze çöp batar diye bir değim vardır
    Ben kafama takmıyorum ki,hiç düşmeyecekmiş gibi sürüyorum ama bazen acaba ne zaman diyorum:D. Bu sözü motora binip te söylemeyen yok, bir gerçekliği vardır demekki:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler